[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
MB89

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Lektor w tym wywiadzie powinien powiedzieć jak on to widział a nie to co oni mu powiedzieli i reszcie.
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Ale nie puścili fragmentu z kibla gdzie Luiza rozmawiała z Olką. Tam była rozmowa taka:
L:Stara ty z nim coś kiedyś ten?
O: Ja chce z nim
L: a kiedyś tak?
O: noooo, ja się z nim spotkałam może dwa razy
L: ale było coś, kiedyś ten (uśmieszki)
Ola przytaknęła

Jak dla mnie to ta rozmowa wskazywała na to, że zwyczajnie już byli ze sobą w łóżku. Nie umiem wstawić fragmentu nagrania, ale może ktoś by to zrobił? Scena jest mega wymowna. Te uśmieszki i podteksty...

(No chyba, że umknęła mi teraz w tv)

Ogólnie to ta rozmowa plus te ich spojrzenia pocałunki i mizianka w gdybalni-których tez nie pokazali, to zdecydowanie pokazują, że są parą i tyle. Żadne „tylko ledwo znające się” osoby w taki sposób na siebie nie patrzą. Widać, że zwyczajnie stęsknili się za sobą.
Ostatnio zmieniony 19 kwie 2021, 21:15 przez Millady, łącznie zmieniany 1 raz.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Też mnie to zdziwiło... Przecież ludzie wszystko wiedzą. A HPE na Playerze każdy ep ogląda średnio kilkadziesiąt tysięcy osób... I oni to widzieli.

Mam dziwne wrażenie, że produkcja sama się w tym gubi.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Może czekają na Wyrocznie, bo pewnie ktoś o to zapyta, żeby dawkować emocje xD
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Ale nawet jak ktoś zada pytanie „czy Olka i Michał byli parą przed programem” to wyrocznia powie, że nie wie i tyle. Przecież wyrocznia z zasady ma wiedzę tylko co do wydarzeń w hotelu, a w hotelu Olka nawet Luizie jeszcze się nie przyznała.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Odcinek dobry. Randka nudna - jak zwykle xD Luiza i jej konfy (żadna z dziewczyn tam nie jest dobrą aktorką, żadna by nawet kamienia nie zagrała) :heart: Szkoda, że Hehe a przede wszystkim Olka spaliły "Konkurs na największą s**ę w programie" :cry: Co do tej drugiej - oj oj grobik się już wykopuje. W dużej mierze przedobrzyła zarówno z Michałem (xD dla ich tłumaczenia, że znali się przez brata, a od razu polecieli w ślinę) oraz innymi uczestnikami (jakże teraz byłoby piękne, gdyby Luizka zblinsidowała Olkę). Klaudia na zadaniu przepięknie ją zaorała :heart: Konkurencjone nawet zjadliwe. Co do nowego to wygląda jak Krzysiek 2.0. Oby coś tam więcej pokazał.

Ogólnie to największe fanfary zgarnął oczywiście Krystian :rolleyes: Zaczyna śmieszyć mnie jego winner edit (wątpię by inni w ogóle go mieli zacznijmy od tego) - nagle jest wielkim geniuszem, mastermaindem itd. Kurła - WSZYSCY gadali, że Olka tam gra od samego początku czy to w pierwszym "tygodniu", czy w drugim, już te głosy inni uczestnicy podnosili. Te konfy Krzyśka i Simona W OPÓR chwalące Krystiana:
Obrazek

W ogóle to cały ten odcinek moim zdaniem ładnie pokazał i uświadomił mi, że duża liczba Polaków nie potrafią słuchać ze zrozumieniem, ani czytać między wierszami (w tym przypadku lektora). Nawet tutaj na forum użytkownicy piszą, że lektor mówi w taki sposób jakoby produkcja o niczym nie wiedziała - co dla mnie jest absurdem - zwłaszcza jak pokazali tę rozmowę Olki z Luizą. Może dla mnie to oczywista oczywistość, ale z kwestiach lektora od razu można wyczuć kpinę, złośliwość i ironię - równo ich orzą. Dodatkowo pisałem wcześniej do programu można się dostać poprzez wypełnienie formularza na stronie - którego pewnie nie sprawdzają jeśli potencjalny uczestnik się im spodoba :lol:

Co do zapowiedzi - szykuję się mentalnie na medevaca Simona - jeśli tak się stanie to ta edycja jest niezwykle pechowa pod tym względem.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Millady pisze: 19 kwie 2021, 21:11 Ale nie puścili fragmentu z kibla gdzie Luiza rozmawiała z Olką. Tam była rozmowa taka:
L:Stara ty z nim coś kiedyś ten?
O: Ja chce z nim
L: a kiedyś tak?
O: noooo, ja się z nim spotkałam może dwa razy
L: ale było coś, kiedyś ten (uśmieszki)
Ola przytaknęła

Jak dla mnie to ta rozmowa wskazywała na to, że zwyczajnie już byli ze sobą w łóżku. Nie umiem wstawić fragmentu nagrania, ale może ktoś by to zrobił? Scena jest mega wymowna. Te uśmieszki i podteksty...
Oczywiście, że można to wstawić. Żaden większy problem. :)

ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Dziękuję Panu powyżej ;)
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Asjata pisze: 19 kwie 2021, 22:03 Co do nowego to wygląda jak Krzysiek 2.0.
Dokładnie. Jak go pokazali to myślałam, że brata Krzyska wpuścili 😂


(Przepraszam moderatorów, że post pod postem ale nie umiałam tak edytować posta żeby w nim dodać cytat)
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

@Asjata Dla mnie w tekście lektora – „No dobra wg mojej wiedzy Olka rzeczywiście oszukała przyjaciół, bo od początku czekała na wejście Michała, co się zaś tyczy ich relacji, to nie sadzę by wcześniej byli parą, choć jestem pewien, że właśnie zaczęli nią być” – nie ma zbyt dużego pola do czytania między wierszami. Sytuacja jest tak przedstawiana jakoby produkcja nie wiedziała, że byli parą, co oczywiście nie jest prawdą. W przeciwnym razie musieliby pewnie usunąć Olkę i Michała z programu, a wiadomo, że to nie jest im na rękę.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Leclerc z Allo Allo był lepszym konspiratorem od Olki :lol:

Lektor mistrz kto zna Allo wie, że to dowalenie totalnie Olusi ;D

HPE34:

[ Spoiler ]

Nie wierzę... Debile...

[ Spoiler ]

Omar z listem na randce!

[ Spoiler ]

Skrzynia!!! List!!!

[ Spoiler ]

TWIST! Nie produkcji :P

[ Spoiler ]

LIST!!!

[ Spoiler ]

Koniec.


Zapowiedź:

[ Spoiler ]

Myślę, że do
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 20 kwie 2021, 0:59 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Nowy odcinek, duży spoiler:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Tak teraz myślę, że
[ Spoiler ]

Ciekawostka z pseudolajwów. Michał wszedł tak późno, bo tuż po przylocie okazało się, że ma Covid.
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Jordi pisze: 20 kwie 2021, 1:06 Ciekawostka z pseudolajwów. Michał wszedł tak późno, bo tuż po przylocie okazało się, że ma Covid.
Co dużo tłumaczy.. Stąd może nadmiar kobiet na etapie 20+ odcinków. No i nie byłoby wyznania do poduszki zniecierpliwionej oczekiwaniem Olki.

Oglądam z opóźnieniem, nie mam Playera.
Jest taki program do przerabiania zdjęć na karykatury, poprzez wyolbrzymianie cech twarzy. Nowy, najnowszy nie potrzebuje tej apki. ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Czekając na wejście miał też kontuzję stopy. Gadał z Luizą o tym.

W ogóle ZERO chemii między nimi. Luiza się dziwnie czuła i Michał też :P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości