[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
bucik11
Legendary
Posty: 10537
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dzisiejszy odcinek bardzo dobry :) Zadanie o immunitet było więcej niż pewne, że wygra Łukasz, choć i tak bez niego zostałby w programie :) ;) Powrót Ingi i Janka na plus :) Ingę bardzo lubiłem, a Janka bardziej polubiłem po jego ostatnim powrocie ;) Rajska Wyrocznia prawie cała na nie ;) Co do Rajskiego Rozdania to nie było innej opcji niż wypadka Łukiego ;) Super, że odpadł, bo prawie od początku najbardziej irytował, a już po powrocie to :redface: :twisted:

Już nie mogę się doczekać kolejnych odcinków :)

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Jordi pisze: 29 lis 2021, 8:45 Mi to już ręce opadły na to wszystko. Tam chyba mało kto został, skoro drugi raz przywracają Janka.
Co ciekawe, jak Wiki wróciła, to wszyscy na Insta wielkie wonty, że to nie fer i w ogóle. Janek wraca i CISZA...
Działo się tak, bo Wiki jest kontrowersyjną uczestniczką, a Janek jest jednak neutralny. Zgadzam się, że jego przywrócenie to przegięcie pały. Trochę było mi go szkoda, jak pierwszy raz odpadał, bo nie miał zbytnio możliwości na pokazanie się, ale przywracanie go po raz drugi, to już niedorzeczność... :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Jaros się przeliczył. Myślał, ze Sara będzie się mścić za Przemka, a ona po prostu postanowiła się bawić w hotelu i woli to robić w towarzystwie Mike'a w nosie mając to czy wygra final i do niego dojdzie. Jaros z kolei ładnie się pożegnał, moim zdaniem te teksty po powrocie to po prostu rozkaz produkcji. Tutaj jeden z użytkowników pisal o tym, ze jak Wiktoria wróciła to dużo pisaliśmy o jej faworyzowaniu. Z mojej strony wynikało to z nieznajomości formatu To moja pierwsza edycja, którą ogladam i to nie od początku.
[ Spoiler ]
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Inga z tytułem najmniej mądrej uczestniczki tej edycji xD
[ Spoiler ]

Nono niby najlepsza, ale
[ Spoiler ]

Kolejna plota znana od dawna się sprawdziła, że
[ Spoiler ]

Jak uczestnicy będą wskazywać kto teraz leci, to pierwsi do odstrzału to
[ Spoiler ]

Chyba sprawdzą się kolejne ploty o
[ Spoiler ]


Kolejny uczestnik rozpoczyna KARIERĘ wokalisty - Janek xD

https://www.youtube.com/watch?v=2zWFbPzAQX0
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

Bardzo fajna piosenka jak i teledysk i występuje w nim Nathalia z trzeciej edycji.
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

zenada polowa par nie wie kto rezyserowal Pulp Fiction,a Inga stwierdzila,ze to polski film,a Janek,ze wogole nie slyszal o takim filmie generalnie wiele pytan na poziomie podstawowki,a jeszcze mieli problem z odpowiedziami i tam ludzie po dwoch kierunkach studiow a taka ciemnota :lol:
o dziwo Nana sie okazuje najmadrzejsza, co jest najlepszym podsumowaniem.


najmocniejsza para do zadan, przynajmniej w mniemaniu tej pary przegrywa kolejna wspolna konkurencje, bo przeciez wczesnie blokade pary przegrali w duecie ze sznurkami , Milosz przynajmniej wykazal sie we wczesniejszych odpowiedziach, bo Wiktoria to jeszcze slabiej by chyba wypadla niz Janek z Mikiem :lol:

w sumie sprawiedliwosci stalo sie zadosc, najpierw Jaros, teraz oni, tak kozaczyli i do widzenia.

wislok - dobrze dla Jarosa,ze opanowal sie na koncu i wyszedl jak normalny facet, bo calkiem sie pogubil w tym drugim wejsciu,i wiele jego zachowan bylo na poziomie szkoly podstawowej,Mike po prostu lepiej to rozegral od niego.Jaros musi sie tez nauczyc miec swoje zdanie i czasem mowi sie nie i koniec, bo po wspolnych eliminacjach z Nana i Mikem powaznie sobie skomplikowal zycie w hotelu.

Janek jakis romans ma z ta tancerka? tak by wygladalo z tego teledysku...
bucik11
Legendary
Posty: 10537
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dzisiejszy odcinek znów z emocjami :o Pierwsze zadanie czyli test wiedzy jak zwykle średnio wyszedł uczestnikom ;) Drugie zadanie bardzo fajne, "sprawnościowo - myśleniowe", widać było, że największym problem nie były zadania fizyczne, a to z ułożeniem wyrazu :) Jakby nie pomyłka Wiki i Miłosza to z programu wylecieliby Vanessa i Mateusz, nie wiem co gorsze. Chociaż i tak szkoda mi będzie już każdego kto odpadnie z programu ;)
Aleksandra123
Obserwator
Posty: 362
Rejestracja: 22 wrz 2018, 21:37
x 55
x 97

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Aleksandra123 »

[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

[ Spoiler ]
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Fillion
Obserwator
Posty: 450
Rejestracja: 14 mar 2017, 21:48
x 233
x 155

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Fillion »

Nie powiem rozbawił mnie ten odcinek.
[ Spoiler ]
Na pandore potrafili prawie wszystkich sprowadzić, czemu tego nie zrobili wcześniej tylko przywracali do porzygu Wiki i Janka? xd


A co do zwycięzców
[ Spoiler ]
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

a ogladaliscie wczesniejsze odc, przeciez oni oboje glosowali przeciw partnerowi Ingi i zostala sama a pozniej Mateusz odwalil ja na rajskim, mnie nie dziwi postawa Ingi, zemscila sie na nich.tu byly widoczne porachunki osobiste.Jezeli tacy przyjaciele i maja do niej pretensje to dlaczego wczesniej nie wzieli ja w obrone, tylko woleli kombinowac z Miloszem i Wika, ktorzy polozyli na nich lage kiedy Vanessa miala klopot.Mateusz z Vanessa byl potencjal w tej parze,ale za bardzo oboje spieci kamerami, ich kontakt fizyczny byl sztuczny a rozmowy im sie nie kleily i nie widze tutaj dla nich wspolnej przyszlosci po hotelu.Swoja droga Janek zobaczyl jak to jest wybierac grupowo, pouczal Jarosa jak to sie powinno robic a sam zostal zgaszony i nie mial nic do powiedzenia.Inge sam wczesniej nabuzowal zeby byla bezwzgledna bo to gra,a teraz sie jej boi i prosi zeby byla spokojna.

Fillion - tyle ze Mike juz zalatwil Launo i Przemka, czego nikt nie potrafil dokonac, a Jarosa zrobil jak dziecko i glownie dlatego ten pozniej wpadl w taki stan,bo wiedzial,ze go znokautowal pod wzgledem sprytu.pojawil sie znikad a namieszal,on wyglada na nieinteligentnego,ale jest cwany facet i nie przypadkowo sie dostal do programu.po tym co Sara powiedziala na PP, ten Przemek moze miec kompleks tego Mika.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Drogi przedmówco tak i pamiętasz randkę przed rajskim, Mateusz powiedział jej wyraźnie, ze jeśli na wyroczni usłyszy odpowiedź tak to odpali Wiktorię. Inga doskonale wiedziała, ze Milosz pociągnie na dno Vanessę i miala swiadosc sytuacji i decyzji Mateusza. Nie słyszałem tez by zgłaszała pretensje do Vannesy i Mateusza czy o glosowanie w sprawie Jarosa czy o jej wywalenie. Caly czas byly psiapsiółki. Wiec
[ Spoiler ]
co do relacji Mateusza i Vanessy to Mike slusznie zauważył jaka relacje ma Inga z Jankiem. Nie rosmieszaj mnie wiec tym argumentem.
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Inga w dzisiejszym epie dokonała samozaorania i jeszcze na koniec epa co do Pandory
[ Spoiler ]

A potem w zapowiedzi wielkie zdziwko Ingusi xD


W ogóle jaki sens ma dawanie na Pandorę
[ Spoiler ]
pjkrak552
Użytkownik
Posty: 158
Rejestracja: 17 wrz 2021, 19:18
x 4
x 4

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pjkrak552 »

wislok pisze: 01 gru 2021, 11:46 Drogi przedmówco tak i pamiętasz randkę przed rajskim, Mateusz powiedział jej wyraźnie, ze jeśli na wyroczni usłyszy odpowiedź tak to odpali Wiktorię. Inga doskonale wiedziała, ze Milosz pociągnie na dno Vanessę i miala swiadosc sytuacji i decyzji Mateusza. Nie słyszałem tez by zgłaszała pretensje do Vannesy i Mateusza czy o glosowanie w sprawie Jarosa czy o jej wywalenie. Caly czas byly psiapsiółki. Wiec
[ Spoiler ]
co do relacji Mateusza i Vanessy to Mike slusznie zauważył jaka relacje ma Inga z Jankiem. Nie rosmieszaj mnie wiec tym argumentem.
Oczywiscie mozesz tak uwazac ja to widze inaczej,Mateusz postawil na sojusz z Miloszem bo wydawali mu sie mocniejsza para z Wika,i liczyl na wsparcie ich do konca jednak nie przewidzial,ze odpadna przed finalem.Jezeli chodzi o wczesniejsze wygnanie wiadomo bylo, ze wywalajac wtedy Jarosa to jest koniec Ingi w hotelu bo nie miala sie z kim sparowac,i to odpalili go kosztem Przemka,ktory byl im obojetny (zreszta Przemek sam pozniej powiedzial, ze dziwnie sie zachowali) to nie sa dzieci zeby im Inga to musiala tlumaczyc i musieli doskonale wiedziec,ze dokladaja bardzo duzo do jej odpadniecia.Mateusz strategicznie podchodzil , Inga zrobila to samo.Kiedy oni jej czynem udowodnili przyjazn ze teraz czuja sie tacy zdradzeni.Pokrzywdzila ich ,ale oni wcale nie byli tacy w porzadku wobec niej.Vanessa uzywala jej do zwierzen bo na powazne rozmowy z Matim nie mogla liczyc i tyle.jezeli ktos sie z kims przyjazni to pomaga,a nie czeka co powie wyrocznia, a Mati nie chcial sie okreslic i zepchna rozmowe na slepe tory, tak samo glos na Jarosa, ktoremu obiecywal wsparcie tlumaczyl tak zeby nie wiadomo bylo o co chodzi.gdyby Przemo z Lukaszem mieli taka sytuacje by sie nie zastanawiali i sobie pomogli.Dlaczego Mati nie ma pretensji np do Milosza, ktory sie odgrazal,ze bedzie sabotowal zadania i wykonczy mu Vanesse?facet go olal jak potrzebowal pomocy a pozniej zwyczajnie szantazowal...powiedzial mu co o tym myslal? nie! a co zrobil,zalozyl z nim nastepna sztame z zaznaczeniem Milosza,ze dla Janka nie ma w niej miejsca gdyby wrocil i albo bierze albo ma sp***. najzabawniejsze jest to ze Janek zapytal pozniej wyrocznie czy Milosz cos mowil zle o nim i dostal odpowiedz -nie

Mike zauwazyl,ze z pary Inga Janek nic nie bedzie, szkoda,ze nie widzi ze ma dokladnie tak samo sztuczna pare z Sara.

Jezeli chodzi o pare Mateusz Vanessa to jasne ze predzej bym ich widzial w finale niz Janka z Inga, bo bardziej zasluzyli,ale co ma powiedziec Przemek? teraz Mike sie bawi jego kosztem, niestety producenci nie maja wyobrazni i wymyslaja takie glupie zasady eliminowania, ze losowo ktos moze wypasc bo nie chce im sie zadan organizowac, na tym etapie powinna byc sportowa rywalizacja,a nie zabawa trafiony zatopiony.

Lukasz pewniak do finalu, zobaczymy kto z nimi, wcale bym nie wykluczal Inge z Jankiem,Mike tez narobil sobie wrogow, a Sara podpadla Przemkowi,ktory jest lubiany przez wiele osob ktore byly wczesniej.
Awatar użytkownika
wislok
Junior
Posty: 1488
Rejestracja: 24 cze 2009, 17:29
x 37
x 215

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wislok »

Inga byla sama( ewentualne powroty to spekulacje i życzenia uczestników, a nie pewny fakt) to mial rozwalić dwa zwiazki( swoj i Milosza) byle Inga została? Do blokady jego pary doszło z powodu działań Ingi tak tylko przypomnę. Nie ma analogii bo zrozumialbym, ze zrobilaby to chroniac partnera, bo Mateusz tym sie kierowal dobrem swojej partnerki, a
[ Spoiler ]
Moje ulubione stacje tv: Eurosport,Polsat Sport,Polsat News,Polsat,kanały TVP.
Moje ulubione stacje radiowe: PR1 i RMF FM
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości