[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Nadrobiłem sobie wejście Wiktorii. Myślałem, ze moze coś im zrobila, ale okazuje się, ze nie zdazyla dóbrze wejsc, a Launo juz jej nienawidzila i nastawiala inne. Masakra.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

wislok pisze: 07 gru 2021, 13:08 40 tysięcy zł piechotą nie chodzi.
A to ona nie zgarnęła 90.000 ??? :)
wislok pisze: 07 gru 2021, 13:08Mike nie zasłużył na ten finał. Był stosunkowo krótko w hotelu, przywrócony w niemal ostatnim momencie. Szczerze to kasa dla niego to byłby żart. Pewnie nie sądziła, że tak to się dla niej potoczy, ale skoro dostała taki los na loterii to skorzystała. Mike - cóż znowu zrobiony w balona przez dziewczynę. Nikt na to nie zwraca uwagi, ale Sara to pięknie rozegrała. Przy każdej kwocie prowokowała Mike pytaniami czy rzuci i uwagami, że to jeszcze dla niego za mała kwota- znając rozszyfrowując typ człowieka, który po takich uwagach w tym momencie chciał udowodnić jaki jest słowny, lojalny i jaki wartościami się kieruje po czym gdy stanęła na kwocie, która ją zadowala frygnęła kulą. Perfidnie z jej strony :)

Mnie się spodobało, że wygrała para nieoczywista. Zwycięstwo np. Wiki i Miłosza byłoby nudne i rozczarowujące.
wislok pisze: 07 gru 2021, 13:08Jeśli Nana z Łukaszem dalej są ze sobą to spore zaskoczenie. Dowód też na to, że nieraz tu piszemy swoje sądy, a jednak tak mało jest nam pokazane, żeby właściwie ocenić sytuację. Co do reszty - to jest ich życie, program to ma być rozrywka dla nas.

No albo po prostu dobrze udają i nikt nie ma szczególnego powodu, żeby ich wydawać, jak w przypadku Sary. Ja tam generalnie nie wierzę w prawdziwość związków po takich programach...
wislok pisze: 07 gru 2021, 13:08Jeśli faktycznie Sara z Przemkiem właściwie od razu się rozeszli to może to budzić moje ogromne zdziwienie w kontekście obrazków, które widzieliśmy w programie. Jednak nie widzę jakiś prania brudów, oskarżeń o nieszczerość.
Mnie by bardzo zdziwiło, gdyby nadal byli ze sobą. Te związki to taka gierka na potrzeby programu. Oglądałem to z zupełnie innych pobudek, ciekawi mnie psychologia grupy, jakieś tam ich związki mnie zupełnie nie interesują...
wislok pisze: 07 gru 2021, 13:08Muszę to napisać- Natka na finale wyglądała jak milion dolarów. :) Uważam ją za jedną z najbardziej poszkodowanych uczestniczek. Odpadła nie w wyniku jakieś przegranej konkurencji tylko weszła Vanessa i ją wywaliła, a zaczęła się fajnie wtedy z Mateuszem dogadywać.

A moim zdaniem wyglądała najgorzej i najbardziej przaśnie. Natka ogólnie nie wzbudza sympatii, taka cwaniara podłego sortu...

Generalnie to pierwsza edycja, która pewnym momencie stała się dla mnie całkowicie obojętna. Chyba symptom tego, że format powoli się już wypalił... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Gdyby nie rozbila kuli, mieli by po 50 tysięcy na głowę. Mnie tez ten program interesowal ze względów socjologicznych.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Sara wygrała 81.000 złotych odliczając podatek.

Tymczasem dalej nie znamy PRAWDY O WIKI. A Natka wprost napisała, że ona o niczym takim nie pisała, tylko że Wiki była faworyzowana przez produkcję, bo wróciła dwa razy. Jak ktoś napisał "to Janka dlaczego nie atakowaliście, jak też wrócił dwa razy" to wywaliła tę osobę z obserwowanych :lol:
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Można sobie dyskutować nad tym, kto zasłużył na finał, czy na wygraną... Czy wpuszczanie jednej osoby do programu więcej niż raz jest fair, czy nie jest, ale chyba wszyscy się zgodzimy, że był to jeden z najbardziej ekscytujących sezonów HP i to też dzięki produkcji, która robiła, co tylko mogła, żeby "Stara Gwardia" nie zdominowała show, jak miało to miejsce w poprzedniej edycji, ale też w pierwszej edycji, gdzie nowi nie mieli w sumie nic do powiedzenia.

Ja osobiście za Sarą nie przepadałem.. Uważam, że prześlizgnęła się przez show na podobnej zasadzie co Łukasz... Ignorowała wszystko i wszystkich myśląc tylko o własnym interesie. Nie ma co udawać, tego typu postawa jest pewnie bardzo opłacalna jako element gry, ale z perspektywy widza wolę jednak osoby, która próbują grać, a nie tylko śmiać się i podlizywać wszystkim dookoła.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Tymczasem Plastuś na Insta widać, że PIECZE TYŁEK, że nie wygrał oj boli totalnie. We wpisie napisał, że ci co za nimi nie stanęli byli "przeciwko im" nie wie z jakiego powodu i kocha tych co wybrali ich :lol:
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Czwarty sezon programu Siódemki „Hotel Paradise” oglądało średnio 509 tys. widzów, o 128 tys. osób mniej niż nadawany rok temu drugi sezon reality-show. Stacja w czasie nadawania programu zajęła trzecie miejsce na tle swoich głównych konkurentów w 4+ i pierwsze w 16-49.
https://[link zakazany]/m/artykul/h ... owe-edycje
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Ciekawe jaka była oglądalność programu na Playerze. Sądzę, że prapremiery o dzień wcześniej robiły swoje.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Czwarty sezon zanotował największą ilość odsłon na Playerze w historii :)

Z 14 tygodni emisji tylko 2 razy program nie był na podium TOP10 tygodnia - wcześniejsze edycje rzadko wskakiwały, zwykle były 4-5-6.

Sukces na Playerze chyba skłonił TVN do zrobienia 5-6 sezonu.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Dla mnie Sara nawet po rozbiciu kuli powinna minimum 20% wygranej oddac Mikowi, zostawic go bez zlotowki z tej wygranej to jednak bezczelnosc.Wika nie przyjechala na final i znowu wielkie halo, nie chciala to nie bylo jej i tyle nie wiem po co robic z tego kolejna sensacje.pojawienie sie na tej gali nie bylo obowiazkowe.Co do powrotow,Janek nie odpadl ani raz po rajskim rozdaniu a Wiki dwa razy nikt nie chcial, chociaz dla mnie te wszystkie powroty to manipulacja gra calkowiecie nie zgodne z uczciwymi zawodami.Moim zdaniem tego Janka wrzucil drugi raz z Inga tylko po to zeby odwrocic uwage od przepychania na sile Milosza z Wika.bo teraz kazdy powie,no ale Janka tez...moze w 5 edycji beda 3 powroty bo to zmierza w tym kierunku, ze produkcja decyduje a te rajskie rozdania i wygnania to tylko zabawa.
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Z jakiej racji Sara ma cokolwiek oddawać ze swojej wygranej? Zasady są jasne, a oni sami nie znali siebie na tyle by sobie ufać. I tak część pieniędzy przeznaczy na imprezę, więc już to powinno wszystkim wystarczyć.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Kurdeweźwyjdź pisze: 08 gru 2021, 17:27 Z jakiej racji Sara ma cokolwiek oddawać ze swojej wygranej? Zasady są jasne, a oni sami nie znali siebie na tyle by sobie ufać. I tak część pieniędzy przeznaczy na imprezę, więc już to powinno wszystkim wystarczyć.
Mike mowil,ze uzgodnili,ze nie rozbija z takiej racji jeszcze mowila na wywiadzie przed ze chetnie sie z nim podzieli.Najperw najazd na Inge ze Vanesse wykiwala,a teraz Sara co zrobila? co ma wogole impreza do tego jak zachowala sie wobec niego,nawet niewiadomo czy ta impreza w ogole sie odbyla i ilu bylo chetnych na nia.zrobila go w konia i tyle.

tutaj Mike o tym mowi pod koniec wywiadu, wczesniej wywiad z Sara

https://www.youtube.com/watch?v=lo5PQ8hHHT8
K42200
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:21
x 57
x 27

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: K42200 »

Nie miałam w tym sezonie czasu, żeby komentować wydarzenia z hotelu na bieżąco, ale obejrzałam każdy odcinek i przeczytałam każdy post w tym temacie.
Jordi pisze: 08 gru 2021, 12:30 Czwarty sezon zanotował największą ilość odsłon na Playerze w historii :)
W ogóle mnie to nie dziwi, młodzi ludzie (tak jak ja) w ogóle nie oglądają telewizji. Calutki sezon objerzałam w playerze, bo tam też są odcinki extra ;)
pjkrak552 pisze: 08 gru 2021, 17:05 Dla mnie Sara nawet po rozbiciu kuli powinna minimum 20% wygranej oddac Mikowi, zostawic go bez zlotowki z tej wygranej to jednak bezczelnosc.
Albosultnie się nie zgadzam, nie wiem skąd Ci to do głowy w ogóle przyszło :D Przecież to reality show, ludzie tam przychodzą po przygodę i kasę! Oni się znali krótko i nie było między nimi żadnej szczególnej więzi, więc nie dziwi mnie w ogóle jej decyzja, a wręcz bardzo cieszy, bo wreszcie po 4 edycjach doczekałam się rzucenia kulą i to tak na serio, a nie jak Krystian w poprzedniej edycji, że finalnie wszyscy się podzielili kasą i żyli długo i szczęśliwie.

Muszę też podkreślić, że to dotychczas zdecydowanie moja ulubiona edycja. Dużo się działo, były naprawdę mocne momenty. Powroty mi nie przeszkadzają o ile są to osoby, które coś wnoszą. Z tej edycji polubiłam Mateusza, Wikę, Miłosza, Sarę, nawet Przemek po czasie przestał mi przeszkadzać, a z kolei Inga, którą lubiłam w finałowym tygodniu mocno straciła w moich oczach. W tej edycji najbardziej przeszkadzała mi Klauno i Psyszczocha. Cała sytuacja z Wiktorią była bardzo przykra i granice dobrego smaku w HP zostały przekroczone. Do reszty stosunek miałam raczej neutralny z lekkim przechyłem w pozytywną stronę.

Nie mogę doczekać się kolejnej edycji, chciaż ten format zaczyna mi się nudzić i marzy mi się jakiś nowy długoterminowy lub powrót starego, poczciwego BB.
tomaszek173
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 15 gru 2020, 19:36
x 22
x 18

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszek173 »

Uff juz myslalem ze mam do czynienia z jakas komletna fanatyczka HP bo z 99% slòw kompletnie sie nie zgadzam ale ostanie zdanie uratowalo sytuacje xd
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

No tak, bo napisała BB to się uratowała w oczach wielkiego fana tego formatu 🤦
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości