[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

k238701 pisze: 06 kwie 2021, 8:23 I jeśli Kamil wybierze jednak Olkę, to będzie ostatni frajer, bo ona tam nie płakała dlatego, że będzie jej szkoda ich relacji, tylko dlatego, że wylec i z tego co widzę to nawet tego nie kryje...
Nic dodać, nic ująć ?

Kamil podjął beznadziejną decyzję, bo mógł wywalić Olkę, która ma niestety dość mocną pozycję, a wyrzucił osobę, która i tak raczej wiele by nie ugrała. Reakcja Olki znamienna - uratował jej d**ę, a ta zaraz gada, że jest pierwszy do wywalenia, pluje na niego i nadaje. No po prostu... czy ona ma za grosz przyzwoitości ??? Mimo wszystko jak można pluć na pomocną dłoń... Dziwi mnie też trochę, że Bibi i Natalia są tak bardzo za tandemem Olka-Luiza... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

A właśnie, ta radość Natalii :o przecież one się z Olką nawet nie lubią.
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Na FB dużo komentarzy, że ten nowy to chłopak Olki.
W sumie to fajnie by było bo wszyscy może w końcu przejrzą na oczy, że Olka knuła i grała żeby utrzymać się do momentu jego wejścia.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

Jej chłopak nazywa się Michał Choiński a ten co wchodzi to Mariusz Jurek.
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

To ja już nadzieję tracę, że on w ogóle wejdzie :lol:

Ciekawe jak to rozwiążą z Karoliną, bo tak, żeby po prostu wróciła z nowym to większego sensu nie ma.
Dawid2804
Użytkownik
Posty: 207
Rejestracja: 07 kwie 2020, 13:54
x 3
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid2804 »

@donixxx a skąd znasz skoro to jeszcze tajemnica? Czyżby spojler?
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

tinsel pisze: 06 kwie 2021, 21:30 ziwna reakcja uczestników, a Klaudia jak nauczycielka, która klasę uspokaja, tylko nie wiem po co.
Bo to było megachamskie ze strony dziewczyn, że się cieszą jak głupie jak Karolina jeszcze była z nimi. Mogły trochę poczekać jak by się poszła pakować chociaż.

W ogóle skąd wiadomo że
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Oxygen pisze: 06 kwie 2021, 21:57 W ogóle skąd wiadomo że
[ Spoiler ]
No właśnie. Ja podejrzewam, że to jednak może być jakaś bzdura. W poprzednim sezonie poszła fama, że Anka z Ivanem wygrają. I co wyszło ??? ^-^
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
k238701
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 03 mar 2021, 12:01
x 11

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k238701 »

Dokładnie, zachowali się jak przedszkolaki, to i Klaudia pouczyła ich jak nauczycielka, widocznie trzeba im mówić jak się powinno zachowywać, już nawet Olka miała więcej wyczucia niż Bibi, która swoją drogą wiele u mnie w oczach straciła, i Natalia z Marcinem, serio mogą woleć Olę, bo jest z nimi dłużej, ale Karolinie szacunek się należy, a z tą radością mogli poczekać aż wyjdzie.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

No, ale tak patrząc czysto taktycznie, to większe zagrożenie i nieprzyjemności raczej mogłyby ich spotkać ze strony Olki, niż Karoliny. Także nie ma się zbytnio z czego cieszyć. Chyba, że oni to serio traktują jak wakacje, no to tylko spuścić zasłonę milczenia... :rolleyes:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ale trzeba przyznać, że dzięki głupocie Kamila dwa RR najlepsze w tej edycji.

Mina Krystiana i jego wściekłość po prostu ❤️❤️❤️

No i to jak nudziara przez 4 epy Karolina nagle odpaliła, bo już myślała, że będzie jak Krysiu z Basiunią leżeć i pachnieć tylko :lol:

Najgorsze w tym wszystkim było jak się reszta zachowała na RR. Klaudia pokazała kolejny raz, że jest osobą na właściwym miejscu i pani Gilon może jej buty czyścić z konkurencyjnego programu ;)

Poza tym głupota Bibuchy i Natalii porażająca. Natalia na wyroczniach nonstop ma udowadniane, że inne ją tylko tolerują, a ona głucha na to ;D

Ciekawe kiedy chłopak Olki wejdzie, bo ja już tracę nadzieję powoli :P Ten nowy z pierwszego wrażenia nawet podobny do niego, ale potem zajarzyłem, że ewidentnie jest za niski xD

Ale może być ostro jak Karolajna wbije tam z powrotem. Kamilek szykuje się wylot :P
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Oxygen pisze: 06 kwie 2021, 21:57 Bo to było megachamskie ze strony dziewczyn, że się cieszą jak głupie jak Karolina jeszcze była z nimi. Mogły trochę poczekać jak by się poszła pakować chociaż.
Fakt, że to było chamskie, ale to nie pierwszy raz, kiedy uczestnicy nieciekawie zachowują się wobec osoby, która odpada. Nie widzę powodu dla dawania reprymendy przez prowadzącą. W końcu to są dorośli ludzie :rolleyes: Ich zachowanie świadczy tylko o nich samych.

Biorą pod uwagę, ile Olka knuje, lepiej byłoby dla nich, jakby to Karolina została, ale tam większość inteligencją nie grzeszy.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Odcinek dobry - uwielbiamy chaos. Randki nudne, RW takie sobie. Kamil uratował Olę - crying queen of surviving 🤩 Ona kopnie go w puzon 😈 Sama w sobie jego decyzja była idiotyczna (pod względem czysto strategicznym dla niego jak i Krystiana) natomiast jaka entertaining - on naprawdę robi te ostatnie 2 RR (+ Luiza w zeszłotygodniowym). Karolina miała niezłe wyjście, ale gurl ... taka to powinnaś być od początku, a nie po fakcie. Miałaś na to 4 odcinki i NIC większego nie zrobiłaś. Co do reakcji innych na out Karoliny to widać, że Bibi i Nathalia się z Olką zżyły (jeśli można to tak nazwać - nawet Bibi na początku z Olką się dość mocno trzymała). Czy dobrze zrobiły - nie zbyt; czy przekreśla ich to szanse na wygraną - być może. Reprymenda moim zdaniem ok, ale mogło jej nie być - Klaudia lepiej się sprawdzała w roli doktora niż nauczycielki.

Zapowiedź przyszłego odcinka ciekawa. Sądzę, że w tym tygodniu wejdzie dwójka facetów 🤔 Ciekaw jestem też roli Karoliny co do nowego - bo tym pick-upem nie odjechała zbyt daleko; jej powrót byłby moim trochę głupią decyzją producentów, a Kamil tak czy siak leci 😒

Konfy (Karolinę uznaję na razie jako out):
[ Spoiler ]
Mój ranking uczestników:
[ Spoiler ]
.
PS: Baśka, Maurycy i Karolina byli na Zanzi po swoich eliminacjach (info z insta Baśki).
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Odcinek 27 / 60:


Nowe intro! Dowalona Karolina i jakiś chłop na megazbliżeniu. Do tego radość dziewczyn na RR, wściekły Krystian i "karma wraca" Olki. Cały czas Beata z finału HP2.

[ Spoiler ]

KLAUDIA!

[ Spoiler ]

Klaudia!!!

[ Spoiler ]

SKRZYNIA! LIST!

[ Spoiler ]

LIST!!!

[ Spoiler ]

Koniec.


Zapowiedź:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13420

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Ja się zastanawiam czy uczestnicy nie mają rozumu albo czy mają jakieś problemy z pamięcią :lol: Marcin przed rajskim mówi że jak odpadnie Olka to oczyści się atmosfera. Odpada Karolina - Marcin w euforii :lol: Nathalia się dowiaduje że Luiza na nią nadaje - totalna amnezja po RR, przytulaski, przyjaciółki najlepsze :lol: A już szczytem jest Kamil, dla mnie to najbardziej nienachalny intelektualnie uczestnik programu, koleś sam nie pamięta co obiecywał 10 minut wcześniej, miota się, nie potrafi logicznie uargumentować swojej decyzji, a wszystko okraszone niby cynicznym uśmieszkiem który jest tak naprawdę uśmiechem zakłopotania xD Mam wrażenie że jakby grupa mu powiedziała że ma na imię Żaneta i ma 56 lat, to on by w to uwierzył :lol:

Olka rozgrywa część grupy jak chce, a Luza zachwycona że karty rozdaje xD Nooo - nie rozdaje, to Olka manipuluje nią jak chce.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości