[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
soniczeby942
Obserwator
Posty: 258
Rejestracja: 12 lip 2021, 22:43
x 25

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: soniczeby942 »

Skrócenie emisji do 4 razy w tygodniu spowoduje, że czwarta edycja zakończy się 1 grudnia (ewentualnie 2 grudnia jak Siódemka nie pokaże odcinka 1 lub 11 listopada).

To chyba była z pewnością spodziewana decyzja. Pamiętam jak HP skończyło się na równi z 19+ w Boże Ciało.
BasiaBasia12
Użytkownik
Posty: 175
Rejestracja: 07 maja 2021, 19:02
x 1
x 10

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: BasiaBasia12 »

19+ podjęli nagle decyzje ze emisji nie będzie w wakacje. Bo w pierwotnych planach miało być przez całe wakacje.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

semperadastra pisze: 13 wrz 2021, 23:53 A ja dodam, że moim zdaniem Karolina zachowała się fatalnie po dzisiejszym rajskim. Absolutnie brak klasy. :)
Ona tylko dwa dni była fajna. Po wejściu Wiki z każdym dniem coraz większa furiatka, a w dzień RR, na RR i jej wyście to DNO i kupa mułu co wyrabiała.

W ogóle ta edycja na razie to jest dziwna. Niby coś się dzieje, ale patusiarstwo babek (zwłaszcza Klauno i Marii), nudni kompletnie faceci bez ikry (z wyjątkiem Darka jako tako, bo Przemas to ich robi w bambuko total grając kogoś kim nie jest) - no nie jest dobrze pod względem uczestników...



Co do Natki - moim zdaniem perfidnie wykopie Darka jak tylko ktoś nowy wejdzie... Widać, że jej zależy na zostaniu jak najdłużej, a Darek bezpieczny nie jest.
MB89

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: MB89 »

Popatrzcie co ma Klaudia Launo napisane na swoim miejscu zamieszkania, bo raczej to miasto nie leży w Szwecji, a za obywatelkę Szwecji się podaje.
Załączniki
hp4.JPG
hp4.JPG (34.63 KiB) Przejrzano 1402 razy
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Player chyba zbyt się pospieszył.
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
Posty: 1541
Rejestracja: 17 wrz 2019, 17:22
x 224
x 632

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

MB89 pisze: 14 wrz 2021, 10:15 Popatrzcie co ma Klaudia Launo napisane na swoim miejscu zamieszkania, bo raczej to miasto nie leży w Szwecji, a za obywatelkę Szwecji się podaje.
Przede wszystkim z tego, co piszą na internetach to ona w ogóle żadną Szwedką nie jest !!! Wymyśliła sobie imię Launo i uznała, że będzie podawać się za pół-Szwedkę. Ponoć jej jedyny związek z tym krajem polega na tym, że jej ojciec czasowo tam pracował. Kiedy ktoś z uczestników poprosił ją, żeby pogadała coś po szwedzku, to stwierdziła bez ogródek, że nie zna zupełnie tego języka. Na końcu odcinka też podpisywana jest jako "Klaudia Launo Kardel". :)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
k238701
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: 03 mar 2021, 12:01
x 11

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k238701 »

A bo ona nie ma kontaktu ze swoją szwedzka rodzina, jak i z ojcem, to dla niej trudne i nie będzie o tym na razie rozmawiała, było w którymś odcinku, jak rozmawiała z Przemkiem przed spaniem.

Ale hitem jest, że niby jest Szwedką a pochodzi z Oslo.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Nie zdziwiłbym się, gdyby to wszystko okazało się jedną wielką bujdą ;)
Millady
Obserwator
Posty: 447
Rejestracja: 15 maja 2019, 18:16
x 226
x 211

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Millady »

Na dzień dzisiejszy mam wrażenie, ze właściwie to tu nie ma żadnych relacji oprócz konspiry dziewczyn.
Launo z brodaczem, Maria z Kubą i Nana ze swoim to ani układ, ani relacja romantyczna. To jakieś zwykle bytowanie we wspólnej sypialni. Jedyne co to może relacje ma Miłosz z Wiktoria…ale i tu jeszcze ciężko określić. Dziwny ten sezon. Opiera się głównie na dość intensywnej zmijowatosci kobiet i bierności mężczyzn…choć przynajmniej faceci rozmawiają ze sobą rozsądnie i jak dorośli ludzie.
Chyba z chęcią zobaczyłabym jakiś twist z wymianą babeczek w programie bo wydaje mi się, że faceci rozkręciliby się gdyby były jakieś nowe, bardziej przystępne dziewczyny.
„ Tak, tak - tam w lustrze
To niestety ja”
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

Przy całej mojej antypatii do dziewczyn "ze starej gwardii", a w szczególności Klauno (swoją drogą nie pamiętam, żeby jedna osoba wbudziła tak skrajnie negatywne emocje dosłownie wszędzie, kocham <3 ) to też dziwię się trochę Wiki. W sensie na jej miejscu ostatnie co robiłbym na jej miejscu to dzielił się z resztą sekretami sypialni. Rozumiem chęć wbicia się w grupę itd no ale ten brak instynktu samozachowawczego aż boli. Powinna zdawać sobie sprawę z poprzednich wydarzeń, że przy pierwszej okazji każde jej słowo zostanie wykorzystane przeciwko niej.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Na szybko 13 ep:

Nowa babka KASIA jest wesoła, całkiem zabawna, ale i
[ Spoiler ]

Klauno coraz większe dno i kupa mułu. Przemcio z nią to TOTALNY KRINDŻ NAJGORSZA PARA.


Darek jak zawsze gitez, do tego plusuje Miłosz.


Natalia sama na siebie kręci bicz...
[ Spoiler ]

Reszta duchy tak naprawdę. Serio
[ Spoiler ]

W kolejnym epie:
[ Spoiler ]
Theblack
Użytkownik
Posty: 16
Rejestracja: 03 cze 2021, 21:19
x 2
x 2

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Theblack »

Mam do Was prośbę, bo oglądałam dzisiejszy odcinek, ale chyba pominęłam jakiś wątek. Co tam się wydarzyło, że Wiki powiedziała Miłoszowi, że już nigdy nie zaufa Marii? Najpierw Wiki rozmawiała z Kasią, a nagle znikąd przechodzimy do rozmowy w pokoju o tym, by Marii nie dawać już żadnych rad itp. :huh:
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Od wejścia Kaśka mnie do siebie nie przekonała niestety. Mimo, że wydaje się fajną osobą prywatnie to w programie (na razie) mnie zawiodła. Jest głośna, ale brak jest w tym dość nudna. Oczywiście jak wybrała Kubę jako swoją parę to HELLDEMON krwawa Mery się obudziła :heart: Maryśka jest śmieszna z tym co robi - np. to podsłuchiwanie w nocy Kuby i Kaśki :smile:

Co do reszty to na razie nuda, choć konkurencja ok, może być jakieś zamieszanie zwłaszcza, że 2 pary są zagrożone (czymś?):
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Uważam tak samo, Kaśka nie zrobiła tak dobrego wrażenia jak Wiki. Kasia jest strasznie głośna, za dużo jej, odpychająca taka :( Zachowanie Maryśki też słabe, dziecinada, podsłuchiwanie czy mówienie do nowej uczestniczki od razu, że "strzeliła sobie w kolano" :rolleyes: Zadanie dla wszystkich par całkiem przyjemne, jestem ciekawy o co chodzić będzie z parami zagrożonymi :o

Czekam na jutrzejszą Puszkę Pandory :)
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

Theblack pisze: 16 wrz 2021, 21:50 Mam do Was prośbę, bo oglądałam dzisiejszy odcinek, ale chyba pominęłam jakiś wątek. Co tam się wydarzyło, że Wiki powiedziała Miłoszowi, że już nigdy nie zaufa Marii? Najpierw Wiki rozmawiała z Kasią, a nagle znikąd przechodzimy do rozmowy w pokoju o tym, by Marii nie dawać już żadnych rad itp. :huh:
Z tego co zrozumiałem to chodziło o zadanie, gdzie Miłosz i Wiki zostali jako ostatni z wieżą, a Maria do nich nie podeszła żeby pomóc.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości