[TVN] Top Model

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

[TVN] Top Model

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

kacper3100 pisze: 25 lis 2020, 8:38 Jak przeczytałem "przestępca seksualny", to pomyślałem, że kogoś zgwałcił lub coś w tym stylu. Ale jeśli to był tylko niewinny seks oralny, i to z dziewczyną, która sama tego chciała, to co to ma być za przestępstwo? Co to za jakaś paranoja, zacofanie. Mamy średniowiecze czy XXI wiek?
Po pierwsze - skąd wiesz, czy tego chciała (choć pogłoski wskazują na to, że były już finalista programu "TM" uczynił to wbrew woli osoby nieletniej), a po drugie - nawet jeśli, to stosunek seksualną z osobą nieletnią czy to w Polsce, czy w USA jest przestępstwem i nie ma w tym nic niewinnego - takie czyny są jedynie godne potępienia.

Patrząc na powyższy Twój wpis - może niedługo w imię obrony o "dobre imię" twojej ulubionej stacji z kulą w logo to zaczniesz popierać tzw. "dobrą pedofilię", bo jej wizerunek kładzie się rysą przez skandal przed finałem czołowego programu ramówki, a nie ulega wątpliwości, że ktoś z TVN-u mówiąc delikatnie dał ciała.
Osiula pisze: 25 lis 2020, 11:00 Komentarz Piróga natomiast absolutnie mnie nie dziwi, on już w "Azji Express" pokazał swój prawdziwy charakterek i to, jakim "obrońcą moralności" (nie) jest.
Żeby tylko. Wystarczy tylko wspomnieć, jak Piróg mówił o miłości i szacunku na koncercie "Artyści przeciw nienawiści", a sam kilka tygodni później napisał, że zatańczy na "pożegnalnej imprezie TVP" dodając pokazanie środkowego palca, a to już niedaleko postów żony Roberta Janowskiego. Sam przyznaję, że nie raz i to momentami i to czasem przesadnie krytykuję publicznego nadawcę, bo jest za co, ale gdzieś się te hamulce mimo wszystko włączają, żeby ta krytyka nie stała się hejtem.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 368
x 1370

[TVN] Top Model

Post autor: Abbott »

semperadastra pisze: 25 lis 2020, 10:59 Polecam poznać oświadczenie usuniętego uczestnika i poczytać komentarze. Poparli je np. Michał Piróg, H. Gromadzki, P. Sobolewska czy Kasia Olek, a także inne mniej lub bardziej znane osoby.
I dobro od zła mam rozróżniać na podstawie opinii celebrytów? No ręce opadają.
Ostatnio zmieniony 25 lis 2020, 14:44 przez Abbott, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1202
x 4249

[TVN] Top Model

Post autor: pulkownik »

Zuzia Kołodziejczyk (zwyciężczyni III edycji) w punkt:
127527200_858884104921831_2289572433952241997_n.jpg
Jordi
VIP Expert
x 2131
x 2047

[TVN] Top Model

Post autor: Jordi »

Jedyna normalna z tych wszystkich ludzi wywodzących się z tego TM.

@Trzeciak twoja krytyka rządowej to nic w porównaniu do mnie np :P
Ostatnio zmieniony 25 lis 2020, 13:18 przez Jordi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
semperadastra
VIP Expert
x 159
x 354

[TVN] Top Model

Post autor: semperadastra »

Abbott pisze: 25 lis 2020, 12:35
semperadastra pisze: 25 lis 2020, 10:59 Polecam poznać oświadczenie usuniętego uczestnika i poczytać komentarze. Poparli je np. Michał Piróg, H. Gromadzki, P. Sobolewska czy Kasia Olek, a także inne mniej lub bardziej znane osoby.
I dobro od zła mam rozróżniać na podstawie opinii celebrytów? No ręcę opadają.
Nie to miałem na celu. Po prostu już abstrahując od tej całej sprawy, chciałem zwrócić uwagę na komentarze. A niektóre z nich są naprawdę ciekawe... :)

Obrazek
ODI PROFANUM VULGUS ET ARCEO

CITIUS ALTIUS FORTIUS
tv_fan
Obserwator
x 26
x 66

[TVN] Top Model

Post autor: tv_fan »

Boże, ostatnie zdanie mnie rozwaliło kompletnie. "Luz i uśmiech..." Ktoś tu wcześniej dobrze napisał, że gdyby chodziło o 50-letniego rolnika, to nie byłoby żadnych głosów obrony. Zdanie o Matce Boskiej łaskawie przemilczę.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3585
x 1604

[TVN] Top Model

Post autor: Trzeciak »

Mentalność uzasadniania złych czynów, "bo ludzie robili gorsze rzeczy" tak naprawdę nie jest też niczym godnym pochwalenia. Poza tym - jak czytam wpis byłego uczestnika "BB" to przypominają mi się czasy sprzed 15 lat, kiedy głośno było o powstawaniu polskich stron popierających "dobrą pedofilię", a członkowie WHO są zgodni, że czegoś takiego nie ma i z rzeczywistością ma to tyle wspólnego co np. "dobry udar mózgu".

Niestety - specjalnie to nie zaskakuje, biorąc pod uwagę, jak niektórzy jeszcze we wrześniu wątpili w obecność Covida-19, a jak wiemy koronawirus już powoduje tragedie rozmiarów m. in. wypadków drogowych z kilkoma ofiarami śmiertelnymi.
Pozdrawiam, Trzeciak
>>MEDIA BEZ WYBORU<<
Awatar użytkownika
[email protected]
VIP Expert
x 254
x 432
Kontakt:

[TVN] Top Model

Post autor: [email protected] »

Ten cały Victor zawsze wyglądał mi na degenerata. Nie dziwi nic.
tinsel
VIP Expert
x 618
x 1212

[TVN] Top Model

Post autor: tinsel »

Decyzja o usunięciu z finału, jak najbardziej słuszna i dziwi mnie jak niektórzy lekko podchodzą do tematu. Dziwi mnie też, że stacja nie nakazała swoim „celebrytom” zamilknąć w tym temacie. W końcu jakieś kontrakty ich wiążą, a wizerunkowo to dobrze nie wygląda, jak nagle wszyscy stają w obronie Dominica.
Awatar użytkownika
Adam d
Junior
x 193
x 166
Kontakt:

[TVN] Top Model

Post autor: Adam d »

Tymczasem, w Wiadomościach TVP....
Zrzut ekranu (523).png
Na Forum - tylko prywatne opinie.
Darilla
Obserwator
x 112
x 141

[TVN] Top Model

Post autor: Darilla »

Ciekawe czy Dominic pojawi się na wybiegu :evil: :evil:

Ja coś czuję, że tp zaliczy rekordową oglądalność :lol:
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1202
x 4249

[TVN] Top Model

Post autor: pulkownik »

tinsel pisze: 25 lis 2020, 19:50 Dziwi mnie też, że stacja nie nakazała swoim „celebrytom” zamilknąć w tym temacie. W końcu jakieś kontrakty ich wiążą, a wizerunkowo to dobrze nie wygląda, jak nagle wszyscy stają w obronie Dominica.
Co właśnie wykorzystano w "Wiadomościach" telewizji rządowej.
Awatar użytkownika
Kamil
VIP Expert
x 54
x 104

[TVN] Top Model

Post autor: Kamil »

Uważam, że to dobry czas na odświeżenie programu.
Po takich skandalicznych wypowiedziach jak Michała Piróga i Dawida Wolińskiego w USA wylecieliby z hukiem z anteny.
Mam nadzieję, że tak się stanie w następnej edycji.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
x 862
x 1014

[TVN] Top Model

Post autor: N-O-R-O-N »

W ,,Teleexpressie" i ,,Panoramie" też mówili o tym, ale oczywiście jak zawsze największe szambo wybiło w ,,Wiadomościach" :P To żaden gwiazdor, wywalony z finału został bardzo słusznie. Gorzej, że Piróg, Woliński i uczestnicy TM (nie wszyscy) mu współczują :rolleyes: Gościu w oświadczeniu nie odnosił się do konkretnej sytuacji.
#MEDIABEZWYBORU

#TVPZaMurem :P ----> #TępaPropaganda

#R8G :)
dumar
Użytkownik
x 2
x 6

[TVN] Top Model

Post autor: dumar »

Nazywanie uczestnika "gwiazdorem TVN" to kolejny element komediowy w "Wiadomościach"...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”