[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Mat.212347
Obserwator
Posty: 642
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:06
x 36
x 46

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat.212347 »

Obecnie Hubert ten od castingów jest na creta, więc może tam będzie nowy sezon, ale kto to wie, takie tylko moje domysły.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

@Mat.212347 raczej nie, bo po pierwsze on wspominał, że leci na wakacje, a po drugie do startu zdjęć do kolejnego sezonu zostało jeszcze pół roku.
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

HP3 – moje subiektywne podsumowanie (kto jeszcze to pamięta?)

Zgadzam się - sezon wyraźnie siadł. Po wylocie Oli i Michała weszły ostatnie nowe osoby i zaczął się korowód powrotów, który wg mnie był desperacją producentów. Czy słaba reżyseria? Nie tylko.

1. Zły dobór uczestników. Prywata niejakiego Huberta położyła się cieniem na tej edycji. Postawienie na jego znajomków zawiodło.
2. Nietrafny wybór ekipy początkowej. Producenci dopuścili, aby dwie pary cwaniaków zabetonowały się i potem eliminowali ciekawsze osoby, fundując widzom całe tygodnie puszczania bąków w leżaki.
3. Naginanie zasad, niezrozumiałe powroty, forowanie ulubieńców, którzy dobrze wypowiadali się do kamery.
4. Skostniałe reguły – a może czas na zmiany, wprowadzić np. rotację (losowe opuszczenie z gwarancją powrotu), immunitety dla nowych (konkurencje), koło fortuny, pula powrotów z głosowaniem, joker przed RR dla nieznanego uczestnikom gracza, itp.

Od początku HP3 opanowały dwie pary, ich układ dotrwał do końca. W takim nieprzyjaznym środowisku nie mieli już szans uczestnicy z potencjałem: Ewa, Patrycja, Karolina, Justyna, Kamil., Michał (tak, tylko bez Oli).
Kara dała sobie radę, ale za cenę skandalu obyczajowego, niestosownego wg dużej części widowni z tego pięknego kraju nad Wisłą.

Najciekawsze osoby: Lułi, Ola, Michał, Szymek;
Najładniejsze dziewczyny: Kara, Basia, Karolina, Sara;
Rozczarowania: BT Krzyś, Bubi, Krystian, Justyna (nie dano jej szansy);
Irytatorzy: Kornelia, Dawid, Lułi (darcie japy);
Luzerzy: Kamil, King Kong Kuba, kixer w czarnym worku.

Kontrowersje:

Zwycięzca – Krystiano tygodniami leżał na leżaku i wymyślił trik, aby nie być z Basią po HP3. Wykorzystywał ją – ona bardziej się zaangażowała – a na koniec oszukał. Rzucił - Barbara przegrała. Wspaniałomyślnie odpalił jej 25k za sesje na podłodze przy kamerach. Spłacił też drugą parę z paktu - B-S. ElDuqsi pomyliła się (?), a lektor brnął w nieprawdzie, twierdząc, że oto miłość wygrała.

Kara – najładniejsza w HP3. Miła, towarzyska, atrakcyjna, subtelna i naturalna. To nawet nie różnica poziomów, to inna, wyższa liga (imo). Ogromny + za odwagę - bez dobrego polskiego zdecydowała się na takie wyzwanie, a i tak miała więcej do powiedzenia niż „w opór stara”. Zrobiła to, czego wszyscy oczekiwali w HP3 – „aferę miłosną”, co wzbudziło jednak kontrowersje w tym pięknym kraju nad Wisłą. Wg mnie na jej surową ocenę mógł mieć wpływ kraj pochodzenia i uroda.

Ola i Michał – Czekanie na Michała (covid) popsuło rytm (nadmiar facetów lub dziewczyn), co utrudniało nowym wejście. Próba oszustwa skończyła się ukaraniem obojga i…. co z tego? Chętnie zobaczyłbym Michała bez Oli, w starciu z zabetonowanym układem hamerykanin-italiano.

Odżywka na masę – ktoś ją wyjadł Bez Teścia Krzysiowi. Wielu wskazuje, że to Bubi.

Prawdziwi zwycięzcy programu o miłości i zdradzie - pary, które przetrwały po programie.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19204
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13293

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Zastępca dyrektora programowego TVN Bogdan Czaja potwierdza - są plany na piąty i szósty sezon, jeśli powstaną to będą kręcone longiem jak dotychczas, będzie nowa lokalizacja - https://[link zakazany]/artykul/h ... to-wystapi
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Bardzo dobra informacja. "Hotel Paradise" pokochałem od pierwszego sezonu. Ciekawy jestem tej nowej lokalizacji, bo szczerze mówiąc Zanzibar mnie nie przekonuje, o wiele ładniejsze widoki były na Bali.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

No to co? Karaiby chyba zostały z takich "innych" lokacji popularnych :P Albo Tajlandia może...

Czyli muszą być pewni chyba tego 4 sezonu...
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Nie wiem co dzisiaj wzięło Krystiana, Bibi i Simona, ale zachęcają do wysyłania zgłoszeń do Moniki i Huberta (ludzie od castingu), czyżby już powoli zaczynają startować castingi ?
Awatar użytkownika
Mat.212347
Obserwator
Posty: 642
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:06
x 36
x 46

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat.212347 »

Już od kilku tyg zachęcają uczestnicy 3 edycji do zgłaszania się do nich.
marcincedry
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2019, 13:41
x 1

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: marcincedry »

Właśnie leci odcinek kuchennych rewolucji z Mariuszem na TVN


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
galileon
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 09 kwie 2021, 13:10
x 31
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galileon »

Może łatwiej (chociaż chyba było już to pisane)
Kuchenne rewolucje: Sezon 21 - Kraków „Trattoria da Maria”
Tam pojawia się Mariusz. Najłatwiej obejrzeć na player.
Karinkabart
Obserwator
Posty: 599
Rejestracja: 03 mar 2018, 12:03
x 699
x 103

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karinkabart »

Bibi i Simon nie są już razem.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ogromna szkoda, najlepsza para trzeciej edycji, liczyłem że przetrwają i będą razem :huh: :'(
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Jak to szło po programie, co Bibucha gadała?

"My powinniśmy wygrać, bo nasze uczucie jest NAJBARDZIEJ SZCZERE I PRAWDZIWE".


No to widać - było szczere i prawdziwe tylko w programie, bo potem zgrzyt za zgrzytem :P
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Przecież już w programie było widać, że nic z tego nie będzie i dużo tam sztuczności...
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
galileon
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 09 kwie 2021, 13:10
x 31
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galileon »

W końcu przestali udawać. Widocznie nie było już żadnych profitów z grania w tą głupią grę. W sumie nie minął nawet cały miesiąc od finału. Ja czuję jakby co najmniej pół roku.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości