[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Mat.212347
Użytkownik
x 10
x 13

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mat.212347 »

Dawid2804 pisze: 19 lis 2020, 23:24 A gdzie Monika? Gdzie Krystian? Gdzie Hania? Gdzie Karolina? Jakaś zwykła sciema! Mieli wybrać ci co byli mieszkańcami! Wiec pytam! Gdzie te osoby!
Oni podobno po odpadnieciu wrócili do Polski, nie udało im się wrócić na finał bo loty samolotów odwołali, tylko Bartkowi się udało. Reszta została w bali, innym hotelu.
Jordi
VIP Expert
x 2169
x 2079

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Dokładnie tak.

Bartek odpadł wcześnie i wrócił z Moniką do kraju. Potem wrócił, gdy produkcja postanowiła go przywrócić i podobno "przyleciał na ostatni moment" - wiedział już o pandemii i musiał przed innymi to ukrywać.

Hanka, Krystian i Karolina wrócili do Polski później i nie mogli już przylecieć. Monika też, bo widocznie jej nie chcieli przywracać.

Chociaż dla chcącego nic trudnego. Mogli się połączyć online... Skoro już tak eksponują UPC.
Awatar użytkownika
Mat.212347
Użytkownik
x 10
x 13

[TVN7] Hotel Paradise

Lektor mówił że mogli tak zrobić, ale nie zrobili tego połączenia przez internet
typeO
Obserwator
x 189
x 449

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: typeO »

Ciekawe która para przetrwała razem do teraz. Myślę, że związek Artura i Soni to zmyłka - za bardzo się afiszowali. Co do finału to dobrze, że nie wygrał Łukasz, bo jemu się wygrana najmniej należała - szybko wyleciał, niespodziewanie wrócił na koniec i jeszcze robił dymy. Jestem w stanie przełknąć zwycięstwo Artura, bo był dłużej i jednak dzięki niemu coś się działo. Łukasz wnosił destrukcję i swoje markowe spodenki. Beata pilnowała się bardzo, żeby innym nie podpaść, ale parę razy stać było ją na szczerość. Ze zdziwieniem obejrzałam jej archiwalny występ w innym programie telewizyjnym - chyba Klinika Urody - bo dziewczyna już przed programem poprawiała sobie wszystko : ramiona, przedramiona, piersi, worki pod oczami. Rozumiem starsze kobiety, że chcą się poczuć dobrze i majstrują przy urodzie, ale młode, ładne dziewczyny? Widocznie się nie znam. Podczas finału zdziwiła mnie Magda, która nie podeszła do swojej przyjaciółki Soni, tylko wsparła rywali. Cały program uważałam, że jest wredna oraz fałszywa i nie pomyliłam się. Drugim zaskoczeniem była para Ania - Iwan. Myślałam, że dogadali się w sprawie głosowania, a tu takie zdziwko. Poza tym Ania niepotrzebnie zaczęła Beacie wyciągać sprawę swojego partnera - to nie był czas i miejsce na takie wystąpienie. Wykazała brak klasy.
Awatar użytkownika
Mat.212347
Użytkownik
x 10
x 13

[TVN7] Hotel Paradise

Ania i Ivan są razem po programie. Reszta chyba nie.
User122
Użytkownik
x 4
x 6

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: User122 »

typeO pisze: 20 lis 2020, 13:36 Ciekawe która para przetrwała razem do teraz.
Wiadomo, że Anka i Ivan. Wszyscy uczestnicy mówią o tym otwarcie w wywiadach. Dziwi mnie jak wiele osób nabrało się na ten dwuznaczny wpis Ivana
MB89
Obserwator
x 306
x 163

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: MB89 »

Ata jest kolejną osobą z Hotelu Paradise która brała udział w castingach do BIG BROTHERa, wspomniała o tym na instagramowej video-relacji w rozmowie z jednym z serwisów plotkarskich.
typeO
Obserwator
x 189
x 449

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: typeO »

Myślę, że Ata sprawdziłaby się w konwencji BB i mogłaby coś wnieść pożytecznego. Inna sprawa, że w obecności Kamila mogłoby to różnie wyglądać. W każdym razie zapowiedzieli kontynuację HP - co było wiadome - więc chyba są zadowoleni z wyników.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 168
x 360

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: semperadastra »

Bardzo chętnie obejrzałbym BB z ludźmi z tej edycji HP, albo z podobnymi. Już nie chce mi się po raz setny wypominać, że dobór uczestników do drugiej edycji BB był tragiczny, ani wskazywać kto konkretnie się nie nadawał (w sumie pytanie, czy ktoś w ogóle się tam nadawał :rolleyes: ).

Interesuje mnie też zagadka opuchniętej twarzy Kamila i kłopotów z okiem Ivana. Ktoś, coś ??? 8)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Jordi
VIP Expert
x 2169
x 2079

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Zacytuję siebie ;)
Jordi pisze: 20 lis 2020, 2:17 - Kamil i Ivan mieli obite buźki na finałowej Pandorze. Podobno bawili się na basenie i się "stuknęli".
Taka jest niby oficjalna wersja.
annawoj1104
VIP Expert
x 227
x 797

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: annawoj1104 »

Oj tak Ata w BB by sie na 100% sprawdziła, ale nie w edycji z aktorzyną ;)
A kto jeszcze startował do BB ?
Bo z 1 HP na pewno Latino mówił że był na castingach do 2BB ale ostatecznie go nie wzieli.
MB89
Obserwator
x 306
x 163

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: MB89 »

Jordi pisze: 20 lis 2020, 14:29 Zacytuję siebie ;)
Jordi pisze: 20 lis 2020, 2:17 - Kamil i Ivan mieli obite buźki na finałowej Pandorze. Podobno bawili się na basenie i się "stuknęli".
Taka jest niby oficjalna wersja.
To że oni nawzajem się pobili to raczej nie wierzę po tej ich relacji po programie, ale wydaje mi się że oni będąc na Bali dostali raczej od kogoś w papę, jeden i drugi.
bobaas
Junior
x 289
x 667

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: bobaas »

Finał zgromadził 1 mln widzów.
Marcin128
Użytkownik
x 2
x 17

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Marcin128 »

semperadastra pisze: 20 lis 2020, 14:25 Bardzo chętnie obejrzałbym BB z ludźmi z tej edycji HP, albo z podobnymi. Już nie chce mi się po raz setny wypominać, że dobór uczestników do drugiej edycji BB był tragiczny, ani wskazywać kto konkretnie się nie nadawał (w sumie pytanie, czy ktoś w ogóle się tam nadawał :rolleyes: ).

Interesuje mnie też zagadka opuchniętej twarzy Kamila i kłopotów z okiem Ivana. Ktoś, coś ??? 8)
Uwazam ze tylko jedna osoba sie tam nie nadawała-zwyciezca tego programu. Tyle w temacie.
Awatar użytkownika
Adam d
Junior
x 209
x 167
Kontakt:

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Adam d »

Cały 2 sezon Hotelu, oglądało średnio 636 tyś widzów. Najwięcej było przy finale.
Top odcinki
Obrazek
W porównaniu z konkurencją
Obrazek
Chyba nie mam wątpliwości, że BB w TVN7 z zeszłego roku, był tylko i wyłącznie jednorazowym wyskokiem.
https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/h ... gladalnosc
Na Forum - tylko prywatne opinie.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”