[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

tylko z tego co robila Sara wynika,ze jej wszystko jedno z kim ma pare, bo ona chce sie bawic, Lukasz raz zmienil i mu wypominaja.a ten Mike tylko podsluchiwal po kiblach, Nana sama do Przema poszla i zapytala kogo on by wolal to co jej mial powiedziec? ze Mika , ktorego znal dwa kilka dni kosztem najlepszego kumpla w hotelu? a ten caly czas swoje,ze to Przemek go wywalil, bo nie chce przyjac do wiadomosci,ze i tak by go nie wybrala.Lukasz ma z Nana swoje dziwne gierki,ale Mike z Sara to para z lapanki.Jest to dla mnie zdumiewajace,ze po hotelu z Przemkiem sa para , to moze byc fake.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Kiedy emisja tego specjalnego odcinka nagranego w Polsce?
[ Spoiler ]
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Z pseudolajwa HP Plastuś:

"Ja to planuję mieć 250.000 obserwatorów na Insta i czerpać profity" - w tej chwili ma 76.700 :lol:
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Inga się broni i podaje nowe rzekome fakty. Dziwne, że teraz, a nie na pandorze https://www-pudelek-pl.cdn.ampproject.o ... 874404448a
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

"Mateusz wyrzucił mnie z programu. (...) Wyrzucono mi partnera dwa razy, każdy miał mnie gdzieś i tak naprawdę każdy tam martwił się tylko o samego siebie i o swoją parę. Takie są reguły gry i nieważne, jaką decyzję bym podjęła, to i tak spotkałabym się z krytyką, ale na szczęście nikogo nie obraziłam i przede wszystkim też nikogo nie skrzywdziłam - podkreśla"

tak bylo, pamietam przeciez po odpadnieciu Jarosa,obie z Wika tlumaczyly jej jak naiwnej 15 latce opowiadaly jakis bajeczki,ze to wrecz dobrze,ze nie ma partnera. Vanessa klase ma ,ale ta Inge uzywala glownie do zalenia sie na Mateusza, nie chciala sama Mateuszowi powiedziec ze nie odpowiadaja jej ich rozmowy.Generalnie Vanessa bardzo chciala wygrac, na kazdym rajskim pod publiczke zachwalala zwiazek z Matim i mowila ze sie ta relacja rozwija,fizycznie z kadym dniem sie zblizaja co bylo nieprawda, tylko Indze mowila jak ma z Matim.
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
Posty: 2524
Rejestracja: 01 sie 2009, 16:03
x 1979
x 660

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dejmian »

Jaki fryz Klaudii na finale. xD
15 lat na forum! :)
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dzisiejszy odcinek znowu fajny ;) Wspomnienia ze zdjęciami pewnie ciekawe dla nich, ale mnie trochę znudziło, mogli jakiś film zmontować ze zdjęć ;) Nie wiem po co na Pandorze była Maria i Jakub, oni słowem się nie odezwali ;) Sama ostatnia już Pandora no jak zawsze ciekawe :)

Faktycznie niezła fryzura Klaudii na finale :o :)

Czekam już na poniedziałek :)
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Obejrzalem jeszcze raz ta pandore i powiem tak , moim zdaniem Janek tutaj zawalil, bo Inga powiedziala bede mila i szczera, a on ze chcialby zeby byla tylko mila.

Mogla latwo skontrowac Vanesse, ze przed innymi parami opowiadala,ze Mati to swietny facet a do niej ciagle go krytykowala i smiala sie z niego, co bylo nieszczere i swiadczylo,ze zadna mocna para nie byli,a nie zrobila nic , nie probowala sie obronic, a Janek to juz malo sie nie rozplakal, a tak Mati z Vanessa powiedzieli wszystkim,ze eliminowala ich jako mocna pare i po zawodach.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

@pjkrak552 a jakie znaczenie ma sila pary? Potwierdziła na pandorze, ze byli jej przyjaciółmi? Tak. Zresztą od kiedy słucha się tak Janka, gdy trzeba było wywalic Matiego i Vanessę to zdanie Janka nie mialo znaczenia. Jesli tak nie uważała to znowu byla falszywa i klamala na pandorze. Zamotala się sama w sieci swoich gier, bo nie wiedziala czy dalej twierdzic, ze to przyjaciele czy nie, ale poszla w pierwsze, bo obawiiala sie, ze skoro nie byli to wyjdzie, ze caly czas grala. Game over Inga. Nie chcę takich ludzi w swoim otoczeniu. Po trupach do celu
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Ma znaczenie, bo zarzucaly jej inne osoby,ze wywalila ja tylko dlatego bo mieli mocna pare, czy nawet ze z zazdrosci,ze oni taka extra para byli,drugi fakt Vanessa wyszla by na falszywa przed cala grupa i swoim partnerem,bo zadna nie jechala tak po wlasnym facecie w rozmowach z kolezanka jak ona, i argument by miala Inga, ze Vanessa jest dwulicowa obserwowala ja i nie chciala sie z nia przyjaznic,bo jezeli Mateuszowi obrabia d u niej,to jaka miala pewnosc,ze jej nie obrabia tylka u kogos innego, z programu i tak by odpadla ,ale nie mialaby teraz tyle hejtu.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

@pjkrak552 to się kupy nie trzyma, sorry. Skoro byli tacy słabi to dlaczego mówiła, ze trzeba ich wywalić bo inaczej na pandorze odpadną? Bez przesady z tą jazdą.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Oni byli mocni indywidualnie, pare tylko grali na pokaz , bo w czym ta sila ich pary byla?razem dobrze wygladali i tyle,jak nie najlepsza obrona jest atak mogla odbic pileczke i na swiecznik wystawic Vanesse z jej grzechami a tak sama zostala czarnym charakterem,a Vanessa jest poszkodowana, i teraz dopiero tlumaczy o co chodzilo w social mediach, bo ja wyzywaja a Vanessa swieta.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

@pjkrak552 teraz w social media to musztarda po obiedzie. Trzeba było wtedy, ludzie szczerzy potrafią mówić wprost, tylko, ze na taką konfrontację trzeba mieć odwagę, w social media jej słowa nie zostaną skonfrontowane z faktami, tak jak kwestia z jej odpadnięciem co szybko Mateusz zgasił. Skoro miala niby takie mocne argumenty to trzeba było ich użyć. Teraz na mediach społecznościowych można powiedzieć wszystko bo nie idzie tego zweryfikować. Wiki narzekala, ze ja produkcja oczernia, teraz Inga robi to samo. Ograniczam się do komentowania tutaj.
Argument sil par jest generalnie słaby, bo kto tam mial silna i prawdziwą relację? W mojej ocenie z tych czterech par to żadna.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

tylko,ze to w social mediach ja jada, nie na ulicy.Szczerze ci powiem Vanessy mi w ogole nie szkoda, jezeli juz to Mateusza,aniolkiem nie byl,ale chyba najpozytywniejsza postac w hotelu, Vanessa nie miala odwagi szczerze z nim rozmawiac.Inne pary sobie wygarnialy nawet Nana nagadala Lukaszowi jak zle sie zachowal, Vanessa miala do Matiego ciagle jakies ale jednak nie zwracala mu uwagi na nic.udawala,ze problemu nie ma.dlatego relacje w tej parze uwazalem za zupelnie nienaturalna.Inga sie w koncu wk... bo chciala walczyc o siebie,a nie zajmowiac sie wysluchiwaniem jej narzekan,ze Mati do niczego sie nie nadaje chciala miec .tam swoje zycie a nie wystepowac jako asystujaca i dodatek do pary Mateusz-Vanessa .to troche jak kiedys Natka odwrocila sie od swoich bo juz byla zmeczona tylko sluchaniem co bedzie dobre dla kogos innego.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

@pjkrak552 z tego co widzę to większość uczestników ma konta prywatne, ja nie wysyłam żadnych próśb, to znaczy, ze przyjmują ludzi jak leci.. To po kija to konto prywatne? Wiesz jak chce się robić karierę w necie, a chyba wszyscy uczestnicy tego typu programów taki maja cel to musza się liczyć z krytyką, zresztą mialbym w nosie opinię jakiegoś anonima z internetu by się tłumaczyć,. Oczywiście zawsze mozna powiedzieć, ze Tv msnipuluje, ale nie wiem dlaczego mieli by Inge oczerniac czy inną osobę. Zafiksowala się na wygranej, jakie pretensje miala o ten wyraz na Janka.. Jak Wice od.. To to pokazali, jak Launo obrazala Wiktorię tez pokazywali itd. Dlatego te pretensje sa generalnie dla mnie śmieszne.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości