[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Jordi
VIP Expert
x 1961
x 1892

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Odcinek 3

Łukasz dalej bajeruje Dominikę.

Pierwsza Dominika.
[ Spoiler ]

Rozmowa z Anką.
[ Spoiler ]

I Magda na koniec.
[ Spoiler ]

Lektor sobie używa jak chce xD

[ Spoiler ]
Łukasz
[ Spoiler ]
NO NIE :lol: I tekst lektora od razu oczywiście hitowy xD

Klaudia!!!

[ Spoiler ]

Twist! :o

[ Spoiler ]

No nieźle.

[ Spoiler ]

List!!!

[ Spoiler ]

Twist 2!!!

[ Spoiler ]

Zapowiedź OSTRA!!!:

[ Spoiler ]

Świetny po prostu odcinek!!! I to godzinny to 45 minut będzie aż kipiało emocjami. Łukasz już jest znienawidzony prawie przez wszystkich uczestników :o

Ale nadal bardzo liczę, że się go pozbędą przy pierwszej okazji...
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: sweetwhisky007 »

w pierwszym sezonie w piątki były same powtórki z tygodnia a teraz w piątki w ogóle nie ma HP :angry: całe szczęście love Island jest.... nawet w niedzielę 👍🏼
Jordi
VIP Expert
x 1961
x 1892

[TVN7] Hotel Paradise

Za to Love Island skończy się już 9 lub 11 października, a Hotel Paradise finał ma 19 listopada.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1208

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tinsel »

Po 3 odcinku:
[ Spoiler ]
Ogólnie dla mnie jak na razie HP wygrywa z LI.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 133
x 264

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: semperadastra »

Czy w każdym programie TVN musi być jakiś problematyczny Łukasz ??? :lol:
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
x 105
x 330

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Asjata »

Trzeci odcinek genialny. Nieco wyklarowały się nam pary: Bartosz z Robertem tworzą blok spłoszonych kociaków, Łukasz i Kamil - blok singli, a Ivan z nowym nabytkiem w postaci Artura - blok wschodni. Ostatni pan jak wszedł to oczywiście namieszał i stworzył trójkąt z Bartkiem i Dominiką - zobaczymy, kogo ona wybierze. Monia niewidzialna - szkoda. "Randki" Łukasza - słabe - dobrze, że wszystkie go zbyły. Drugi nabytek w postaci Sonii - queen - jak zmiażdżyła w konfach Łukasza. Na razie na wylocie Bartek jeśli się nie opamięta oraz tradycyjnie Łukasz.

Konfy:
[ Spoiler ]
WIDM 21 FAVES: ???
LEGOMASTERS FAVES: MARCIN&MARTA
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 213

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: śledź05 »

2. sezon ogólnie rewelacyjny.
Sam format podoba mi się o wiele bardziej od Love Island, więcej się dzieje, jest większa przestrzeń dla intryg. Chociaż tamten reality też bardzo lubię, ale HP to jest prawdziwy sztosik. Rewelacyjny casting. Całkiem inny od pierwszego sezonu, dzięki czemu każdy sezon będzie miał inny klimat.
tinsel pisze: 02 wrz 2020, 14:04 Wejście Artura wypadło nieźle, chociaż myślałam, że dłużej to pociągną .Dominika będzie miała przed sobą trudny wybór.
Super też, że wprowadzają wielu nowych uczestników już na samym początku, bo tylko wtedy mają oni realnie szanse "zagrać". Im dalej w las, tym pary bardziej się stabilizują. W efekcie w pierwszym sezonie np. święta trójca była nie do ruszenia.

Najlepsi uczestnicy to:

Łukasz -> mówcie co chcecie, ale na razie on jest głównym bohaterem tego sezonu i pewnie jeszcze trochę tak będzie, bo producenci grają na jego osobę nie bez powodu. Mi to nie przeszkadza. Uważam, że jest dość ciekawą postacią, Po jego rozmowie z Dominiką jakby się bardziej otworzył, znormalniał i przestał grać. Myślę, że stres robi swoje w jego przypadku i aby sobie z nim poradzić zakłada zbroję takiego samca-buca. Tylko że wychodzi mu ta rola wręcz karykaturalnie.
Domi "Queen"-> Lubię ją, bo jest inteligentna i z charakterem. Nieźle też się odnajduje w tych trójkątach-czworokątach, jakie się wokół niej robią.
Ivanek -> taki niby słodziak, ale chyba coś tam się w środku kryje negatywnego. Pamiętajcie, że w zapowiedziach uczestników show przy jego karcie było napisane: Ten, który bawi się uczuciami. Mam takie dziwne wrażenie, ale ogólnie jest fajny, wesoły i bezpośredni. Oczywiście moim zdaniem też mega przystojny.
Artur -> kapitalnie się odnalazł jako nowy uczestnik. Bardzo pewny siebie (i jednocześnie skuteczny).
Bartek -> Na początku naprawdę myślałem, że jego pozycja w sercu Dominiki jest silna, teraz się okazuje, że chyba jednak nie umie o nią rywalizować z innymi chłopakami. Tymczasem, jak to określił @Asjata, spłoszony kociak.
Madzia -> Lubię ją. Śmieszna. Kolorowa. Słowem: jakaś.
Monika -> Ona naprawdę ma coś ze "starszej pani". Sposób mówienia, jakąś manierę w zachowaniu. Taka starsza pani z pieskiem. Świetnie się nadaje na drugi plan. Ma specyficzny sposób mówienia.
Ania -> dla mnie ogólnie nuda, ale póki co sprawdza się jako obiekt sweetaśnej adoracji Ivanka.

