[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wiele do myślenia dała wypowiedź Wiki na Insta po odcinku (daję w spoiler, bo sporo można wywnioskować):

[ Spoiler ]

A Miłosz kilka dni temu dodał na Insta, że
[ Spoiler ]
Facet jest dzieciakiem nie potrafiącym samodzielnie myśleć i marionetką... Przykre, a już go powoli miałem za drugiego najlepszego faceta tam po Darku, który jest nie do pobicia i nie będzie chyba już w tej edycji ;)
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Na początek: Hej wszystkim po stuletniej przerwie komentowania przeze mnie na tym forum.

Teraz kilka moich uwag na temat najnowszego sezonu HP

1. Moim zdaniem ten jest najlepszy ze wszystkich dotychczasowych. Uczestnicy nareszcie wiedzą, jak umiejętnie balansować na granicy programu stricte randkowego i big brotherowego, gdzie liczą się sojusze. Nie przeginają z chamstwem i otwartym wojowaniem, jak miało to miejsce w drugiej edycji, ani też nie udają, że przyszli tu jedynie po miłość, jak miało to miejsce w poprzedniej edycji. Dzięki czemu zwyczajnie jest, co oglądać.

2. Bardzo dobry casting. Oczywiście są wpadki typu nijacy Nana i Łukasz, ale też po prawdzie wpadki zawsze będą. Chyba nigdy nie można na sto procent przewidzieć, jak się ktoś będzie zachowywał w programie. Ogólnie jest tam jednak sporo osobowości. Ludzi, których można lubić/nie lubić, ale którzy są JACYŚ.

3. Zwroty akcji. Mam wrażenie, że w tym sezonie naprawdę nieźle wychodzą im zwroty akcji. Uczestnicy zachowują się nieprzewidywalnie. Przypadek Wiki, która niespodziewanie uratowała swoich największych wrogów Przemo i Launo, czy Teraz NAtka, która właściwie z dnia na dzień zerwała pakt ze wszystkimi i zaczyna grać tylko na siebie. Dzięki temu naprawdę trudno przewidzieć, co się wydarzy dalej. A to jest mega plus.

4. Dla mnie osobiście plusem ogromnym plusem też jest to, że chyba po raz pierwszy GRUBA BAZOWA-POCZĄTKOWA, która w każdym sezonie spokojnie utrzymywała dominację przez wszystkie tygodnie, w tym ma realne problemy. To też dodaje dużo dynamiki.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Jordi pisze: 25 wrz 2021, 0:47 Wiele do myślenia dała wypowiedź Wiki na Insta po odcinku (daję w spoiler, bo sporo można wywnioskować):

[ Spoiler ]
Wiki caly czas zaslania sie nieswiadomoscia, tak tlumaczyla glosowanie na Kube, teraz Milosza, ona byla przytomna w tym programie, czy caly czas wypita.Prawda jest taka,ze jak za duzo wypila wisiala na Lukaszu i trudno sie Miloszowi dziwic, jego blad polegal na tym,ze powinien jej to powiedziec bezposrednio a nie lazic jak nacpany i zalic sie gdzies po katach, Wiki tez grala w swoje gierki jej teatralne placze mnie nie przekonywaly absolutnie.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Skoro Miłosz przyznał rację co powiedziała Wiki, to chyba jednak jakaś prawda w tym jest ;)


Przed RR nudy, dalej knucie i będą niespodzianki na Rajskim. Wyrocznia monotematyczna. Sensowne pytania zadały z trzy osoby w tym O DZIWO KLAUNO...
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Przemo sie nie nudzi bo tak namotal,ze sam moze wyleciec bo te jego kombinacje zaczynaja obracac sie przeciw niemu,widac jaki jest spekany,zobaczymy co bedzie.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Naprawdę niezły kocioł się zrobił w tej edycji :evil:
Darek trochę na minus, bo jego jedyny plan na przetrwanie to że go inni uratują :rolleyes:
Natka
[ Spoiler ]
Wiktorii jest mi trochę żal, widząc jak ją grupa traktuje, ale z drugiej strony sama sobie pracuje na taki odbiór.
Miłosz jest bardzo podatny na wpływy innych i chyba sam nie wie czego chce :rolleyes:
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Odcinek dobry pomimo dość oczywistej eliminacji. Oj Daro sam sobie ten grób wykopał licząc, że inni go uratują. Plany były ale jak zwykle się spaliły. Nawet była opcja wywalenia ducha Janka xD - nie wiem komu ta opcja byłaby na rękę - chyba tylko "starej gwardii" :P Plus dla Natki, że zawalczyła o siebie, nie poddała się ulegając Klauno i Przemkowi. Oni natomiast są niezwykle tragiczni - myśleli, że Natka to ich piesek, któremu należy mówić co trzeba zrobić - i dobrze im tam, że "magiczna szóstka" zaczęła się walić. A i Miłosz na Pandorze - tragedia 2.0 - ale go porobili z tym wywaleniem Wiki (ciekawe co z tym będzie w przyszłym "tygodniu" - chyba "rywalizacja" Natki i Wiki osiągnie apogeum :rolleyes: ).

Konfy (na plus to, że 3 osoby z oryginalnego składy zaczęły już żreć gruz):
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2525
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1992
x 660

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Darek "wykopany", duża ulga. Strasznie wojował i strasznie cwaniaczył. Natka pokazała, że ma swoje zdanie i grupa nie wywrze na niej presji. I prawidłowo!
15 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Zaczynam mieć dobre zdanie o Natce. Na początku programu strasznie irytowała, chciała na siłe dbać o tę „Starą Gwardię”/„Magiczną Szóstkę” i w końcu się od nich odseparowała. Wysłała nudnego Darka co i tak czekał na modelki. Teraz czas na resztę gwardii - Launo i Przemka.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Dejmian pisze: 27 wrz 2021, 22:03 Darek "wykopany", duża ulga. Strasznie wojował i strasznie cwaniaczył.
To bardziej pasuje do Przemka... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Kurdeweźwyjdź pisze: 27 wrz 2021, 22:10 Zaczynam mieć dobre zdanie o Natce. Na początku programu strasznie irytowała, chciała na siłe dbać o tę „Starą Gwardię”/„Magiczną Szóstkę” i w końcu się od nich odseparowała. Wysłała nudnego Darka co i tak czekał na modelki. Teraz czas na resztę gwardii - Launo i Przemka.
Ja uwazam ze Natka dokad byla skazana na opcje Darka i druzyny A sciemniala,mimo ze jej para z Darkiem to byla prowizorka, ciagle mu gadala, ze maja inne wspolne cechy typu jakies kombinacje,planowanie a jak tylko pojawily sie nowe opcje szybko odbila od stada, Darek chyba lepiej czulby sie w programie typu BB bo glownie sie wyglupial a jak juz to bardziej bylo mu szkoda kolegow opuszczajacych program niz kobiet,inna sprawa ze z tych kobiet tez nie robia wrazenia ani uroda,ani intelektem, gdyby wymienic wszystkie babki to nikt by chyba nie tesknil, jednak meska czesc obsady znacznie ciekawsza w poczynaniach,laski sa w tej edycji tylko tlem.te poduszki Marii czy calowanie nowej Wiktorii, albo Natka uciekajaca od zrobienia masazu,moze te dziewczyny maja facetow poza programem i stad sa takie dziwne.

i tak hitem odcinka bylo pytanie Milosza do wyroczni-czy Wiki wie o moim tajnym planie wyeliminowania jej z hotelu,lubie Milosza,ale jego niektore wypowiedzi sa na poziomie 12 latka :lol:
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Ogólnie NAtka bardzo mi plusuje od kilku odcinków. Na początku była tylko takim tłem, dodatkiem do Launo i ekipy, ale teraz wychodzi na prowadzenie. Myślę jednak, że jej niechęć do Darka musi być autentyczna. Bo naprawdę była zdeterminowana, by się od niego odseparować.

Darek trochę jednak uratował PRzemka, bo wcale nie jest pewne, co by ostatecznie zrobiła Natka. Nie jest przecież głupia. Wiedziała, czym to grozi.

Miłosz i jego pakt przeciwko Wiki to zjazd po równi pochyłej w dół. On wykonuje dokładnie przeciwną drogą do tego, co Natka. Wykopuje z programu swoją partnerkę z którą tworzy jednak mega silną parę po to żeby przypodobać się grupie.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

śledź05 pisze: 27 wrz 2021, 23:53 Darek trochę jednak uratował PRzemka, bo wcale nie jest pewne, co by ostatecznie zrobiła Natka. Nie jest przecież głupia. Wiedziała, czym to grozi.
Przemek pewnie podszedłby i tak do Klauno.
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

śledź05 pisze: 27 wrz 2021, 23:53 Ogólnie NAtka bardzo mi plusuje od kilku odcinków. Na początku była tylko takim tłem, dodatkiem do Launo i ekipy, ale teraz wychodzi na prowadzenie. Myślę jednak, że jej niechęć do Darka musi być autentyczna. Bo naprawdę była zdeterminowana, by się od niego odseparować.
Szkoda, ze wczesniej lasila sie do nich kiedy bala sie,ze Darek ja odstawi i ciagle mu mowila,ze bedzie go zawsze wybierala.Poogladajcie sobie jeszcze raz wczesniejsze odcinki Darek tak czy siak postapil honorowo na rajskim rozdaniu, czym sobie poprawil opinie, ktora mocno w dwoch ostatnich odcinkach psul.a Natka jezeli zostanie odpalona przez Mateusza co jest pewne jezeli bedzie sie tak zachowywala jak od poczatku przy Darku, nie bede jej zalowal.

co do Milosza to ciagle sluchal , ze Wiki nim kreci, ze jest inteligentniejsza od niego i teraz zeby wszystkim udowodnic ze to on w tej parze jest cwanszy pewnie ja wykiwa.latwo go podpuscic.
Ostatnio zmieniony 28 wrz 2021, 0:36 przez pjkrak552, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

HP22/60:

[ Spoiler ]

Przemek już smaruje innym xD

[ Spoiler ]

LIST!!!

[ Spoiler ]

KLAUDIA ❤️

[ Spoiler ]

LIST!!!

[ Spoiler ]

TWIST!!!

[ Spoiler ]

LIST!!!

[ Spoiler ]

KLAUDIA!!!

[ Spoiler ]

Koniec.


Zapowiedź:


- Klauno "Wiki mnie tak irytuje że mam ochotę odstrzelić jej łeb" :o
- Klauno do Natki "Co za szmata".
- Michał lubi filigranowe dziewczyny. OHA NIE WIE CO ZNACZY FILIGRANOWA 🤦
- Oha wiesza się na Michale w basenie.
- Nana spała na podłodze :o
- Wiki do Klauno "chciałabym ci ufać". "Ja Tobie również" CO ZA KRÓWSKO...
- Wiki myśli w pokoju i nagle "o ku*wa" :o



Dobry ep zwłaszcza druga połowa xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości