[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

HPE 48/60:

[ Spoiler ]

LIST!!!

[ Spoiler ]

KLAUDIA!!!

[ Spoiler ]

KLAUDIA!!!

[ Spoiler ]

TWIST!!!

[ Spoiler ]



Oczywiście koniec.


Zapowiedź:

[ Spoiler ]

Według spoilerów jak i pamiętnej foty leci
[ Spoiler ]
W ogóle dobrze, że Luiza nie została, bo
[ Spoiler ]
Ja pitolę
[ Spoiler ]
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Biorąc pod uwagę spoilery i najnowszy ep:
[ Spoiler ]
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Bardzo mi szkoda, że wczoraj odpadła Luiza. Była tam od początku i stworzyła historię. Co do Justyny to płakać za nią nie będą, bo nie przypadła mi do gustu.
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Straciłem zapał do tego programu, odcinki z tego tygodnia (nagrywam) obejrzałem właściwie dzięki spojlerom - Jordi dzięki ;D

Justyna – najlepsza uczestniczka HP3. Atrakcyjna, żywiołowa, szczera. Weszła na końcu, może w zamyśle produkcji miała mocno zamieszać. Jednak zabetonowana koalicja słabiaków nie dała jej szans. Pisałem wcześniej: Justyna nie da rady gangowi, który okupuje HP od początku. Justyna od razu to wiedziała, mówiła o tym i odeszła z klasą, nie dając Koneli Płaskodupiec-Zgredek satysfakcji.

Ale… Justyna zaczęła spiralę operacji plastycznych - niepotrzebnie. Nawet jeśli jej wcześniejsze zdjęcia były retuszowane, to była szczuplejsza, a rude włosy i związana z tym karnacja zawsze są bardzo seksowne. Po co tak spieprzyła fryzurę? Balony ma teraz wyjątkowe, jednak te wszystkie korekty razem stały się trochę wulgarne. Jestem pewien, że gdyby weszła wcześniej lub z immunitetem leciałyby wióry w HP3.

Księżniczka Lułi-Sid – wreszcie wyrzucona, co za ulga. To jej darcie japy na setkach irytowało mnie najbardziej - przewijałem dalej. Wyrachowana, zakłamana, psychopatyczna. Bezczelna manipulatorka, z ograniczoną wrażliwością. Wyszła z HP3 bez emocji. Osiągnęła swój cel – rozpoznawalność w mediach.

Piękne włosy, ładne piersi, niebanalna twarz, oko da się skorygować. Nogi niestety szpotawe. Ktoś na podstawie jej zdjęć zdiagnozował u niej akromegalię, czyli ciągły przerost niektórych fragmentów ciała. Oby nie.

Ale… Faktycznie nadawała kolorytu HP3 i dostawała wyraźne fory od produkcji. Knuła, plotkowała, miała potrzebę kłamania, wiele osób uległo jej manipulacjom (w tym coraz bardziej żałosny Bez Teścia Krzyś). Rozsądni uczestnicy powinni ją wywalić zaraz po Olce. Nie umiała stworzyć relacji i wreszcie przysłano Sarę z misją eliminacji. Good night.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Przede wszystkim znamy już wszystkich uczestników i moim zdaniem bardzo źle "rozlokowano" ich w programie.


Moim zdaniem skład początkowy powinien wyglądać tak:

Dziewczyny

- Luiza
- Ola
- Justyna
- Ewa
- Karolina (dałbym jej szansę, bo po wylocie się odpaliła)

Faceci

- Dawid
- Mariusz
- Szymon
- Marcin
- Maurycy


Pod sam koniec bez większych szans wrzuciłbym Kornelię i Karę, a z facetów Michała (Olka pewno by odpadła) i Krzyśka.

A tak wrzucili prawie samych nudziarzy, którzy znając program już zesparowali się i zabetonowali :angry:



Czyli w poniedziałek
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Jordi pisze: 13 maja 2021, 10:25 (...) moim zdaniem bardzo źle "rozlokowano" ich w programie(...).
Przede wszystkim to kilka osób ze składu nigdy nie powinno się tu znaleźć (np. osoba związana z TVN zawodowo). Raczej potwierdza się teza, że niejaki Hubert poumieszczał tu pewne osóbki wg „sobie znanych” kryteriów, w tym znajomych, co też nie powinno mieć miejsca.

Co do składu kobiet – zgadzam się.
- Luiza
- Ola
- Justyna
- Ewa
- Karolina (może Patrycja lub Sara)

Na pewno byłyby tarcia między nimi, ale też koalicje, więcej zmian frontów i partnerów, Nie byłoby udawanych miłości od pierwszego wejrzenia, już na początku. Bez tych sztucznych związków inne panie miałyby więcej szans. Skoro taka „chemia” między Bubi i Simonem lub Basią i Krystianem, to by się bezbłędnie odnaleźli nawet później. Kara zapewne zawróciłaby w głowie któremuś z facetów - z powodzeniem - na dowolnym etapie.

Faceci – mały wybór niestety:
- Kamil
- Krzysztof (1)
- Mariusz
- Szymon
- Kuba

Kamil i Krzysztof (1) podrywaliby wszystkie nowe uczestniczki, bez skrupułów, na pewno bez rozsądku w przypadku Kamila. Teraz wiemy, że wejście Michała dopiero po odejściu Oli, bo oboje nie byli singlami, ale byłby on zawsze atrakcyjnym dla dziewczyn uczestnikiem. Marcin wg mnie jest niedojrzały, z IQ poniżej mediany, bawiłby się równie dobrze później. Kuba do demolki szyb i krzeseł i szybki wypad.

Brakuje w HP drobnych zmian reguł - innych w każdej edycji - aby uczestnicy nie mogli przewidująco stwarzać już na początku sztucznych, nieprawdziwych iluzji wielkich miłości. Tak jak w ekonomii czy fizyce, drobna zmiana na początku daje zupełnie inny wynik na wyjściu.

Np. losowy wypad uczestnika w pierwszej fazie edycji (koło fortuny), naprawdę losowy powrót w drugiej, czasowo więcej immunitetów, immunitety dla nowych, przymusowe separacje, więcej dni na uwięzi, itp.
MB89

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Madzia z BB zapytana jaki program woli HP czy BB odpowiedziała
Załączniki
hp vs bb.JPG
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19307
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2216
x 13420

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Wyniki oglądalności mówią co innego ;)
MB89

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Owszem tak, ale ostatnio nic nie podają jaką mają oglądalność a programu jeszcze nigdy nie było w TOP 20 z żadnych grup. Jak widać to ''Ślub'' ciągnie Siódemkę bo nieraz znajduje się w TOP 20 16-49.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Odcinek z dobrymi konkurencjami. Na początku jednak nuda w postaci stypy u Sary i urodzinki Krystiana. Na szczęście Luiza miała swój udział z listem. Pierwsza konkurencja żywcem z Survivor :heart: Uwielbiam takie zadania wytrzymałościowe. Nagrodą telefon do rodziny :skull: Mógłby to być immunitet - może wtedy uczestnicy byliby bardziej zmotywowani. Kolejne spotkanie z teściową tym razem Simona z matką Bibi :smile: Ciekaw jestem czy doszło do skutku 😏 Druga to był test wiedzy o uczestniczkach. Nagroda chyba najlepsza z dotychczasowych :heart: Natomiast wygrał to Krzysiek :skull: Zobaczymy jak ją wykorzysta - pewnie przewidywalnie uderzy w Nathalię.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

I znowu pseudolajw sporo wyjaśnia.

Kornelia
[ Spoiler ]
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

No tak
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

W ogóle widać po insta, że mało kto ma dobry kontakt z Kornelią. Baśka, Ewa (bo z Wawy to blisko), jako tako Bibi i koniec...

Luiza, Olka, Maurycy i inni z stolicy i okolic praktycznie nie mają z nią zdjęć itp itd...

Najwięcej spotkań, rozmów z największą liczbą uczestników mają właśnie Bacha i Luiza, której nie znosi tylko ta marność nad marnościami, czyli Krzysiek.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

tinsel pisze: 14 maja 2021, 10:02 No tak
[ Spoiler ]
Ona jest po prostu jakaś psychiczna.

Krzychu najlepiej by zrobił wywalając Baśkę albo Bibi. Nathalia też jest dobrą opcją. Wszystkie pozostałe wybory będą słabe - większego wstrząsu by nie było. :)

Mnie zadziwiło, że Maurycy mieszka razem z Patrycją i... tym Krzyśkiem, który pierwszy odpadł. :o
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wczorajszy odcinek bardzo fajny. Super zadanie wytrzymałościowe. Cieszę się, że to właśnie Bibi wygrała połączenie ze swoją mamą, bo już od dawnego czasu o tym wspominała. Zadanie dla panów z odgadywaniem też fajne. Szkoda, że taka nagroda dla Krzysia.

Wydaje mi się, że Krzyś wyrzuci
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Rektor i 24 gości