[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Może i fakt.
Jeżeli produkcja nie wiedziała, że Olka zna się z innym uczestnikiem i zaplanowała z nim pakt to mogliby teraz nieźle jej na nosie zagrać.
W sumie to ciekawie byłoby gdyby jakoś tak to rozegrali żeby zrobić wielkie wejście tego chłopaka, dać im radochę na jeden dzień (tak żeby inni uczestnicy zobaczyli czemu Olka tak knuła i nie chciała nawiązywać relacji z innymi), a potem żeby produkcja jakiś twist zrobiła żeby Olka nie mogła się z nim sparować ;)
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Dam w spoiler, chociaż już chyba większość tutaj zna temat Olki:
[ Spoiler ]
MB89

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Oglądałem już ''Rajskie Rozdanie'' i z programu opadła
[ Spoiler ]
a
[ Spoiler ]
.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Sara niestety mnie trochę zawiodła. Tak to niby jej na relacji nie zależy, ale jakby co to oczekiwał od Mariusza czy Krzysia, że ją uratują :rolleyes: Za bardzo się pogubiła ostatnio.

Rajska wyrocznia - no ludzie ile razy można zadać pytanie czy X mnie obgaduje? TAK, bo siedzicie tam 24h/dobę razem i zawsze się gada o innych :rolleyes:

Pierwszy raz w tym programie trochę rozumiem Krystiana, bo tak to niby wszyscy są jego kumplami, a jak przyjdzie co do czego to go robią delikatnie mówiąc w bambuko.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ja napiszę tak. Każdy raczej z tego tematu wie, że nie lubię Krystiana, ale przyznam, że trochę przykro dzisiaj się na niego patrzyło pod koniec...

NIEMNIEJ... trochę na własne życzenie tak skończył. Od początku tylko z Baśką leżeli sami większość czasu, w konkurencjach wybitnie się nie starali, często stali "obok" grupy. Czego nie robią nudni Szymon z Bibi czy przesłodzeni Marcin z Natalią. Oni pamiętają o tym, żeby być z grupą, integrować się.

Zresztą sam Krystian program nazywał "wakacjami". No niestety ale HP pomylił z Sanatorium Miłości czy Love Island. HP to GRA, w której stawką może być miłość, ale nie musi. Brak czujności, mało czasu spędzanego z grupą i zbytnia pewność siebie co do bardzo dalekiego zajścia z Baśką go zgubiły. Już pominę fakt jak antypatyczny jest Krystian momentami na pseudolajwach... Szkoda, że do programu bardzo wybiórczo wybierają dane akcje, rozmowy, bo ja po nieco większym obserwowaniu lajwów na Playerze zmieniłem mocno zdanie o kilku uczestnikach ;) Najbardziej o Natalii, Sarze (na plus) czy Bibi (na minus).


Ja jeszcze chciałbym dodać, że montaż "pod Krystiana" już tak wali po oczach, że jestem na 300% pewien, że będzie w finale programu w jednej z dwóch par :rolleyes:
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Ten odcinek to jeden wielki kapiszon. Horror lepszy niż w "Trudnych Sprawach" - Olka nawet nieźle "grała" :lol: Właśnie co do gry Olki - produkcja nieźle musiała się wkurzyć, że z "narzeczonym kolegą" miała pakt przed programem. Oczekuję w najbliższych odcinkach niezłej orki i grillowania. Co do przewagi Bibuły i Simona to słaba - mało można było z niej wyciągnąć.

Co do RR to słaba, z wyjątkiem Luizy, która popisała się niezłą miną jak Sara podeszła do Krzyśka :lol: Już lepszy moim zdaniem byłby randomowy blindside na Nathalii lub Olce niż out Sary. Ona sama zawiodła, mogła brnąć w Mariusza a tak to klapsior bo on lepiej się skumał z Olką. Olka by odpadła jeśli Bibuła z Simonem wybraliby Krzyśka lub Mariusza pewnie - Krystian za Chiny ludowe by jej nie wybrał. A co do tego ostatniego - ależ go kreują na underdoga edycji :rolleyes:

Konfy:
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Odcinek 32:


Znowu nowe intro. Dużo Natalii i Marcina. Pokazanie RR ostatniego, wylot Sary. Już wycięli Klaudię z finału na Zanzi :P

[ Spoiler ]

LIST!

[ Spoiler ]

LIST!

[ Spoiler ]

KLAUDIA!!!

[ Spoiler ]

Zapowiedź:

[ Spoiler ]


Szczerze? Nie wiem co
[ Spoiler ]
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 693

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Ta nowa rży jak jakaś stara kobyła. Dramat!
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

@DaMiAn1998 ja nie mogłem zasnąć po tej dawce 25 HEHEHEHE HE HE HEEEEE Ewki z odcinka. Śmieszne tylko było jak Luiza ją skwitowała i jak "kwiknęła" w setce :lol:
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie, ale jestem "w opór" ciekawa czy produkcja wreszcie ruszy głową i wykorzysta wejście nowego, "nieznanego" uczestnika. Jeśli tym razem nic nie zrobią, to chyba nie czeka nas już nic ekscytującego w tym sezonie. Wiedzieli czy nie wiedzieli o "koledze"- tego nie wiemy, ale mogą to "w opór" wykorzystać. Swoją drogą czy wyrażenie "w opór" jest aż tak popularne żeby używać je w każdej wypowiedzi? Nie znałam tego określenia. Napiszcie proszę. A co do dziewczyn to o Olce i Lui dużo piszecie, a ja chcę zwrócić waszą uwagę na Bibi - szarą eminencję hotelu. Kurczowo uczepiła się Szymona i już się widzi w finale, a w międzyczasie pogada z każdym, tu posłucha, pokiwa głową, uda dobrą koleżankę i przenosi ploty. Nikt jej nie oskarża o nic i dalej czarne owce są dwie. Nie lubię tego typu ludzi. Zawsze jest w centrum wydarzeń, ale z boku.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Bibucha ogólnie jest nudziarą. Myślę, że Szymon z Luizą byliby o wiele ciekawszą parą. Natomiast przez to, że nie jest tak wyrazista jak Lui i Olka to przechodzi lekko niezauważona. Chociaż te jej teksty STARA CZAISZ i OPÓR i SZTYWNIUTKO w ostatnich epach mocno ją wywindowały na wierzch :P
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

typeO pisze: 15 kwie 2021, 13:15 Swoją drogą czy wyrażenie "w opór" jest aż tak popularne żeby używać je w każdej wypowiedzi?
Było dobre sześć-siedem lat temu (co też dużo mówi o uczestnikach) :D
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

typeO pisze: 15 kwie 2021, 13:15 Wiedzieli czy nie wiedzieli o "koledze"- tego nie wiemy, ale mogą to "w opór" wykorzystać.
No a jak mogli nie wiedzieć ??? Ja myślałem, że wersja jest taka, że produkcja tę akcję przeprowadziła z rozmysłem, zapraszając parę do programu, o której nie wiedzą uczestnicy. Celem jest urozmaicenie programu, namieszanie, kontrowersje, możliwe spiny jeśli rzecz wyjdzie na jaw. Dla mnie to oczywiste, że produkcja wiedziała, przecież to jest dość ścisłe grono, każdy ma jakichś tam wspólnych znajomych. No i na pewno uczestnicy są też w jakiś sposób monitorowani czy sprawdzani przed wejściem, więc produkcja wie o nich wręcz wszystko. Nie ma opcji, żeby ukryć taką akcję i odwalić tego typu numer bez nadzoru czujnego oka produkcji... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

@semperadastra no z plot sprzed startu emisji w TV wynika, że nie wiedzieli póki Olka nie wypaplała (20 stycznia). A potem jeszcze w lutym (bo KOLEGA wszedł 3 lutego) wyszło, że to nie kolega, a partner życiowy i na gwałt ściągali podobno Kornelię z Polski, żeby zrobić twist i wykopać Olkę przed finałem.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ama18, Christianus, dumar i 15 gości