[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Bardzo dobrze wszystko się rozwija. Nigdy nie wierzyłem w te 'miłości" pod okiem kamery. Niech knują i zdradzają. Przykre, ale szkody moralne i hańbę na wizji jakie poniosą wliczyli chyba w koszty. Zyski to zdaje się zabawa i reklama szamponu na instagramie.

BTW: W tej edycji dali im przynajmniej do dyspozycji piłkę i rakiety tenisowe. Może wreszcie pojawi się jakaś książka, czasopismo z krzyżówką albo muzyka. Raczej nie, przecież mają ze sobą "rozmawiać".
krzysztof2
Obserwator
Posty: 256
Rejestracja: 06 wrz 2018, 18:50
x 46
x 74

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: krzysztof2 »

Ranking dziewczyn:
1. Natka (ciekawa dziewczyna, może sporo namieszać, przyszła sobie pograć i przy okazji wygrać i to mi się podoba)
2. Wiki

3. Nana
4. Launo

Ranking chłopaków:
1. Miłosz
2. Darek

3. Mateusz
4. Janek
5. Łukasz

6. Przemek (niesamowicie irytujący typ)
Theblack
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 03 cze 2021, 21:19
x 2
x 2

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Theblack »

Ok, czyli tak. Klauno nie przyjmuje nowych do "starej gwardii", zieje nienawiścią w stronę Wiktorii aka "fitnessiary". Ale zupełnie nowej dziewczynie ze stażem w programie wynoszącym 1 dzień mówi otwarcie o swoim nastawieniu i od razu namawia przeciwko Wiktorii. No nie poznałam gorszej baby w swoim życiu. Nie wnikam w to jakie teraz po programie dziewczyny mają relacje, ale oglądając ten totalny fałsz jest mi po ludzku przykro, że Wiktoria stojąc zaraz obok wszystkich tych wydarzeń nie jest świadoma jaką zawiścią wszyscy ją darzą. Szczególnie dziewczyna, której o dziwo ufa najbardziej. Sceny, w których Klauno mówi o niej najgorzej jak to możliwe a potem plotkuje sobie z nią i się tulą a Wiktoria dzieli się z nią wszystkimi możliwymi przemyśleniami jak zaufanej kumpeli, aż kolą mnie w oczy. Gra grą, intrygi także swoją drogą, ale to co widzimy jest po prostu maksymalnie obrzydliwe.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Oha widocznie nie jest dla niej zagrożeniem. Przynajmniej tak jej się wydaje.


Daro i Miłosz dalej jedyni faceci, dla których można to oglądać. Za to Przemas puka od dna już powoli... Wiktoria nowa wydaje się spoko, choć wizualnie megaprzeciętna. Wiki drugi ep z rzędu na minus. Natka no okej plus za olanie Przemasa, ale i tak jej NIE CIERPIĘ, bo przez nią Darek jest na wylocie. Marna i to BARDZO marna podróba Luizy z HP3 dla mnie. Klauno dno jak zawsze, Nana co z tego że się odzywa jak nic sensownego z tego jej gadania nie idzie...

No i nowi panowie DUCHY to mało powiedziane na razie 🤦 Mil ZDANIA NIE POWIEDZIAŁ, a Janek z dwa...
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Moim zdaniem kolejny bardzo dobry odcinek. Oha na plus - dla mnie zalatuje małym biczyskiem, ale ma do siebie dystans, zwłaszcza jak ją wciągali z powrotem do łodzi :smile: W odcinku dla mnie zaplusowała również Natka - chyba do niej powoli dociera to, że w "starej gwardii" ona jest na samiusieńkim dnie i musi się spróbować jakkolwiek ratować - nawet kosztem Dareczka, który moim zdaniem minusuje tym, ze nie potrafił wykorzystać jakiejkolwiek okazji by polepszyć swój los - za swoją głupotę się niestety płaci. Dodatkowo z mega irytującym Łoniakiem chyba dość mocno upoili się wizją finału ze swoją "gwardią" - no cóż.

Dodatkowo zaplusował Miłosz (zachowanie względem Ohy), nieco na minus Wiki (paranoja z niczego). Ciekawe o co chodzi z "królem przypałów" - może nie będzie mógł się sparować z Wiki na RR 🤔
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

A mnie się bardzo spodobała ta nowa "Oha" i uważam, że to jedna z najładniejszych dziewczyn jakie do tej pory były. Ona, Kaśka z tej edycji, Julia z II i Viola z I to imo wizualnie najlepsze dziewczyny do tej pory. Mam nadzieję, że nie odpadnie tak szybko jak Kaśka. W ostatnich odcinkach najbardziej minusuje Wiktoria, bo zachowuje się jak taka nieokrzesana gimbaza. Jest zupełnie nieobliczalna. Dwaj nowi goście niezbyt przypadli mi do gustu. Trudno spekulować, kto teraz odpadnie, bo jeszcze przeróżnie może się to potoczyć. Oby nie Darek. :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Odcinek 20 w skrócie:

[ Spoiler ]

Zapowiedź:

[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 24 wrz 2021, 9:33 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

temu miloszowi powinni specjaliste tam wyslac na rozmowy od wsparcia psychiczngo bo chlopak w depresje wpadnie, Przemo tez was irytuje tym ze z kimkolwiek na osobnosci gada, tylko instrukcje co ma robic wydaje i zawsze konczy taka rozmowe tekstem-to dla twojego dobra.
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Przemek to jest jakaś dziwna postać. Moim zdaniem to jest właśnie ten typ do którego idealnie pasuje określenie „głupio mądry”. Jego mądrości rodem z internetowych poradników uciśnionej gospodyni domowej mnie rozwalają. Tak…to dla dobra wszystkich 😂

Co do Miłosza i Wiki, to zaczynam myśleć, że jednak to ich gra. Oglądam „nagrania na żywo” i Miłosz akcję z rozmowami o tym, że ma wątpliwości do Wiki i że już widzi, że ona gra rozpoczął podczas jej nieobecności- jak była na randce z chłopakami. Czyli zaraz po tych ustaleniach o strategii, a jeszcze przed akcją z Łukaszem…
Myślę, że tu produkcja mogła podpowiedzieć żeby na setkach też to grali żeby nie tylko uczestników wprowadzić w błąd, ale też widza.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

On chciałby mieć jakąś kontrolę nad paroma osobami, żeby spokojnie dojść do finału. Widać bardzo, że chce wygrać 100 tysięcy.

Właśnie w tym 20 epie to ja już zgłupiałem jeśli chodzi o Miłosza i Wiki. Jest impreza, Miłosz udaje zbitego psa, ale w pokoju idzie roześmiany spać, potem udaje przed Wiki obrażonego i przyjmuje jej przeprosiny i znowu jest dobrze, aż tu BUM w 20
[ Spoiler ]
Natomiast dzięki żenującemu Przemasowi, Klauno spadła na 2 miejsce najbardziej irytujących ludzi tam. Na 3 prawie od początku niezmiennie mam Natkę...
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Trudno sie facetowi dziwic,ze chce wygrac to sto kola,lub przynajmniej polowe,ale moglby chociaz nie walic tego samego tekstu kazdemu,wali spamem tak,ze juz sie go sluchac nie da.nie lubi jednego z nowych bo z nim nie gada na boku i nie wykonuje jego polecen kazdemu mowi,ze ten nowy jakis dziwny.a nowa juz daje sie mu przekonac dlatego szybko ja zwerbowal do swojej Druzyny A podobnie jak slabego psychicznie Milosza, ktory po wyjsciu Kuby calkiem sie pogubil.

Ciekawe czy na rajskim rozdaniu Przemo i tak podejdzie do Natki zeby realizowac swoj plan,czym wyszedlby na bohatera przed kilkoma osobami bylyby jaja jakby go wyslala do domu.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Odcinek niestety nudny - wlókł się niemiłosiernie dzięki 10! minut Pandory. Jan moim zdaniem przebił obecne duch Łukasza i Nanę w swojej niewidzialności - kompletne 0 screentime'u na Pandorze i konkurencji. Co do niej - dość słaba, pewnie Daro będzie mógł zabrać Klauno i Nanę na randkę dzięki niej. A i jeszcze knucie Przemcia przeciwko Wiki - to już jest nudne.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Według mnie ostatnie odcinki są jednymi z ciekawszych, włącznie z tym z dzisiaj. Dramy, dramy i jeszcze raz dramy. Po raz pierwszy nie potrafię przewidzieć kto do kogo podejdzie na pandorze oraz kto odpadnie.
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

Co do konkurencji było ciekawie jakby Darka wybrało minimum 3/5 dziewczyn i cyk, immunitet w kieszeni.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Mi sie wydaje, ze Klauno ma byc sparowana z Darkiem to juz ustalone i dlatego tak pod publiczke nim sie nagle interesuje.Mnie zastanawia dlaczego oni przez te slomki pija caly czas, w innym programie widzialem to samo, moze ktos wie...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości