[Player/TTV] Prince Charming (2021)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Lupus28
VIP Expert
Posty: 2351
Rejestracja: 23 lut 2012, 19:47
Lokalizacja: Kraków/Biecz
x 2109
x 1049

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Lupus28 »

Czy można prosić o umieszczanie informacji o odpadaniu w spoilerach? Nie każdy ogląda w takim samym tempie, a trochę słabo dowiadywać się o rezultatach przyszłych odcinków, gdy jeszcze się ich nie obejrzało :)

Po pierwszym odcinku mogę stwierdzić, że nie jest tak źle, jak myślałem że będzie.

Niestety już od początku zaczęli od najbardziej irytującego uczestnika, czyli Dżonatana - matko boska, już dawno nie widziałem tak męczącej persony 🤦🏻‍♂️ Oby wyleciał jak najszybciej, bo ciężko będzie oglądać. Podobnież Merkucjo i Wojtek zaczęli mnie drażnić. Reszta na razie ni ziębi, ni grzeje, większość w pewnym stopniu "przegięta", z drugiej strony "najnormalniejszy" Karol wydaje się dość niesympatyczny (chociaż rozumiem jego irytację, gdy przy pierwszym spotkaniu zaczęli rzucać "pedałami" da prawo i lewo).

Sam Prince Charming wywarł na mnie raczej dobre pierwsze wrażenie, wydaje się dość sympatyczny i wyważony. O prowadzącej na razie wiele powiedzieć nie można, bo mało jej było, ale chyba ma potencjał. Realizacja na plus, ładne widoki, odcinek całkiem szybko zleciał.

Tak że tego, tragedii nie ma i z ciekawości oglądam dalej.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Bardzo dobrze się to ogląda, ale Aggie to odkrycie, świetnie się sprawdza.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Aggie najwięcej na razie pokazała w drugim odcinku :)

Dla mnie jest bardzo dobra i jej angaż to strzał w 10.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Jordi pisze: 15 paź 2021, 0:20 Ja myślałem, że jednak odpuli albo Merkucja albo Kubę...
Kubę? :huh:
Lupus28 pisze: 15 paź 2021, 0:37 Czy można prosić o umieszczanie informacji o odpadaniu w spoilerach? Nie każdy ogląda w takim samym tempie, a trochę słabo dowiadywać się o rezultatach przyszłych odcinków, gdy jeszcze się ich nie obejrzało :)
Pewnie, nie pomyślałem, żeby dawać w spojler. Teraz już będę wrzucać. :)
Jordi pisze: 15 paź 2021, 0:20 Jednak zapowiedź myląca była.
[ Spoiler ]
wyleciał ale sam przyznał, że nie poczuł żadnego choćby ukłucia poznając Jacka i nie jest mu szkoda.
Dlatego dobrze się stało, że odpadł. Nie było sensu, żeby tam dłużej był. Jedyne z czego chce mi się w tym przypadku śmiać, to że kilka razy wspominał o swojej strategii, dzięki której
[ Spoiler ]
.

Mówiąc szczerze trochę się obawiałem Aggie, kiedy ją ogłosili. Podświadomie czułem, że szykuje się druga Dżoana Krupa ze swoim pół inglisz pół polisz, ale efekt końcowy naprawdę pozytywny. Nie wiem jak ją w TVN-ie znaleźli na drugim końcu świata, ale mieli nosa.
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Sorry o Pawła mi chodziło jeszcze nie pamiętam za bardzo ich imion 😅
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Trzeci odcinek jakoś całkiem szybko mi minął :)

Randki z Jackiem przez cały dzień wypadły całkiem fajnie, w między czasie kolejna kłótnia Jonatana
[ Spoiler ]

Eliminacje czyli ceremonia krawatów jest podobna jak oddawanie pereł w Projekcie Lady ;) :)

Ceremonia na początku byłem troszeczkę w szoku, że
[ Spoiler ]

Z programu odpadł
[ Spoiler ]

W następnym odcinku
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Super zapowiedź kolejnego odcinka, Już nie mogę się doczekać... Tymczasem trzeba przyznać, że Jacek perfekcyjnie odgrywa rolę Księcia i naprawdę świetnie się w tym odnajduje, co wcale nie musiało być takie znowu łatwe, bo cała sytuacja jest jednak mega cringowa... Zaraz mi to przywodziło na myśl porażkowy 20 kontra 40. A tutaj ogląda się bardzo przyjemnie...

Chłopacy powoli pewnie będą się rozkręcać. Sytuacja Merkucja i Jonatana dodaje napięcia... W tle historia ich burzliwego związku.

Odpadłą osoba, która w sumie sama się o to prosiła.
Awatar użytkownika
pulkownik
User of the Year 2021!
Posty: 19306
Rejestracja: 06 mar 2008, 20:39
x 2215
x 13419

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: pulkownik »

Dla mnie póki co wiele hałasu o nic. Dom fajny, chyba najlepszy z ostatnio emitowanych programów randkowych. Prowadząca spoko, empatyczna, zachowuje się naturalnie, angażuje się w program, ale angielskie wstawki brzmią wg mnie sztucznie :P

"Książę" najnudniejszy ze wszystkich xD Generalnie dwa odcinki trochę przemęczyłem, nic specjalnego a wręcz nuda mnie dopadła.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Arek, Michał i Maciek wystąpią jutro w "Dzień dobry TVN".
O której ciężko stwierdzić, bo jeden mówi o 8:40, a drugi o 9:14.

@Jordi to teraz kolejne 2 imiona będziesz musiał jeszcze zapamiętać. ;D Ciekawe, czy trzymają tam jeszcze kogoś w zanadrzu.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Aggie wyznała w wywiadzie, że z Polski ma chyba tylko 10 tysięcy obserwatorów na Instagramie.
Czytam Wasze opinie i raczej wnioskuję, że program jest dobry. :)
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Jest dobry, choć w moim odczuciu odcinki mogłyby być dłuższe, tym bardziej, że są tylko dwa na tydzień, a nie jak w przypadku "Hotel Paradise" cztery, a kiedyś pięć. Może nie 55 minut, jak trwał pierwszy, ale tak z ok. 40.
Mamy rozdanie krawatów, jakieś zadanie, a jako krótki przerywnik dramę z Jonatanem na czele i przez to brakuje czasu dla innych uczestników. Mateusza, Oliwera czy nawet Arka za wiele nie było, a tu już dwóch kolejnych dołącza. Jacek będzie odsyłał kolejne osoby z willi, a widz nawet dobrze imion nie będzie kojarzyć. ;D
Ale to taki jedyny przytyk, ogólnie program jest dobry i ogląda mi się go lepiej, niż "Hotel Paradise" (porównuję, bo to też randkowe show TVN-u), który oglądam głównie dla Launo. :redface:
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Odcinki faktycznie dosyć krótkie, jak na tego typu reality show, ale może zwyczajnie nic specjalnego na razie w willi się nie dzieje i nie mają contentu. Może to nawet lepiej, bo dzięki temu program jest jednak dość dynamiczny
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Dla mnie nawet na plus, że program trwa do 30 minut, bo ten pierwszy odcinek moim zdaniem był za długi.
Awatar użytkownika
Kamil1998
Poster
Posty: 1548
Rejestracja: 14 lut 2021, 19:45
x 5
x 626

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kamil1998 »

Widziałem zdjęcia uczestników i wg mnie najprzystojniejszy jest Paweł i Jonatan.
bucik11
Legendary
Posty: 10532
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 510
x 1249

[Player] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Paweł Tuczyński i Tomek Kamiński nowymi uczestnikami Prince Charming.

https://www.plotek.pl/plotek/7,111485,2 ... edzie.html
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 7 gości