[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
User122
Użytkownik
Posty: 46
Rejestracja: 16 maja 2019, 10:53
x 4
x 6

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: User122 »

Poti pisze: 11 kwie 2021, 12:05 Ciekawe Dominik z LI dodał w relacji post Hotel paradise wiezie Love Island ciekawe o co chodzi może rzeczywiście jakąś specjalna edycja się szykuje.
Dominik wracał z Hiszpanii gdzie byli z innymi uczestnikami LI i po prostu wiozła ich Sara, która pracuje jako stewardesa
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

A chyba że tak, myślałem że się coś kroi
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Odcinek 29 / 60


[ Spoiler ]

KLAUDIA!

[ Spoiler ]

PUDŁO!

[ Spoiler ]

Koniec.


Zapowiedź:

- Pandora
[ Spoiler ]
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Jak podał dziś Jastrząb nie chodzi o specjalną edycję Hotel paradise, lecz nowe reality-show na antenie TVN, więcej j formacji wkrótce. Od samego początku nie chciało mi się wierzyć skoro obecnie kręcą czwartą edycję HP
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2392
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

To nowe reality show jest nam znane od kilku dni, i będzie na Playerze: viewtopic.php?f=168&t=13456
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Finał tej edycji programu 3 czerwca.
Pozdrawiam, Trzeciak
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

No można było się domyśleć już dawno że 3 czerwca, to będzie początek długiego weekendu w tym dniu będzie Boże Ciało.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Odcinek dobry. Wizytówka Ewki tragiczna - sława, pinondze i wielka kariera, której raczej po programie nie będzie miała 😈 Queen Luiza OWNAGE: "To jest żenada, JA nie będę latać za facetami cały czas. Stara co JA jestem kużwa! JA jestem tutaj ARABSKĄ KSIĘŻNICZKĄ, dlaczego to JA cały czas muszę latać za facetami w tym programie? CZY ZE MNĄ JEST COŚ ku*** NIE TAK?! :heart: Na plus Mariusz, który obudził w sobie stratega - wybór Sary ok, sama chciała go bliżej poznać jak wchodził. Randki nawet ok. Potencjalna para Krystian-Ola xD Wracamy w takim razie do pierwszych odcinków. Horror :heart:

Krzysiek ma tragiczny "tydzień", cały czas pokazują go w jednoznacznym negatywnym świetle. Na wylocie Ewka oraz jest możliwość blindsidu Luizy (jednak tutaj zadecyduje Pandora bo to jedno pytanie z zapowiedzi mocno zdradza tożsamość osoby, które go zadała - i może komuś się przez to odbić rykoszetem).
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Ta nowa dziewczyna jest naprawdę beznadziejna. Sława i kasa jej się marzy :lol: Cała wizytówka o tym, jaka ona jest ładna i jak się uganiają za nią :rolleyes: A może by tak chociaż jedną cechę swojego charakteru wymieniła? O ile jakiś charakter ma. W samym odcinku była prawie niewidoczna.

Arabska księżniczka musi chyba wymagania względem facetów obniżyć ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Odcinek 30:


Nowe intro! Jakaś kobita idzie w czerwonej kiecce szatynka! KLAUDIA W FINALE NA ZANZI po prostu przepiękna, ale i sceneria śliczna.


Pandora

[ Spoiler ]

Ta Pandora to kapiszon.

[ Spoiler ]

Skrzynia!

[ Spoiler ]

KLAUDIA!

[ Spoiler ]

Zapowiedź:

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Odcinek ok. Najlepsza w odcinku konkurencja po raz kolejny wyjęta jak z Survivor. Jednak tam te puzzle byłyby na końcu, a nie przejście przez tor przeszkód. Ewcia to coś mało ma w mózgu - konkurencja w jej wykonaniu była komiczna. Znając życie to w ten film nie zaimplementowali jakiegoś twistu (akurat o to się prosiło) i dali tę kopertę przez Tereskę :rolleyes: Mariusz ok, że coś tam będzie próbował strategicznie działać.

Co do twistu z Bibi i Simonem to przeczuwam, że nie będzie tradycyjnego RR, a oni będą musieli wskazać kto poleci. Wątpię by wywalili całą parę (choć chciałbym się mylić i nas zaskoczą). Reszta pierdu-pierdu.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

HPE 31

Odcinek trwa niecałe 28 minut. Czyli RR to będzie jakieś 14.

[ Spoiler ]

LIST!!!

[ Spoiler ]

I mamy scenę Olki i Luizy z KOLEGĄ :lol: Jak wiemy nagle cofnęliśmy się o dwa tygodnie xD

[ Spoiler ]

Wyrocznia!

[ Spoiler ]

Te wyrocznie to coraz słabsze.

[ Spoiler ]

Koniec.
tobb
Użytkownik
Posty: 41
Rejestracja: 06 maja 2016, 19:25
x 11
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tobb »

Scena Olki i Luizy jest chyba z dnia z 17 odcinka, stroje się zgadzają.
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Nie oceniałbym po strojach bo Olka ponad połowę odcinków przechodziła w tej szarej sukience.
Nawet (już ładnych kilka odcinków temu) zastanawiałam się czy ona nie zapakowała żadnych innych ubrań.
Luiza w tej czarnej tez dość często chodzi.
Raczej nie sądzę aby wsadzili w ten odcinek takie stare ujęcie.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

@Millady Olka wyraźnie
[ Spoiler ]

Myślę, że produkcja po tym jak dowiedziała się o "planie" Olki i jej KOLEGI była wściekła, ale potem uznali, że to wykorzystają - widocznie dalej się tak niewiele dzieje (obym się mylił :P ), że wpletli to dla większej akcji... Przynajmniej ja to tak widzę ;)

Zresztą ogólnie mam wrażenie, że jak Olka wypaplała o koledze, to specjalnie opóźniali jego wejście.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości