[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Odcinek bardziej żwawy niż wczorajszy, ale nadal słaby. Masaże niepotrzebne i nudne. Pandora też z wyjątkiem wejścia Sary. Wg mnie sam pomysł z wejściem w trakcie Pandory na plus. Kornelia i Krzysiek to NAJGORSI uczestnicy tam, pokonali nawet Krystiana. Szykuję się na żałobę bo LUI prawdopodobnie odpadnie przez immu :cry: Wg tam konkurencja moim zdaniem nie będzie fair- powinny wszystkie w tym wystąpić, a nie tylko 3. Dodatkowo rip Justyna - gdyby była wcześniej to może by dotrwała do finału - jest spoko babką.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Witamy w programie HP Powroty :lol:

Szkoda Justyny, bo fajną energię wnosi do tego kółka wzajemnej adoracji i wydaje się też być wartościową osobą. Niestety bez immunitetu jest skazana na odpadnięcie.

Kornelkę nawet lubię, ale to na pandorze już taką desperacją powiało :rolleyes:

Krzysiu nie dość, że bez charakteru to jeszcze nieszczery :rolleyes: I co on nagle z tą Sarą wyjechał?

Sara nie była jakąś szczególną uczestniczką z punktu widzenia widza, żeby ją przywracać, za to teraz może namieszać w parze Mauro - Luiza.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Odcinek ani nudny, ani emocjonujący, taki sobie. Powrót Sary na plus, brakowało mi jej trochę, bo za szybko odpadła ostatnim razem.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

HPE 47:

[ Spoiler ]

Wyrocznia

[ Spoiler ]

Koniec.


Niestety
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Jestem rozczarowany. Dwie najlepsze uczestniczki poleciały :cry: Justyna była krótko ale była na maxa pozytywna - mogła by cos zdziałać, gdyby nie największy "tłumok" tam czyli Krzysiek. Luiza natomiast była prawdziwym słoniem w tym cyrku - zawsze coś dzięki niej się działo - czy to w formie strategicznej, czy rozrywkowej - chyba jako jedyna tam miała śmieszne konfy. Ogólnie Sara zawaliła - mogła podejść do którejś z istniejących stałych par a ka Bibi i Simon - a tak to d**a. Oby następne odcinki to nie była stypa i nuda typu odcinek 11.

Konfy:
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Generalnie jestem zażenowany tą edycją. Wszyscy tylko beczą za sobą, jakby nie wiadomo kim dla siebie byli, a przecież tam powinno chodzić o rywalizację. Justyna zrobiła błąd, mogła jednak spróbować podbić do Krzyśka. Luiza w sumie też popełniła błąd, gdyby podeszła do Krzyśka, to niewykluczone że by ją uratował (bo to Krzysiek, nikt inny by tak nie zrobił :P). No i słabo trochę, że nikt tam nie próbuje nawet ruszyć mocniejszych par, doczołgają się tym sposobem pewnie do finału, bez praktycznie żadnego trudu. :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Szkoda zarówno Luizy, jak i Justyny, która nie miała szansy się pokazać w programie. Luiza po sparowaniu z Maurem pewnie już by tak dużo nie mieszała, ale z kolei ciekawie byłoby zobaczyć co odwali w tygodniu finałowym i jaką strategię obierze.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Okropnej Luizy absolutnie mi nie szkoda. Wręcz przeciwnie, jestem pozytywnie zaskoczony, że wreszcie odpadła. Ile można by było jeszcze znosić tę wrzaskliwą obłudnicę... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Mnie Luiza też trochę wkurzała, ale była przynajmniej "jakaś". Większość towarzystwa tam jest po prostu nudna i bezpłciowa.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Nawet Klaudia PIERWSZY RAZ się wyraźnie popłakała na odpadkę kogoś w tym programie...

Wielka szkoda. Luiza wkurzała czasem, ale dzięki niej TAM COŚ SIĘ DZIAŁO.

W tej chwili mamy nudziarzy Bibuchę, Szymona, Baśkę, Krystiana, Sarę, Maurycego, Natalię... Kłamliwego Marcina, do tego KOSZMARNI NAJGORSI UCZESTNICY TEJ EDYCJI czyli Krzysiek i Kornelia :o

Stypa jak ta lala się zapowiada... Tu nawet twist co kwadrans chyba nie pomoże :(
K42200
Użytkownik
Posty: 90
Rejestracja: 03 kwie 2019, 14:21
x 57
x 27

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: K42200 »

Drugi raz jestem w tej edycji tak potwornie rozczarowana :( Bardzo żałuję, że odpadły dwie MEGA ciekawe uczestniczki! Nie mogę przeboleć, że w hotelu nadal jest potwornie nudna Baśka i ogromnie wkurzająca Kornelia (co za szopka z tym pocałunkiem na pandorze...). Żałuję, że wszystkie trzy nie podeszły do Krzyśka bo myślę, że on byłby skłonny mimo wszystko wybrać kogoś poza Kornelią. O ile Bibi i Sajmon mi nie przeszkadzają i wierzę, że połączyło ich tam jakieś mocniejsze lub mniej uczucie, tak na kilometr widać, że Natalia i Marcin to już raczej skończona sprawa i teraz będą się pełzać do finału udając, że nic się między nimi nie popsuło. Jedyne, co by mnie w historii tej pary usatysfakcjonowało to ich wygrana i rzut kulą Natalii :D
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Luiza też była nudziarą, poza akcją z wywaleniem Baśki nie przypominam sobie niczego specjalnie ciekawszego z jej udziałem. Wspomnijmy niektórych uczestników z poprzednich edycji. Można ich było lubić albo nie, ale takie osoby jak Kamil, Artur, Adam, Łukasz czy nawet Julia, Monika, Ata albo Sandra tworzyły ten program. Teraz niestety nie ma nikogo takiego... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
galileon
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 09 kwie 2021, 13:10
x 31
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galileon »

Nie była nudziarą, chociażby z tego względu, że wywoływała w tobie emocje. Tak jak i u większości komentujących, jak żadna inna uczestniczka.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Oczywiście że szkoda Luizy - była "jakaś" i jednak prowokowała różne sytuacje - lepsze, gorsze, ale coś się kotłowało. Obawiam się, że teraz to będzie sanatorium dla emerytów. Bibi nudziara przyklejona do Szymona, Natalia biegająca za uciekającym Marcinem, który jednak też chce dotrwać do finału i Krystian z Baśką, którzy przynajmniej wnoszą jakieś emocje - kłócą się i godzą na przemian. Po powrocie Barbary jakoś mniej mnie ta para drażni, bo pierwsze miejsce zajmuje nudna Kornelia i jej niezdecydowany, ciapowaty facet. Przypuszczam, że teraz będzie znów tak jak na początku: zero zainteresowania Krzysztofem ze strony jego partnerki. O Maurycym i Sarze szkoda pisać, bo to kompletna pomyłka. Facet jest dziwny i trafił tam chyba przez przypadek. A najbardziej rozwaliła mnie argumentacja Justyny, że nie chce nikogo rozdzielać, bo oni tacy mili. To po co się zgłosiła do takiego programu - nie znała reguł gry? Nie sądzę. Luiza też na koniec jaka szlachetna - jakoś wcześniej nie myślała o innych. Jeśli w końcu nie wejdzie ktoś z ikrą, kto nimi porządnie potrząśnie i przetasuje towarzystwo, to chyba cała produkcja do wymiany przed następnym sezonem ( ale oni go już chyba nagrali ).
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Jordi pisze: 12 maja 2021, 22:33
Czekamy :) na :
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości