[Player/TTV] Prince Charming (2021)

Archiwalne programy TVN.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Dzisiejszy odcinek trochę nudniejszy od poprzednich moim zdaniem.
Relacja Jacka z Oliwerem zapowiada się nieźle. Marek dalej jest bardzo pewny siebie, ciekawe czy się kiedyś sparzy. O nowych uczestnikach za wiele powiedzieć na razie nie można, ale wydają się być w porządku. Czekam na czwartkowe rozdanie krawatów, bo
[ Spoiler ]
. No i zdecydowanie za mało Aggie :redface:
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Ja jestem po czwartym odcinku :) Przygotowanie śniadania dla nowych uczestników całkiem okej, bo przynajmniej coś robią, a nie mają gotowe ;) Z nowych uczestników lepsze wrażenia moim zdaniem Tomek :)

Zachowanie, powiedzenie przez nowego Pawła, że
[ Spoiler ]

Śniadanie Jacka z nowymi uczestnikami to tylko wręczenie krawatów i nic więcej, nuda :rolleyes:

Zadanie, w którym
[ Spoiler ]

Książę na randkę zabrał
[ Spoiler ]

Faktycznie w tym odcinku bardzo mało Aggie ;) Również czekam na jutrzejszą ceremonię krawatów :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Tomek wydaje się taki bardziej rozważny moim zdaniem i jeśli znaleźliby wspólny język z Jackiem to mogłoby z tego coś być. Paweł strasznie dużo gada i to na zasadzie "najpierw powiem, później pomyślę". Myślę, że te jego zaczepki w stronę drugiego Pawła były bardziej żartobliwe, ale nigdy nic nie wiadomo.

Dokładnie, Marek jest najbardziej nachalny, chyba przez to, że od razu na samym początku zbliżył się do Jacka, a i Jacek nie ukrywał, że go zainteresował, ale momentami jest zbyt pewny siebie i aż się prosi, żeby go Jacek kiedyś zgasił. ;D I pomyśleć, że piszę tak o moim faworycie jeszcze sprzed premiery.

Ta randka z
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1525
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 4
x 614

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Ja uważam, że lepsza by była formuła jakby tak wszyscy ze sobą flirtowali. Byłoby ciekawiej. A tak niewiadomo czy Jelonek znajdzie tego księcia czy nie.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Ja ogólnie nie przepadam za formatami, gdzie jest syndrom królewny śnieżki i siedmiu krasnoludków, bo trudno uniknąć tego, że sytuacja robi się mocno dziwaczna. Przykład 20 kontra 40, Kto poślubi mojego syna czy nawet swojskiego Rolnika, ale wydaje mi się, że tutaj nawet to jest jakoś tam ogrywane w miarę naturalnie. Faktycznie mało widać interakcji między poszczególnymi uczestnikami, ale to jest pewnie trochę wina tego, że jest za mało zadań między nimi. Więc albo któryś z nich dobije się w końcu do Jacka i mamy okazję pobyć z tą osobą trochę więcej, albo ginie w tłumie. Dosłownie w tłumie innych młodych mężczyzn.

Na plus, że Jacek sobie świetnie radzi, choć chyba w ostatnim odcinku w rozmowie z Oliwerem było widać, że jednak odczuwa dużą presję.

Aggie niezwykle naturalna i przyjemna jako taka "heterycka przyjaciółka gejów". Aż szkoda, że nie ma jej znacznie więcej, bo widać, że umie zbudować więź z uczestnikami i jej zależy.
Awatar użytkownika
PPM
VIP Expert
Posty: 1903
Rejestracja: 22 sie 2006, 18:05
Lokalizacja: Kraków
x 68
x 98

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: PPM »

W dzisiejszym odcinku to gdyby nie ceremonia to nie ujrzelibyśmy Aggie. Na szczęście w zapowiedzi kolejnego odcinka Aggie będzie więcej.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Dzisiejszy odcinek już znacznie lepszy od wtorkowego, tym bardziej, że zaczynają się kłębić jakieś...
[ Spoiler ]
Oliwer faktycznie rozanielony, ale fajnie się patrzyło na właśnie takiego Oliwera #motylki. Marek nadal pewny siebie. Z tego nowego Pawła to jednak może wyjść niezłe ziółko. W następnym odcinku Jacek zabierze na randkę
[ Spoiler ]
Rozmowy Jonatana z Merkucjem to jest momentami hit. ;D

Aggie dalej malutko, ale w tym odcinku mało było też Jacka, który pojawił się tylko na rozdaniu krawatów.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16069
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3520
x 2826

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Tak szczerze te odcinki na razie są takie mocno bez szału.

Tyle dobrego w tym odcinku 5, że
[ Spoiler ]

Dziwny gust ma Jacek, bo
[ Spoiler ]

Cały czas DŻONETEN jest po prostu KOSZMARNY oby wyleciał czym prędzej. Jego dowalanie, to gadanie do kamer co za KRINDŻ.

Aggie stanowczo za mało szkoda... W ogóle też jak oni mają poznawać Jacka, JAK GO NIE MA CAŁY ODCINEK PRAWIE.

Na ceremonii krawatów Jacek
[ Spoiler ]

Co do końca
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

A ja bym chciał, żeby Jonathan został odrobinę dłużej. Przynajmniej się swoją divovością jakoś tam wyróżnia na tle reszty. Myślę jednak, że jest spora szansa, że to jednak właśnie on odpadnie, bo właściwie tylko on daje jakieś powody do wyrzucenia go z willi. Choć moim zdaniem faktycznie za mało interakcji na linii Jacek-grupa. Na jakiej podstawie on właściwie podejmuje decyzje? Wydaje mi się, że jednak sprawiedliwie by było, żeby każdy chłopak dostał najpierw szansę porozmawiania z nim sam na sam, a potem dopiero powinien odrzucać poszczególnych uczestników. Zresztą naprawdę jestem ciekawy, jak by się Jonathan na takiej randce z Księciem odnalazł.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Piąty odcinek to faktycznie bardzo mało Aggie :(

Nie wiem czemu większość uczestników twierdzi, że
[ Spoiler ]

Jonatan faktycznie w tym odcinku zaczął mnie bardziej irytować :rolleyes: :(

Co do samej ceremonii to
[ Spoiler ]

Szkoda tylko, że
[ Spoiler ]

Na tym etapie muszę przyznać, że Prince Charming jest lepiej zrealizowany niż 40kontra20 ;) Przynajmniej więcej się dzieje i na prawdę moim zdaniem plusem jest to, że odcinki nie są długie :)
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1525
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 4
x 614

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Cieszę się, że wrzucają jakieś fragmenty na YT.
Paweł wydaje się najbardziej treściwy. Zadbany ale nie jest zniewieściały, prawdziwy facet.
uros
Użytkownik
Posty: 15
Rejestracja: 09 wrz 2018, 11:09
x 3
x 8

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: uros »

Dobór uczestników dość dobrze pokazuje reprezentację w środowisku, biorąc pod uwagę charakter programu wykluczający niektóre osobowości. Mam nadzieję, że produkcja nie będzie się obawiać i będą pokazywać także i homofobiczne poglądy w środowisku, tak by ukazać ten problem. Co ciekawe znam prywatnie 2 uczestników i na ten moment prezentują się dość prawdziwie i wiernie temu jacy są w rzeczywistości.
Alek1224
Thinker
Posty: 5516
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 512

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

Od 2.11 program będzie w TTV. Emisja we wtorki, środy i czwartki o 22:30.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1525
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 4
x 614

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Serio? Świetna wiadomość! Telewizja nie jest zacofana i to na duży plus. :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Alek1224 pisze: 25 paź 2021, 18:27 Od 2.11 program będzie w TTV. Emisja we wtorki, środy i czwartki o 22:30.
Tym sposobem TTV finałowy odcinek wyemituje tego samego dnia, co Player, czyli 7 grudnia.
Decyzja o emisji programu w TTV musiała chyba zostać podjęta nagle, bo w ramówkach dalej widnieją inne programy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości