[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Chyba jeszcze nigdy nie widziałem, żeby którykolwiek uczestnik reality show był tak krytykowany jak Klauno. I chyba nigdy nie byłem z tą krytyką aż tak zgodny. :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Mialem tego Govanniego za dziwnego czlowieka,ale on jako jedyny ich rozpracowal blyskawicznie.chociaz sam byl nieprzyjemny i nie nadawal sie do programu.
Ostatnio zmieniony 02 paź 2021, 16:18 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunąłem cytowanie, nie cytuj ostatniego posta w wątku.
Theblack
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 03 cze 2021, 21:19
x 2
x 2

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Theblack »

Znów przegapiłam odcinek a tu takie emocje! Co ciekawego Maria mówiła na swoje pożegnanie, że tak o tym trąbią na insta? ;)
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Theblack pisze: 21 wrz 2021, 4:49 Znów przegapiłam odcinek a tu takie emocje! Co ciekawego Maria mówiła na swoje pożegnanie, że tak o tym trąbią na insta? ;)
Chciala sie ratowac Miloszem i powiedziala,ze Wiktoria go robi w konia,ale nie dal sie przekonac, sadzac po zapowiedziach kolejnego odcinka mogla miec racje bo do programu weszlo dwoch facetow i Milosz przestal byc jej kolem ratunkowym do tego podstawia sie Lukaszowi.

jak wychodzila zachowala sie normalnie, nie dramatyzowala.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

@pjkrak552 jest u nas w edycji posta taka funkcja "spoiler". Korzystamy z niej gdy coś nie poleciało jeszcze w tv, bo nie każdy ma Playera. Korzystaj z tego ;)


Co do wczorajszego epa, to jest megawrzuta na uczestników za to jak traktują Wiki.

Zresztą odzwierciedla to liczbę followersów. Klauno praktycznie stanęło w miejscu, a Wiki 23 tysie w górę w kolejne kilka dni ;) Już ma 244.000 :o
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Co do wczorajszego Rajskiego Rozdania to ogromnie cieszę się, że Maria odpadła z programu :) Była strasznie chamska, irytująca, scena pożegnalna i jej przemowa mega żałosna :lol: Bardzo mi szkoda Wiki, nie wiem czemu oni ją tak tępią :(

Od jakiegoś czasu uczestnicy mnie powoli zaczynają denerwować. Teraz chciałbym aby z programu odpadła
[ Spoiler ]
Oczywiście czekam na dzisiejszy odcinek :)
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Odcinek ok - najważniejszą informacją było to, że Nana pojechała na wakacje. Dobrze dla niej bo coś się tam więcej odezwała - ale nie miała o czym :P Co do nowych to Mateusz > Jan. Randka dość niemrawa. Pyrek się wykopie jak będzie spiskował z Darkiem, którego strategia już się wali xD Nie widzę sukcesu w przeciwieństwie do Mateusza - oby przez niego Nana się "odpaliła". Segment hatemance'u Darka z Natką dość standardowy mi się wydawał w tym odcinku.

Ogólnie zapowiedź sugeruje, że rozpocznie się zabawa w HP :evil:
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Odcinek całkiem sympatyczny, chociaż cały czas mnie denerwuje jeden z uczestników (zaraz powiem który). Nowi uczestnicy Mateusz i Jan. Mateusz wydaje się być całkiem miłym i sympatycznym uczestnikiem, a w Janku widzę drugiego Darka, który mnie bardzo zdenerwował tym, że kazał podbijać do Wiki, to było mega słabe :( Zadanie dla Pań dosyć nudne, tak samo jak i randka, która nie była ciekawa :( Ciekawe jaką decyzję podejmie Nana i z którym z nowych się sparuje, czy może jednak zostanie przy nudnawym Łukaszu ;)
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Jordi pisze: 21 wrz 2021, 8:21 @pjkrak552 jest u nas w edycji posta taka funkcja "spoiler". Korzystamy z niej gdy coś nie poleciało jeszcze w tv, bo nie każdy ma Playera. Korzystaj z tego ;)
ok, ale zawsze mozna poszukac w necie przed emisja w kanale ogolnodostepnym.w sumie gesta atmosfera to jedyny atut tego 4 sezonu,a Wiki moze sie jeszcze okazac najcwansza w hotelu, zobaczymy.ja nadrabiam teraz 3 sezon czekajac na kolejne odcinki tego i tam gdzies po 2/3 programu dopiero sie ciekawiej zrobilo, dymow moze nie ma za duzo,ale pary o wiele ciekawsze.
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2380
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1553
x 404
Kontakt:

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

HP4 po pierwszych odcinkach notuje z 443 tyś widzów. Program dalej liderem w komercyjnej.
https://www.press.pl/tresc/67341,_hotel ... omercyjnej
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

A teraz pomóżcie mi zrozumieć te podwójne standardy dziewczyn, a właściwie nie tylko bo chłopaków tez. Jak Nana zmieniła partnera to jakoś obeszło się to bez wielkiego szumu. Nikt jej za to nie gnoił i jakoś tak na luzie do tego wszyscy podeszli. Dziwne…bo gdyby partnera zmieniła Wiki to byłby szum na kilka odcinków…
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Theblack
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 03 cze 2021, 21:19
x 2
x 2

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Theblack »

Okej, nie rozumiem tej zagrywki Wiki. Czy to element ich planu? :huh:
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Wiktoria od początku chyba nie była do końca pewna Miłosza. Teraz alko weszło i wylazło na wierzch. Tam nie ma ani jednej szczerej pary. Wszystko to układy. W tym wszystkim, pomimo całej akcji, i tak wydaje mi się, że Wiktoria i Miłosz maja więcej ze sobą wspólnego i jakąkolwiek zażyłość w porównaniu z innymi.
Nie zmienia to faktu, że faktycznie poleciała za mocno.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Bardzo dobry ep - dramy i drameczki u każdego :heart: Daro kopie sobie grób, a raczej grabarz Natka to robi - nagle stała się aktywna w stosunku do innych jak nie jest z nim w parze. imo tego, że chciałaby stworzyć jakąś relacje z Mateuszem to wg mnie z Jankiem jej po drodze - wywalenie jednego z kolegów ze strategicznego punktu również jest opłacalne. Co do strategii to relacja Wiki i Miłosza na razie się nieco sypło - gdyby to w 100% była zmowa to byłoby dobrze dla obojgu, tutaj coś może nie zagrała dzięki alko. Na szczęście to Łukaszek się obudził ze snu zimowego - GRATULACJA + za to jak porobił Nanę, która stworzyła nową parę z Mateuszem xDDD Co do Klauno i Przemka - niech spadają - ich się niesamowicie źle ogląda.

No cóż chyba potrzeba tam więcej alko.

I od jutra zaznajomimy się z koleżaneczką Artura z II :P
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości