[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Od 8 października w piątki już nie będzie premierowych odcinków programu. Na miejsce wskakuje Projekt Lady.
tomaszek173
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 15 gru 2020, 19:36
x 22
x 18

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszek173 »

Cytujac pewien klasyk. A komu to potrzebne? A po co? A dlaczego?
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Nie wierzę…Jaki problem dać Projekt Lady po Hotelu Paradise, zamiast filmu? Znowu sie będzie ciągnąć w nieskończoność ten program…
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Trochę się podziało w ostatnich odcinkach. Z Marii zrobiła się ciekawa postać, dokonała bardzo dobrego pod względem strategicznym przetasowania w parach, oddalając największe niebezpieczeństwo, czyli Wiki. I jak się okaże po wyroczni
[ Spoiler ]
Wiki po pandorze było mi nawet troszkę żal, ale też częściowo sama jest sobie winna, bo zamiast skupić się na jednym facecie, zaczęła się miotać i wkurzyła tym praktycznie wszystkich.

Na RR chyba najbardziej zagrożona będzie
[ Spoiler ]
Część uczestników, zwłaszcza Natalia i Łukasz, snują się po hotelu jak duchy, a jako w miarę silna para pewnie będą tak przynudzać do tygodnia finałowego.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Odcinek ok, mimo twistu, który nie wypalił :smile: Wyrocznia dobra - najlepsze moim zdaniem pytanie zadał duch Nany; natomiast Launo postanowiła zostać Klauno i okazało się, że jej główną aspiracją w programie jest zostanie Bibichą poprzez zadanie cudownego pytania: "Czy *ktoś* o mnie mówi źle?"

Co do twistu (a raczej przewaga) "Dzikiej Karty" zarówno na plus i zarówno na minus. Sądzę, że gdyby ta przewaga powędrowała do innej osoby to miałaby większą rację bytu. Moim zdaniem najlepszym jej odbiorcą byłby Darek - uratowałoby go to przed nieuniknionym outem, na który się zanosi. Ta gadanina jego z Natką w trakcie RR coraz bardziej mnie w tym utwierdza.

Co do Karoliny - to co się wydarzyło w tym odcinku to 100% upadek. "Drama" w gdybalnii o NIC tak naprawdę popchnęła Miłosza w stronę Wiki (+ ich samych pytania na Wyroczni). Na plus to, że była bitter jak wylatywała 🤔

Oraz na plus to, że Maryśka z Wiki zakopały topów wojenny - jednak czy to prawda to poznamy w przyszłych odcinkach.

Konfy:
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

tomaszek173 pisze: 13 wrz 2021, 16:16 Cytujac pewien klasyk. A komu to potrzebne? A po co? A dlaczego?
Odcinki w piątki mają ewidentnie najgorsze wyniki w tygodniu. Mnie decyzja nie dziwi. PL spokojnie 10% powinny wyciągnąć.

Ogólnie na razie wyniki pokazują, że chyba powoli format się wypala. Jest spadek w porównaniu z 3 edycją.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Odcinek bardzo dobry :) Zadanie dla chłopaków może być, nie ma co dużo mówić, bo szybko poszło. "Dzika Karta" dla Miłosza zrozumiała. Jak zwykle uczestnicy na Rajskiej Wyroczni nie wysilili się i pytanie jak zwykle nudne. Super, że po niej Maria i Wiktoria pogodziły się :) Rajskie Rozdanie nie zszokowało pod względem pozostałych par, prócz tria Miłosz&Wiki&Karolina, raczej spodziewałem się, że Miłosz wybierze Karolę, ale tu zaskoczenie, chociaż cieszę, bo Wiki naprawdę jest miłą kobietą.

Wydaje mi się, że
[ Spoiler ]
MB89

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Dwie edycje na rok takiego programu, to gruba przesada. HP powinien mieć jakiś zamiennik.
tomaszek173
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 15 gru 2020, 19:36
x 22
x 18

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszek173 »

Ogòlnie chcialbym powrotu sami wiecie czego hłe hłe , w grudniu 2019 skonczyli i nie wròcili a sugerowali powròt 😁ale znajac życie jak skoncza kiedys HP to wymysla znowu cos randkowego , bezpiecznego i pewnie tańszego zreszta przyszly rok znowu z hotelikiem no chyba ze przyjdzie jakis nagly dramatyczny spadek ogladalnosci a nie prostu jakis spadek co mozna bylo zalozyc W taki dramatyczny spadek watpie zreszta Hubercik juz ziomkòw szuka wiecvraczej nic z tego by przestali to kręcic😁
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2021, 23:45 przez tomaszek173, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

tinsel pisze: 13 wrz 2021, 19:22 Część uczestników, zwłaszcza Natalia i Łukasz, snują się po hotelu jak duchy, a jako w miarę silna para pewnie będą tak przynudzać do tygodnia finałowego.
Spokojnie, jeśli będą z tym przesadzać, to w końcu i produkcja się wkurzy. Zrobią jakiegoś twista i wywalą któreś z nich... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Mi to się tam nie spieszy do końca programu. Program wciąga, coś się dzieje, nie to co w drugiej edycji ulubionego programu mojego wcześniejszego przedmówcy ;)
tomaszek173
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 15 gru 2020, 19:36
x 22
x 18

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszek173 »

Mam wrazenie ze tam bylo albo za nudno albo za grubo, np pojazdy po rodzinie, taka dziwna mieszanka a co do HP to ostatnia edycja to byla nuda. Dla mnie np druga edycja HP to byl sztos chociaz wiem ze dla wielu byla za toksyczna Akcje Kamila, placze Sonii, akcje Łukasza.Przynajmniej cos sie dzialo. Ale kto co woli. Teraz nie jest źle, jest jakis potencjał. Zobaczymy.
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

tinsel pisze: 13 wrz 2021, 19:22

Część uczestników, zwłaszcza Natalia i Łukasz, snują się po hotelu jak duchy, a jako w miarę silna para pewnie będą tak przynudzać do tygodnia finałowego.
Tak tylko zauważę że ta dwójka razem ma mniej setek (a są od początku) niż zdążył nabić Giovanni przez trzy odcinki.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

A ja dodam, że moim zdaniem Karolina zachowała się fatalnie po dzisiejszym rajskim. Absolutnie brak klasy. :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Nie dziwie się ze oglądalność spada. Ja oglądałam trzy edycje, każdy odcinek. Tej nie zobaczyłam ani jednego po za wczorajszym Rajskim bo interesowała mnie ta dzika karta.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości