[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Tak się kończy, gdy człowiek przestaje myśleć mózgiem i kieruje się wskazaniami innego organu.

Skłaniam się do tezy lektora: Ola i Michał "znali się, ale nie byli parą." Mogło tak być.
Niewykluczone, że Ola wykorzystała HP, aby wreszcie zdobyć wymarzonego faceta.
Metamorfoza kompletna, z zimnej suki w rozanieloną, namiętną kobietę. Byliby naprawdę silną parą, pod warunkiem, że "100/100" po pierwszym szoku powitania nie zacząłby łowić innych lasek. No i jeśli Michał zostanie w programie sam, zazdrość pannę Oli naprawdę zaboli.

Generalnie po poniedziałkowym odcinku HPE33 zrobiło mi się Oli żal. Co kobieta jest w stanie zrobić, aby zapewnić te najlepsze geny. Wygląda to na jej prawdziwe uczucie, na nieuwolnioną wcześniej namiętność. Może Michał nawet jej wcześniej nie zauważał podczas tych warszawskich imprez, ale....

Ola po drodze wywaliła 4 dziewczyny - Patrycję osobiście, Basię spiskując, Karolinę i Sarę wprowadzając w błąd i manipulując facetami w "swojej" parze, a tym samym wypaczyła program.
Niech tam sobie oboje pobalują 2 tygodnie na gorącym Zanzibar, ale na finałowe tygodnie para O-M nie zasługuje. Poza tym zawsze pozostaje wątpliwość, czy to nie była jednak ustawka zadeklarowanej pary. Skok na nienależne 100k pln.

W zdolności spiskowe uczestników HP3 - próbujących usunąć Olę - mocno jednak wątpię.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Jeśli doniesienia z różnych miejsc w necie się potwierdzą,
[ Spoiler ]

Ogólnie ciekawi mnie, jaka będzie zasada
[ Spoiler ]

Ciekawostka - Kuba zna się z Luizą. Mają wspólne foty z domówek z 2020.
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Co tłumaczy także jej zachowanie. Tyle, że "arabska księżniczka" czekając na znajomego, nie była na tyle głupia, aby szeptać, że się spodziewa znajomego.

Był czas, aby je wywalić. Kilku nierozsądnych facetów ( i Bubi) dało się im zmanipulować i polegną jeden po drugim. Mając wreszcie pewnych facetów obie rozsmarują resztę. Oby nie. :-\
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Zastanawiam się o co chodzi z Luizą
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
galileon
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 09 kwie 2021, 13:10
x 31
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galileon »

Jordi pisze: 20 kwie 2021, 11:34 Jeśli doniesienia z różnych miejsc w necie się potwierdzą,
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
Osobiście mi się wydaję, że Olka i Michał albo polecą jedno po drugim, albo jako para.
k238701
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 03 mar 2021, 12:01
x 11

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k238701 »

Ja też się mogę skłonić do tekstu Lektora, o tym, że oni nie byli parą, bo nie wiem dlaczego, ale odnoszę wrażenie, ten Michał jest z Olką, bo w tej chwili nie ma innej opcji, Olka się za nim ugania, ale po nim nie widać tego zainteresowania...

O Boże tej Oli się nie da słuchać jak jest trzeźwa, a jak jest pijana to już wg, i serio z takimi ciarami żenady oglądam to jak ona mu się narzuca, i chyba właśnie go uśpiła swoim gadaniem :lol: :lol: :lol:
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Da się jakoś cofnąć te „nagrania na żywo”?
(Coś w deseń BB gdzie można było cofnąć chyba o 12h)
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2021, 20:10 przez Millady, łącznie zmieniany 1 raz.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Chyba nie, bo ja nie mogę :(
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Kurcze... a chciałam zobaczyć te imprezę co około 17 naszego czasu puszczali :(
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Niestety chyba nie da się cofnąć tak jak w BB. Ale te lajwy się powtarzają, więc nic straconego, tylko nie wiem w sumie do końca na jakiej zasadzie to leci, bo czasem chronologia jest z czapy totalnie. :D No i lipa też pod tym względem, że jak coś konkretnego chce się zobaczyć, to nie wiadomo, kiedy się spodziewać. :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Na pewno świeże materiały są po odcinkach, czyli pon-czw od 21:30 do 2:30. Powtórki następnego dnia od 14 do 19 podobno. A w pozostałych porach lecą różne rzeczy. W weekend dawali wydarzenia tuż po wylocie Baśki czyli ponad tydzień w plecy.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Mało można powiedzieć o tym odcinku - dla mnie jednak był nudny. "Prank" Simona i Marcina żałosny. Nowy duchem jak wszedł - on miał jeszcze gorszą premierę od Mariusza xD Szczery chłopak - choć może zbyt bardzo, bo nie wiem czy powiedzenie Lui, że chcą odpulić Olkę to był dobry pomysł. Chyba byłby jeśli ona by ją zdradziła. Co do nowych padre i madre plemienia - może być śmiesznie.

Ogólnie to najciekawszą porcją odcinka była zapowiedź z niestandardową eliminacja. Czy planowane Igrzyska Paradisowe coś tutaj zamieszają i będą istotne? Czy będą obalać wodza plemienia :evil: - zobaczymy.

@tinsel Ja w tym widzę nutkę ironii.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

Takie mnie naszły przemyślenia apropo hehehEwkiheheh. Według mnie, patrząc na to co mówiła w wizytówce tylko gra oderwaną od rzeczywistości blondi z przerośniętym ego (trochę Jola Rutowicz vibe). Cóż, przynajmniej jest wyrazista i jeżeli poszła do programu żeby się pokazać i wybić to swoje zadanie wypełnia wzorowo.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

HPE 35/60:

[ Spoiler ]

IGRZYSKA!!!

[ Spoiler ]

PANDORA!!!

[ Spoiler ]

LIST!!!

[ Spoiler ]

KLAUDIA!!!

Koniec.


Zapowiedź:

[ Spoiler ]

Nie no serio
[ Spoiler ]

W ogóle chyba jednak RR w poniedziałek. Oni nie wyrobią się czasowo z całym dniem, wyrocznią i RR.
k238701
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 03 mar 2021, 12:01
x 11

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k238701 »

Asjata pisze: 20 kwie 2021, 21:43 Nowy duchem jak wszedł - on miał jeszcze gorszą premierę od Mariusza xD Szczery chłopak - choć może zbyt bardzo, bo nie wiem czy powiedzenie Lui, że chcą odpulić Olkę to był dobry pomysł. Chyba byłby jeśli ona by ją zdradziła.
Głupie to było moim zdaniem wygadanie się Krzyśka i Mariusza, no przepraszam znają gościa ile, 2h, i od razu mu paplają wszystko jak leci. No można się było domyślać, że może wygadać wszystko Luizie, on tam jest chwilę i nie wie co i jak. A oni mu tak od razu Olka jest do wylotu, no bardzo inteligentnie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ama18, Google Adsense [Bot] i 12 gości