[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
tomaszek173
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 15 gru 2020, 19:36
x 22
x 18

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszek173 »

Facet ma jakis problem z agresja szczegòlnie po alko i tyle. Wielu takich jest na świecie co go nie tlumaczy. Wiesz ze na ogòl psychopaci sa inteligenymi ludzmi i swietnie sie ukrywaja ze swoim zamiarami? No to jakby do niego to nie pasuje...
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Na wykopie ktoś wrzucił linki do profili uczestników następnej edycji. Z bardzo pobieżnego przejrzenia już wiem, że będzie kilka osób z kółka wzajemnej adoracji :/
Może ze trzy, cztery osoby to zwykle ludki. Reszta albo typowi influencerzy, albo powiązani ze światkiem TVN.
Przeglądałam na szybko i tez nie znam większości gęb z tego świata, ale ktoś kto się w tym porusza pewnie znajdzie dużo więcej powiązań.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2127
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1746
x 691

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Ten Kuba ma ostre problemy ze sobą. Za takie coś od razu powinni brać na leczenie zamknięte. On stwarza zagrożenie dla innych i tu nie chodzi tylko o hotel ale o zwykłe życie. Mega toksyczny gość. Tłumaczenia alkoholem są bardzo słabe, to nie jest żadne usprawiedliwienie.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
tomaszek173
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 15 gru 2020, 19:36
x 22
x 18

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszek173 »

Okoń
Użytkownik
Posty: 11
Rejestracja: 21 wrz 2019, 17:13
x 12
x 1

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Okoń »

Dawid2804 pisze: 29 mar 2021, 22:49 Jeszcze raz ci napiszę. W tym sezonie nie ma powrotów. Jest to edycja na wzór Polsatu. Czyli wchodzą nowi. Wiec nie czytaj bzdur albo przytocz link z źródła które podajesz.

Przypomnę ze tutaj tez w poprzedniej edycji było pisane po odpadnięciu Iwana ze wróci i zajdzie z Ania do finału a było to pisanie bez pokrycia, także teraz pisanie ze Basia wróci i namiesza jest smieszne.
Skąd to info?
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Jedna z "teorii" zachowania się Kuby z wykopu. Nie mogłem się powstrzymać ;D
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Odcinek był niezły. Cała drama to jedno wielkie xD Kuba rozwalił szybę i krzesło - ok. Normalnie Józef Warchoł 2.0 i drzwi ze sklejki. Myślałem, że będzie to good TV, ale cała ta sytuacja przeszła na stronę uncomfortable shitshow. Alkohol tutaj wytłumaczeniem nie jest. Muzyka nie była dobra do całej sytuacji moim zdaniem. Odpadł "karnie"/decyzją pań - nawet dobrze się stało skoro się tam bali, że może tam więcej może złego zdziałać. "Odchodzę z klasą" xD Po co tam Krzysiek podszedł - chyba tylko po to by tę dramę jakoś rozpoczął. Jak Klaudia go zjechała z związku z jego agresją :heart:

Prank Marcina się udał z wyjazdem na śniadanie do Stonetown - chyba jego jedyny dobry. Co do Ewki Minge - no cóż weszła, czy zawojuje cokolwiek w programie - nie sądzę. Zdjęcia sprzed operacjami nawet dobre. Z Kornelią już ma spiny :heart: Teledysk - nuda. Nathalia to tak bardzo miała to w d.... :lol:
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 660

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

@Asjata haha, też mi się po akcji z Kubą przypomniała zadyma z piątej edycji naszego "Big Brothera". :D
15 lat na forum! :)
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Odcinek był bardzo fajny i emocjonujący. Dobrze, że Kuba opuścił program. Jego zachowanie przekroczyło jakiekolwiek granice przyzwoitości i dżentelmeństwa. Zadanie z ścięzką pytań bardzo fajne. Nowa uczestniczka Justyna nie przypadła mi do gustu i liczę na to, że szybko odpadnie ;) Zadanie z nagraniem teledysku też bardzo ciekawe.

Czekam na kolejny odcinek :)
tomaszek173
Użytkownik
Posty: 164
Rejestracja: 15 gru 2020, 19:36
x 22
x 18

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tomaszek173 »

Zadanie z nagraniem teledysku bylo bardzo ciekawe. Serio??? 😁 dlatego wlasnie ta edycja wyglada jak wyglada
Awatar użytkownika
Outspoken
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 03 maja 2021, 17:09
x 23
x 11

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Outspoken »

Kuba dał czadu jak zwykle, nie zawiodłam się XD ogólnie zadanie z piosenką dosyć nudne, nowa z wyglądu trochę taka 30+ ale całkiem sympatyczna się wydaje. Moim zdaniem chyba najbardziej na luzie randka jaka była do tej pory, nie jakas mega sztuczna i dziewczyna wydawała się serio mega w porządku i kontaktowa. Zobaczymy co dalej z nią będzie, mam nadzieję, że coś ugra bo już denerwuje mnie to, że nowe osoby praktycznie wchodzą i odchodzą.
Awatar użytkownika
galileon
Użytkownik
Posty: 34
Rejestracja: 09 kwie 2021, 13:10
x 31
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: galileon »

