[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

RR najciekawsze w tym sezonie.

Nono to kpina a nie uczestniczka. Najpierw buziaki z Łukaszem, potem obleśny, kilka dni mija i prawie go gwałci, a po dwóch dniach nienawidzi :lol:

Szczerze dziwię się Łukaszowi, że tyle z tą nudziarą wytrzymał. Klapessa może bardziej sensowną będzie, chociaż ta afera o klapki...

Fajnie że Sara z Milem. Poza tym WIELCE OBRAŻONY Przemas, którego nawet Klaudia już ledwo wytrzymuje (jej mina na jego przemowę TO HIT TYGODNIA 🤣). Co tam że PryszczOHA wielka kumpela odpadła, on tylko o sobie myśli, że jest tam jedynym wspaniałomyślnym wszyscy na niego jak na debila patrzyli :lol: Klauno widać ulgę na twarzy że się go pozbyła xD

No i PryszczOHA zamiast się z sensem pożegnać, to WONTY DO WSZYSTKICH, czemu nikt jej nie uratował, a Nono zaraz podchodząca do niej i przepraszająca to jeden z największych fałszów tej edycji xD


Ale w końcu chyba da się to z powrotem oglądać. Zobaczymy co tam się wydarzy, a opcji jest kilka...

[ Spoiler ]
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Jordi pisze: 15 paź 2021, 0:26
[ Spoiler ]
[ Spoiler ]
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Wczorajsza Rajska Wyrocznia jak zwykle nudna, nic się nigdy na niej nie dzieje, już na Pandorze jest więcej emocji :) Rajskie Rozdanie jednak było dla mnie lekkim zaskoczeniem, myślałem, że Vanessa podejdzie do Mateusza, a Oha i Sara do Przemka, a tu zaskoczenie - Sarze się udało zdobyć Mateusz, a Vanessa stworzyła parę z Łukaszem i jeszcze Nana z Przemkiem. Naprawdę zaskoczenia i zmiany :o Na ogromny plus odejście Ohy, która od początku mnie mega irytowała ;) :)

Czekam na poniedziałkowy odcinek :)
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Jordi pisze: 15 paź 2021, 0:26 RR najciekawsze w tym sezonie.

Nono to kpina a nie uczestniczka. Najpierw buziaki z Łukaszem, potem obleśny, kilka dni mija i prawie go gwałci, a po dwóch dniach nienawidzi :lol:

Szczerze dziwię się Łukaszowi, że tyle z tą nudziarą wytrzymał. Klapessa może bardziej sensowną będzie, chociaż ta afera o klapki...

Wez pod uwage,ze ona ma 19 lat chociaz wyglada na kilka lat wiecej to mloda dziewczyna.Co do Lukasza to mowil jej zeby podchodzila do Mateusza bo ma byc wymiana a wiadomo zeby jej Mateusz nie wybral, powinien powiedziec ze zmienia i tyle a nie wsadzac ja na mine.Przemek chcialby sam chyba wybierac wszystkim pary a jak ktos zrobi pare bez jego wiedzy to jest awantura.to jego zachowanie od czasu kiedy launo go olala to komedia,wymyslili sobie jakies seperacje a do innych sie awanturuje ze zmieniaja.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Kapitalne Rajskie Rozdanie. Chyba najlepsze ever. Nie wiem, czy było kiedykolwiek w historii tego programu - mam na myśli polską edycje - takiego niespodziewanego przetasowania. A wszystko z powodu jednej decyzji nadąsanej Klapessy, która nie wytrzymała tego, że Mateuszowi szkoda było Sary... Dla Mateusza szczęśliwy traf moim zdaniem, że wymiksował się ze związku z tą zapatrzoną w siebie dziewczyną. Sara choć chyba niezbyt dobry strateg jednak w miarę rozgarnięta i normalna.

Mówcie co chcecie, ale trochę mi się zrobiło szkoda Ochy na samym końcu. W przeciwieństwie do na przykład takiej tam Natki... Dziewczyna się dużo niefajnych rzeczy nasłucha o swoim wyglądzie po emisji odcinków.

Launo przeorała Przemka aż miło. Chyba pierwszy i ostatni raz kibicowałem tej dziewczynie, bo rozegrała go wręcz koncertowo.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Oha mowiac ze karma wroci chyba miala na mysli siebie.Zreszta Natka tez sobie zasluzyla,co do Vanessy to troche widzialem dodatkowych nagran i ona wcale nie jest taka naburmuszona jak na tych skrotach pokazuja, taka fajna tam calkiem energie daje, w kazdym razie fajnie,ze obie z Sara zostaly.a Oha z laski tam byla utrzymywana i to nie mialo sensu.
typeO
Obserwator
Posty: 668
Rejestracja: 28 kwie 2019, 10:20
x 219
x 466

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: typeO »

Nie żal mi Ohy, bo mocno sobie zapracowała na takie potraktowanie. Nie przypominam sobie w poprzednich edycjach podobnej osoby, która byłaby tak nieprzyjemna i roszczeniowa. Nie wiem dlaczego uważała, że wszyscy mają ją chronić - przecież nie była od początku, a zachowywała się jakby to ona rozdawała karty. Może jej pewność siebie wynikała ze znajomości z Przemkiem przed programem (pisaliście o tym). Intrygi intrygami, ale trzeba w tym wszystkim jakiś umiar i klasę zachować. Nie myślałam, że kiedyś to napiszę, ale Launo knuje w lepszym stylu.
Awatar użytkownika
beka
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: 06 lip 2020, 23:37
x 10
x 27

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: beka »

Z tego co słyszę, to do programu ma wejść w najbliższym czasie Inga... dziwne że w ogóle chce się pchać do tego typu randkowego show, gdzie będzie ją oglądać wielotysięczna widownia, po pewnej przygodzie ze stalkerem...

https://wloclawek.naszemiasto.pl/inga-b ... 13-8313536 (ostatni akapit),

https://www.trojmiasto.pl/wiadomosci/Fr ... 53311.html (dokładny opis sprawy).
Awatar użytkownika
Christianus
User of the Year 2022!
Posty: 1674
Rejestracja: 29 sie 2007, 9:26
x 1213
x 1871

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Christianus »

Inga ma wejść do programu już w najbliższym odcinku. Prawdopodobnie zastąpi inną uczestniczkę. Według różnych plotek będzie to
[ Spoiler ]
Fame Is The Name of the Game :D
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Ktos napewno przyjdzie bo singlowka pusta, albo i dwie osoby ciekawe czy z immunitetem,bo jezeli jedna to obsady nie pomniejsza, nie moze byc rownowagi.


Odc 34 to jakis sabotaz cale rajskie rozdanie poszlo sie je...
[ Spoiler ]
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ja już po dzisiejszym odcinku i powiem, że był naprawdę całkiem fajny :) Zadanie na plaży dla par, którym sterowała nowa uczestniczka fajne. Przemek i Nana zablokowani troszkę szok, ale potem się zamienili więc okej :) Launo z Michałem i Wika z Miłoszem randki też fajnie, że im udało się zgarnąć :) Nowa uczestniczka Inga wydaje się być całkiem sympatyczna, ale zobaczymy jak dalej potoczą jej się losy z Łukaszem. Cieszę się, że Vanessa trafiła do singlówki, bo jakoś ona mnie trochę irytowała. Co do randek to zdecydowanie lepszą miała Klaudia z Michałem, ale druga randka też okej.

Jutrzejszy odcinek też zapowiada się emocjonująco :)
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

Odc 35

z programu odpadla...
[ Spoiler ]
Fillion
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:48
x 233
x 155

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

pjkrak552 pisze: 19 paź 2021, 0:46 Odc 35

z programu odpadla...
[ Spoiler ]
XD :lol:

Wydaje mi się, że wymyślą coś by została.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

[ Spoiler ]


Nie no zostało powiedziane, że
[ Spoiler ]
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: dlukasz i 15 gości