[TVN] MasterChef

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Damianou18
Activist

[TVN] MasterChef

Post autor: Damianou18 » 08 gru 2019, 22:50

Dzisiejszy finał bardzo sprawnie przebiegł. Na szczęście bez zbędnych wstawek, jak we wcześniejszych finałach :D w sumie, kto by nie wygrał z tej czwórki, to i tak byłoby super :) Grzesiek wygrał, no i git ;) Pozytywny uczestnik z ciekawymi pomysłami. Edycja jak zawsze bardzo fajna, mili i sympatyczni uczestnicy, co do których nie było większych zgryzów. Chociaż Madzia trochę denerwująca się zaczyna robić.
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!

[TVN] MasterChef

Post autor: N-O-R-O-N » 10 gru 2019, 16:10

MasterChef traci, ale prowadzi w 16-49, edycję oglądało 1,91 mln, finał programu z najlepszym wynikiem.
#TVPZaMurem :twisted:

2020.
J-Will
Użytkownik

[TVN] MasterChef

Post autor: J-Will » 12 gru 2019, 0:19

Damianou18 pisze:
08 gru 2019, 22:50
Chociaż Madzia trochę denerwująca się zaczyna robić.
Zgadzam się, Panna Piggy zaczyna się robić bardzo irytująca szczególnie jak podchodzi do uczestników i mówi im co mają robić a co nie zamiast sugerować jak pozostali jurorzy. Stąd też nie powiem, ale trochę się ubawiłem jak Magda ją zlała tym "yhym, yhym" przy zadaniu z wątróbką a potem bardzo mądrze w setce powiedziała, że to to jest jej danie, wie jak je robić i zaufa sobie (coś mi się zdaje, że wcale tego masła nie dodała tylko powiedziała tak na odczepnego). Generalnie nie miałbym nic przeciwko aby niczym w MasterChefie juniorze Gesslerowa została zastąpiona przez Gesslera, myślę, że programowi wyszłoby to na dobre.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”