[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Wiktoria juz grymasi,ze jednak lepiej bylo wyeliminowac Przemka i wystawic go z kims z mocniejsza pozycja niz Lukasz, do tego jakies s-f wymysla Indze...
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

[ Spoiler ]
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

jakbym mial obstawic kto wygra to raczej Lukasz co by o nim nie mowic facet byl najdojrzalszy emocjonalnie z nich i po prostu sie bawil kiedy innych zjadaly nerwy gdy wykanczali sie nawzajem.

wislok - nawet Przemek skomentowal glos Vanessy tak jak napisales, ze to najlepsza kolezanka Ingi i nie wie czemu tak glosowala.Nie moglem sie doczekac az on wypadnie z tym swoim wymadrzaniem teraz to mi wszystko jedno, co jeden tam to wiekszy cwaniak.Jakby nie patrzec para jego z sara okazala sie chyba jedyna prawdziwa z tego hotelu.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

[ Spoiler ]
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Tam to sami idioci są normalnie ręce mi opadają...

Miłosz to w ogóle burak roku w polskiej tv 🤦


Można już obstawiać, że czeka nas beznadziejny wprost finał i obok okropnej Marietty i dziwoląga Chrisa najgorsi zwycięzcy programu, bo po 51 odcinku nie ma innej opcji raczej niż
[ Spoiler ]
w finale. No chyba że jakiś megatwist walną, ale tego się nie spodziewam.

Niestety tutaj plotki chyba się nie potwierdzą co do Przemasa, za to potwierdzi się
[ Spoiler ]

Kwintesencja beznadziejności tego sezonu...


Aczkolwiek mamy światełko w tunelu. WYWALILI HUBERCIKA Z PRODUKCJI HP!!! Nie będzie pracować przy 5-6!!!!!!! 😀
Ostatnio zmieniony 18 lis 2021, 0:05 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

[ Spoiler ]
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

ta..Miloszek i Wiktoria to najwieksza beznadziejnosc sezonu, zwlaszcza ta druga, ktora gra dalej po dwoch czerwonych kartkach, bo produkcja jest sedzia gwizdajaca tylko pod nich...

odcinek 51
[ Spoiler ]
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dzisiejszy odcinek bez szału. Zablokowanie pary Vanessa i Mateusz tak myślałem ,że będzie. Kolejne zadania z sznurkami też bez szału, całkiem skomplikowane zadanie, gdzie Wiktoria i Miłosz zostali zablokowani :o

Wydaje mi się, że jednak
[ Spoiler ]

Zobaczymy jak wyjdzie Rajskie Rozdanie :)
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

A mnie się dzisiejszy odcinek podobał. Bardzo fajne zadanie z linkami, aż sam zastanawiałem się ile by mi zajęło uwolnienie się. Satysfakcja również pojawiła się kiedy Miłosz i Wika, którzy już chyba za bardzo poczuli finał również dostali tę samą karę do Mati i Vanessa. Nieźli przyjaciele, nie ma co. Bardzo możliwe, że Rozdanie będzie przewidywalne, ale równie dobrze Mati może wyrzucić Wikę i sparować się z Ingą. Ciekawe czy Wika wróciłaby po raz trzeci.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wykop robi śledztwo i dzięki pseudolajwom i insta podejrzewają, że na RR wylatuje
[ Spoiler ]

Ogólnie finał programu podobno był 22 kwietnia, co oznacza, że edycja trwała dokładnie 50 dni, tyle samo co trzecia.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Kurdeweźwyjdź pisze: 18 lis 2021, 21:57 A mnie się dzisiejszy odcinek podobał. Bardzo fajne zadanie z linkami, aż sam zastanawiałem się ile by mi zajęło uwolnienie się. Satysfakcja również pojawiła się kiedy Miłosz i Wika, którzy już chyba za bardzo poczuli finał również dostali tę samą karę do Mati i Vanessa. Nieźli przyjaciele, nie ma co. Bardzo możliwe, że Rozdanie będzie przewidywalne, ale równie dobrze Mati może wyrzucić Wikę i sparować się z Ingą. Ciekawe czy Wika wróciłaby po raz trzeci. Obrazek
z Milosza taki kolega, ze tlumaczyl Matiemu mniej wiecej tak , ze uklad maja jak on ma problem, a jak klopot dotyczy tylko ciebie to dzialaj se facet sam.Nie wierze w to razem nagrali teledysk po hotelu,mozna sie domyslac,ze beda oboje chodzic za Matim i to odkreca, Inge odpala na 100%.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

[ Spoiler ]
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Nagrywam i oglądam z opóźnieniem, pozwolę sobie wrócić do odcinków z zeszłego tygodnia.

Teraz oglądam HP4 z przyjemnością. Ładne, zgrabne dziewczyny, pełne kobiece kształty. Tańce na plaży, w tym taniec Ingi z gumową orką, perfekcyjny skok Wiki na orkę w basenie. No i wypowiedź Wiki o Nanie: „... bawić się aż tak, z kim popadnie?” Łukasz w HP4 bawi się najlepiej, mieszkałem wiele lat w akademiku i nie bulwersuję się romansami i seksem. Moim zdaniem niech się bawią jak mają ochotę, to nie nasza sprawa.

Przy okazji zwalczania Wiki przez pierwszych uczestników HP4 ujawniło się mnóstwo prawdziwej ludzkiej podłości i początkowe 20 odcinków HP4 było fatalne, głównie przez Kauno, Lochę i Natkę. Kolejne 10 to było sprzątanie, wyrzucanie tych przegrywów. Przemek został, ale przeżył poniżenie, podczas przesłuchania przez Wiki i Miłosza. Jednak ich nietrafna decyzja i kolejna (zapewne ostatnia) szansa na wyrzucenie tego przychlasta przepadła.

Blokada pary – ostatnie ostrzeżenie od producentów. Mateusz za bardzo myślał o swoim image i nie rozwijał związku z Vanessą (lub nie jest singlem). Ta, też dbająca o wizerunek przed kamerą, uświadamiała sobie jednak, że aby przetrwać, muszą przynajmniej symulować zauroczenie, zmniejszać dystans narzucony przez niego, zauważony nawet przez uczestników.

Druga blokada pary – test przyjaźni. Niezdany przez Miłosza i Wiki. Przegrywają w knuciu, są zbyt uczciwi na układy.

Inga – najładniejsza uczestniczka HP4 – niestety na wylocie. Trochę na własne życzenie. Zemściła się na Matim za Łukasza 2 i strzeliła sobie w palec. Chociaż zazwyczaj przed ostatnim RR było 5 par…
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

To jest przedostatnie Rajskie Rozdanie. Zapewne w tym tygodniu będzie nas czekać powrót dwóch panów i jednej pani aby na ostatnim RR stworzyło się 5 par. Chyba, że produkcja nas zaskoczy i w tej edycji będziemy mieli mniej par w finale. W pierwszej edycji z tego co pamiętam było ich nawet więcej bo aż 6.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Nie wydaje mi sie zeby w 3 edycji bylo tak duzo par w finale z tego co pamietam trzy byly i bylo glosowanie tych co odpadali, odpalili akurat ta,ktora po programie okazala sie prawdziwa, bo te dwie pozostale to byla szopka milosna co odrazu wyszlo jak tylko program sie zakonczyl.oczywiscie moga wpuscic bylych uczestnikow zlaczyc kogos na szybko ale bedzie to bezsensu bo nic juz nie zdaza ugrac takie osoby.Program musi wygrac Lukasz nie widze innej opcji tylko on ma odpowiednie podejscie, nie dziwi mnie,ze ta Nana nogi rozlozyla bo facet ja wyciagnie do finalu a tak dawno by odpadla a i tak sie boi ze wezmie Vanesse, moim zdaniem on by ja odbil kalece seksualnemu Matiemu w 5 minut gdyby chcial.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Liam i 21 gości