[TVN] Power Couple (2021)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Hot Heart
Poster
Posty: 1873
Rejestracja: 24 maja 2020, 18:29
x 1036
x 722

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Hot Heart »

annawoj1104 pisze: 19 mar 2021, 16:34 Pary, niby sympatyczne i lubiane gwiazdy ale brakuje jakiejś takiej petardy (...) Zauważcie też że o programie kompletnie nie piszą praktycznie żadne serwisy internetowe te plotkarskie i nie tylko.
I może właśnie dlatego jest praktycznie cisza na temat programu.
Jakby taka Wieniawa z Rozbickim brali udział, to podejrzewam, że byłaby masa artykułów. :P
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19203
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Zebrano znanych ludzi, ale w tym składzie nie ma osób przyciągających media plotkarskie (i obawiam się że widzów). Do tego promocja programu kuleje, te spoty są zupełnie jak nie w TVNie, a wisienką na torcie jest pytanie "Ile razy w tygodniu uprawiacie seks?" no bardzo mnie interesuje ile razy w tygodniu Pakosińska spółkuje z mężem xD
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Początek bardzo przegadany, odchodzi się od prezentacji wszystkich na początku, bo to nuży, jak już lektor powinien to zrobić krótko.

Nie zachęcająco, ale liczę na zadania które może będą fajne.
k+b
VIP Expert
Posty: 843
Rejestracja: 14 mar 2016, 15:27
x 54
x 38

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: k+b »

Pierwszy odcinek spodobał mi się. W końcu coś innego w weekendowe wieczory niż tańczenie, śpiewanie, gotowanie i kabarety. Na plus porządne prowadzenie Janiaka oraz pary: Pakosińska z mężem, Kasprzyk z chłopakiem, małżeństwo Torresów i Chabiorów. Najgorsze wrażenie póki co zrobili Rubikowie. Pozostałe dwie pary raczej mniej widoczne. Drugi odcinek po zapowiedzi wydaje się ciekawszy, bardziej emocjonujący. Zdecydowanie lepsza propozycja na sobotnie wieczory niż Lego Masters zeszłej jesieni.
Awatar użytkownika
wiatriwoda
VIP Expert
Posty: 38067
Rejestracja: 05 gru 2013, 9:46
x 88
x 3626

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: wiatriwoda »

Hmm lubię takie pogramy, ale to ubogi krewny Agenta, o AE nie mówiąc. Nie jest to złe, ale nie ma emocji, jeśli są to o nich się mówi, z resztą nawet nikt tu nie stara się udawać za bardzo, że się emocjonuje, montaż nie jest za dobry i scenariusz, zadanie na linie można było pokazać bardzo dramatycznie, ciekawe, panowie mogli oglądać swoje połówki, a nie nudna relacja po. Janiak z pytaniem o linę, to było bardzo słabe. Druga zadanie niby dość przyziemne, ale też można było ciekawiej pokazać w TV, skutkiem tego da mnie początek trochę mech, do oglądania w necie z przewijaniem, znów czas antenowy do czasu zadań za długi. Generalnie technicznie jak na TVN słabo, bo można było ciekawiej to zrobić, a jest dość biednie, i tu nie chodzi nawet o to, że to w Polsce czy zimą. Choćby TM ma ciekawe zadania, a program jest bardzo dobrze i dynamicznie realizowany. Tu tego brak. Nadzieja taka, że może się rozkręci. W sumie uczestnicy jedni lepsi, a drudzy gorsi, ale jak scenariusz dobry, to wszystko się ogra.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19203
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Początek był tragiczny, tak się nie robi programów w 2021 roku :lol: Natomiast już po prezentacji, pierwszej nocy, show ruszyło z kopyta, Chabiorowie i Kasprzyk to zdecydowanie największe gwiazdy które robią największe zamieszanie :D Fajne jest także małżeństwo Torresów. Konkurencje nieprzegadane, dramy się zaczną dopiero za tydzień. Największym nieporozumieniem jest drewniany Janiak, zupełnie nie pasuje do tego programu.
Poti
Junior
Posty: 1181
Rejestracja: 09 gru 2018, 11:24
x 5
x 65

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Poti »

Jak dla mnie program na plus, coś innego.
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
Posty: 2456
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:27
Lokalizacja: Białogard
x 7688
x 686

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogorek »

pulkownik pisze: 20 mar 2021, 21:35 Początek był tragiczny, tak się nie robi programów w 2021 roku :lol:
Ale dziadek Iwański o tym nie wie :P
Osoba ze spektrum autyzmu
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2020/2021
🇺🇦
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Mogli sobie darować to przedstawienie par, ale tak samo robią w hitowej wersji niemieckiej.

Ja cudów nie oczekiwałem, cieszę się, że TVN w końcu coś dał wiosną na sobotę. I pierwszy ep był ogólnie niezły. Co prawda start nuda, ale po reklamach mocno ruszyło. Casting pomijając Modela bardzo dobry (Ewka, Pakosa, Agata to QUEENS ❤️ fajni Torresi, okej Gruszki, no i DRAMA QUEEN&KING Rubiki, którzy pół epa nie mogli znieść, że zaraz mogą odpaść i przegrać :lol: ). Pierwsza konkurencja dość spektakularna jak na obecne czasy, druga przyziemna, a jednak sprawiła im sporo problemów ;)

Od 20:15 do 21:30 mimo reklam tempo porządne i to dla mnie jest najważniejsze. Poza tym zapowiedź drugiego epa sugeruje więcej dramatyzmu w konkurencjach, a to jest najważniejsze w tym formacie z tego co widziałem z zagranicznych wersji :)

Jeden minus już podałem, jest to model - sztuczny, nienaturalny w dodatku udający parę z koleżanką... :rolleyes: Drugim jest to co pisałem od początku jak zapowiedziano szoł... Robot Janiak. Zero emocji, gada wszystko na jednym wydechu, i jest plastikowy totalnie jak w Co za tydzień. Błagam niech mu ktoś wyjmie kija z tyłka :rolleyes:

Tu idealny byłby Prokop. Jak nie on, to mogli dać nie wiem... Na czacie @pulkownik podał Michałowskiego niegłupi pomysł :) Dobry były też jakiś szołmen... Np. Igor Kwiatkowski... Janiak jest zbyt dużym sztywniakiem niestety.

Będę śledzić kolejne odcinki. Ja naprawdę fajnie spędziłem ten czas :D
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19203
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2204
x 13291

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

W sumie to Power Couple przypomniało dlaczego Janiak po kilku miesiącach wyleciał z pierwszego składu prowadzących DDTVN. O ile tego typu prowadzenie jakoś się broni w wielkich eventach typu Sopot Festival, tak w dość kameralnym rozrywkowym sobotnim show zupełnie nie pasuje. Dobrze, że nie wzięto Prokopa (za dużo go) ani tym bardziej Filipa Chajzera, natomiast chętnie widziałbym kogoś, niekoniecznie faceta, z luźnym podejściem, jak np. Gabi Drzewiecką.
Dawid2804
Użytkownik
Posty: 207
Rejestracja: 07 kwie 2020, 13:54
x 3
x 10

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Dawid2804 »

Janiak bardzo dobrze sobie poradził w pierwszym domku. Bardzo dobrze ze TVN w końcu na niego postawił. A nie na żadną kobietę bo kobiety w większości programów już są.
bucik11
Legendary
Posty: 10498
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 499
x 1244

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Jestem po pierwszym odcinku "Power Couple" i już wiem co będę oglądać w sobotnie wieczory. Program na ogromny plus, tylko boję się o oglądalność z powodu "The Voice" w Dwójce i "Kowalskich" w Polsacie, ale na pewno hitem będzie na Playerze" Oliwier Janiak bardzo dobrze sprawdził się jako prowadzący, fajne jest też to, że jest z nimi często. Cieszę cię, że to on właśnie prowadzi, bo zasługiwał na coś większego. Co do promocji programu to trochę schrzanili, zdecydowanie za późno zaczęli promować program w telewizji i internecie. Przejdę jednak do uczestników bo to oto chodzi w tym programie. Hubert i Magda są najmniej widoczni, ale najwięcej emocji było przy obstawianiu pieniędzy przy nich. Katarzyna i Irakli są bardzo pozytywnym duetem. Tomek i Paulina to druga para, która jest najmniej widoczna chociaż jako jedyni wygrali drugie zadanie w pierwszym odcinku. Piotr i Aleksandra bardzo fajnie, że możemy ich oglądać, ale jego partnerka jest mało widoczna. Piotr i Agata strasznie nudni, liczyłem na nich, ale stracili w moich oczach, może kolejne odcinki ich uratują :lol: Janusz i Agata to jedna z najbardziej widocznych par, Janusz jest super dowcipnisiem, a z Agaty śmiałem się przy obliczeniu "ale ze mnie była by księgowa" :lol: :lol: :lol: Ewa i Michał to mój ulubiony duet, bardzo trzymam za nich kciuki, aby zaszli jak najdalej. Ewa jest taka pozytywna, jak ćwiczyła w krótkich spodenkach na minusowym zimnie :lol: (no uwielbiam Panią ^-^ ). Fajne w programie jest obstawianie pieniędzy, bo przynosi to wiele emocji. Zadania też są super i mam nadzieję, że będzie dużo ekstremalnych zadań. Nie mam nic do zarzucenia temu programowi. Chcę więcej, więcej, więcej :lol:
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

Tak od biedy obejrzałam i zgadzam się, że skład uczestników jest dobry (przynajmniej znam te gwiazdy, nie jak w innych programach) i zadania też ok, tylko dynamiki trochę brakuje. Mam nadzieję, że Rubiki szybko nie odpadną i będą dalej tak przeżywać :lol: Oliwier Janiak jak dla mnie zbyt sztywny na tego typu format. Zobaczymy jak będzie dalej, może program w kolejnych odcinkach się trochę rozkręci, bo na razie jest tak mocno średnio.
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Fajna rozrywka, dobrze dobrani uczestnicy, niektóre konkurencje jak tak się oglądało już któryś raz z kolei mogły nudzić. Druga bardziej wzbudzała jakieś emocje.
Oliwier Janiak sztywny, na prowadzącego, jak jakiś nauczyciel, mało energii w nim.
Najmniej byłoby mi szkoda Huberta i Magdy (nudni), i Rubików (za bardzo przeżywają). Reszta par bardzo pozytywna 😊 najlepsi Janusz z Agatą i Ewa z Michałem 🙂
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 742

[TVN] Power Couple

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Oglądam na Playerze, 40 minut za mną a czuję się zmęczony jakbym zrobił z 10 km pieszo... To ma być ta lekka rozrywka na sobotnie wieczory?

Brakuje w tym wszystkim emocji. Pomijam uczestników, bo są 3 pary godne uwagi (Chabior, Kasprzyk i Pakosińska), ale tam jest jak w klubie seniora w Pomiechówku.

Janiak jest bezbarwny, ale model zalatujący ciepłotą irytuje jeszcze bardziej.

Kurzewscy nawet zaangażowali swój zameczek do produkcji (Topacz), oczywiście kryzys - trzeba wspomóc biznes hotelowy (zwłaszcza swój prywatny), ale jednak ta lokalizacja dodaje produkcji nadęcia, całkiem niepotrzebnego. Dużo lepszy byłby zwykły dom...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości