[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Nie sądzę. Część tych osób wykorzystuje Instagram do agitowania ludzi do nieszczepienia się. Zanzibar było chyba jednym z niewielu miejsc gdzie nie były wymagane szczepienia czy kwarantanna.
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Powroty i wyloty z HP4 nie robią już na mnie wrażenia. Wylot łysiejącego Przemka też mnie nie zaskoczył. Po łajdactwach robionych pospołu z Kauno, Lochą i kwadratową Natką, które z HP4 zrobiły oborę, sam tego chyba oczekiwał, po ich wylocie.

Ale gdy uczestnicy wiele razy marnowali okazje i nie wyrzucali go z HP4, wkroczyła produkcja i rękoma dwóch desperatów dokonało się to wreszcie. Dość obcesowo już, ponieważ wcześniej np. Wiki przynajmniej 2x ratowała go, bojąc się chyba grupy.

Produkcja przejęła stery. Ja oczekiwałbym powrotów np. po głosowaniu uczestników lub losowaniu. Koło fortuny z wylotem Miłosza było świetne. Dodałbym też jakiś immunitet, prawo decyzji itp. Ale oczywiście zawęża to wówczas pole manewru produkcji.

Wydaje mi się że produkcja zorientowała się że Fitness Wiki rozruszała sezon, wokół niej kręciła się główna afera. Gdy odpadła, program stał się niemrawy, więc wracała jak bumerang.."Lwica" - jak Wiki określiła Elduqsi - to być może joker produkcji. Zachowuję dystans i akcja z jej nieprzespaną nocą i lekami nie zrobiła na mnie wrażenia.

Jednak mimo wszystko wolę HP4 niż fałszywy HP3, z udawanymi miłościami dwóch głównych par. Jedyny prawdziwy romans to był tam pomiędzy Karą i Marcinem, a po HP3 Basi i Krzysia.

W HP4 romanse na początku zostały zmrożone hejtem, nienawiścią i hipokryzją najbardziej ujadających trzech złych dziewuch (Kauno, Locha, Natka). Dopiero po ich wylocie i wejściu Sary, Vanesy, Ingi emocje się ociepliły. Trochę zmarnowano „potencjał” Kasi 2, szkoda że nie ma już uśmiechniętej Ingi.

Oglądam HP4 nie fanatycznie, ale z przyjemnością. Ładne i zgrabne kobiety (kwestie IQ pomijamy na razie), zabawy w basenie, szpagaty Ingi i Nano, skok Wiki na gumową orkę itp. To inny HP4 niż przez pierwsze ~26 odcinków.

W finale chyba Wanesa/Mateusz, Nano/Łukasz.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Ja też wolę obecny sezon od poprzedniego, chociaż przeszkadzają mi te ciągłe manipulacje produkcji i natrętne wpływanie na przebieg wydarzeń. Właśnie brakuje mi takich losowych roszad, które mogłyby namieszać np. tuż przed RR losowanie immunitetu albo niespodziewane głosowanie na parę, która musi opuścić hotel. Rozumiem, że sprawa hejtu na Wiki rozruszała sytuację, ale jej dwukrotny powrót to już wielka przesada. W przeciwieństwie do tego nowi uczestnicy mają małe szanse, żeby zostać w hotelu dłużej - powinni otrzymywać jakiś immunitet na początek. Generalnie nie jest najgorzej z akcją, chociaż ostatnio były dwa odcinki nudniejsze. Teraz muszą jakoś podkręcić atmosferę, bo koniec blisko.
Awatar użytkownika
Mat.212347
Obserwator
Posty: 642
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:06
x 36
x 46

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat.212347 »

Do programu wrócił
[ Spoiler ]
immunitet zdobył
[ Spoiler ]
Fillion
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:48
x 233
x 155

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

To przywracanie nie których po 2 razy kompletnie bez sensu. Trzeba było dać na bilet dla Darka i Natki, a nie ciągle odgrzewane kotlety.
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

A trzeba było zrobić jak jest w innych wersach Hotelu. Ściągnąć kogos z poprzedniej edycji. Było by ciekawiej niż przywrócenie Wiki dwa razy.
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

BasiaBasia12 pisze: 28 lis 2021, 23:52 A trzeba było zrobić jak jest w innych wersach Hotelu. Ściągnąć kogos z poprzedniej edycji. Było by ciekawiej niż przywrócenie Wiki dwa razy.
Albo Janka bo i jego przywrócili 2 razy.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

zobaczymy czy Lukasz odda immunitet Jarosowi,ktory mu ulatwil wygrana w zadaniu na jego miejscu bym tak zrobil, bo reszta sie ustawi przeciw niemu, a Jaros wszedl w tryb swira i moze go uzywac przeciw grupie.

odpowiedz wyroczni do Janka w sprawie Milosza nie zgodna z prawda.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Mi to już ręce opadły na to wszystko. Tam chyba mało kto został, skoro
[ Spoiler ]

W ogóle takich jaj to nie było, że godziny przed ostatnim RR
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]

No nic produkcja ma wywalone totalnie, widzowie też xD Niech to się już kończy...
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Jaros nikogo nie blagal o oddanie immunitet nie pisz glupot, spytal sie czy moze miec nadzieje, ze mu odstapi Lukasz pokiwal glowa na tak i tyle, zreszta niewiadomo czy go dostanie.Jaros wyglupil sie na tym rajskim,ale akurat to co pozniej Mikowi mowil przy barze to mial racje.i w zasadzie to jedyna osoba,ktora prosto w twarz ma odwage komus cos powiedziec.a jezeli chodzi o Lukasza to caly hotel ustawia sie przeciw niemu i to jest dopiero nie fair.banda slabeuszy, ktora boi sie jednego faceta,i tylko kombinuje jak sie go pozbyc, ktory nic im nie zrobil.mam nadzieje,ze im sie nie da Jeszcze ten gogusiowaty Miloszek caly czas chwali sie Wiki jakie to sztamy zaklada na poczet ich pary.Oby Przemka przywrocili, bo teraz sie okazuje ze to nie oni dwaj byli zli dla hotelu, tylko reszta jest jakas dziwna.Ta Sara tez jakas dziwna, szczurek jej chlopa wywala z hotelu a ta za nim lata i cieszy sie jak niedorozwinieta, ciekawe jak sie Przemkowi bedzie z tego tlumaczyla.
donixxx
Obserwator
Posty: 548
Rejestracja: 28 mar 2014, 18:03
x 13
x 96

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: donixxx »

Tak. Oni wcale nie byli źli i teraz wszyscy umawiają się przeciwko Jarosowi. A na początku programu stara gwardia nie robiła tego samego przeciw Wiktorii. Twoje zaślepienie i uwielbienie w kierunku Przemka i reszty starej gwardii jest straszne. Mam nadzieję że na koniec sezonu napiszesz kim z uczestników jesteś
Ostatnio zmieniony 29 lis 2021, 21:00 przez pulkownik, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: Usunięto cytowanie.
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Oglądalność czwartej edycji na platformie Player jest najlepsza ze wszystkich sezonów. Jak widać afery z Wiki faktycznie zamiast odstraszyć, zaostrzyły ciekawość widzów. Ciekawe jak to się odbije na oglądalność telewizyjną.

https://www.tvn.pl/programy/hotel-parad ... 191,n.html
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

donixxx pisze: 29 lis 2021, 10:20
pjkrak552 pisze: 29 lis 2021, 8:59 Jaros nikogo nie blagal o oddanie immunitet nie pisz glupot, spytal sie czy moze miec nadzieje, ze mu odstapi Lukasz pokiwal glowa na tak i tyle, zreszta niewiadomo czy go dostanie.Jaros wyglupil sie na tym rajskim,ale akurat to co pozniej Mikowi mowil przy barze to mial racje.i w zasadzie to jedyna osoba,ktora prosto w twarz ma odwage komus cos powiedziec.a jezeli chodzi o Lukasza to caly hotel ustawia sie przeciw niemu i to jest dopiero nie fair.banda slabeuszy, ktora boi sie jednego faceta,i tylko kombinuje jak sie go pozbyc, ktory nic im nie zrobil.mam nadzieje,ze im sie nie da Jeszcze ten gogusiowaty Miloszek caly czas chwali sie Wiki jakie to sztamy zaklada na poczet ich pary.Oby Przemka przywrocili, bo teraz sie okazuje ze to nie oni dwaj byli zli dla hotelu, tylko reszta jest jakas dziwna.Ta Sara tez jakas dziwna, szczurek jej chlopa wywala z hotelu a ta za nim lata i cieszy sie jak niedorozwinieta, ciekawe jak sie Przemkowi bedzie z tego tlumaczyla.
Tak. Oni wcale nie byli źli i teraz wszyscy umawiają się przeciwko Jarosowi. A na początku programu stara gwardia nie robiła tego samego przeciw Wiktorii. Twoje zaślepienie i uwielbienie w kierunku Przemka i reszty starej gwardii jest straszne. Mam nadzieję że na koniec sezonu napiszesz kim z uczestników jesteś
Nie Jarosowi tylko o Lukaszu mowilem, ze przeciw niemu spole robia,dlatego w przypadku drugiego Lukasza nazwiska uzywam. czytaj ze zrozumieniem,Jarosa wiadomo,ze nie lubia po tym co powiedzial z wzajemnoscia zreszta on jest im niewygodny bo za duzo gada.w tej swojej wojence z grupa co do niektorych osob ma racje, ale tez w duzym stopniu sie wydurnia i zachowuje jak malolat.to sa po prostu szczurki, ktore juz wiele razy sami sie eliminowaly miedzy soba, te ich pseudo sojusze to tylko ochrona wlasnej d.... tacy koledzy za 5zl.Tego Jarosa sami sobie wyhodowali a jego postawa jest takim zwienczeniem ich gierek, bo na poczatku calkiem normalny facet a po tygodniu z nimi kwalifikuje sie do czubolandi.Lukasz z Przemkiem sie zwyczajnie kolegowali i takie sa fakty.a co do Przemka to popisywal sie przed Launo i Darkiem i glupio robil, myslal jak zamieniac pary zeby oni byli,odkad ich nie ma calkiem w normie facet.

ps. nie wiem co wymyslasz z tym uczestnikiem na forum,ale to jest kompletna bzdura, jestem z Krakowa, nie znam tez osobiscie zadnej osoby ktora byla w tej edycji po co ktos kto bral udzial w programie mialby tu siedziec i typowac co bedzie dalej, to chyba ty masz kontakty z jakims znajomym kogos kto daleko doszedl i stad przecieki o wypadnieciu Launo i Przemka a mozna sie domyslac z czyjego obozu ta informacja wyszla skoro tak lubisz jedna z uczestniczek.(jeszcze ten news ze Wiki wroci po 4 lub 5 odcinkach,co za szczegoly)bo dlaczego ktos cie informuje o losach kokretnie tych osob,a nie o innych ruchach?
Ostatnio zmieniony 29 lis 2021, 18:05 przez pjkrak552, łącznie zmieniany 5 razy.
Aleksandra123
Obserwator
Posty: 362
Rejestracja: 22 wrz 2018, 21:37
x 55
x 97

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Aleksandra123 »

Zasłużone 1 miejsce i najlepsze wyniki w historii na Playerze. Nie rozumiem niektórych widzów... Słodki, nudny, obłudny 3 sezon źle... dramowy, kontrowersyjny 4 też źle. Nie wiem czego niektórzy oczekują. Jasne, ten sezon nie jest idealny, ale moim zdaniem zły nie jest, emocje są dużo większe niż w poprzednim. Osobiście liczę na zaskakujący finał (chciałabym zbitą kulę przez którąś z Pań, z plotek pasowałaby Sara, Inga lub Wiktoria - najbardziej prawdopodobna jest Inga moim zdaniem).
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Aleksandra123 pisze: 29 lis 2021, 16:39 Zasłużone 1 miejsce i najlepsze wyniki w historii na Playerze. Nie rozumiem niektórych widzów... Słodki, nudny, obłudny 3 sezon źle... dramowy, kontrowersyjny 4 też źle. Nie wiem czego niektórzy oczekują. Jasne, ten sezon nie jest idealny, ale moim zdaniem zły nie jest, emocje są dużo większe niż w poprzednim. Osobiście liczę na zaskakujący finał (chciałabym zbitą kulę przez którąś z Pań, z plotek pasowałaby Sara, Inga lub Wiktoria - najbardziej prawdopodobna jest Inga moim zdaniem).
Bo wiele osob tu sama nie wie co chce ogladac, 3 sezon wiadomo rozowe baloniki zly, tutaj kloca sie zle, pretensje ze po kiblach obgaduja a nie prosto w twarz,wszedl Jaros wali prosto w twarz co mu sie niepodoba-tez zle.jeden nie uprawia seksu z dziewczyna-zle.drugi uprawia-zle.jeden za grzeczny inny przeklina, nic nie pasuje.zastanawia mnie czy byl w ogole jakis uczestnik,ktory tym ludziom odpowiadal.generalnie po kazdej edycji wpisy"ja juz wiecej nie ogladam" a pozniej tak jak powiedzialas wzrost ogladalnosci.jak komus sie nie podoba niech se zmieni na love island, tam napewno osiagnie nirwane od cukierkowej atmosfery i stu zmianach par :lol: ja po kilku odcinkach mialem dosc wzajemnego slodzenia sobie jakimi sa extra ludzmi.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Dejmian, Google Adsense [Bot], K42200 i 15 gości