[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wiki sama przeprosiła na insta za to głosowanie:

"Gdybym wiedziała wtedy o rzeczach, o których niestety dowiedziałam się później, to zagłosowałabym oczywiście inaczej".


Ona w tamtej chwili pozbyła się Kuby za to, że chciał wrócić do Maryśki i być z nią w parze, a przy okazji wykopać Maryśkę, bo wiadomo że bez niego nie ma żadnej opcji w tym momencie. Do tego Klauno przed nią zgrywa sympatyczną, a tak naprawdę to ona najbardziej chce się jej pozbyć. Po prostu Wiki nie wiedziała co jak gdzie i mylnie sądziła, że Maria i Natka najbardziej chcą ją wywalić z hotelu...

Na szczęście wpis sugeruje, że pozna prawdziwe oblicze Klauno i Przemasa...
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Jordi pisze: 18 wrz 2021, 15:56 Wiki sama przeprosiła na insta za to głosowanie:

"Gdybym wiedziała wtedy o rzeczach, o których niestety dowiedziałam się później, to zagłosowałabym oczywiście inaczej".


Ona w tamtej chwili pozbyła się Kuby za to, że chciał wrócić do Maryśki i być z nią w parze, a przy okazji wykopać Maryśkę, bo wiadomo że bez niego nie ma żadnej opcji w tym momencie. Do tego Klauno przed nią zgrywa sympatyczną, a tak naprawdę to ona najbardziej chce się jej pozbyć. Po prostu Wiki nie wiedziała co jak gdzie i mylnie sądziła, że Maria i Natka najbardziej chcą ją wywalić z hotelu...

Na szczęście wpis sugeruje, że pozna prawdziwe oblicze Klauno i Przemasa...
Przeprosila bo sobie teraz ogladnela w TV jak to wygladalo,program jest emitowany z duzym poslizgiem.nie mogla tego zrobic wczesniej bo nie wolno ujawniac przed emisja.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

W każdym razie wychodzi na to, że ona w dalszej części programu zobaczyła pełne i prawdziwe oblicze Klauno.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

w jej przypadku ci ludzie sa nieprzytomni, ze tego nie widzieli,gdyby to byl program w czasie rzeczywistym z glosowaniem widzow jak BB, to by polecieli z 90% glosow , przynajmnie ze wzgledu na Klaudie,a Wiktoria napewno oberwie od niej jeszcze w programie bo jest za ulegla swoja droga sama sobie winna poza tym kobieta wysportowana wicemistrzyni swiata kobiet w kulturystyce,a boi sie na wyspie takiej Klaudi chociaz jakby dmuchla to by ja przewrocila, dla mnie to smieszne.Kuba tez sam sobie winny bo byl za ulegly pod odwroty psychiczne kobiet i dlatego tak wyszlo.
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Nie oglądałem pierwszych odcinków. Miałem nagrane, ale musiałem skasować, wczoraj i dzisiaj obejrzałem resztę hurtem na przewijaniu, od pierwszego RR z wypadem "Włocha". Trochę szkoda j Karoliny, ładnej i zgrabnej, ale niestety dziecinnej. Jednak zwycięska Wiktoria zapewni więcej "atrakcji" w programie.

Podzielam zdanie większości, głosowanie Wiki za Klauno i "facetem z grzybkiem na głowie" to był jej duży błąd, za który zapewne wkrótce zapłaci. Zyskałaby dwie przyjazne pary (Kuba/Maria, Kasia/Darek) i pozbyłaby się największego wroga, wytatułowanej brzydali. A tak ma ciągle w niej wroga i dwoje wściekłych, nastawionych przeciwko niej, pozbawionych perspektyw Marii i Darka.

A przede wszystkim uwolniłaby widzów od nieestetycznych typów, którzy powoli betonują się w HP4.
Ale....faktycznie zapowiada się ciekawiej niż w HP3, są akcje, dymy i dramy. Potwierdziły się zapowiedzi ElDuqsi. Przynajmniej na razie.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

w 3 edycji byl facet co powybijal szyby, pamietam jedna laska mowila, ze nie mogla spac w nocy, bo jak szelescily liscie to sie bala ze to on chodzi - normalnie Piatek trzynastego haha, jak chcieli akcje to po co go wyrzucali, a tak na powaznie mozna kogos nie lubic i nie chciec go w hotelu,ale sposob w jaki ta Klaudia zajadle buntuje po lazienkach to juz jest nienormalne,toksyczna atmosfera w tej edycji.
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1691
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1221
x 1897

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Czy tylko mnie w tym sezonie tak okropnie irytuje lektor? Z założenia ma być zabawny, dowcipny, po stronie widza, jednak przede wszystkim powinien być obiektywny. Tymczasem nie ma odcinka w którym nie drwiłby z Darka, a właściwie z jego relacji z Natką. O ile faktycznie do pewnego momentu jej niedostępność mogła być tematem żartów, tak teraz kiedy czarno na białym widzimy, że za ten stan rzeczy odpowiada w głównej mierze ona, baty od lektora zbiera właśnie Darek. Powoli robi się to nieznośne.

A skoro już o Darku wspomniałem, to właśnie on najbardziej zyskał w ostatnim odcinku. Też na początku miałem go za takiego cwaniaczka, chłopaka ktory nie wyrósł jeszcze z marzeń o kobiecie idealnej, ale naprawdę zapunktował wyłamaniem się z "paktu". Sprawę zepsuła Wiki, to oczywiste, zostało to już zresztą w pełni wyjaśnione, jednak warto pochwalić jego postawę, tym bardziej, że chyba mało kto spodziewał się takiego ruchu.
Fame Is The Name of the Game :D
MB89

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Z programu odpadła diablica
[ Spoiler ]
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Launo to śmiech na sali. Jakie wielkie oburzenie po rajskiej wyroczni, że Wiki mówiła o niej źle (gdzie w sumie pokazany przykład to nawet nie było nic szczególnego). Sama trąbi na innych, knuje i pluje jadem, a tu wielka obraza majestatu…ehhh
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Oj do Wiki chyba powoli dotarło co zrobiła, oraz to jak inni ją traktują w programie (z wyjątkiem Miłosza). Oby nowe osoby zaczęła przeciągać na własną stronę by nie poddały się "starej gwardii". Co do Krwawej Mery - z jednej strony szkoda, bo jak się odpaliła to było fajnie, z drugiej dała się zmanipulować jak mała dziewczynka Klauno. Randka sama ok, ale Daro pokazał jakim tragicznym jest strategiem - mógł zawrzeć sojusz z Mery i wywalić Natkę i przez to poprawić swoja pozycję, bo ona go ciągnie na dno :P Najśmieszniejsza była wyrocznia - ci ludzie to chyba mają obsesje na temat Wiki.

Konfy (LOL na parę duchów):
[ Spoiler ]
@Christianus Oni w pewnym sensie muszą go tak pokazywać :P Ale to jest spojler.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Jutro:

[ Spoiler ]

Zapowiedź Środy:

[ Spoiler ]
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

co ten 16 odc byl taki krotki 29 min.Wiadomo bylo, ze bez Kuby od nikogo nie dostanie wsparcia,a sama przyczynila sie do tego ze byl nominowany, szybko sie przekonala, ze tylko on docenial ja w hotelu P.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wychodzi na to że środowe dymy
[ Spoiler ]
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Na plus dla tej edycji, że bardzo dużo się dzieje, chociaż uczestnicy są w większości antypatyczni.
[ Spoiler ]
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Christianus pisze: 20 wrz 2021, 20:05

A skoro już o Darku wspomniałem, to właśnie on najbardziej zyskał w ostatnim odcinku. Też na początku miałem go za takiego cwaniaczka, chłopaka ktory nie wyrósł jeszcze z marzeń o kobiecie idealnej, ale naprawdę zapunktował wyłamaniem się z "paktu". Sprawę zepsuła Wiki, to oczywiste, zostało to już zresztą w pełni wyjaśnione, jednak warto pochwalić jego postawę, tym bardziej, że chyba mało kto spodziewał się takiego ruchu.
Dziwna ta para Darka, narzeka na nia,ale jej nie zmienia,a baba nawet nie sypia z nim w pokoju, okazuje mu brak szacunku, cholera wie o co tu chodzi,a ta Natka mogla miec faceta poza programem i stad moze byc taka aseksualna,jak wejda nowe dziewczyny i nie zmieni, to musi ta ich para miec jakies drugie dno.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot] i 17 gości