Reszta to już czyste tło.

O reszcie nie ma ni
Nie było sensu tego dłużej ciągnąć. HP moim zdaniem dzięki temu bardzo zyskuje na dynamice.

Zapowiedź trzeciego odcinka dużo spojleruje, ale to moim zdaniem nie szkodzi. Zapowiada się mocny ep.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 133
x 264

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: semperadastra »

Nowa Sonia wydaje się być całkiem spoko. Może trochę za drobna, ale też jest ładna.
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Jordi
VIP Expert
x 1961
x 1892

[TVN7] Hotel Paradise

Odcinek 4:

Łukasz to jednak jest największy pajac tej edycji i to ewidentnie. I potem dziwi się, że prawie wszyscy uczestnicy są przeciwko niemu :o

To co zrobił na
[ Spoiler ]
Niby to nim poruszyło, ale jak wiemy z zapowiedzi chyba znowu poudawał, bo w fałszu jest najlepszy.

Najbardziej chyba zszokował mnie fakt, że
[ Spoiler ]

Sonia może przesadziła, ale myślę, że i tak dobrze, że to powiedziała. Uczestnicy
[ Spoiler ]

No i największy przegrany odcinka, czyli
[ Spoiler ]
Obawiam się, że to on jest na wylocie, chociaż zapowiedź jest dwuznaczna, ale po tym co pod koniec pokazali myślę, że
[ Spoiler ]

Niezły ep, choć faktycznie zapowiedź zwiastowała dużo więcej, a balonik nieco był przepompowany względem tego co dostaliśmy ;)
Awatar użytkownika
Ogorek
Junior
x 1179
x 178

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Ogorek »

Player zaliczył tutaj wpadkę - zawsze odcinek Extra był o północy, a teraz pojawił się dopiero po 16, i to jeszcze o takiej długości jak zwykły odcinek.
Błagam, noście maseczki, ale poprawnie. 😷
#ZaŻyciem #NieStrajkuję
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 213

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: śledź05 »

HP rozłożył Love Island na łopatki. Naprawdę interesujące są te odcinki.

Mam nadzieję, że Magda uratuje Łukasza. Ale też nie ma się co oszukiwać. W kolejnym rozdaniu to ona mogłaby być zagrożona, bo nie podoba się chyba żadnemu facetowi, więc dla niej to też jest nie najgorsza decyzja.
Dwie pary chyba się już scementowały na dobre.
Bartek raczej na wylocie.
Awatar użytkownika
Asjata
VIP Expert
x 105
x 330

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Asjata »

Jednak dobrze, że skrócili tę dramę Magdy i Łukasza - bo stała się bardzo niekomfortowa. Ania, Ivan i Monika - duchy odcinka. Największym przegranym Bartek - nie ma raczej do kogo wracać. Mało Moni [*] Sonia bardzo ładnie skonfrontowała Łukasza <3 What a queen. Reszta dość nudna.
[ Spoiler ]
WIDM 21 FAVES: ???
LEGOMASTERS FAVES: MARCIN&MARTA
Adix2004
Poster
x 60
x 67

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Adix2004 »

Premierę pierwszej edycji "Hotel Paradise" obejrzało 1,42 mln (TVN) i 386 tys. (TVN7). Druga edycja 👇
Mat.212347
Użytkownik
x 3
x 9

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Mat.212347 »

Ciekawe jak po 4 odcinkach sytuacja z oglądalnością wygląda, pewnie wzrosła widownia do około 600 tys widzów
Awatar użytkownika
Abbott
Poster
x 293
x 1248

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Abbott »

Nie widzę dużego zainteresowania drugą edycją na forum. Czyżby program był popularny jedynie w czasie lockdownu? Czy dużo z Was powróciło do szkół/pracy i nie macie czasu na codzienne reality show?😀
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”