[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
K42200
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:21
x 57
x 27

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: K42200 »

Nikt mnie w tym programie chyba nigdy nie irytował tak mocno jak Oha. Wcale nie jest bardzo długo stażem w tym programie, a panoszy się jakby siedziała tam jeszcze od poprzedniego sezonu. Nie lubię ludzi, którzy nawet widzą, że przesadzili nie potrafią sięprzyznać i przeprosić tylko utrzymują, że to nie ich wina i w dodatku próbują brać na litość (jej ostatni post na instagramie). Chyba, że nie widzi tego, że źle postąpiła, to znaczy, że po prostu jest głupia...
W dodatku od kilku dni latają w necie filmiki gdzie Oha z Naną znalazły w hotelu starego drinka z poprzedniego dnia i Oha zaproponowała "Dajmy drink tej kurwie, jak ona się nazywa? Wiktoria."
https://youtu.be/FFiYIFhTPlc (nie działa wstawianie filmu bezpośrednio w posta)
Według mnie to już gruba przesada i mam szczerą nadzieję, że Oha odpadnie i jedynymi osobami, które po nich zapłaczą będzie Klauno i spółka.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Pewnie jej jeszcze naplula do tego drinka.Swoja droga Oha ma te oczy i spojrzenie jak z wiezienia dla kobiet.Problem Wiki jest taki ze sama chciala wrazen, mogla zostawic normalnych ludzi Kube z Kasia w programie, a jednak postanowila punktowac u wrogow, bo liczyla ze bedzie sie z nimi bawic, pamietam jak cieszyla sie do Milosza ze Przemo ja na jakas rozmowe zapraszal po tym glosowaniu,teraz jest traktowana przez te osoby jak smiec i sama sie do tego przyczynila.zycie czesto samo wyrownuje.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Maja Staśko oficjalnie potępiła wszystkie uczestniczki szkalujące Wiktorię i nie kupuje ich tłumaczeń "jak było wiedzą wszyscy co śledzą program, a także szersze nagrania wydarzeń z Playera".

Coraz więcej influencerów popiera Wiktorię.


Tymczasem HP przemontowano. Dzisiaj powinno być RR, a będzie dopiero jutro. Wszystko dlatego, bo chcą wybielić tę bandę patoli i
[ Spoiler ]

Także najbliższe RR jutro, a kolejne w czwartek, 14.10.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Na Player bedzie dzisiaj, z ostateczna ocena ludzi lepiej poczekac jak sie dalej to rozwinie, Milosz napewno opinie sobie popsul,grupowe gnebienie Wiki tez mi sie nie podoba, ale nie robmy z tego znowu afery jakby to jakas Somalia byla, nikogo tam nie zabili,nikt nie jest ranny.Jak nie ma spiec to ludzie narzekaja ze program nudny, jak sa to znowu, ze za duzo chamstwa, nikt z Nas nie widzial jak to wygladalo za kulisowo, jedynie to co zmontuja na odcinkach.
tomaszek173
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 15 gru 2020, 19:36
x 22
x 18

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszek173 »

Ale jakie tam widzisz tzw dymy, ze coś dzieje? Dwie edycje temu to sie dzialo jak Kamil z Magda twarza w twarz sie kĺocili, czy akcje z Sonia.Ale przynajmniej twarza w twarz Teraz mamy toksyczna atmosfere, gnebienie jednego czlowieka przez grupe,wyzywanie od k... na lajfach i wieczne obgadywanie. Gdzie tu jest coś ciekawego? Ja sie mecze ogladajac to wszystko a ty sie cieszysz ze przeciez nikt nikogo nie zabil.
Theblack
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 03 cze 2021, 21:19
x 2
x 2

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Theblack »

K42200 pisze: 04 paź 2021, 15:06 Nikt mnie w tym programie chyba nigdy nie irytował tak mocno jak Oha. Wcale nie jest bardzo długo stażem w tym programie, a panoszy się jakby siedziała tam jeszcze od poprzedniego sezonu. Nie lubię ludzi, którzy nawet widzą, że przesadzili nie potrafią sięprzyznać i przeprosić tylko utrzymują, że to nie ich wina i w dodatku próbują brać na litość (jej ostatni post na instagramie). Chyba, że nie widzi tego, że źle postąpiła, to znaczy, że po prostu jest głupia...
W dodatku od kilku dni latają w necie filmiki gdzie Oha z Naną znalazły w hotelu starego drinka z poprzedniego dnia i Oha zaproponowała "Dajmy drink tej kurwie, jak ona się nazywa? Wiktoria."
https://youtu.be/FFiYIFhTPlc (nie działa wstawianie filmu bezpośrednio w posta)
Według mnie to już gruba przesada i mam szczerą nadzieję, że Oha odpadnie i jedynymi osobami, które po nich zapłaczą będzie Klauno i spółka.
Jestem tak wściekła widząc ten filmik... Co za odpad z tej dziewczyny, nie zasługuje na szacunek. Co za fałszywi ludzie, oglądam bo chcę dowiedzieć się jak to się skończyło zwłaszcza dla Wiki, ale naprawdę nie mogę patrzeć na twarze reszty uczestników. Jedynie Mateusz jest w porządku i okazał to przy całej grupie..

Ah, i jeszcze Wika nadal ufa Klauno na tym etapie.. Nie rozumiem zachowania Wiki mimo całego kibicowania jej, nie rozumiem dlaczego po tej Pandorze nadal rozmawia z dziewczynami.

Ludzie! I jeszcze Wiki ich przeprasza.. Może Wy macie jakąś mądrą psychologiczną analizę ostatnich zachowań uczestników?
donixxx
Obserwator
Posty: 547
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

Do programu na RR wejdzie
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

No więc tak przed RR:

[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 04 paź 2021, 22:42 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Lily
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 02 paź 2021, 12:12
x 6
x 14

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lily »

Jak dla mnie jeszcze bardziej przykry odcinek niż ten poprzedni. Miłosz gra zagubionego, źle potraktowanego chłopczyka, która domaga się przytulaska od... dziewczyny, przeciw której sam knuł. Kręci się jak g... w przeręblu i powtarza na każdym kroku o mętliku w głowie. Tak naprawdę na milę widać, że wszystko to jest ukartowane, a jego emocje sztuczne. Niezbyt dobry z niego aktor. Najzabawniejsze jest to, że oszukuje zarówno grupę, jak i Wiktorię, to sprytny rasowy gracz, które kłamie bez mrugnięcia okiem. Szkoda, że w tym momencie kosztem wyłącznie Wiktorii, która jest faktycznie łatwowierna i chyba istotnie jest masochistką. Wygląda to wszystko żałośnie - jakby mysz zabiegała o akceptację i sympatię stada węży.

Wszystko to nie zmienia faktu, że Miłosz stał się teraz dla mnie najbardziej, nomen omen, oślizgłą postacią, najwstrętniejszym typem, który na zimno wszystko kalkuluje i wykorzystuje Wiktorię do zbudowania własnej mocnej pozycji w Hotelu. Tyle że on robi wszystko na zimno, a ona sądzi, że rzeczywiście Miłosz przeżywa rozterki. I jeszcze ją przytula, całuje, obściskuje. Podłe to.
Fillion
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:48
x 233
x 155

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

Baśka i Krzysiek z poprzedniej edycji - zaręczyli się.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Dziwi mnie opinia, że skoro nikogo nie zabili to wszystko jest ok. Nie, nie jest ok. Trzeba piętnować takie postawy pełne irracjonalnej nienawiści i agresji. Zresztą gdyby nie było kamer, to Wiki zostałaby zlinczowana. Myślę, że Oha jest zdolna do przemocy nie tylko słownej. Swoją drogą do czego ci ludzie są gotowi się posunąć, aby tylko zostać w programie i mieć kilka dni więcej darmowej wyżerki oraz alkoholu. Walczą jakby chodziło o ich życie. Wszystko rozumiem, że wygrana, strategia, rozgrywka, ale są chyba jakieś granice, których nie można przekraczać, bo dalej jest już tylko wstyd i żenada.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Program jest retransmitowany, za bezpieczenstwo odpowiadaja organizatorzy, na PP Wiki dostala jedno chamskie pytanie, ktore zadala pewnie Oha.Oha przedstawila sie fatalnie bo chciala sie popisywac przed Przemkiem i Klauno,to ta trojka robi na nia oblawe a nie cala grupa. Milosz jest graczem w odc 27 na tej randce zgasil Ohe jak peta,kto nie ogladal to zobaczy, Oha zadnego wsparcia przed rajskim nie ma najlepiej niech se teraz do Przemusia podchodzi niech ja ratuje jak taki przyjaciel.



Theblack - zachowanie Wiki jest proste do zrozumienia, za wszelka cene chce zostac w programie, widocznie wcale jej tam tak zle nie bylo, po pytaniach do wyroczni widac jak sobie ufaja z Miloszem,po tym co bylo na PP powinna Milosza zbesztac,ale wybiera udawanie ze wszystko ok, w pewnym sensie sama sie prosi o takie traktowanie.Poza tym do Wiki mam zal,ze wywalila Kube,bo chciala imprezowac z tymi co ja teraz atakuja,ma za swoje.

Zobaczcie sobie tez jak Wiki jest zbudowana i wytrenowana,gdzie by ja tam pobily bez kamer jak ktos pisal, Oha czy Klauno nie mialyby szans jej pobic, nawet we dwie by dostaly od niej
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Sylwetka nie zawsze idzie w parze z umiejętnościami do bicia czy samoobrony. Sama mam sylwetkę wytrenowaną, ale to tylko wyrzeźbione mięśnie. W pierdziel to dostałabym nawet od małej Launo bo totalnie nie umiem się bić.

Co do Zachowania Wiki to irytuje mnie to, że tak gada z tymi dziewczynami. Rozumiałam, że to robiła, że zwierzała się Launo jak była całkowicie nieświadoma tego co się dzieje, ale teraz? Majac taka świadomość, że tam każda jedna wyciąga od niej zwierzenia po czym leci obrobić jej dupę? Nie wiem czy faktycznie to strategia żeby się utrzymać, czy może jest tak naiwna, że wciąż wierzy, że się do niej przekonają.

Bez względu na wszystko ja się nie zgadzam na taki lincz. Nawet gdyby faktycznie odwaliła coś ciężkiego w tym hotelu, to taka zbiorowa nagonka wygląda paskudnie. To tak jak w szkole zbierze się śmietanka i gnoi jedną osobę i przez to nawet nowe osoby nie chcą się do niej zbliżyć bo boją się reakcji tej śmietanki. Podejrzewam, że Sara tez długo nie wytrzyma pod tą presją bo zwyczajnie będzie się w końcu bała, że zaczną grupowo tez szczuć ją.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Jezeli taka sytuacja jest w szkole to ktos zmienia szkole, a nie opowiada,ze siedzi tam dla kolegow czy kolezanek, a tymczasem Wiki wrecz dziekuje np Natce,ze jest obrazana, poza tym w 17 odc chyba jest taka rozmowa miedzy Wiki a Miloszem,ze beda pod publiczke sie scinac, zeby robic wszystkich w konia i beda wywalac z hotelu kolejne osoby, za chwile Milosz lezy a ona imprezuje z Lukaszem i zaczyna sie jazda Milosza,zastanawiem sie czy to wszystko nie jest miedzy nimi ustawione.bo taka ewentualnosc tez istnieje.https://www.youtube.com/watch?v=wnZTMTrYGDw Wiki juz zaczela Milosza nasladowac i rozmawia z kazdym na zasadzie wiem,ze nic nie wiem.Mnie juz to zaczyna nudzic, praktycznie nic nie mozna sie dowiedziec o Sarze czy Michale,czy Mateuszu,tylko na okraglo ta Wiki ktora ze sto razy juz sie miala pakowac i wracac do Wawy,albo Milosz walacy przemowy jaki to jest niezdecydowany, to zrobil sie program kilku osob a reszta to statysci.
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Dla mnie ta sytuacja jest niezrozumiała, ale nie szłabym tak daleko z wnioskami. Nie wiemy wszystkiego. Nie mamy pojęcia jak byśmy się zachowywali w tej sytuacji. To jest program i Ci ludzie myślą w dużym stopniu o tym co będzie po. Insta życie itp. Tu możemy mieć do czynienia z różnym podejściem. Może na siłę chce oczyścić imię, nie chce się poddać bo to może źle wpłynąć na jej odbiór jako wojowniczki, może jednak ma strategie, a może jest zwyczajnie mało inteligentna i wierzy, że jeszcze ją wszyscy polubią. Szczerze to sama nie wiem co zrobiłabym w takiej sytuacji. Chyba nie wyszłabym tylko na sile próbowała się utrzymać choćby po to żeby nie dać tym ludziom satysfakcji. Nie ma tam nas i nie wyrokowałabym aż tak. Poza tym my widzimy więcej, a ona wciąż dostaje sprzeczne informacje. Przecież i dziewczyny i Miłosz powiedzieli Wiktorii, że prowodyrem wszystkiego był Miłosz, a dziewczyny nigdy, ale to nigdy pierwsze nie podeszły rąbać Wiki dupy. Zobacz jaki kocioł robią jej z głową. To tez może być przyczyną tego, że Wiki znowu próbuje zbliżyć się do tych wredot.

Co do zmiany szkoły to nie wiem skąd pomysł, że przy prześladowaniu zmieni się szkołę. Taka ucieczka to tylko kolejny powód aby elita znalazła nową ofiarę. Dodatkowo może mieszkasz w dużym mieście i taką opcję masz. W moim mieście było jedno gimnazjum i jedno liceum i bez względu na sytuacje trzeba było do nich chodzić. Także patrz szerzej ;)
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: K42200 i 7 gości