[TVN7] Hotel Paradise

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 213

[TVN7] Hotel Paradise

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

A mi szkoda, że Łukasz odpadł. Tworzył najwięcej kontentu. Obwawiam się, że reszta uczestników nie udźwignie show.A Magda chyba jednak nie zagrała najlepiej, bo Łukasz, moim zdaniem, akurat były wobec niej lojalny w programie.
Jordi
VIP Expert
x 2170
x 2079

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Jordi »

Już leci zapowiedź wejścia nowej uczestniczki. Panowie zachwyceni i nawet dziewczyny pod wrażeniem urody.

Odcinek 7:

Monika w retrospekcji tak średnio zadowolona z Kamila ;D

Lektor nawet po odejściu Łukasza mu dowala :D

Atmosfera po RR ciężka...

Magda
[ Spoiler ]

Kamil to kolejny Łukasz :o Monika
[ Spoiler ]

Twist!

[ Spoiler ]

Zadanie!!!

[ Spoiler ]

Robert
[ Spoiler ]

Nie mogę jaka randka :lol:

Robert
[ Spoiler ]

Ile Roberta w tym epie :o

Monika
[ Spoiler ]

Dalszy ciąg Monisi i jej "prawd".
[ Spoiler ]

TWIST 2!!!

[ Spoiler ]

Artur i Dominika są naprawdę męczący...

List!!!

Monika
[ Spoiler ]

Zapowiedź:
[ Spoiler ]

Odcinek pokazujący, jak perfidny jest Kamil i godnie zastąpi Łukasza. A także, że Monia "gra" na twardą babkę, którą nic w tym programie nie obchodzi.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 168
x 360

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: semperadastra »

Adam d pisze: 08 wrz 2020, 22:41 A co do tych 2 dam co się "wydały", no to Julia z wyglądu trochę mi przypomina Sylwie M z konkurencyjnego LV1, i wnioskując po tym co przeczytałem o niej, to może namieszać w hotelu, a Klaudia to już dla mnie totalna zagadka (widziałem że na insta obserwuje profil programu i Chrisa z I edycji, ale wytrzymam się z spekulacjami).
No i widzisz, totalne pudło bo Sylwia była/jest niemiła z twarzy i ogólnie odpychająca, natomiast Julia jest super ponętna. Generalnie dziewczyna bardzo przypadła mi do gustu, nareszcie mam swoją faworytkę do wygrania tego. :P No i fajnie odrzuciła Ivana, za którym nie przepadam - śliski, irytujący typ...
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
Jordi
VIP Expert
x 2170
x 2079

[TVN7] Hotel Paradise

Dla mnie Julia na razie wydaje się w porządku. W jej wypadku Sonia chyba lekko przesadza, że
[ Spoiler ]
Żeby nie było, że jej wielkim fanem jestem - ona też ma swoje wady ;)
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1218

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: tinsel »

Ciekawy odcinek :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 213

[TVN7] Hotel Paradise

Ciocia Monia kapitalna -> uwielbiam jej komentarze i ten rodzaj mikro dram że niby nic ją nie obchodzi i w ogóle luz, a w rzeczywistości wygląda na mega spiętą i zestresowaną. Nieźle też próbuje się wbić w główki innych uczestniczek ze swoimi słodkimi pytaniami. Tak jak z Anią: A co tam?? A jak tam? A potem do kamery: Moim zdaniem Ivan gra. Ha! Ona jest niezła.

O dziwi! Mi też dzisiaj nie brakowało Łukasza.
Kamil, oczywiście, trochę manifestuje swoje urażone ego, w czym paradoksalnie nieco przypomina Łukasza, ale to jednak inny level. Fajnie utarł nosa Sonii. Moim zdanie zachował się konsekwentnie. Skoro to miał być tylko deal, to czemu nie zrobić go z Monią. Ciekawi mnie, czy Robert był wtajemniczony w tę ich wymianę.

Ale Bartek jakie komentarze o Kamilu! Ciekawe co on do niego ma. Przecież raczej nie wchodzili sobie w drogę.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1218

[TVN7] Hotel Paradise

Nowy ep mocny :evil:
[ Spoiler ]
Jordi
VIP Expert
x 2170
x 2079

[TVN7] Hotel Paradise

Co do Roberta dla mnie jemu się Sonia coraz bardziej podoba. W najnowszym epie też to widać.

Odcinek 8

Monika
[ Spoiler ]

Artur jak zwykle
[ Spoiler ]

Matko 1/3 epa o takich bzdurach byle dramę zrobić... Sporo może się zadziać po tym.

[ Spoiler ]

Magda
[ Spoiler ]

Monika spotyka się z Klaudią!

:o
[ Spoiler ]

Ale Monika zachachmęciła :o

Artur
[ Spoiler ]

Twist!

Monika
[ Spoiler ]

Monika mogłaby czasami się zamknąć i zająć sobą... :rolleyes:

Julia
[ Spoiler ]

Kamil jest doszczętnie perfidny... Dobre z Moniką
[ Spoiler ]

Monika
[ Spoiler ]

Kamil
[ Spoiler ]

Co za bezczel...

[ Spoiler ]

Zapowiedź:
[ Spoiler ]
.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1218

[TVN7] Hotel Paradise

Ten fragment z zapowiedzi
[ Spoiler ]
sweetwhisky007
Użytkownik
x 1

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: sweetwhisky007 »

Czekam na powrót Łukasza
Magda rzeczywiście jakoś nie ma tam powodzenia a przecież ładna z niej dziewczyna i ciekawa najważniejsze a nie nudna jak Ania na przykład...
Jordi
VIP Expert
x 2170
x 2079

[TVN7] Hotel Paradise

Oby wylot zrobiła Monika. Prócz twistu nie robi w tym programie NIC, tylko udaje panienkę, co to nic ją nie interesi, a na serio kopie dołki innym, a sobie kręci sytuację tak, żeby zostać.

Że niektórzy nie widzą jej perfidnej gry to mam zonk :o Sońka to młoda beksa po prostu, która jest naiwna, ale ta? Cwaniara jakich mało... Knucie okej, na tym polega ten program. Ale jej styl jest po prostu beznadziejnie wkurzający...
Wiolaass
Użytkownik
x 25
x 32

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Wiolaass »

Jezu jak ona (Monia) to ogłaszała to normalnie jakby była jakimś kierownikiem wycieczki i przydzielała grupy na zwiedzanie 😁😁
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1218

[TVN7] Hotel Paradise

Kamil mógłby odpaść z marszu, ale to nie ten tydzień niestety. Ciekawe jak ma wypalić ten jego wielki, genialny plan sojuszu, jak połowa sojuszników jeszcze nic o tym nie wie :lol:
Awatar użytkownika
Karol
Administrator
x 661
x 3413

[TVN7] Hotel Paradise

Post autor: Karol »

Nie odzywałem się bo musiałem nadrobić odcinki od drugiego aż do dziś oglądając je przed pracą o 4:30 rano i przed snem xD

Krótko podsumuję:
- cieszy mnie, że Łukasz odpadł. Nie dało się go już słuchać, po prostu walił tandetną bajerą i już. Prócz tego potrafił być całkiem inteligentny, ale zazwyczaj to ukrywał. Cwaniakował, napinał się, że mało nie pierdnął z wysiłku 😉
- wejście Sonii było spoko, na początku mnie oczarowala, bo to naprawdę piękna dziewczyna. Nie minęły dwa odcinki, zaczęły się spiny z Kamilem i wyszedł jej piękny talent aktorski do płaczu na zawołanie. I te teksty, że nie może na niego patrzeć... Tylko dlatego, że podszedł do Moniki na Rajskim rozdaniu xD
- Kamil że śmieszka stał się wytrawnym, bezlitosnym graczem. Nie mieliśmy takiego w pierwszej edycji.
- Artur jest żenujący, agresywny, a Dominika głupia - najpierw nabiera się na jego płacz, później sama płacze, żeby finalnie ot tak się pogodzić xD
- Monika taka ciotka klotka, ale ma łeb na karku. Większość czasu siedzi z boku, udaje, że ma wyje*ane, a całkiem nieźle kombinuje 😉 Obstawiam, że może zająć daleko z... KAMILEM.
- Julia nie robi ja mnie większego wrażenia, trochę przypomina mi Martynę z pierwszej edycji.

Bartek, Iwan, Ania... Jacyś tacy nijacy. Za to Klaudia 😍
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
x 99
x 213

[TVN7] Hotel Paradise

Powiem wam, że Kamil mi mega zaimponował. To jak rozegrał sytuację z Sonią. Zemścił się za odrzucenie i to na zimno, a Sonia okazała się bardziej emocjonalna, niż można było sądzić na samym początku, zaraz po jej wejściu i po jej podsumowaniu Łukasza. Właściwie jeśli Moni i Kamilowi uda się rozwalić związek Ivana i Anii to stracą głównych rywali, bo Artur i Dominika się zakiwali w jakiś beznadziejny sposób.. Z drugiej strony dwójka intrygantów chyba stworzy sobie bardzo duże grono wrogów w ramach programu i z takim bagażem nie da się wygrać programu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”