[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Jordi
VIP Expert
x 1961
x 1892

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ja muszę przyznać, że ostatnie dwa epy (33-34) mnie wynudziły, a "akcje" Sońki, czy kłamstwa Artura i awantury Kamila z Magdą i Robertem nie robią już na mnie wrażenia. Jest po prostu... nudno.

To samo było w I edycji, ale tutaj chyba to też wina jednak niezbyt potrzebnego wydłużenia do aż 48 odcinków.

Te ich gierki, kombinacje itd... W ogóle nie szokują. Tylko
[ Spoiler ]
, bo że Ivan w końcu wypali to wiedziałem ;)
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 213

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: śledź05 »

Ten program jest rewelacyjny! Ostatnie odcinki są najlepsze.
W konflikcie Anka kontra Ivan stoję bardziej po stronie Ivana. Uważam, że ona za bardzo na niego naciska. On oczywiście przekroczył pewne granice a Atą, ale... Ech... Przecież to reality show. A to jest wyluzowany gość. Akurat tego nie ukrywał od samego początku.

Artur... Okropny człowiek... Jest tak chamski w stosunku do Ivana, który przecież nic mu nie zrobił złego. Totalny krętacz. Moim zdaniem to on jest w tym sezonie czarnym charakterem. I to takim, że Adam z pierwszego sezonu to grzeczny chłopiec.
Kamil... No przegina w tych swoich atakach na Magdę. Z drugiej strony ja bardzo nie lubię ani MAgdy, ani Roberta. Nie zmienia to jednak faktu, że Kamil przesadza z tymi komentarzami.
User122
Użytkownik
x 4
x 5

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: User122 »

Ja oglądając również relacje non stop w tym konflikcie jestem jednak po stronie Ani. To Ivan obiecywał jej złote góry, zapewniał, że chce być z nią po programie, proponował związek i przeprowadzkę do Gdańska, rzucał słowami "kocham". A tu nagle wchodzi nowa dziewczyna i Ivana nie ma. Lata za Atą, łapie ją za cycki... pomijając to co robił w nocy i jego rozmowę o tym z Kamilem.
Nic dziwnego, że dziewczyna tak się poczuła i rozumiem, że tak zaczęła reagować. Bo sama nie wiedziała o co chodzi i co się dzieje. Jako kobieta rozumiem Anię.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 213

[TVN7] Hotel Paradise

Artur jaka paranoja w stosunku do Kamila, który w gruncie rzeczy mu dobrze życzy. Chłopaki - Ivan i Kamil - chyba się bardzo zdziwią, jak będą te odcinki oglądać w TV... Nie wiem, czy Artur nie jest przypadkiem największym zdrajcą ze wszystkich uczestników tej edycji. Zdradził swoją dziewczynę, zdradził swoich kolegów, za moment pewnie zdradzi Atę z Sonią... Wow!

Konfrontacja Ania kontra Magda, dla mnie zdecydowanie wygrała Ania. Pokazała 100proc klasy w przeciwieństwie do mega stronniczej Magdy, z której wylewają się takie mega durnoty, że potwierdza dla mnie wszystkie negatywne stereotypy o influencerach. Poza tym ma zadawać pytania, a sama gada i udziela odpowiedzi. A jej komentarze, gdzie wyzywa Ankę od pipek... żenada.

Adam jaki zamulacz. Dominika mało przekonująca w swoich zachwytach nad Adamem. Widać, że gra...

Jeśli chodzi o kwestię, która para jest "prawdziwa", to nie ma się, co okłamywać. Pełny odpał Ani w ostatnim odcinku pokazał, jak bardzo jej zależy. Gdyby grali, nie byłoby tam tyle chaosu. Co do Magdy i Roberta, to nie wiem, ale jakoś nie wydawała się zazdrosna o Sonię... Może nie jest typem chorej zazdrośnicy, jak Ania, a może po prostu jej to zwisało.

Jedna rzecz jest w każdym razie dla mnie totalnie bezsprzeczna --> TEN SEZON JEST NAJLEPSZY!!! Strategii na takim poziomie nie było nawet w BB, który podobno głównie na tym polegał.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 603
x 3063

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Środowy odcinek zaczyna się ostro od wywiadów z uczestnikami, a raczej przesłuchania i sądu. Wypytują single, a na pierwszy ogień Artur z Atą - nuda. Akcja zaczęła się podczas wypytywania Ani i Ivana - najpierw wściekły atak Magdy na parę a potem kosa od Kamila, który znowu zaczął udawać kaczkę :lol:

Kamil stoi murem swoimi kumplami, a Madzia okazuje się być dokładnie taka sama jak on. Poza odmiennymi poglądami, są identyczni 😛

Ata urządza miłosny cyrk. Po kilku dniach w hotelu już darzy Ivana uczuciem. Łatafaka? :O

Łukasz płytki, nudny, żenujący. Standard 🤣

Ciekawe jak potoczy się RR.
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 1179
x 178

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Ogorek »

Kolejny Kamil rujnuje drugą edycję programu nadawanego na TVN7.
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
#ZaŻyciem #NieStrajkuję
Awatar użytkownika
Adam d
Junior
x 69
x 82
Kontakt:

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Adam d »

W dzisiejszym odcinku, jak zapowiadali na około 5h przed emisją (chociażby na insta), niespodzianka:

Przed RR, 3 wybrane osoby miały możliwość zablokowania jednej z parki. Parka z największą przewagą głosów, zostaje zablokowana i nie może w RR się ponownie sparować.
Oto werdykty:
[ Spoiler ]

A to już dzisiejsze Rajskie Rozdanie:
[ Spoiler ]
Ostatnio zmieniony 30 paź 2020, 8:20 przez Adam d, łącznie zmieniany 4 razy.
#PiekłoKobiet
Na Forum, tylko prywatne opinie
Gurson
Obserwator
x 30
x 92

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Gurson »

Co zatem przyniesie hotel bez Ivana - będziecie zaskoczeni?! Kamil za bardzo ,,zbliży się" do Ani :D A może Ivan to Maciek z I edycji - czekają go może te same losy :)
Poti
Junior
x 4
x 38

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Poti »

Czy jeśli chodzi o 3 edycję to castingi tylko do 3 edycji czy nakręca też 4 ? Edward Miszczak wywiadzie zdradził że widzowie nie wybaczyli by gdyby nie pokazano 3 sezonu, także z pewnością był w planach.
Tylko czy zostanie nakręcona tylko 3 edycja czy odrazu kolejna???
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tinsel »

Cóż, kto mieczem wojuje... Cieszę się, że "wielki plan" Kamila tym razem nie wypalił :) I robi się ciekawie w programie, bo w zasadzie jedyna para to Robert i Magda, a finał coraz bliżej :)
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 213

[TVN7] Hotel Paradise

Dla mnie to było spore zaskoczenie, że Ata nie postawiła na Ivana. Czyżby jednak osoba, która najwięcej gada o uczuciach do HP przyjechała po hajs? Bo jej wybór był stricte strategiczny. A Magdzie naprawdę perfidnie udało się pokonać najmocniejszą parę a hotelu, Łukasz też po 30 odcinkach zemścił się na Ivanie za to, że Ania wybrała go zamiast niego. Ja obstawiam, że przez kilka najbliższych odcinków zacznie się dobierać do Anki
typeO
Obserwator
x 188
x 445

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: typeO »

Iwan niepotrzebnie postawił na Atę - powinien był podejść do Soni. Może miałby u niej szansę. Swoją drogą Magda po powrocie do hotelu wciąż dostaje nową szansę, żeby zamieszać i robi się coraz bardziej pewna siebie. Chciałabym wreszcie, żeby ktoś inny zaczął mącić. Magda dyrygująca przepływem ludzi w tym hotelu już staje się nudna. Kamil ze swoim sztucznym uśmiechem to tak groteskowa postać, że już niewarta nawet komentarza. Iwan poczuł się zbyt pewnie i to go zgubiło. Uważam, że w kontaktach z Atą przekroczył jednak pewną granicę i Ania miała słuszne pretensje. Może emocje ją zbyt poniosły, ale Iwan nie był wobec niej całkiem w porządku. Ciekawe które relacje przetrwały po programie.
Mat.212347
Użytkownik
x 3
x 9

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Mat.212347 »

Oglądałem wczoraj live Soni i powiedziała że jakby Ivan i ktoś jeszcze do niej podszedł to by Ivana nie wybrała.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 213

[TVN7] Hotel Paradise

Ata była jedyną szansą Iwana w tym rajskim rozdaniu. Podchodzenie do kogokolwiek innego zakończyłoby się jego odpadnięciem z programu.
Jordi
VIP Expert
x 1961
x 1892

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Ja tam cieszę się, że nie będzie już w programie perypetii Ivana i Anki, bo Anka beczała z byle powodu, a na jego odejściu wymusiła łezkę - ewidentnie cieszyła się, że przestanie się kręcić koło Aty... Za to Beata widać, że bardzo ciężko to przeżyła.

Na ten moment (i chyba to się nie zmieni) nie ma pary, która zasłużenie mogłaby wygrać tę edycję. Ale chyba najmniej wkurzony będę, jak wygra Ata z Arturem (który po olaniu Dominiki wyraźnie się uspokoił). Sonia z Łukaszem to taki plastik aż głowa mała. Magda z Robertem zamiast zająć się sobą powoli przeginają mocno. Anka jest nudna, a Kamil wiadomo - jakby wygrał to będzie NAJGORSZY wygrany czegokolwiek od czasów Antków w Azji Express :o
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”