[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza (2021)

Archiwalne programy Telewizji Polsat.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wg mnie dziś te projekty były średnie i widać, że to nie ich bajka, ale Ania najlepsza faktycznie, szkoda Karola.
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2380
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1553
x 404
Kontakt:

[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Wnętrze w finale - salon z kuchnią na 16m2, jest robione dla młodego małżeństwa - Agnieszki i Michała, którzy swoje pierwsze mieszkanie kupili na kredyt. Dość trudne zadanie.

Michał korzystając też z okazji, nagrał w późniejszym czasie filmik, na którym prosił też, by zrobić scenerię na romantyczną kolację-niespodziankę dla Agi.

Był robiony tzw. test na ślepo, na którym po odgadnięciu wszystkich 5 dotykanych materiałów, zdobywało się do pierwszeństwo do strefy inspiracji. A to pierwszeństwo zdobyła Ania, Monika z pośpiechu odgadła tylko z 2 materiały.

No i kolejna niespodzianka, na pomoc finalistkom przybyli byli uczestnicy programu. Do Ani przydzielono Karola i Weronikę, a na pomoc Moniki - Agnieszkę i Marcina.

Michał i Agnieszka wybrali wnętrze Ani. Tym samym, Anna Mazur wygrała pierwszą polską edycję programu Design Dream, zgarniając tytuł najlepszej projektantki i 100 tyś zł.
Ostatnio zmieniony 11 kwie 2021, 18:39 przez deadline, łącznie zmieniany 2 razy.
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Ania wygrywa!
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
Posty: 3397
Rejestracja: 04 lip 2008, 9:58
Lokalizacja: Polska
x 404
x 703
Kontakt:

[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil »

Beznadziejne projekty, totalnie niegodne finału. Jestem zawiedziony.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Bardzo fajny program, nie liczyłem na wiele, ale produkcja bardzo się postarała. To nie program w którym co sekundę się lokuje produkty, stoi przy regale czy prowadzący chwali płytki do kamery. Najbardziej na plus dynamika programu, która często w podobnych produkcjach siada. Ania bardzo fajnie jako prowadząca. Widać, że to ją kręci. Największym minusem tylko 6 odcinków. Liczę na kontynuację.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

wiatriwoda pisze: 12 kwie 2021, 23:11 To nie program w którym co sekundę się lokuje produkty
Akurat. Jak program pod formułą talent-show powstał też po to, by być godzinną reklamą Ikei. ;) To format wspólnie stworzony przez holenderską "starą" Talpę (a dziś część ITV Studios) i właśnie sieć Ikea. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2380
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1553
x 404
Kontakt:

[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Godzinna reklama Ikei, przygarniała średnio z 692 tyś widzów. Program wiceliderem w komercyjnej.
https://[link zakazany]/artykul/d ... sat-wyniki

A mi się ten program podobał. Z racji tego, że interesuje się architekturą wnętrz, to lokowanie Ikei mi specjalnie nie przeszkadzało (w porównaniu do Totalnej Szelągowskiej, gdzie od ilości lokowań można dostać zawrotu głowy). Z chęcią bym kolejny sezon zobaczył, choć zdaję sobie sprawę, że to tak samo żmudne nadzieje, jak w wypadku kontynuacji Równych sobie na TVN-ie (misji, której pewien prezes inwestujący w formaty z celebrytami, nie doznał).
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Reklama Ikei reklamą Ikei, ale czy wyniki prawie że o POŁOWĘ gorsze od powtórek NND rekompensuje to co dała Szwedzka firma? Ciężko stwierdzić.

Ja rzuciłem program po dwóch epach. Za dużo, za szybko, nie da się poznać uczestników, a i projekty bardzo przeciętne, lub wręcz słabe :o Casting niezbyt chyba poszedł...

Najlepsza w tym była Ania. Tyle w sumie mi w pamięci po tym programie zostało. Mamy tyle wnętrzarskich programów, że DD totalnie ginie pośród lepszych moim zdaniem formatów ;)
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2127
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1746
x 691

[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Program jak dla mnie był bardzo fajny i pozytywny Anka bardzo na plus ale było kilka minusów. Jestem na architekturze i na wnętrzach się nie znam aż tak bardzo, ale było bardzo dużo dyskwalifikujących błędów, co też pewnie inni zauważyli. Byłem tym lekko zaszokowany.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38068
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3628

[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Wyniki, wywiad Ani, dają nadzieję na kontynuację, fajnie by było.
VaugmineJJ
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2021, 16:29

[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: VaugmineJJ »

Wydaje mi się, że w tym programie naprawdę za mało naprawdę fajnego designu, to znaczy nie chcę powiedzieć, że jest zły, ale jest na najwyższym poziomie, jeśli przeprowadzili wywiady z prawdziwymi gwiazdami projektowania wnętrz, byłoby o wiele bardziej interesujące
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49666
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5347
x 3240

[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Z raportu wynika to, że program doczeka się kontynuacji: https://[link zakazany]/artykul/r ... owe-strata
Pozdrawiam, Trzeciak
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[POLSAT] Design Dream - Pojedynek na wnętrza

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

To lekkie zaskoczenie, bo wyniki oglądalności wcale nie były dobre. Chociaż jak Ikea jest sponsorem to czemu nie, tak samo jak z "Lego Masters", którego sponsorem jest Lego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy Polsatu”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości