[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

@tinsel pewno
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Outspoken
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 03 maja 2021, 17:09
x 23
x 11

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Outspoken »

[ Spoiler ]
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

To powiem szczerze, że ten twist dzisiejszy od czapy. Już mogli tę Baśkę inaczej wprowadzić :rolleyes: I ta historia o wielkiej miłości :rolleyes: Ewa była tak naprawdę bez szans, nikt by jej nie wybrał kosztem czyjejś pary, bo automatycznie by się komuś naraził.

Nie wiem czy się sprawdzą przecieki
[ Spoiler ]
katep
Użytkownik
Posty: 114
Rejestracja: 01 gru 2014, 22:14
x 1

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: katep »

tinsel pisze: 04 maja 2021, 21:28 To powiem szczerze, że ten twist dzisiejszy od czapy. Już mogli tę Baśkę inaczej wprowadzić :rolleyes: I ta historia o wielkiej miłości :rolleyes: Ewa była tak naprawdę bez szans, nikt by jej nie wybrał kosztem czyjejś pary, bo automatycznie by się komuś naraził.

Nie wiem czy się sprawdzą przecieki
[ Spoiler ]
jeśli zdjęcia są prawdziwe, to może wróci Maurycy lub Kamil i przywróci którąś z nich, czyli Karę. Skoro ona artystka, on też się na artystę kreował, więc może to się tak potoczy...
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

Odcinek uszedłby gdyby nie twiścik. Ogólnie Krystian zyskuje jeśli jest graczem i głośno o tym mówi. Jak tego niema to jest w opór nudny. Rozmowy takie sobie - jak zwykle. Wyrocznia "Czy *ktoś* o MNIE mówił źle?" tak samo. Później pierwsze RR i mały blindside na Karince - no cóż ładna jest, kombinować chciała, ale niestety nie wyszło. Na plus, że po programie z ekipą jakoś się trzyma.

Natomiast twist z 2 rajskim rozdaniem były ok, gdyby jednak weszła może nowa? A tak to zaczynamy Sanatorium Mdłości z 3! mocnymi parami, bajerą Krzyska i Kornelii i Lui wraz z Kubą. Ogólnie to Ewka była spoko - wprowadziła do programu mnóstwo humoru, jednak zawaliła na ostatniej prostej i nie podeszła do Krzyśka, który z nieukrywaną przyjemnością wywaliłby Lui (i wtedy to ja bym miał żałobę). To byłby piękny blindside.

Oby Lui z Baśką (która praktycznie dostała immu na tym RR :rolleyes:) się pokłóciła (w związku z outem tej drugiej wcześniej) - w innym przypadku (a chyba tak będzie bo po programie to one między sobą mają najlepszy kontakt) - yikes.

Konfy:
[ Spoiler ]
Ranking dziewczyn i facetów:
[ Spoiler ]
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Nie wiem, czy Krzysiek by Ewę uratował. Po pierwsze to z jej ręki odpadł ostatnio, a po drugie graczem to on jest słabym. Może sobie mówić, że odpuliłby Luizę, ale mówić, a zrobić to dwie różne rzeczy.
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

Po pierwsze - dosłownie to jest tak niesprawiedliwe że nowi nie dostają immunitetów. Jakim cudem Kara czy Karolina mogą się utrzymać, skoro są zabetonowane pary, które od pierwszego śniadania razem cisną. Ewidentnie uczestnicy naooglądali się poprzednich edycji, tak jak Krystian, który tylko liczył na powrót Baśki. Apropo, jeżeli nie będzie jakiegoś trzęsienia ziemi wkrótce to moga już robić finał skoro mamy trzy stabilne pary a jeszcze miesiąc emisji (zieeeeeeeeeeeeeew).

No i queen CIACH BAJERY zawiodła :( Rozumiem, że dużo gadała z Kubą itd i mogła mieć nadzieję, ale Krzysiek byłby bezpieczniejszą opcją, a i miałby powód do ODPULENIA arabskiej księżniczki. Ewka zdecydowanie przegrała tym, że nie wybierała jako ostatnia. Ogólnie ciekawy twist w teorii, którego wykkoanie położono.

Proszę niech coś się zadzieje, bo do tej pory jedynie przemowa Dawida, wypad Olki i Basi oraz drama z wejściem Kary były w jaki sposób angażujące i zapamiętywalne.
Awatar użytkownika
Outspoken
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 03 maja 2021, 17:09
x 23
x 11

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Outspoken »

Odcinek taki sobie. Myślałam mimo wszystko, że Kara dostanie jakiś immunitet i inaczej się to rozegra. Nie lubię jej ale perspektywa oglądania czterech mizdżących się par to dla mnie za dużo...
Mam nadzieję, że będzie więcej immunitetów czy jakiś dodatkowych zadań na odpulenie kogoś bo już prawie końcówka sezonu a tu się nadal mało dzieje. Poprzednich sezonów nie oglądałam i totalnie nie wiem jak to wygląda bliżej finału.

Wracając do zdjęcia to nawet sama Karolina napisała na swoim stories, że to nie ona tylko Baśka była w jej sukience. Swoją drogą ciekawe, że się tak wymieniają kieckami. To wszystkie wycieki to pewnie specjalnie dla zmyły więc nie wiem czy jest sens się tym sugerować.
bucik11
Legendary
Posty: 10539
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dzisiejsze "Rajskie Rozdanie" było emocjonujące. Wiedziałem, że Krystian wybierze Ewę, nawet, że wyrocznia mu podpowiedziała,aby ją odpulił, jednak ona za dużo razy go uratowała, aby on mógł ją wyrzucić.Spodziewałem się, że Kara wybierze Krystiana, ale dużo tym nie ugrała. Cieszę się, że to właśnie ona odpadła, bo jakoś ona mnie nie przyciągnęła. Drugie "Rajskie Rozdanie" było przewidywalne pod względem powrotu Basi i wyborem Baśki czyli Krystiana. Jednak bardzo mi szkoda, że odpadła Ewa, ale ona by więcej nie ugrała, ale zapamiętam ją i będę wspominać "ciach bajerę" :lol: Jestem ciekawy dalszych epizodów, mam nadzieję, że ktoś nowy jeszcze wejdzie i, że będzie jeszcze jakiś powrót.
Oxygen
Obserwator
Posty: 411
Rejestracja: 20 lut 2017, 21:56
x 260
x 124

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Oxygen »

Outspoken pisze: 04 maja 2021, 22:29 Wracając do zdjęcia to nawet sama Karolina napisała na swoim stories, że to nie ona tylko Baśka była w jej sukience. Swoją drogą ciekawe, że się tak wymieniają kieckami. To wszystkie wycieki to pewnie specjalnie dla zmyły więc nie wiem czy jest sens się tym sugerować.
W ogóle to z tym też jest dziwnie. W sensie Karolina opadła bo była ehkmekhm ZBYT wysoka, Basia z kolei jest dość filigranowa, drobna i raczej niska. Tak więc jakim cudem moga sobie pożyczać ciuchy jak gdyby nigdy nic (nie znam się na damskiej garderobie)
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
Posty: 2335
Rejestracja: 15 wrz 2016, 17:03
x 147
x 526

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Asjata »

@tinsel Moim zdaniem jednak wywaliłby Luizę. Nie sądzę by fakt, że Ewka go wcześniej odpuliła wpłynąłby na jego ostateczna decyzję. Wiedział, że ona chce być lojalna wobec Krystiana. Dodatkowo zagadywał z nią bo jego relacje z Lui mocno uległy pogorszeniu. W odcinkach ewidentnie było widać, że on bardzo nie lubi Luizy czy to na Pandorze w "tygodniu" jak odpadał (gdzie się pokłócili i Krzysiek wypomniał jej wiek) czy jeszcze wcześniej. Odkąd byli parą w programie zawsze były wąty w obydwie strony, że się nie starają.
AZJA/AMERYKA EXPRESS FAN 🌏 SURVIVOR FAN :fire: THE CIRCLE FAN :purple_heart: DE MOL FAN :mag_right: BIG BROTHER CANADA FAN :canada:
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Beznadziejnie się robi.

Do tego lajwy na Insta BARDZO dużo ujawniają.


Bibucha miała z Karą
[ Spoiler ]
No i Basieńka z Krysiem...
[ Spoiler ]

Pytanie co teraz, bo na tej focie z Insta wychodzi,
[ Spoiler ]
Zgłupiałem już, ale taka Karolina mogłaby wrócić z Kamilem. Byłyby dymy :twisted:


Ogólnie ep za godzinę zanosi się na meganudny. Obym się mylił... Produkcja MUSI zadziałać szybko, bo widownia nie wyrobi do kolejnego RR przy tak "zabetonowanym" Hotelu.
Awatar użytkownika
Outspoken
Użytkownik
Posty: 23
Rejestracja: 03 maja 2021, 17:09
x 23
x 11

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Outspoken »

Oxygen pisze: 04 maja 2021, 22:37
Outspoken pisze: 04 maja 2021, 22:29 Wracając do zdjęcia to nawet sama Karolina napisała na swoim stories, że to nie ona tylko Baśka była w jej sukience. Swoją drogą ciekawe, że się tak wymieniają kieckami. To wszystkie wycieki to pewnie specjalnie dla zmyły więc nie wiem czy jest sens się tym sugerować.
W ogóle to z tym też jest dziwnie. W sensie Karolina opadła bo była ehkmekhm ZBYT wysoka, Basia z kolei jest dość filigranowa, drobna i raczej niska. Tak więc jakim cudem moga sobie pożyczać ciuchy jak gdyby nigdy nic (nie znam się na damskiej garderobie)
Masz rację, dziwne to jest. No ale nawet jeżeli tak jak twierdzi Karolina, Baśka była w jej kiecce, to by mogło oznaczać to, że tak na prawdę to obie zostały na Zanzi i czekały na swoją kolejkę. Przecież teoretycznie z Baśką Karolina się nie poznała. A nawet jeżeli obie zgadały się po odpadnięciu, co jest w sumie mało prawdopodobne, to obie mieszkają w totalnie innych lokalizacjach żeby tak kieckami się wymieniać XD Karolina trochę strzeliła sobie w kolano tym komentarzem o sukience, już lepiej by wybrnęła mówiąc, że to po prostu sukienka od produkcji. Swoją drogą Baśka w sumie też nieźle opalona, chyba nawet bardziej niż przed odpuleniem (chyba, że to kwestia czerwieni) więc pewnie wszyscy siedzą sobie na plaży i spokojnie czekają na swój powrót i z góry ustalone jest kto wróci. Zresztą myślę że powrót do Polski i później ściąganie ich przez produkcję było by totalnie czasochłonne i problematyczne. Może za bardzo rozkminiam ale no zniesmaczaja mnie takie szczególiki.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2135
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1755
x 694

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Ewka 💔😭
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16077
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3525
x 2826

[TVN7] Hotel Paradise

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Outspoken pisze: 04 maja 2021, 22:55 pewnie wszyscy siedzą sobie na plaży i spokojnie czekają na swój powrót i z góry ustalone jest kto wróci. Zresztą myślę że powrót do Polski i później ściąganie ich przez produkcję było by totalnie czasochłonne i problematyczne. Może za bardzo rozkminiam ale no zniesmaczaja mnie takie szczególiki.
Od I edycji wiadomo, że większość siedzi na tyłku tam i czeka na koniec. W tej edycji wychodzi na to, że w finale będą wszyscy od odpadnięcia Baśki plus Kornelia ściągnięta siłą z Polski.

Zresztą Baśka nawet nie kryła się na insta. Wrzucała foty z Mauro i Karoliną (dlatego sporo ludzi czeka na ich powrót). I tu dla mnie produkcja nawala. Uczestnicy powinni mieć ZAKAZ gadania o programie do zakończenia emisji i wrzucania fot... W normalnym kraju większość uczestników już miałaby kary...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości