[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Okoń
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 21 wrz 2019, 17:13
x 12
x 1

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okoń »

Bardzo dobrze że Kuba i Kasia odpadli
tomaszek173
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 15 gru 2020, 19:36
x 22
x 18

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszek173 »

Bardzo dobrze bo co? Jedni z bardziej przyzwoitych ludzi tam.
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

@tomaszek173 tam wszyscy są przyzwoici ale inaczej 🙈
tomaszek173
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 15 gru 2020, 19:36
x 22
x 18

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszek173 »

Napewno bardziej niz klauno i przemo a taki byl wybòr
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ja myślę jak niektórzy z wykopu, że
[ Spoiler ]

Kaśka głupia była, że nie wzięła Darka w ogóle.
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 499
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Czemu informacja o odpadnięciu jest ujawniona, a emisji odcinka nie było :( @Okoń powinien dostać bana !
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

to cos z opoznieniem ogladasz,Kuba jedna z bardziej normalnych osob w programie padl ofiara pokreconych zasad wymyslanych przez szefostwo hotelu paradise.wspolczuje facetowi.
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

Głosowanie Wiktorii to najgorsza akcja edycji
Theblack
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 03 cze 2021, 21:19
x 2
x 2

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Theblack »

Na tym etapie programu odnoszę wrażenie, że Wiktoria "boi się" wykonywać ruchy przeciwko Klauno, czy mówić coś negatywnego o niej. Widzi wady wszystkich dziewczyn wokół prócz Klauno, podczas gdy my widzimy, że to właśnie ona nie znosi jej najbardziej i wszystkich nastawia przeciwko niej. Już nawet Natalia jest mniej szkodliwa. Jeśli dziewczyny obgadywałyby Wiktorię stojąc w kółku ta i tak zobaczyłaby w tym tylko intrygę Marysi... :huh:
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Tylko, ze glos Wiktorii by ja wyeliminowal bo bylo by wtedy 4-2 i ta beznadziejna natka juz by nic nie pomogla,zreszta ta Klauno bala sie panicznie , a na puszce pandory czy wczesniejszym rajskim rozdaniu chwali sie jaka to ma najmocniejsza pare, generalnie pewnie kilka osob jeszcze doloza w tej edycji bo brakuje wyrazistych postaci, powiedzmy sobie szczerze obsada z lapanki dobrana,
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Moja mina w trakcie oglądania odcinka (a raczej samego głosowania):
Obrazek

Mój Boże co ta Wiktoria odwaliła na tym głosowaniu. Ona chyba naprawdę wierzyła, że to Maryśka najbardziej chciała się jej wtedy pozbyć 😕 Pewnie dlatego zagłosowała tak by wywalić Kubę by później na RR wywalić Mery. Zaślepienie i DELUSION - gdyby wiedziała i widziała to co my. Jak pisałem wcześniej ona zdecydowanie ma problem z czytaniem sytuacji w jakiej się znalazła. Jeszcze dodatkowo "zdradziła" Kaśkę, z którą zaczęła mieć nawet dobry kontakt. Zamiast polepszenia swojej pozycji jeszcze bardziej ją osłabiła. Mogła być na szczycie hierarchii Hotelu, przy okazji wywalając NAJMOCNIEJSZĄ (i najbardziej wkurzającą) PARĘ, a tak to jeszcze umocniła "starą gwardię" 😒 Cóż to jest za cena dopasowania się do istniejącej grupy, a nie stworzenia nowej na własnych zasadach. Szkoda, że obudzi się z ręką w nocniku w przyszłych odcinkach.

Pod koniec odcinka mówiła jak szkoda jest jej Darka w związku z jego sytuacją z Natką - RLY?!! Oj, oj nie ma to jak wywalenie jego najlepszej opcji na ratunek Obrazek Co do Darka to go szkoda, jednak szczerze wątpię by poprawił swoja sytuację w programie.

Co do Kuby i Kaśki - dla mnie byli obojętni, nie darzyłem ich większą sympatią. Przyszłe RR wydaje się na ten moment super przewidywalne.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Ja mysle,ze Wiktoria zrewanzowala sie bo kiedy Kuba ja wybral, Maria szybko go jej odbila, i o to do Kuby miala zadre a to byla okazja do zemsty.Kuba mial po prostu pecha, bo co ktos wejdzie to ma problemy, do tego ta Maria ladna dziewczyna,ale glowa jej czesto pracuje na poziomie podstawowki.bezsensu,ze ona mu nie pomogla na tej plazy, zreszta Milosz o tym mowil.przeciez miala gwarantowane ze wroci do niego na rajskim rozdaniu, zle zrozumiala pojecie zagrozona para, chyba spodziewala sie,ze para sie rozpadnie a nie razem opusci program.

facet Klaudii mowi,ze na Kube by nic nie powiedzial , nic nie manipuluje a do Marii wali tekst,jak Kuba wypadnie to ci tu wstawia ze dwoch facetow za niego - faktycznie zero manipulacji, kolega roku.
R_321
Obserwator
Posty: 690
Rejestracja: 20 mar 2016, 13:59
x 15
x 164

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: R_321 »

No nie powiedziałbym, że najbliższe RR będzie przewidywalne. Być może Maria dostanie immunitet i stworzy parę z chłopakiem, którego wybierze po randce.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

apropo Darka to po jego prezentacji w pilocie nowej edycji pomyslalem, ze cwaniaczek,ale jednak w porzadku sie okazal, z natka w relacjach damsko-meskich kompletnie nie pasuja, zreszta babka jest tragiczna pod tym wzgledem i nie wiem po co zglosila sie do programu z takimi regulami,bo chyba kazdy facet by stracil do niej cierpliwosc,ale on wie,ze babka jest cwana i poukladana z grupa knujaca i nie zmienil by jej raczej na nieobliczalna Marie, ktora moze w kazdej chwili odwalic cos glupiego i zalatwic mu wypad, a zreszta mozna sie domyslac,ze bedzie na nia spoldzielnia tak samo jak na Milosza i jego dziewczyne, mysle ze wpuszcza jeszcze kilka osob, bo w takim stanie kadrowym bedzie slabo.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Co do nowej dziewczyny Kasi - odczucia miałem bardzo pozytywne, chyba nikt jeszcze nie zrobił na mnie takiego dobrego wrażenia. Świetna zarówno z wyglądu, jak i charakteru. Szkoda, że odpadła, i to w dodatku zamiast Klauno i Przemka. Myślę, że podstawowym błędem było to, że wybrała Kubę zamiast Darka.

Generalnie porażka ostatnich odcinków to Maryśka. Najpierw nie pomogła Kubie, a potem podczas jego odpadania urządzała jakąś niezrozumiałą histerię. No niestety zachowanie na nie. Inna sprawa, że podczas tej konkurencji, która wyłoniła te dwie pary do odpadki, też doszło chyba do wałka. Przesada z tym podmienieniem miejsc par Wiktorii i Kasi. Zresztą, co do Wiktorii to irytująca i niefajna osoba, nieciekawa zarówno z wyglądu, jak i charakteru. Skompromitowała się wyborem Kuby do odpadki, przecież to Klauno z Przemkiem najbardziej knuli przeciwko niej, a ona nie wykorzystuje szansy na ich wywalenie. F*ck logic. Następna Natka - marudzi ciągle o jakiejś strategii i grze, a nie wykorzystuje szansy na wywalenie pary, która jest dla niej zagrożeniem. No bo, mówiąc szczerze, Kasia z Kubą nie stanowili dla niej żadnej konkurencji, prędzej czy później i tak by odpadli, a teraz miała mega szansę na wykopanie trudniejszych rywali. Wkurzyły mnie ostatnie odcinki, szkoda przede wszystkim Kasi, bo naprawdę była super dziewczyną. :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Damian1998 i 19 gości