[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

To mamy niespodziankę
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

NARESZCIE po czterech MEGANUDNYCH odcinkach.


Oczywiście najpierw reżyserka
[ Spoiler ]

Potem głupoty Miłosza no i ostatnie 10 minut...

[ Spoiler ]

ALE MINY BEZCENNE NIEKTÓRYCH XD

[ Spoiler ]

No i zapowiedź musiała zepsuć nerwy od razu , bo przecież
[ Spoiler ]
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Wszyscy oczekiwali powrotu Wiki, nawet wewnątrz HP4. Moim zdaniem pozytywnie zadziałała produkcja, w ten sposób piętnując zachowanie hejterów i niszcząc ich plan przejęcia hotelu do finału.

Z tego co pamiętam, to hejt przeciw Wiki zaczął się od Layno i Przemka, którzy próbowali ustawiać wszystko i wszystkich pod siebie. W hejcie uczestniczyła Nana i Natka. To ich czworo ryło w głowie Miłosza, który nie wytrzymał psychicznie. Wreszcie powiedział do nich co powiedział, po nierozsądnej zabawie Wiki. Gdy w grę wchodzą uczucia, nienawiść i zemsta są tuż, tuż.

Jestem skłonny uznać, że Wiki opuściła program na kilka odcinków dla oczyszczenia atmosfery, z ręki Miłosza - owszem - ale po sugestii wiadomo skąd. Stąd jego "dylematy" na RR. Wiki miała kilka dni, by ochłonąć, być może zajrzeć za kulisy i wejść z czystą kartą. Mina Przemka, udającego sen, bezcenna.

Z nowych uczestniczek najładniejsza jest Vanessa. Zjawiskowa uroda - trochę orientalna - i świetna figura. Cała, choć epatuje tylko tyle, ile musi. Być może przez to trochę zadufana w sobie i zaliczyła wpadkę z odkupieniem klapek. Niestety może odpaść, bo najdłużej utrzymują się ci, którzy potrafią mówić do kamery (i paplać, gdy nie mają nic do powiedzenia) . Ją widziałem chyba tylko raz w setce, co może źle dla niej wróżyć.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

alez mnie ta Oha denerwuje znowu zebra zeby ja ktos wziol i jest bezczelna wobec Vanessy, nie wiem po co ona tam siedzi chyba zeby miec darmowe papierosy, pewnie kolejna fajna dziewczyna odpadnie, bo Loha wyzebrala zeby miec pare.co za odpychajaca baba zadnej klasy nie ma.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Trzeba przyznać, że odcinek naprawdę dobry :) Pandora bez szału, nudnawa troszkę ;) Głosowanie uczestników na Michała i wszyscy tylko na niego dla mnie trochę niezrozumiałe, niestety :( Szkoda chłopaka, bo naprawdę był najnormalniejszy i niekonfliktowy :( Późniejszy powrót Wiki na ogromny plus i na to czekałem przez ostatni tydzień :) Dziwnie się zachowywali Nana z Łukaszem nawet nie wstali, ale chociaż moment pogadali z Wiki, a Przemo totalna żenada, brak jakiejkolwiek klasy ;) :( Oha i już czuje, że może wylecieć, Launo całkiem spoko się zachowała, że normalnie gadała, Mateusz też się chyba cieszył, że wróciła, nowy Michał też chyba polubiłem Wiktorię :)

Czekam na jutrzejszy odcinek :)
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Oha nie wyleci bo juz sie z niedojda Przemkiem umowila,wszystko wzkazuje na to, ze odpadna Sara lub Vanessa.Ten Przemek robi z siebie debila dalej czeka na Launo ktora traktuje go jak tredowatego.Jeszcze wezmie chamowata Ohe, od ktorej juz nauczyl sie klnac w co drugim slowie.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Powrót Wiki do Hotelu faktycznie bardzo szybko nastąpiłem, co moim zdaniem mogło być spowodowane tym, że produkcja bała się, że grupa na najbliższym rajskim zdołałaby odpulić Miłosza. A to byłaby dla programu porażka, bo jednak temat Wiktorii i jej konfliktu z grupą to podstawowy temat tego show.
Wiki wybaczyła Miłemu dość szybko... No bo co miała zrobić.... Bez względu na to jak niestabilnym sojusznikiem jest Miłosz, to jest tam i tak jedyną osoba, na którą może liczyć. Poza tym wydaje mi się, że ona go po prostu dosyć lubi.


Odpadnięcie Michała - Sam sobie trochę taki los wybrał. Ogólnie w tym programie osoby, które przyjeżdżają do Hotelu "na wakacje" często są dość szybko eliminowane przez bardziej wytrawnych graczy. HP ma po prostu taką konstrukcję - moim zdaniem genialną - że trzeba konstruować sojusze, bo nawet w miarę stabilny związek (przypadek Ivana i Ani z drugiego sezonu) może się okazać niewystarczający, ż,żby przetrwać.

Mateusz i Vanessa... Cóż, chłopak tam za bardzo nie ma szczęścia do dziewczyn. Myślę, że gdyby dać Vanesce odpowiednio dużo czasu, to wyszłaby z niej niezła zołza. Dziewczyna jest jednak mocno zapatrzona w siebie. Ale jest bardzo ładna, więc faceci do niej idą jak misie do miodu.

Jest jeszcze Sara, którą zapewne spotka los jej byłego partnera. Dziewczyna przyjechała przeżyć wakacyjną miłość i coż.. może spotka ją w samolocie powrotnym do PL. Nie rozumie kompletnie zasad Hotelu, albo nie zależy jej na utrzymaniu się. Ona mi trochę przypomina tą strasznie głośną i ciągle śmieszkującą dziewczynę - nie pamiętam już jej imienia - która była w Hotelu przez jakieś dwa odcinki i odpadła razem z Kubą.
Awatar użytkownika
Maciej T.
Junior
Posty: 796
Rejestracja: 24 lip 2020, 18:24
Lokalizacja: Gdańsk
x 188
x 137

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Maciej T. »

Od 2 listopada będzie nadawany o nowej porze o 20:45
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Bez sensu taka zmiana :angry:
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Doobrze,że odpadła jedna z toksycznych osób- czyli Oha. Nie wiadomo na jak długo. Powrót Wiki- no cóż ta dziewczyna nie ma godności, na pewno niie wracałbym do miejsca gdzie wszyscy są przeciwko mnie. W tej edycji nie ma mowy o żadnych uczuciach, każdy myśli tylko jak dojść do finału i zgarnąć kasę. Oha odpadła, bezpieczna jest Launo, a ta dziewczyna jest najbardziej toksyczna w tym programie.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
kamil2505
VIP Expert
Posty: 5290
Rejestracja: 25 lip 2008, 17:09
x 103
x 1037

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kamil2505 »

@wislok Ty takie programy oglądasz? No o to bym Cie nie podejrzewał. 😀
2008-2023
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

PryszczOHA na insta niezły spoiler dała...
[ Spoiler ]
donixxx
Obserwator
Posty: 547
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

Jordi pisze: 14 paź 2021, 22:48 PryszczOHA na insta niezły spoiler dała...
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Vanessa tyle miala pretensji do Mateusza ze czuje cos do Sary a poleciala do Lukasza, z tego co mowil Przemek,kiedy Oha sie pakowala, to wszyscy sie poumawiali Lukasz musial uzgodnic to z Mateuszem Sara i Vanessa jak beda podchodzily bez jego wiedzy oczywiscie, Nana zostala potraktowana ch***o przez Lukasza i dobrze,ze Przemo ja ocalil.Lukasz jednak polozyl lage na grupe jak mu sie dziewczyna spodobala.Najwazniejsze,ze Oha odpadla.Przemo jako kierownik wielu ukladow sam dal przyklad jak to sie robi i tez nie powinien innym wypominac ze ulozyli sie sami ;)
Ostatnio zmieniony 15 paź 2021, 0:28 przez pjkrak552, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dumar i 4 gości