60 odcinków to za dużo jak na ten format. W ostatnim sezonie 48 to już było o kilka za dużo. Stąd teraz muszą wymyślać takie głupie zapchajdziury, typu nagrajcie film albo piosenkę. Dobrze, że już tylko 4 tygodnie do końca.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Moim zdaniem wykorzystali głosowanie dziewczyn, żeby Kubę usunąć, co zresztą mu się jak najbardziej należało. Nie ma znaczenia czy był po alkoholu czy nie, ale okazał się agresywnym i niezrównoważonym osobnikiem. Nie podobał mi się od początku - wulgarny, głośny i zaczepiający wszystkich. Nie wiadomo jaki numer jeszcze mógłby im wykręcić. Co do nowej - niezbyt urodziwa i dość staro wyglądająca, ale wydaje się sympatyczna. Gdyby Krzysiek ją wybrał na RR i wywalił Kornelię, nie miałabym nic przeciwko temu. Ale nie mam złudzeń - nudny facet wybierze jak zwykle przewidywalnie i będzie po staremu. A szkoda, bo coś by się działo, byłby lekki wstrząs, a Kornelia jest nudna i drażniąca swoją gadką. Wracając jeszcze do incydentu z Kubą, to też mnie zaciekawiła rola Krzyśka w całej tej historii: po co lazł do kolegi powiedzieć mu, że Luizy nie ma? A potem go wyraźnie podjudzał tak jak gdyby chciał wywołać dymy. Może to reżyserka?
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Wieści z lajwa HP. Kartki dziewczyn "kto ma wrócić?" to był pic na wodę. Maurycy i tak by wrócił. Baśka praktycznie wypaplała, że wpisała Dawida, czyli Maurycy miał 2 głosy, Dawid też 2. Ale Dawida wysłali dawno temu do PL, więc produkcja wyreżyserowała, że prawie wszystkie wpisały Mauro :P
Awatar użytkownika
Thor3
Użytkownik
Posty: 83
Rejestracja: 16 kwie 2021, 17:08
x 22
x 23

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Thor3 »

Jordi pisze: 07 maja 2021, 10:17 Wieści z lajwa HP. Kartki dziewczyn "kto ma wrócić?" to był pic na wodę. Maurycy i tak by wrócił. Baśka praktycznie wypaplała, że wpisała Dawida, czyli Maurycy miał 2 głosy, Dawid też 2. Ale Dawida wysłali dawno temu do PL, więc produkcja wyreżyserowała, że prawie wszystkie wpisały Mauro :P
To się dało odczuć. Chodziło o danie „Księżniczce Sid” partnera, z którym doślizga się do finałowego tygodnia. Mauro ostatnio pogubił się między nią a Sarą, teraz będzie zdyscyplinowany.

Tym razem epa HP3 oglądałem prawie na żywo (+ 25 min, bez reklam), ale z otwartym wykopem. Wyjście Kuby z HP3 było brawurowe, a niektóre z komentarzy powaliły mnie. Śmiałem się na głos, ale HP3 ostatnio już na to zasługuje. Np.:.
- Krzysiu sobie chodzi i pod**wia King Konga;
- Krzychu prawdziwy przyjaciel;
- Hulk niszczyć!;
- W żadne rajskie nie będę się bawił, będziemy się nap***alać;
- Sid nie spał całą noc, bo każdy szmer czy szelest liści mógł oznaczać szarżę wkur**go Goryla;
- W następnej edycji powinni już się móc normalnie eliminować fizycznie.


I faktycznie, "Bez Teścia Krzysio" posłużył się Kubą, aby "Księżniczka Sid" wróciła do łóżka. Obaj podchmieleni, zostali przez nią po prostu ośmieszeni. A wcześniej Kuba mógł na RR wybrać Ewę. Tak jak już tu napisano, jednym ruchem uwolniłby widzów od suchej gadki leniwej "Pani Zgredek" i zagroziłby kolejnej parze.

Ale:
1. Zabetonowane towarzystwo wywierało presję na wolno przetwarzającego dane Kubę.
2. I tak by poległ decyzją sądu kapturowego dziewczyn, a tak naprawdę realizatorów.

Ostatni atut reżyserki – Justyna – też nie da rady gangowi, który okupuje HP od początku. Co więcej, oni i one uważają, że im się to już należy przez sam fakt zasiedzenia. A przecież, gdyby one i oni wchodzili na tym etapie, też nie mieliby większych szans.

Te kobiety w HP3 są straszne: Brzydkie i zakompleksione. Bubi, Nata, Kornelia i Księżniczka Sid ze szpotawymi nogami.. Nic dziwnego, że zagryzły Karę, najładniejszą i do tego naturalną.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości