[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 129
x 238

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: semperadastra »

Aha, był jeszcze Bartek - też ok. 8)
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
x 105
x 330

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Asjata »

Bardzo dobry start sezonu. Ekipa sympatyczniejsza i bardziej śmieszkowa od poprzedniej na plus. Lukasz wkurza od początku do przewidzenia. Magda i Dominika takie sobie podobnie co Kamil i Bartosz, ale są na razie w miarę ok. Robert najbardziej niewidoczny i nudny póki co. Secret tajna misja Artura na plus - bardzo dobry twist na początek - już Dominika zaciera na niego ręce. Ivana mało, ale już z Anką zamieszali i to mocno. Od razu załapali kontakt i wzbudzili małą zazdrość Magdy i Moniki. Co do tej ostatniej - CO ZA LEGEND. #MONIAOWNAGE - nikt nie pamięta jej imienia, jedynie jeden jej w miarę pasuje, chce się tylko sprawdzić (a ka jest raczej dla kasy), jest introwertyczką <3

I oczywiście największym MVP był lektor - bardzo dobre i trafne teksty sadził.

Konfy:
[ Spoiler ]
BIG BROTHER 22 - ALL STARS FAVES: DA'VONNE
TANIEC Z GWIAZDAMI 24 FAVES: BRAK
HOTEL PARADISE 2 FAVES: BRAK
LOVE ISLAND 2 FAVES: BRAK
WIDM RENAISANCE FAVES: NIKKIE | PATRICK
Awatar użytkownika
Dejmian
VIP Expert
x 980
x 379

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Dejmian »

Dobry start sezonu. Naprawdę zapowiada się bardzo dobrze.
11 lat na forum! :)
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 129
x 238

[TVN7] Hotel Paradise

Z tym barmanem to całkiem ciekawa zagrywka, ale chyba jednak bardziej pod widza. Uczestnicy raczej są świadomi, pewnie gdzieś widzieli się już wcześniej, np. podczas castingów. Poza tym "tajny uczestnik" wyróżnia się jednak ewidentnie na tle tych autochtonów... 8)

Z tymi walizkami za to porażka. Chcieli uniknąć krytyki, która spadła na LI w zeszłym roku podczas tego momentu ??? :lol: W każdym razie, wtedy to znacznie lepiej wypadło...

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
x 105
x 330

[TVN7] Hotel Paradise

Akurat uważam, ze wybór poprzez walizki jest spoko - taki mały twist + teścik, czy facet jest zainteresowany daną dziewczyną, czy raczej nie. Może po prostu uznali standardowy wybór za nudny (taki był). Natomiast w LI są dość stałe zasady dotyczące pierwszego wyboru (z tym wystąpieniem z szeregu), więc...
Awatar użytkownika
CaptainMorgan
VIP Expert
x 17
x 192

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: CaptainMorgan »

Uważam, że to był dużo lepszy debiut niż przy 1 sezonie, jest potencjał, zobaczymy co dalej.
Jordi
VIP Expert
x 1881
x 1854

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Najlepsza akcja z Moniką. Nikt nie pamięta jej imienia jest taka zapamiętywalna :lol:
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tinsel »

Dobry początek drugiego sezonu. Uczestnicy jak na razie bardziej przypadli mi do gustu niż w poprzednim sezonie, mniej osób typu stereotypowy gość z siłowni. Z facetów na duży minus Łukasz. Z dziewczyn z wyglądu Dominika to zupełnie nie mój klimat, ale tak z charakteru wydaje się całkiem ok. Zdziwiona jestem, że tak mało dziewczyn na tylu facetów, licząc tego przy barze ;)

Monika i Robert to by była taka piękna para "nołnejmów" :lol:

Akcja z barmanem to taka ustaweczka ;) Twist z walizkami super, chociaż trochę za łatwo po stylu dziewczyn można się domyślić, która jest czyja.
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 586
x 2906

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Komentarze zgodnie z chronologią pierwszego odcinka.

Kamil ze szczękościskiem, śmieszek, wychillowany. Myślę, że człowiek-beka, wątpię, że może być poważny.

Robert. Kiedyś pracował fizycznie, a już zajmuje się modelingiem. Ma 23 lata, a że wyjeżdża na kilkumiesięczne kontrakty zakładam, że "fizycznie" popracował troszkę mało... Żaden powód do chwały 🙂 Przypomina mi Łukasza (drugiego) z HP1.

Monika. (Za)dużo gada... Wydawałoby się, że mówi z sensem, jest inteligentna, tylko pytanie czy nadmiar mądrzejszych sformułowań pasuje do grupy 😉

Bartek. Widać, że dla niego program to duże wyzwanie. Dostrzegam stres w rozmowie z Moniką. Nie jest takim kozakiem jak reszta.

Dominika. Póki co żadnego wniosku, nie dała się poznać po wizytówce i wejściu. Poczekam na rozwój sytuacji.

Łukasz. Najważniejsza jest "lojalka". Czyżby drugi Adam? 🙂 Poza tym jest jakiś wku**iający. Cwaniaczek, chociaż aparycją nie powala 🙂 Łazi za laskami, dyszy im do ramienia, nachalnie sprzedaje tani bajer... No nie dziwne, że poszedł do takiego programu.

Ania. Trochę księżniczka, która chyba czeka na rycerza na białym koniu. Póki co nic do niej nie mam, choć trochę przypomina mi Lexi 🙂

Iwan. Chyba najbardziej normalny z facetów 🙂

Magda. Wygląda jak szesnastolatka, która przyjechała wprost z Beverly Hills 90210, w międzyczasie robiąc sobie maraton "Legalnej blondynki"... Gadka też podobna. Bez szału. Pasuje do Łukasza 😂

Artur. Wejście jako barman ciekawe 🙂

Wybór na podstawie walizek. Łukasz wbrew pozorom miał najłatwiej xD On sam jest beznadziejny.

Fajny odcinek, choć uczestnicy mnie nie powalają, nie ma też żadnej "wow" kobiety. Zobaczymy dalej... 🙂 Zapewne dalej będą mocniejsze wejścia, żeby było czym rozwalać pary 😉
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 129
x 238

[TVN7] Hotel Paradise

Właśnie ta Ania po pierwszym odcinku wydaje się być dosyć ogarniętą i ciekawą osobą. No i plus za działalność w takich obszarach jak giełda, bankowość itd. Nie porównywałbym jej do Lexi, która była żałosną osobą... ;)

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Jordi
VIP Expert
x 1881
x 1854

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Drugi ep już dali na Playerze.

No i z walizkami mnie przynajmniej zaskoczono i mamy kolejny twist dzięki temu. Lektor oczywiście wykorzystał okazję i wali tekstami jak z rękawa :lol:

Sypialnie mają swoje kolory teraz.

Pary:
[ Spoiler ]

No to singiel wiadomo kto :lol:

Daję spoiler bo to prawie same spoilery xP
[ Spoiler ]
Lektor jak go zgnoił to jest CUDO :lol:

[ Spoiler ]

Anka to QUEEN po prostu! Powoli staje się moją ulubienicą.
[ Spoiler ]

Ivan coraz bardziej przypomina mi Oblecha... Mam złe przeczucia.

List!
[ Spoiler ]

Zapowiedź:
[ Spoiler ]

Ogólnie 2 odcinki, a ja nienawidzę wprost Łukasza. Co za perfidny, prostacki cham za przeproszeniem.

Z dziewczyn najlepsza ewidentnie Anka, z facetów ciężko powiedzieć. Bartek jest okej, Ivan też choć mam pewne obawy co do niego. Najnudniejsi są Kamil, Monika i Robert, a Łukasz jest megawpieniający z tą swoją grą i chamstwem przy okazji.
tinsel
VIP Expert
x 617
x 1206

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tinsel »

To tak po drugim epie:
[ Spoiler ]
LMBlue
Użytkownik
x 14

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: LMBlue »

Łukasz spoko gość jest się z kogo pośmiać, komedia🤣
Dopiero drugi odcinek a mnie już HP ciekawi, w pierwszym sezonie wkrecilam się dopiero po 2 tygodniach🤔
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
x 105
x 330

[TVN7] Hotel Paradise

Drugi odcinek dobry; twist z walizkami wyszedł - Kamil, Bartosz i Łukasz pięknie to sflopili. Najlepszy "dynamizm" póki co to Monika i Robert - ta scena przy śniadaniu to było złoto. Kamil i Dominika się nie dogadują, tak samo jak Bartek i Magda - ups. Ivan i Ania to na razie najlepsza para - oby się to nie skończyło słodko-pierdząco (jak zapowiada się jedna para w LI). Jego "dotyk" na razie mocno nie razi - jak Ance się to będzie przestawać podobać to raczej o tym zakomunikuje - tak jak "zakomunikowała" osobę Łukasza. Pierwsze zadanie na ogromy plus - coś wprowadza, a nie to co na LI. I przez to Dominika zatopi się w monsunie - może się później opamięta. Obiad dobry po przerwał go deszcz :lol: Kolejny "twist" może się udać - oby w czwartek wprowadzili kolejne osoby.
Łukasz to:
[ Spoiler ]
Konfy:
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 129
x 238

[TVN7] Hotel Paradise

Po dzisiejszym odcinku widać, że Kamilek powoli zaczyna być irytujący, z tą swoją śmieszkowatością. Łukasz za to jest kreowany na "czarny charakter" tej edycji, więc pewnie zostanie z nami jeszcze na długo. A i na początku zaliczyli drobną wpadkę, bo uczestników (łącznie z barmanem) jest 10, a powiedzieli 11... :lol:

CITIUS ALTIUS FORTIUS
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”