[Player/TTV] Prince Charming (2021)

Archiwalne programy TVN.
Awatar użytkownika
Michał56
Poster
Posty: 1683
Rejestracja: 12 sie 2017, 11:40
Lokalizacja: Kraków
x 548
x 366

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Michał56 »

kacper3100 pisze: 17 lis 2021, 15:09 Co to w ogóle za porównanie? :lol: :lol: Program emitowany jest późną porą, i to w mniejszej stacji, więc taki wynik jest świetny.
No ostatnio jeśli program jest taki se, to upycha się go po niszowych stacjach żeby potem odtrąbić sukces. Zresztą TTV jest mimo wszystko ogólnodostępną stacją. Nie ma sie czym zachwycać.
^-^
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Dzisiejszy odcinek należał do Wojtka, jego reakcje na wróżkę cudo ;D

Ogólnie Jacek mnie już trochę irytuje. Ile razy Maciek zabiegał o jego uwagę, prosił o chwilę sam na sam, a na ceremonii usłyszał, że nie zrobił nic, żeby mogli się poznać bliżej... :huh: Wojtek też miał sporo racji po poprzedniej ceremonii i widać po nim, że to już nie jest to samo, co było jeszcze kilka tygodni temu. Główna decyzja padnie między Oliwerem i Markiem, co jest już w sumie pewne.
[ Spoiler ]
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

14 odcinek zaczął się bez żadnych kłótni ;) :)

Jacek zabiera na randkę :o
[ Spoiler ]

Sama randka troszkę nudnawa :rolleyes:
[ Spoiler ]

Aggie przyszła :)
[ Spoiler ]

Odcinek ogółem bez emocji, trochę nudny :rolleyes: W kolejnym odcinku ceremonia krawatów i jakaś drama :o
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Randka mega nudna i mega dziwna. Biegali po tym mieście, które było całkiem wyludnione. Jak miasto duchów.
Ogólnie chyba jakiś pruderyjny jestem, ale dziwi mnie, że Jacek, który w teorii w sumie jeszcze randkuje z nimi wszystkimi już z niektórymi poszedł w ślinę... Jakoś mnie to do niego zniechęca, ale... Może to jednak jestem ja...

Nawet spodobał mi się ten wątek z racuchami zabawny. Mam wrażenie, że Arek jest w ogóle tam najbardziej tajemniczą osobą. Książę ewidentnie poświęca mu za mało czasu.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13153
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2249
x 2434

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Program obejrzy także KRRiT, bo podobno wpłynęły cztery skargi indywidualne :lol:

No cóż, na skargi za ściek w Dzienniku Telewizyjnym nie było u nich stosownej reakcji...
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

Najciekawszy moment odcinka to Wojtek, jak zwykle.
Oliwer jest moim zdaniem momentami wręcz rozczulający, jak jest taki rozmarzony z powodu Jacka. A sam Jacek mógłby chociaż dla zasady poświęcać im po równo czasu, nawet jeśli w głowie mu Marek i Oliwer. Z innymi się całuje, Wojtka objąć nie chciał. Maciek chciał zagadać, to mu powiedział, że nie robi nic, aby pogłębić ich relację. Wczoraj Oskarowi też powiedział, że skoro Oliwer mu zrobił kawkę to zabierze jego na randkę zamiast Oskara. Momentami to bym chciał, żeby oni się sparowali między sobą, a tego Jacka w cztery litery kopnęli.
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

To już w końcu 14 odcinek, więc w teorii powinny tam być osoby, którymi Książę naprawdę docelowo mógłby być zainteresowany, tymczasem go interesuje tylko dwójka... Trudno dziwić się, że reszta chłopaków się dystansuje, bo on ewidentnie, niemal od samego początku, wybrał sobie faworytów i między nimi kursuje. Z jednej strony można uznać, że to zrozumiałe, z drugiej... No właśnie, to program i wszyscy uczestnicy powinni mieć szansę choćby w teorii... Wojtek miał bardzo dużo racji z tym, jak zadał pytanie: "Po co ja tu w ogóle jestem..." Cóż, ewidentnie nie dla Księcia.

Oni tam już doskonale wiedzą, że gra się dla nich skończyła i w willi są, bo po prostu są.
Atahan
Junior
Posty: 780
Rejestracja: 17 lip 2017, 18:59
x 42
x 32

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Atahan »

To już wiemy, co przeszkadza niektórym polskim widzom. :)
- Główny zarzut to propagowanie nieodpowiednich wzorców zachowań. To jest niemoralnych i obscenicznych - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Teresa Brykczyńska, rzecznik prasowy KRRiT. Dopytywaliśmy jakie dokładnie sytuacje z programu wskazali skarżący, ale w ich pismach do regulatora polskiego rynku medialnego takie przykłady się nie znalazły.
Czytaj więcej na: https://[link zakazany]/artykul/k ... czne-gesty
Awatar użytkownika
kacper3100
VIP Expert
Posty: 11435
Rejestracja: 06 lut 2016, 9:13
x 946
x 2199

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: kacper3100 »

Z tego artykułu przecież nic nie wynika. Nie wiadomo, co widzowie mieli na myśli, mówiąc o nieodpowiednich wzorcach. Nie podali konkretnych przykładów.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

Nadrabiam 15 i 16 odcinek :)

15 odcinek przez pierwsze cztery minuty nuda. Później przychodzi Aggie i oznajmia, że
[ Spoiler ]

Sam koniec odcinka to oczywiście ceremonia krawatów :) Z programu
[ Spoiler ]

16 odcinek w skrócie, bo trochę nudny ;)
[ Spoiler ]

17 odcinek po zwiastunie zapowiada się nieco lepiej niż 16 ;)
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Przyznaję, pokładałem w ten program wielkie nadzieje, oczekiwałem czegoś innego, cóż, zawiodłem się mocno. Tak naprawdę to nic się tam nie dzieje szczególnego, odcinki są krótkie, a i tak bywa, że przez kilka minut wieje nudą, jakby produkcja nie miała ciekawszych scen, by dodać do odcinków. Krytykowany tu latem program "40 kontra 20" jest podobny realizacyjnie.

Mało zadań, mało interakcji księcia z uczestnikami programu, często niezrozumiałe dla widza decyzje podejmowane przez Jacka, na dobrą sprawę prowadzącej mogłoby nie być w Prince Charming, nie odgrywa tu szczególnej roli.
Wielka miłość Oliwera i księcia pokazana w mocno groteskowy sposób, jak z romansideł, ukazywane jest uczucie, które wybuchło w ciągu 1 odcinka, sztuczne eliminacje, np. Maćka.

Nie wiem, czy ten program zmieni coś w świadomości widzów, czy zwiększy tolerancję, akceptację i szacunek dla osób LGBT? Wątpię, potencjalni widzowie, którzy mogliby zmienić zdanie, nie będą tego programu oglądać. Może lepszym pomysłem byłoby kupienie zagranicznej wersji formatu i wyemitowanie najpierw niż tworzenie krajowej wersji.
bucik11
Legendary
Posty: 10499
Rejestracja: 17 cze 2018, 21:15
x 501
x 1244

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: bucik11 »

17 odcinek zaczyna się od :)
[ Spoiler ]

Ogólnie Oliwer podczas imprezy powiedział, że :o
[ Spoiler ]

Później Jacek rozmawia z :o
[ Spoiler ]

Aggie wraca :)
[ Spoiler ]

Na ceremonii krawatów odpada
[ Spoiler ]

Kolejny odcinek zapowiada się naprawdę dobrze :o :)
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
śledź05
Obserwator
Posty: 412
Rejestracja: 13 maja 2018, 14:56
x 98
x 232

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: śledź05 »

Porównania do 40kontra20 bardzo nietrafione. Tamtego show nawet ja nie byłem w stanie obejrzeć, a oglądam WSZYSTKIE, dosłownie WSZYSTKIE polskie reality shows z gorliwością wartą innej sprawy. A przy 40kontra20 odpadłem po kilku odcinkach. Wyższość Prince jest jedna i podstawowa - odcinki są krótsze, więc nawet, gdy tam się za wiele nie dzieje, nie są one tak przeraźliwie nudne, jak w przypadku tamtego show.

Program ma swoje wady i niedopatrzenia, ale pamiętajmy, że większość spolszczanych formatów zagranicznych edycji miała kulawe pierwsze sezony. Ten nie jest wcale taki najgorszy. Ewidentnie widać, że nie wierzono za bardzo w jego sukces, stąd niski budżet. Wygląda, jakby starczyło im tylko na wille. Ale nawet z niskim budżetem można by dopracować, ale o tym była już tutaj mowa wcześniej.

Sam Jacek... Na początku bardzo go lubiłem, ale teraz zaczynam go postrzegać jako kogoś, kto trochę za bardzo bawi się... Zwłaszcza Oliwerem... Sam nie wiem.... Może nie wierzy w jego zainteresowanie, ale czasem wygląda to dość przykro.
Awatar użytkownika
Blank
VIP Expert
Posty: 2392
Rejestracja: 05 lip 2008, 13:22
Lokalizacja: Kraj
x 1
x 352

[Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Blank »

Pozwolisz, że mogę mieć własne zdanie?
Tak jak wspominałem, bardzo mi "Prince Charming" przypomina "40 kontra 20", oczywiście, odcinki tego drugiego się dłużyły, jednak jako rozrywka sprawdzała się lub program emitowany podczas wykonywania obowiązków, lecący w tle.

Nie wiem, czy to wynika z formatu, czy ze standardów przyjętych w polskiej wersji, ale książę zdecydowanie mało czasu spędza z uczestnikami. Na dobrą sprawę nie da się stworzyć interakcji i podtrzymania tematu z każdym z uczestników, jednak niektóre wybory czy decyzje podejmowane przez Jacka są budzącymi emocje i trochę niezrozumiałe. Jeden z bohaterów zabiegał o atencję księcia, to musiał długo czekać na swoją kolej, by Jacek poświęcił mu chociaż 5 minut, a i tak na koniec książę podsumował, że uczestnik zbyt mało się starał.

Zgadzam się z kwestią budżetu, widać, że typowo program był robiony wyłącznie na Playera, być może, jeśli powstanie 2. sezon, to TVN więcej pieniędzy przeznaczy na realizację programu - w tym więcej zadań, itp., praktycznie przez 90% uczestnicy siedzą w willi. Takie wakacje all-inclusive. Również zgodzę się co do Jacka. Książę pokazuje pazurki z każdym odcinkiem, faworyzuje niektórych, a jego charakter jest różnorodny, w każdym odcinku pokazuje nową cechę osobowości, nie jest postacią jednoznaczną.
Awatar użytkownika
Kurdeweźwyjdź
Obserwator
Posty: 303
Rejestracja: 24 lip 2021, 17:54
Lokalizacja: Bydgoszcz
x 68
x 114

Re: [Player/TTV] Prince Charming

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kurdeweźwyjdź »

Tak sobie oglądam ten program i dochodzę do wniosku, że zdecydowanie ciekawiej by było, gdyby każdy uczestnik był na równych prawach (tak jak w Hotelu Paradise). Nie do końca pasuje mi stawianie za ideał tytułowego Prince Charming, ponieważ każdy człowiek ma swój ideał, co nawet było widać po jednym z panów, który poczuł miętę do drugiego, jednak format nie pozwalał mu go poderwać (w końcu wszyscy muszą rywalizować o Jacka). Obecna formuła jest faktycznie podobna do 40 kontra 20. Zdaję sobie sprawę, że taki jest cel programu, jednak gdyby każdy uczestnik był sobie równy - działoby się więcej.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Programy TVN”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości