[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3260
x 1440

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Niby TVN7 jest już w BIG5, a program przegrywa w grupie komercyjnej z tym, co emituje TV4. :P

Niemniej program zdecydowanie podnosi wyniki pasma, więc program w przeciwieństwie do ostatniego "Big Brothera" spokojnie doczeka trzeciej edycji.
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 1866
x 1848

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

I pewno czwartej, bo wstępnie latem chcieli jechać kręcić kolejne dwie.

No ciekawe, bo Bali do końca roku odpada i nie jest pewne, czy nie w 2021. Może inne miejsce?
Marcin128
Użytkownik
x 2
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Marcin128 »

To pewnie beda nawalac tym hotelem az sie wszystkim znudzi. Dla mnie zawsze pierwszy wybòr to bedzie BB. Ogòlnie wielka szkoda...Nawet spoko ten Hotel, cos sie tam dzieje, sa jakies tam dymy, przy tym rajskim sa jakies emocje ale bez normalnego strima, nominacji, aren na zywo . To nie jest to samo. Oczywiscie kto co woli.
Ostatnio zmieniony 21 wrz 2020, 21:53 przez Marcin128, łącznie zmieniany 1 raz.
kamil2505
VIP Expert
x 14
x 353

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: kamil2505 »

Jak mają wracać do "Big Brother" jak wyniki "Hotelu Paradise" są znacznie lepsze? Póki co nie ma o tym mowy i trzeba się z tym pogodzić.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 4M 30zł
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
x 82
x 2278

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: wiatriwoda »

Ale nad innym, lepszym" reality show mogli by pomyśleć, bo rynek i zapotrzebowanie jest. Takim nie sterowanym i nagrywanym i potem z pokazywany zgodnie scenariuszem.
Marcin128
Użytkownik
x 2
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Marcin128 »

Taki Hotel Paradise w domu wielkiego brata. Wszyscy single. Trzy miechy w zamknieciu. Ze streamem. Ogladalbym
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tinsel »

Sonia się pięknie podłożyła w akcji z kamieniami. Aż nie mogę w to uwierzyć :lol:

Co do nowego odcinka:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 583
x 2877

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Faktycznie,
[ Spoiler ]
Oxygen
Obserwator
x 255
x 101

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Oxygen »

Po dzisiejszym odcinku - Sonia za sprawą misji Ani została parą z Krystkiem (na którego oczywiście narzeka xddd), a Bartek w singielnii póki co. Jednocześnie pojawiła się Hania - nie jest klasyczną pięknością, ale ma zapamiętywalną urodę. jak sama o sobie mówi

"Nazywam się Hanna Balwierczak i mam 22 lata. Jestem najlepszym polskim fotografem modowym. Fotografuję topowe polskie gwiazdy, a także współpracuję z najlepszymi światowymi agencjami. Pracuję jako fotograf na terenie całej Polski i za granicą: w Mediolanie, Londynie i Paryżu. Moje zdjęcia były publikowane przez takie czasopisma jak: Vogue Italia, Kaltblut Magazine, Lucy’s, Elegant Magazine i wiele innych."

Dobrze, że nie biorą samych blond zrobionych klonów, tylko starają się o różne typy urody. Mamy "alternatywne" Dominikę i Hanię, bardziej klasyczne Sonię i Anię oraz fankę operacji plastycznych. Dla każdego coś miłego.
[ Spoiler ]
Jordi
VIP Expert
x 1866
x 1848

[TVN7] Hotel Paradise

W dużym skrócie:

- Anka z ducha staje się irytującą płaczką. Serio Sońka już miała lepsze powody do płaczu, a ta na kilka godzin odseparowana od Ivanka i lament nie z tej ziemi :o Megasłaba ta kobita.
- Sońka też jak starałem się ją zrozumieć tak w tym odcinku wychodzi z niej rozkapryszoną pannica. Co prawda nieco racji ma z Krystianem, ale najpierw się nim interesi, a zaraz potem bleh fuj i w ogóle.
- Magda jest ŻAŁOSNA. Czy to nie ona kilka razy gadała, że sama odejdzie jak nowy facet nie będzie w jej typie i co? I nic tylko durne rady Sońce rzuca :o Megazawodzi ta kobita w ostatnich epach. Wychodzi z niej perfidne babsko.
- Julia tak szczerze nie kumam tej kobity. Gada jaka jest niezależna i niepewna Kamila, a liże się z nim po kątach i wygląda jak jego nałożnica :o
- No i Dominika. Wybór między młotem a kowadłem, bo Artur jest wręcz psychicznie zazdrosny, a Bartek co dzień ma inny obiekt zainteresowań :o

No i panowie:

- Kamil dobijający człek nonstop knujący, tylko nic z tych knowań nie wynika. Poza tym ten jego koszmarny uśmiech, wieczne zadowolenie z siebie samego i to "r" już totalnie mnie wkurza...
- Robert na zewnątrz duch i mymla, a jednak tak naprawdę wredny i bezczelny małpiszon, który skacze z kwiatka na kwiatek szukając najlepszego wyjścia do dojścia do finału.
- Ivan chyba póki co jest najnormalniejszy obecnie tam. Może to gra, ale chociaż nie wkurza za bardzo. Jest bo jest z Anką, trochę przesłodzony momentami, czasem walnie tekst od czapy, ale ogólnie okej.
- Artur to chory zazdrośnik. Zafiksowany na punkcie Dominiki, którą uznaje za swoją własność. Najlepiej jakby siedziała w sypialni i z niej nie wychodziła :o Pierwsze wrażenie mega, ale bardzo szybko prysło.
- Bartek tak szczerze nie przeszkadza mi , chociaż kombinuje ostatnio równo co rozumiem, bo chce jak najdalej zajść w programie. Ogólnie okej.
- Krystian. Po tych dwóch odcinkach no taki nudziarz do tego no nieco dziewczynom przyznaję rację. Jechać na drugi koniec świata z dość niewielką torbą to chyba zbytnia oszczędność.

Poza tym hit odcinka to Bartek w zamglonych majciochach przez cały ep :lol:

No i nowa uczestniczka, Hania. Uroda odbiegająca od typowych wzorców, ale mająca coś w sobie. Natomiast to jak zachowały się dziewczyny i jak ją obgadywaly po prostu ŻAL.PL... Bardzo słusznie zostały zjechane przez setki ludzi na insta i FB!!! Że same nie są śliczne, a śmieją wrzucać na inną... Taka Magda paszczur momentami straszny, a jakie hihihi robiła :o

Beznadziejne to było.
Ostatnio zmieniony 22 wrz 2020, 23:27 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dzono
Użytkownik
x 1
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Dzono »

W dzisiejszym odcinku faktycznie działo się dużo :D
Tak, ja również to oglądam.
Maska i bezpieczna odległość to podstawa, pamiętaj o tym!

Oglądam: wszystko, oprócz TVP.
Słucham: wszystkiego, oprócz Polskiego Radia.
Jordi
VIP Expert
x 1866
x 1848

[TVN7] Hotel Paradise

Odcinek 15:

[ Spoiler ]

List!!!
A nawet dwa :o

[ Spoiler ]

Naprawdę Hania bardzo pozytywne wrażenie robi.
[ Spoiler ]

List!!!

[ Spoiler ]

Kamil i jego bzdurne teksty i ten rechot paszczurski Jezus Maria mam tego serdecznie dosyć :o

[ Spoiler ]

Zapowiedź:
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2020, 0:53 przez Jordi, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: śledź05 »

Anka zachowywała się w tym odcinku jak jakaś rasowa wariatka. O co ona walczyła?! Ivan powinien się jak najszybciej wymiksować z tego związku, bo takie jazdy nie wróżą nic dobrego.

Sonia to prawdziwa drama queen. Dzień bez dramy i płaczu to dzień stracony.

Ivan walczy z solniczka na śniadaniu z Bartkiem. Sweet! Zachowanie Artura mega słabe. Nie pierwsze i pewnie nie ostatnie. Dominiki zresztą też. Dziewczyna pokazuje, że nie ma żadnego charakteru.

Mam nadzieję, że nowa pokaze pazurki i zaprezentuje coś więcej od dotychczasowych uczestniczek.
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2020, 10:05 przez śledź05, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 583
x 2877

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Nowy ep.
[ Spoiler ]
Jordi
VIP Expert
x 1866
x 1848

[TVN7] Hotel Paradise

@Karol jak dla mnie Bartkowi do kolekcji brakuje tylko Klaudii :P

No zobaczymy czy Hanka coś wskóra. W ogóle ciekawe jak rozwiążą na RR to, że jest za dużo ludzi (6 babek i 6 chłopa to o 2 osoby polecą?).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”