[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

byla sama, bo jej odwalili partnera dwoma glosami, rozpalili jej pozar ktorego gasic im sie nie chcialo, bredzili jej glupoty z Wika,ze takie przeznaczenie tak mialo byc i inne gadki szmatki.tlumaczenia jak do uposledzonej, ona sobie to zapamietala.

no i co z tego,ze Inga chce wygrac, oni nie chcieli wygrac? do ich blokady pary doszlo losowo ona czytala to co miala na kartce napisane i nikogo wtedy nie znala,tego jej nie mozna wypominac.kto kazal Matiemu brac koperte,Claudia ostrzegala, facet mial doswiadczenie dlugiego pobytu a zrobil glupio.

teraz plan mika to powiedziec,ze oni nie sa prawdziwa para, a oni moga powiedziec to samo o miku i sarze.

rozumiem,ze im kibicowales i jestes na nia wkurzony,ale nie mozna miec do dziewczyny pretensji ze chce dojsc dalej.

Inga powiedziala,ze jak ktos z hotelu wypadnie to wraca z innym nastawieniem, i to jest prawda.

poza tym glos Ingi nie byl decydujacy bo Lukasz z Nana wyeliminowali konkurencje.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Fakty, Inga zawróciła Mateusza na zadaniu, przez co nastapila blokada pary Mateusza i Vanessy. Nie mówię o jej wejściu.
Krytykowałem zachowanie Vannesy i Matiego przy motylkach i wtedy ich usprawiedliwi aleś, ze to by nic nie zmieniło, bo Milosz z Wika by odwalili Łukasza. Tylko, że gdybym mial zal i pretensje to bym wygarnął to wprost, a nie kolejne tygodnie udawal najlepszą koleżankę. O tym mowa, o uczciwości, szczerości. Mike nie ma problemów by wprost rugac Natalię.Mateusz wprost wytknął Miloszowi slabe zachowanie, a Inga byla fałszywa i nieszczera.. ? No do takich wniosków prowadza twoje argumenty.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

masz racje pomylilo mi sie z ta gra Ingi na wejsciu, kiedy Vanessa trafila do singlowki, czyli ewidentnie to odwet.teraz mi przypomniales o tym biegu.polowala na nich a przynajmniej na Matiego bo chciala go uwalic.

zaraz sprawdze jak komentowalem motyle.ale glosujac przeciw Jarosowi oboje jej zaszkodzili.widocznie byl to jej plan zemsty, nie kazdy jest Jarosem, zeby mowic kogo chce zalatwic.Ona to sprytnie zaplanowala, gdyby zrobila tak jak napisales to by skonczyla jak Jaros,ktoremu po wygarnieciu wprost pozostalo pic w barze samemu ze soba.

moj komentarz do motyli z 15 listopada
"ale decydujacy glos by byl Wiktorii i Miloszka, czyli w zasadzie Wiki bo Milosz mialby tu malo do powiedzenia poza tym Lukasza znal jeden dzien to na pewno by go nie bronil,Lukasz i tak by odpadl.Oczywiscie tez nie jestem w zgodzie z tym Mati okazal sie wazeliniarzem i tyle,a z tej Vanessy taka kolezanka,ze Indze mozna tylko wspolczuc.zreszta z nich taka para ze posmiac sie mozna Mati wyraznie unika zblizen z nia i wcale bym sie nie zdziwil gdyby sie okazalo, ze mial dziewczyne kiedy wchodzil do hotelu.albo wejda nastepni faceci albo Inge zostawili chyba tylko po to zeby mial kto sprzatac w singlowce,bo opcji dziewczyna nie ma zadnej"

a tutaj twoj

"pjkrak552 gdyby dwa glosy poszly na Przemka -Mateusza i Vannesy bylo by 3-3 i wtedy decyzja Wiki i Milosza, wyszlo by, ze chronią Przemka mimo, ze wielokrotnie mowili, ze chętnie by się pozbyli. Trzeba bylo im zostawic tą żabę, myslisz, ze Vanessa i Mateusz cos zdobyli dla siebie tą decyzją. Nic."

jak sie okazalo zalatwili sobie wyjazd tamta decyzja


jeszcze jedno zebys mnie zle nie zrozumial w zyciu jestem zgodny z takimi zasadami ktore wymieniasz, Inga jako kolezanka zachowala sie zle jako gracz postapila bardzo dobrze, ja na to patrze jak na gre kazda para to druzyna i rywalizuja, kazdy ma tu swoje racje i to juz sobie musza wyjasnic miedzy soba, ja nikomu nie kibicuje niech wygra najlepszy, najbardziej rozsadny dla mnie Lukasz facet czuje sie mocny i nie szuka pomocy, a inni tylko kombinowali, a pozniej zwalaja odpowiedzialnosc na swoje sztamy.
Ostatnio zmieniony 01 gru 2021, 22:01 przez pjkrak552, łącznie zmieniany 1 raz.
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dzisiejszy odcinek znowu mocny :) Przyjścia Klaudii z listami dla mnie było na początku pewne, że w kopercie nie będzie, że "odpadacie czy coś" tylko to będzie coś miłego typu randka. Jednak później jak Klaudia oznajmiła, że mają wskazać parę to trochę szok :o Randki dosyć nudnawe i nic nie wnoszące ;) Inga moim zdaniem zachowała się dosyć nie fair wyrzucając Vanessę i Mateusza, nie słuchając tak naprawdę Janka :( Zawiodłem się na Indze i mam nadzieję
[ Spoiler ]
Zapowiedź Pandory mocna :o Szok, że tak długo siedzieli Kuba z Marią :o Nie widziałem w zwiastunie Launo, czy była i mi umknęła ?

Już się nie mogę doczekać jutrzejszego odcinka :)
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

^Launo była (nawet widać ją w zwiastunie) i
[ Spoiler ]
W ogóle rażąco niesprawiedliwa jest liczba osób na tej Pandorze. No jakby w jaki sposób jest sprawiedliwe równoważyć głos Viki, Miłosza, Vanessy, Miłosza czy chociażby Przemka (osoby będące najdłużej) z Darkiem, Marią czy Kasią (która była bodajże niecałe trzy odcinki na początku), gdzie ostatni znają dosłownie jedną z trzech par...
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Chyba żaden odcinek nie podniósł mi ciśnienia jak dzisiejszy. Jestem zażenowany postawą Ingi. Typ przyjaciółki, która jak ma potrzebę to wchodzi w tyłek a za plecami już ten tyłek obrabia. Najbardziej niezrozumiała decyzja produkcji o przywróceniu jej w dniu ostatniego RR z Jankiem. Vanessa 🩴 i Mateusz i tak wygrali, jeżeli chodzi o followersów. Niesmak decyzji Ingi pozostanie, konsekwencją są hejty na jej profilu.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Niezła Pandora.
[ Spoiler ]

Wyniki głosowania:

[ Spoiler ]


Szczerze po tej Pandorze odżyła nadzieja że jednak ploty z ostatnich 10 dni się sprawdzą i
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 01 gru 2021, 23:38 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Launo z Przemem kloca sie jak malzenstwo z 40 letnim stazem, pamietam jak bylem dzieckiem moja babcia z dziadkiem tak rozmawiala :lol:

ciekawe pytanie a w zasadzie stwierdzenie do Nany ze ma chlopaka poza hotelem,ona to zdementowala,ale Lukasz na to dodal,ze on mialby wywalone gdyby miala i tutaj sobie zawalil bo nie powinien byl tego mowic w takich okolicznosciach przed osobami,ktore beda glosowaly...

jezeli chodzi o kule, to glupota byloby jej nie rozbic obojetne czy bedzie to para z rozsadku, milosci czy dobrego seksu na sciezce lojalnosci, szkoda hajsu a spokojnie mozna sie podzielic po polowie.ja bym tak sie umowil.

[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 02 gru 2021, 7:56 przez pjkrak552, łącznie zmieniany 2 razy.
Fillion
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:48
x 233
x 155

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

Po ostatnim odcinku do przewidzenia rozstrzygnięcie finałowej dwójki.
[ Spoiler ]
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Na pewno lepszy ten sezon niż poprzedni - przynajmniej nie było tak słodko i nudno. Owszem za dużo tych powrotów zwłaszcza mało znaczących uczestników np. Mike'a czy Janka. Nie było osób, które można by polubić i im kibicować - no może poza Matim, który momentami starał się być neutralny, ale z czasem okazał się facetem w porządku. To chyba jedna z nielicznych sympatycznych osób w tym hotelu. Mogłabym jeszcze wyróżnić Sarę, ale to wszystko. Inga zachowała się paskudnie i dziwię się, że tyle osób ją wybiela na tym forum. Rozumiem grę, strategię, ale pewnych rzeczy się nie robi. Przemek i spółka mimo wszystkich wad jednak pomiędzy sobą dołków nie kopali i trzymali się razem. A poza tym zbulwersował mnie sam sposób w jaki Inga zrobiła tę akcję i poziom agresji jaki zaprezentowała. Moim zdaniem nic ją nie usprawiedliwia. Naprawdę myślała, że mogą to wygrać? Serio?
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

To jest problem Ingi postawila hotel ponad kolezanke, jak sie okazalo nic tym nie wygrala a tylko odebrala im mozliwosc wygranej, zreszta taka Maria lub Oha nie powinny jej oceniac bo same chamstwem i psychicznymi akcjami sie pokazywaly jak dziewuchy, ktore na osiolku wjechaly ze wsi do miasta i kamere zobaczyly,Inga i tak wypada lepiej od nich.Mike sie wyrobil wcale nie znaczy tak malo jak sie wydawalo na puszce dobrze wypadl chociaz nie dostali tak niewygodnych pytan jak inni.Jezeli chodzi o Sare to glosowala za wypadnieciem Michala z ktorym byla w parze, leciala na Mateusza,kleila sie do Przemka, a teraz mu oznajmila na PP,ze nie widzi problemu ze Mike go wywalil i swietnie sie z nim bawila.to jest w porzadku zachowanie wg was?

jezeli oni wygraja to bedzie swiadczylo, ze program losowo moze wygrac kazdy bo to najmniej zlaczona para w hotelu,a najlepiej doloczyc pozniej bo jak wczesniejsi uczestnicy przyjada glosowac, to nie znaja i nie maja sie o co doczepic.

pytania byly osobiste np Lukasz ma sie tlumaczyc ze bardziej Vanessa mu sie podoba od Nany, a dlaczego Sara nie dostala zapytan ze wolalaby Mateusza lub Przema od Mika, jada po Lukaszu a Sara jest niewinna.
Ostatnio zmieniony 02 gru 2021, 11:23 przez pjkrak552, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

[ Spoiler ]
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

wislok - a jak zaskoczony byl Lukasz, nagle najslabsi okazuja sie faworytem.glownie dlatego ze nie sa teraz przeswietlani z kazdego dnia jak on gdyz byl caly program i kazdy go znal.

Wiesz Inga ich zrobila, oni ja calkiem popsuli opinie bo widac bylo jak zle na nia patrzyli byli uczestnicy , dla mnie sa kwita.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Tez nie pogadajmy w skrajność. Sara dość długo była w hotelu, i większość uczestników pandory ją bardzo dobrze znała. Po prostu nikomu nie podpadła by ja mieli atakować. Jak zbudujesz dobre relacje i nie zrobisz żadnego świństwa to co Ci mogą wyciągnąć? Zresztą myślę, ze większość pytań pandory była od uczestników z duzym stazem. Widzimy, ze uczestnicy typu Maria, Kuba, Kasia nie byli zbyt aktywni.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Fillion
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:48
x 233
x 155

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

wislok pisze: 02 gru 2021, 11:12
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dlukasz i 16 gości