[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

No to w takim razie tylko "pogratulować" wywiadu. Myślałem, że Hubercik i spółka jednak lepiej kontrolują sytuację. :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

No coraz więcej osób pisze, żeby wywalili Hubercika, bo jego castingi są coraz gorsze i samych znajomych wpycha. Chociaż w tej edycji to raptem 3 osoby ponoć to tacy jego bardziej znajomi...
bucik11
Legendary
Posty: 10541
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ja odniosę się do nowych uczestników, bo dawno nic nie pisałem. Mariusz, nie jest najgorszy,ale odbiega o pozostałych chłopaków w hotelu. Ewa liczę na to, aby jak najszybciej opuściła program, bo jest sztuczna, nudna i myśli, że długo przetrwa bez partnera. Co do horroru, który nagrali mieszkańcy Villi to nawet śmiesznie wyszło. Co do pozostałych uczestników to Krzysiek w poprzednich odcinkach był trochę taki zagubiony, ale lepiej, że wrócił do Luizki. Szkoda mi Krystiana, że musiał pożegnać się z Sarą, bo nawet fajną przyjacielską relację tworzyli. Marcin i Natalia są fajniejsi i ciekawsi niż stare ,dobre małżeństwo Simon i Bibi :lol:
tomaszek173
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 15 gru 2020, 19:36
x 22
x 18

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszek173 »

Jordi pisze: 15 kwie 2021, 15:10 No coraz więcej osób pisze, żeby wywalili Hubercika, bo jego castingi są coraz gorsze i samych znajomych wpycha. Chociaż w tej edycji to raptem 3 osoby ponoć to tacy jego bardziej znajomi...
Moze i powinni. Gościu wybiera ludzi do programu z jednego klucza. Klucza dalszego lub bliższego ziomalstwa.
MB89

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Przepraszam, ale nie wierzę w to, aby produkcja nie wiedziała o tym, że na casting do programu, zgłasza się para. Równie dobrze do programu mógł by wejść jakiś morderca i ich wszystkich pozabijać. Produkcja raczej wszystkich dokładnie prześwietla w takim programie i tu nic nie jest przypadkowe, a na końcu zrobią taki twist aby ich wywalić, aby ludzie nie postrzegali ich o machlojki. Huberta raczej nie wywalą, ponieważ ostatnio informował na swoim insta że prowadzi castingi do innych produkcji, aby się do niego zgłaszać, a on im pomoże przy castingach. Hubert pracował również przy castingu do BIG BROTHERa i w siódmej edycji był również podobny przypadek do tego z HP że do Kamila weszła jego dziewczyna Ewa. Nie wierzę w przypadki, po tych akcjach. Nic podobnego dwa razy z ''przypadku'' nie może się przytrafiać. Dzisiaj na instagramie PLAYERa o 19:30 ma być wywiad z Klaudią El Dursi i Panem Lektorem.
tomaszek173
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 15 gru 2020, 19:36
x 22
x 18

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszek173 »

Ale tam mozna bylo przynajmniej wysłac smsa za wypadem z programu, a po za tym, nie byl to program o singlach, z dosyc luźnymi zasadami, zreszta podobna akcja była jak wszedl facet Justynki z wczesniejszego BB.Pewnie ze to bylo niesprawiedliwe. Tu jest troche takie splunięcie w twarz widzom i reszcie uczestnikom. Program o singlach a tu parka z realnego zycia. Fundament programu zniszczony.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Nowy ep
[ Spoiler ]
Ciekawych rzeczy też można się dowiedzieć z tego pseudolive'a:
[ Spoiler ]
W przyszłej edycji planuję oglądać tego więcej.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Odcinek nawet mi się podobał. Trzeba bić w dzwony - "kolega" się zjawił w programie :P Konkurencjone nawet znośne. Olka jak szła na tę randkę to wyglądała jakby od razu zechciała go do łóżka zaciągnąć. Oczekuję, że w następnych 2 tygodniach coś się z nimi odwali (oraz będą coraz śmielsze pojazdy po nich lektora). Ogólnie mam dziwne przeczucie, ze on zajdzie dalej od niej. Hehe ma szanse na stanie się na moją faworytką, ale Hehe musi coś odwalić w programie - czekam. Najlepsza Luiza w setkach - zarówno w związku z Hehe (i jej śmiech) oraz z zorganizowaniem konkursu na największą s*kę wieczoru (mimo, że główną inicjatorką była Bibuła) :heart:

Stawiam, że nowym uczestnikiem będzie ta babeczka, która weszła za Olką w zapowiedzi.

@tinsel Dlaczego nie jestem zaskoczony tym sojuszykiem :rolleyes:
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

No ja mam wrażenie że Luiza gra w tę wymyślną grę od pierwszego odcinka.

Sto na sto ma super figurę, ale z twarzy nie jest jakiś oszałamiający imo (ogólnie trochę przypomina mi gjacza) z drugiej edycji. Mam nadzieję, że produkcja nie zawiedzie i będzie naszą parę orać co chwilę. EwkaHEHE w swojej roli głupoowatej kokietki cudowna <333
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

tinsel pisze: 15 kwie 2021, 19:59 Nowy ep
[ Spoiler ]
Ciekawych rzeczy też można się dowiedzieć z tego pseudolive'a:
[ Spoiler ]
W przyszłej edycji planuję oglądać tego więcej.
Wychodzi dokładnie to, co czułem od samego początku. Pseudolajw tylko mnie w tym utwierdził. Szkoda, że 90% widzów i fanów jest zaślepiona totalnym montażem pod "biednego Krysia" :( Może i do Baśki coś lekko poczuł, ale tu od początku chodzi przede wszystkim o wygraną HP, a nie związek.


Luiza jest fałszywa, ale jej setki są najlepsze w tej edycji xD Jej skwitowanie Ewki to ❤️

Co do lektora, to pod koniec już z denka irytowały mnie te teksty o koledze. Takie już "wymuszone" się wydawały. Jasne należy im orka za to cwaniactwo, ale rozsądnie :P

A Ewka sama jest nieszkodliwa, ale niech oni dawkują to HEHEHEHEEEEEE rozsądnie, bo w jednym epie było tego za dużo :P
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2135
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1755
x 694

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Dzisiaj miałem trochę smutny dzień. Puściłem sobie przed chwilą HEHEHEHEEEEE i od razu mi lepiej 😂😂🙈
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
MB89

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Komentarz z instagrama dotyczący Oli i Michała ''Można z żoną się zgłosić''. Program ustawka jak ich mało, a niby mają być w nim single Obrazek
Załączniki
hp 3.JPG
hp 3.JPG (12.52 KiB) Przejrzano 581 razy
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Olka na pseudolajwie wypaplała, że znają się z Jurasem poprzez właśnie KOLEGĘ. Czyli Mariusz żałosny udawał, że nie zna Michała...

Bibi co chwila "stara", "w opór". To połowa jej słownictwa w tym programie prawie że :lol:

Bibi "Szymon mnie strasznie wkurza tymi swoimi pseudośmiesznymi tekstami, muszę to przykrócić" :lol:

Olka ma może problem z składnią i dziwnie mówi, ale to jak NIKŁY zasób słownictwa ma Bibucha to poraża :o

Idzie Ewka "ELO ELO 3 2 0! HEHEHEHEEEE" ;D


Luiza "ja to bym serio rzuciła tą kulą, ale nie mam szans na finał, bo z kim?". "Poza tym nikt inny tu nie ma jaj żeby rzucić" :o
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2021, 1:42 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
MB89

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Na tym pseudo-livie ktoś zadzwonił z produkcji do Bogusi aby coś ze sobą zrobiły i tu niby nie ma interwencji z góry.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16078
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2827

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Luiza "Nie żartujecie, że nikt nowy nie przyjdzie. Dla kogo ja się k***a tak stroiłam. Dla Krzysztofa? Ja mam z nim taką w opór relację, że nic nie muszę robić" xD

Olka trochę taka chamowata dla obsługi jest...

Luiza "no sorry ja próbowałam do niego zagadać, ale po minucie poszedł do chłopaków. Ja mam cały czas wychodzić z inicjatywą?" ;D

Ewka przyszła i "ja też próbowałam kilka razy CIACH BAJERY z Krystianem, ale on mnie od razu zbywa. Tu chyba żadnemu facetowi nie zależy..."

Bibi "a kiedy będzie mniej par?". Dziewczyny jej tłumaczą, że w finałowym tygodniu codziennie jedna para leci.

Luiza, że najgorsza jest ostatnia Pandora, bo wracają uczestnicy i jadą po tych co zostali jak po kobyle. Natalia mówi, że Magda odpadła przez ostatnią Pandorę w poprzedniej edycji. Olka "nie wiedziałam. Niech się od*****lą od Madzi jest super łaską" :o

Ewka "zadzwonię do reżyserki" :o

Natalia, Olka i Luiza leją z Ewki i jej Ciach Bajery xD

Krystian ma 173cm tylko. Z dziewczyn tylko Bibucha i Olka są od niego niższe. Natalia ma 174, Ewa 176, Luiza 178 :o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości