[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Milosz postapil nielinteligentnie, malo ze upokorzyl Vike bo wywalil ja na koszt baby, ktora mu sie nie podoba i nawet jej nie lubi,to sam sie zalatwil, bo teraz zadna kobieta w programie mu nie zaufa.Moze sie wystaszyl, ze Oha mu naubliza jak ja wyeliminuje,bo ja tutaj nie widze zadnej ukrytej korzysci dla niego.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Raczej on ją wybrał, żeby grupa go nie odrzucała dalej, chociaż to też głupie myślenie, bo teraz z najmocniejszego ogniwa jakie tworzył z Wolą stał się tak naprawdę najsłabszym...
[ Spoiler ]
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Jordi pisze: 06 paź 2021, 8:22 Raczej on ją wybrał, żeby grupa go nie odrzucała dalej, chociaż to też głupie myślenie, bo teraz z najmocniejszego ogniwa jakie tworzył z Wolą stał się tak naprawdę najsłabszym...
[ Spoiler ]
Tak a na poczatku mowil ze sam wychodzi z programu,Tego co mowi Milosz nie ma wogole co traktowac, facet jest kaprysny jak dziecko bawiace sie klockami, do tego do programu weszlo kilka nowych osob , ktore do Viki nic nie mialy, tej grupy dla ktorej Milosz zasuwal to juz w zasadzie nie ma, Klauno jak widzi Przemka to ucieka.Jedynie zasuwal dla duetu Przemek-Oha co juz mu Michal wytlumaczyl.

Ja bede teraz kibicowal Vanessie i Mateuszowi robia wrazenie normalnych ludzi, tylko nie wiem czy on nie okaze sie zbyt niesmialy dla niej, w kazdym razie fundamenty pod mocna pare ma, bo widac ze jej sie podoba, zeby tego nie zmarnowal.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Mnie zastanawia, co takiego jest w tej grupie ludzi, że zarówno on jak i Wiki w sumie tacy w nią byli wpatrzeni od samego początku do samego końca. Rozumiem Miłosza, że ich lubił, ale czy naprawdę sposób w jaki potraktowali Wiki nie dał mu nic do myślenia??? Druga kwestia to taka prosta strategia, okey wywalę Wiki i co będzie dalej ze mną... Skoro w hotelu tak naprawdę siłą pojedynczej osoby waży tyle, ile siła jej pary.

[Wyjątki od reguły: tutaj oczywiście była Sonia z drugiej edycji. Tej wystarczyło, że jest po prostu ładna. No i wygadana Luiza z trzeciej edycji. Tej wystarczyło, że jest po prostu wygadana...]

Dlatego nie uważam, że dla Miłosza to jest jakaś gra... On po prostu źle zniósł hejt na swoją dziewczynę i stanął po stronie... świętego spokoju, czyli grupy. Jestem trochę ciekaw, jak na jego miejscu by się zachował Łukasz. CZy duch walki by się w nim wtedy obudził, czy stchórzyłby tak samo, jak Miłosz.

.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Nie wróżę długiej kariery Miłoszowi w HP, bo nikt go już tam nie szanuje. Nie jest godny zaufania i chwiejny w decyzjach. Teraz jeszcze się pogrąża udając rozpacz po stracie partnerki - nikt nie lubi smutasów, zwłaszcza fałszywych - wszyscy chcą się bawić i udawać, że nic się nie stało. Myślę, że wywalą go na najbliższym RR. Mateusz stał się nagle numerem jeden wśród pań, gdy trochę się otworzył. Nie tylko podoba się Vanessie, ale i Sara jest nim zainteresowana. Dla mnie jedynie on jest pozytywną postacią w hotelu.
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 499
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Co do wczorajszego Rajskiego Rozdania to naprawdę emocje nie opuszczały. Miłosz stracił w moich oczach, ale raczej nie tylko w moich, a także poniekąd uczestników, Oha ma co chciała, chociaż życzę jej, żeby Miłosz ją zostawił. Ogromnie szkoda było mi Wiktorii :( Nowa uczestniczka Vanessa namieszała, nie spodziewałbym się, że odpadnie Natka, ale poniekąd też zasługiwała, chociaż później już zmądrzała. O nowej uczestniczce dużo powiedzieć nie mogę, chociaż nie zapowiada się być miłą, zresztą zobaczymy ;) Zachowanie (żałowanie) Miłosza jak odpadła Wiki i tekst "Czy wrócisz do mnie" naprawdę żenujący :(

Czekam na dzisiejszy odcinek :)
Lily
Użytkownik
Posty: 18
Rejestracja: 02 paź 2021, 12:12
x 6
x 14

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lily »

Tak naprawdę dla Wiktorii odejście z Hotelu w tym momencie było chyba najlepszym, co mogło ją - wizerunkowo - spotkać. Odeszła w chwili oczyszczenia atmosfery, a nie wiadomo, ile by to potrwało i czy dalsze wypadki z nią w roli głównej nie byłyby dla niej niszczące. Odeszła z klasą, zostawiając tego p.... sia, który ją wywalił, w położeniu raczej nieciekawym i to zarówno, jeśli chodzi o utrzymanie się w hotelu, jak i percepcję jego osoby przez widzów. Wygrała, co mogła wygrać, na tym szambie, które ją zalało. W pierwszej chwili czułam żal, że Wiki odchodzi, ale teraz widzę, że jest wygrana, a to niełatwe po udziale w reality show.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

odc 29
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

Re: [TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Zanzibar najwyraźniej nie służy HP.. HP3 przesłodzo y i oszukany fałszywymi miłościami. HP4 pełen emocji i zwrotów, ale póki co zło i patologia emocjonalna zwyciężają.

Czas zmienić lokalizację. Moja propozycja: Cape Verde Islands Czyli Wyspy Zielonego Przylądka. Na foto poludniowa plaża na wyspie Sal. Hotel Riu. Jest tu mnóstwo Super lokacji i najważniejsza dewiza mieszkańców: no stress.

Odcinki z tego tygodnia obejrzę we wtorek ale z tego forum i wykopu wynika, że kiszka. Szkoda Wiki. Ufam, że wróci i rozwali te wytatuowane przychlasty.
Obrazek

Wysłane z mojego SM-A217F przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19203
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Niech kręcą nawet na Wyspie Wolin, byleby jakoś wypośrodkowano "sanatorium" z patologią :D
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
Posty: 21728
Rejestracja: 24 maja 2006, 15:29
x 857
x 7133

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Karol »

Teraz to na Mierzei Wiślanej 🙂
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Ja mysle,ze to miejsce i presja rywalizacji powoduje takie zachowania u ludzi, produkcja troche znormalizowala program nowymi uczestnikami,ale tez widac , ze ci ludzie ktorzy sa tam mniej czasu lepiej wypadaja, zobaczymy jak dlugo beda normalni z jednej strony ogladajac w TV niepodobalo mi sie duzo zachowan,ale gdybym sam bral udzial w takim programie to tez nie wiem jakbym sie zachowal, istnieje cos takiego jak psychoza tlumu, opowiem wam tak jezdzilem dawniej na mecze i zdarzaly mi sie takie akcje, ze siedzac w domu normalnie dziwie sie , ze cos takiego moglem robic, czasem cos sie w glowie zmienia i nie idzie normalnie wytlumaczyc.i to kazdego moze spotkac.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Odc 30

Milosza mozna krytykowac,ale teksty ma dobre mowi tak, k***a za ta Ohe lektor bedzie ze mnie j***l, kawaly bedzie o mnie opowiadal, bede posmiewiskiem tej edycji.

z najbardziej istotnych
[ Spoiler ]
pjkrak552 pisze: 10 paź 2021, 18:34 Ja mysle,ze to miejsce i presja rywalizacji powoduje takie zachowania u ludzi, produkcja troche znormalizowala program nowymi uczestnikami,ale tez widac , ze ci ludzie ktorzy sa tam mniej czasu lepiej wypadaja, zobaczymy jak dlugo beda normalni z jednej strony ogladajac w TV niepodobalo mi sie duzo zachowan,ale gdybym sam bral udzial w takim programie to tez nie wiem jakbym sie zachowal, istnieje cos takiego jak psychoza tlumu, opowiem wam tak jezdzilem dawniej na mecze i zdarzaly mi sie takie akcje, ze siedzac w domu normalnie dziwie sie , ze cos takiego moglem robic, czasem cos sie w glowie zmienia i nie idzie normalnie wytlumaczyc.i to kazdego moze spotkac.
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 499
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wczorajszy odcinek całkiem okej, na pewno ciekawszy niż czwartkowy :) Nowy uczestnik Michał wydaje się być milszym niż Giovanni ;) Wydaje m się, że raczej długo nie zostanie w programie ;)

Czekam na dzisiejszy odcinek :)
Awatar użytkownika
Mat.212347
Obserwator
Posty: 642
Rejestracja: 03 sie 2020, 11:06
x 36
x 46

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat.212347 »

Jutrzejszym odcinku,
Z hotelu odpada
[ Spoiler ]
do programu wróci
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Damian1998 i 18 gości