[TVN/TTV] Usterka

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Pzet
Junior
Posty: 1055
Rejestracja: 24 sty 2011, 9:54
x 182

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Pzet »

W nowej serii jest trochę zmian - nowa lokalizacja, nowa osoba wcielająca się w klienta. Oglądając ostatni odcinek miałem wrażenie, że oglądam starą serię, głównie za sprawą scenerii, którą tym razem było mieszkanie w kamienicy - dość częsta sceneria w starych seriach. Powróciły również nieobecne w poprzedniej serii komentarze eksperta oceniające pracę fachowców. Tematem nowego odcinka była wykładzina (po raz drugi) i, co ciekawe, zaproszeni fachowcy poradzili sobie z tym zadaniem całkiem nieźle. Tylko jedną z czterech ekip oceniono jednoznacznie źle.
Spooky
VIP Expert
Posty: 1028
Rejestracja: 03 paź 2007, 15:34
Lokalizacja: Szczecin
x 26
x 90

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Spooky »

Od 5 września kolejna już 6 seria Usterki na antenie TTV z tego co udało mi się zauważyć będzie nowa oprawa.
Obrazek
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

oprawa jest trochę odmieniona ale nieznacznie, są nowe osoby w domach, głównie osoby młode i nowa osoba która kontroluje fachowców w pomieszczeniu z kamerami - to nowość :) reszta bez zmian
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Ta nowa osoba to Dominik Strzelec, który jakiś czas temu prowadził w TTV program "Odlotowy ogród". Jak dla mnie on i te jego wtrącenia z - nazwijmy to - reżyserki są zbędne.
2009-2021
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Dziś ponownie w programie o.. tapetach. Temat który już się powtarza.. dodatkowo dziewczyna w domu na minus..
Awatar użytkownika
Marecki384
Obserwator
Posty: 394
Rejestracja: 24 sie 2013, 12:09

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Marecki384 »

Ech z początkowych odcinków pamiętam jeszcze akcje ze slusarzem
Jakis kabareciarz go wnerwiał :) Chyba z Formacji Chatelet
cfcpoland
Poster
Posty: 1528
Rejestracja: 11 maja 2014, 15:09
x 2

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: cfcpoland »

Wywiad z Dominikiem Strzelcem dotyczący programu i wpadek na planie: http://natemat.pl/136529,prowadzacy-z-k ... a-partacze
Awatar użytkownika
Flis
Użytkownik
Posty: 128
Rejestracja: 24 lut 2012, 0:02
Lokalizacja: Podkarpacie

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Flis »

Jestem czasem stałym widzem i super program. Troszkę ludzi uczy by fachowców przypilnować.
Awatar użytkownika
Captain_M
VIP Expert
Posty: 3924
Rejestracja: 17 lis 2013, 10:51
x 27
x 317

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Captain_M »

Od 1 czerwca TVN będzie emitował 3 sezon programu w poniedziałki po 23.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert
Posty: 6106
Rejestracja: 04 lut 2014, 23:02
x 515
x 1581

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Rektor »

A szkoda, że nie wcześniej, bo program mógłby mieć stałą widownię w przyzwoitym czasie.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

W obecnie emitowanej serii wypowiedzi Dominika Strzelca są rzadziej emitowane. Według mnie dobrze, o ile ktoś żywy poza "gospodarzami domu" się przyda (ale czy sam Strzelec? How about no, z drugiej strony pierwszy sezon "Usterki" po wskrzeszeniu był drętwy), o tyle często jego wstawki były na zasadzie "powiedział co wiedział".

Obecna seria przeniosła się do pensjonatu w Trójmieście (to dobry pomysł). Prace zlecane robotnikom? Montaż rozsuwanych drzwi czy żagla-zadaszenia. Scenarzyści robią co mogą, żeby nadal się świeżo "Usterkę" oglądało, ale czuć powoli zmęczenie materiału.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Tymczasem wiosenna seria przeniosła się do Wielkiej Brytanii. W programie można podejrzeć zmagania zarówno autochtonów, jak i Polaków.

I to tyle z nowości, bo reszta bez zmian. Dominik Strzelec nadal irytuje (a może i bardziej, bo dostał "śmieszne" podsumowanie odcinka emitowane pod koniec), usterki w tej serii skupiają się nie na usterkach, a pracach budowlanych: wyrównywaniu ścian czy stworzenia składziku na opał. No i niestety wraz z emigracją "Usterki" możemy oglądać tylko jedną gospodynię domu (oby się to zmieniło).

Z jednej strony realizacja w Wielkiej Brytanii wnosi nieco świeżości, z drugiej zrobiło się bardziej monotematycznie. Co kto lubi, dla mnie jeżeli chodzi o jakość produkcji to na "Usterkę" nadszedł już czas.
Awatar użytkownika
Ama18
VIP Expert
Posty: 2571
Rejestracja: 19 paź 2008, 20:04
x 993
x 672

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ama18 »

Dzisiaj o godzinie 22 zadebiutowała kolejna seria Usterki. Tym razem akcja dzieje się w Przemyślu... no i w sumie tyle. Cała reszta bez zmian, jak ktoś lubi konwencję programu i Dominika Strzelca to nowe odcinki także powinny się spodobać. Widać po forum, że zainteresowanie Usterką opadło i nie dziwię się, bo ile można? ;)
Awatar użytkownika
Jordi
VIP Expert
Posty: 16073
Rejestracja: 13 sty 2013, 19:03
x 3524
x 2826

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Jordi »

Ja jestem jedną z tych osób. Ile można? Ten program jak dla mnie jest już tak monotonny, że nic nie bawi (od 2 lat wałkowane jest w kółko to samo - dziś kładzenie tapety - w przeciągu 2 ostatnich lat chyba z 10 raz :( ). Strzelec od początku mi nie pasował tutaj i jego przemądrzałość mnie przynajmniej wkurza, a nie zadziwia...

Największy plus Usterki jest taki, że dzięki niej Nauka Jazdy jest po Agencie, a nie w trakcie :D
Awatar użytkownika
Direct
VIP Expert
Posty: 9316
Rejestracja: 10 maja 2009, 18:09
Lokalizacja: Śląsk
x 154
x 425

[TVN/TTV] Usterka

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Direct »

Ama18 pisze:Dzisiaj o godzinie 22 zadebiutowała kolejna seria Usterki. Tym razem akcja dzieje się w Przemyślu... no i w sumie tyle. Cała reszta bez zmian, jak ktoś lubi konwencję programu i Dominika Strzelca to nowe odcinki także powinny się spodobać. Widać po forum, że zainteresowanie Usterką opadło i nie dziwię się, bo ile można? ;)
Powrót do TTV w 2013 r. pamiętam początkowo jako kopiowanie pomysłów ze starych odcinków. Oglądało się to źle, bo brakowało świeżości. Z kolei później program znalazł jakiś pomysł na siebie w postaci drobnych prac remontowych typu zamontowanie rynny czy pergoli w ogrodzie, ale niewiele ma to wspólnego ze starą odsłoną i tytułem "Usterka". Bardziej pasowałoby tutaj "Fachowcy". Po prawdzie ten format wyczerpał się już w 2004 roku, kiedy tematem odcinków była wróżka czy masażysta.
2009-2021
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości