Strona 1 z 63

[TVN] Top Model

: 23 cze 2010, 21:11
autor: Trzeciak
Jak już wiadomo od kilku miesięcy TVN na jesień planuje nowe show wzorowane na oryginalnym formacie Tyry Banks "America's Next Top Model". W zwiazku z tym ruszają castingi do tego programu, a stacja emituje już zwiastuny informujące o nich. Odbędą się one odpowiednio:
*30.06 i 1.07 - Wrocław - Wytwórnia Filmów Fabularnych
*11-12.07 - Sopot - Hotel Sheraton
*15-16.07 - Warszawa - Fabryka Trzciny

Wybrane uczestniczki wezmą udział 29 lipca podczas finałówego castingu, gdzie zostanie wybranych 13 uczestniczek. Zamieszkają one w specjalnym domu. Podczas pobytu w programie kandydatki do tytułu top modelki brać będą udział w różnych specjalnych zadaniach (m.in. w sesjach zdjęciowych), wyjadą również do jednej ze stolic mody. Po każdym odcinku jurorzy z gry eliminować będą jedną uczestniczkę.

Trójka najlepszych uczestniczek weźmie udział w finałowej gali "na żywo", która odbędzie się 1 grudnia (w środę). O ostatecznym zwycięstwie zadecydują widzowie. Głównymi nagrodami są kontrakt z Max Factor, międzynarodowy kontrakt z agencją modelek oraz portret na okładce Glamour.

Program liczyć będzie 13 odcinków. Poprowadzić go ma znana modelka Joanna Krupa, a w jury zasiądą Marcin Tyszka (fotograf), Dawid Woliński (projektant mody), Karolina Korwin Piotrowska (dziennikarka) i gość specjalny (każdy w innym odcinku).

Trenerami i opiekunami są Magdalena Mielcarz (aktorka) i Michał Piróg (znany jako jujor z You Can Dance). Producentem programu jest Rochstar. Wszelkie informacje o progamie oraz formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie modelki.tvn.pl .

[TVN] Top Model

: 23 cze 2010, 23:50
autor: Kazik
Ciekawe jakiego dnia będą emitować ten program?

[TVN] Top Model

: 24 cze 2010, 10:53
autor: Ediss
Myślę, że w paśmie You Can Dance. Czyli w środę o 21:30.

[TVN] Top Model

: 24 cze 2010, 20:32
autor: CamilloIpla
Zastanawiam się czy w Polsce rzeczywiście są dziewczyny, które odważą się na taki poważny krok. A może już obecne modelki pójdą tam? Chociaż w oryginale są wszystkie nowe, nieznane dziewczyny.

[TVN] Top Model

: 27 cze 2010, 21:56
autor: kamil2505
Kazik pisze:Ciekawe jakiego dnia będą emitować ten program?
Myślę, że będzie do środowe pasmo, które zajmował program "You can dance", ponieważ finałową galę na żywo zapowiedziano na 1 grudnia, a jest to środa.


Już wiadomo także, że gościem specjalnym, przez kilka odcinków, będzie polska modelka Anja Rubik.

[TVN] Top Model

: 01 lip 2010, 21:36
autor: CamilloIpla
Wydaje mi się, że kilka znanych polskich modelek przewinie się przez ten program. Swoją drogą, widzieliście Joannę Krupę w "Szymon Majewski Show"? Jestem ciekaw jak ona poprowadzi ten program zupełnie po polsku :D

[TVN] Top Model

: 24 sie 2010, 10:33
autor: Trzeciak
TVN emituje już zapowiedzi nowego programu "Top Model. Zostań Modelką", którego premiera w środę 8 września o 21:30. W zwiastunie są fragmenty pierwszego odcinka. Co do Joanny Krupy, to rzeczywiście swoją mową pokazuje tak, jakby program prowadziła Amerykanka zamieszkała w Polsce.

http://www.facebook.com/album.php?aid=1 ... 467&ref=mf - zdjęcia z castingów we Wrocławiu.

topmodel.tvn.pl - to oficjalna strona programu "Top Model. Zostań Modelką".

[TVN] Top Model

: 24 sie 2010, 12:24
autor: adekpabianice
W końcu coś innego powstało od tych tańców i śpiewów :D Tylko szczerze szkoda że to Środa a nie Weekend...

[TVN] Top Model

: 24 sie 2010, 13:55
autor: Trzeciak
Weekend jest już zapełniony przez inne, hitowe programy TVN-u. Gdyby program byłby nadawany w soboty o 21:45 (po "Mam Talent!") to i tak nic by to nie dało - zupełnie niepotrzebny jest przesyt emocji dla widzów.

[TVN] Top Model

: 26 sie 2010, 20:17
autor: manol
Zapowiada sie ciekawie

[TVN] Top Model

: 09 wrz 2010, 15:16
autor: ARTUR B.
Nie spodobał mi się ten program. Jednak jest to odskocznia od programów muzycznych i tanecznych, więc pewnie wśród nastolatek (14-18 lat) osiągnie wielki sukces.

[TVN] Top Model

: 05 lis 2010, 14:38
autor: Cosmicgirl
Program na pewno jest ciekawy, ale jednak nie powinny sie do niego zglaszac dziewczyny powyzej rozmiaru 36-38, bo moga sie spotkac z miazdzaca krytyka jurorow. Zanim sie wejdzie do programu, trzeba naprawde uczciwie sie ocenic, zeby nie stac sie miesem rzuconym na pozarcie, bez ktorego ten program by sie po prostu nie krecil.

[TVN] Top Model

: 05 lis 2010, 14:56
autor: wercyngetoryks
Do programu to się wchodziło dawno temu.

Oglądałem kilka odcinków z ciekawości, bo niestety nie dla kobiet - wybrali wyjątkowo dziwnie, według mnie. Ale na modelingu się nie znam, może w tej branży są inne kanony piękna.
Rozrywka taka jak wszystkie programy z formuły "na koniec programu ktoś odpada". Nuda, nuda, nuda. Tylko Dżaona Krupa to ratuje, jej akcent jest fantastyczny! Świetnie podsumowuje go dość znana już aplikacja na facebook'u...

[TVN] Top Model

: 10 lis 2010, 12:21
autor: Bartus610
Rzeczywiście mowa Krupy powala . Tap modl .

[TVN] Top Model

: 25 lis 2010, 14:11
autor: Trzeciak
Już w najbliższą środę o 21:30 finałowa gala na żywo pierwszej polskiej edycji programu "Top Model - Zostań Modelką". W ostatecznej rozgrywce o tytuł polskiej "Top Modelki" zmierzą się:
1. Anna Piszczałka
2. Paulina Papierska
3. Aleksandra Kuligowska

Zwyciężczyni oprócz tytułu polskiej "Top Modelki" otrzyma także kontrakt z z Max Factor , sesja zdjęciowa na okładkę "Glamour" i międzynarodowy 3-letni kontrakt z renomowaną agencją modelek w USA. Oprócz tego specjalne nagrody (niekoniecznie muszą przypaść zwyciężczyni) przygotowali także sponsorzy programu.