[TVP1] Rolnik szuka żony

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
SNOL
VIP Expert
x 138
x 164
Kontakt:

[TVP1] Rolnik szuka żony

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Kolejny fantastyczny odcinek, szykuje się mocny sezon. Doskonale dobrani uczestnicy, pełen wachlarz społeczny (mimo oczywistego ograniczenia do rolników). Jest szansa, że program przyciągnie nie tylko starszą widownię. W pierwszym epizodzie rozwalił mnie Tobiasz, nie mogłem przestać się śmiać! :D

Ciekawe czy znajdzie się w tym wątku ktoś, komu niekoniecznie podchodzi program tego typu. Może włożyłby łyżkę dziegciu w naszą beczkę?
tylko prywatne opinie. Tutaj od 13 lat.
piotrekzgr
Junior

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: piotrekzgr »

No i padło też na mnie - nie przepadałem za 1 edycją, a teraz...oglądam i pierwszym odcinkiem jestem oczarowany :D Ania najlepsza i Rafał :D Ten Robert nieco dziwny, nie pasuje mi do reszty. Ogólnie Manowska bardzo sympatyczna jest dla nich :) Ciekawi mnie co będzie dalej, także niedzielne wieczory poświęcam Rolnikom :P
cfcpoland
Poster

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: cfcpoland »

Oglądałem wczoraj w internecie pierwszy odcinek drugiej serii "Rolnika..". Co do wrażeń - program trzyma poziom z 1 edycji, nawet ją przewyższa. Szczególnie za sprawą Manowskiej - jako prowadząca super. Jednak wydawało mi się wczoraj, że za często się uśmiecha - przy czytaniu listów i sprawia jakby wrażenie trochę sztucznej (ale może to moje pozory?) Ale w tej roli spisuje się bardzo dobrze.

Co do Rafała (27 lat) - podobnie jak Paweł w 1 edycji ale wydaje się bardziej ułożony, poukładany, zrównoważony. Grzegorz też podobnie, ale tego z poprzedniej edycji nie przypomina, całe szczęście. Robert może nie jest najlepszy ale też wydaje się człowiekiem w porządku. Najlepsze wrażenie wywarł na mnie Eugeniusz (75 lat). Rozważnie oceniał listy i kandydatki, lepiej jak najmłodsi kandydaci.

Rolniczka Ania - według mnie ma zbyt wysokie wymagania (niepalący, niepijący, wiedzący czego chce itd.) Może dlatego, że życie ją tak nauczyło. Matka powiedziała, że jest wybredna, też tak uważam. Mam skojarzenia do Adama Kraśki - też miał wymagania, jestem ciekawy czy kogoś znajdzie, oczywiście tego jej życzę. Na razie wszystko jest na dobrej drodze. Za tydzień do tych 5 osób przyjadą kandydatki a do rolniczki kandydaci. Oglądalność prawie 4 miliony z tego co widziałem, jest dobrze. Kolejne odcinki obejrzę ;)

Paweł Szakiewicz z 1 edycji kandyduje w wyborach parlamentarnych z ramienia jednej z partii - http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/ro ... 74866.html Adam Kraśko (wszędzie go pełno) też chce do parlamentu :lol: Ale zaproszenia nie dostał.
lukaa
Junior
x 3
x 2

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: lukaa »

Niech się nie pcha jeszcze tam.. Troche przegina że wszędzie by chciał być ;/ Maskara jakaś. . @up popraw link na koncu bez
xyz
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1122
x 3659

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: pulkownik »

Marta Manowska w "Ogniu Pytań" Plejady - http://plejada.pl/ogien-pytan-marta-manowska/zs7bwm :D
[ Spoiler ]
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3425
x 1540

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: Trzeciak »

Drugi etap programu kręcony był nie 1, aż 2 dni - w przeciwieństwie do pierwszej edycji. Rezultaty wyborów rolników zostaną pokazane dopiero za tydzień, wtedy też zostanie pokazany trzeci etap program.
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 2020
x 1935

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: Jordi »

Dobry ep. Babcie napalone równo na Eugeniusza XD Jedna to mi przypomina Hiacyntę Bukiet :lol:

Najnudniej było u Ani. Widać, że tylko jeden naprawdę jej się spodobał (ten samotny ojciec). U Roberta 4 kobitki, ale każda kompletnie inna. Grzesio ma ciężki orzech do zgryzienia, a Rafał prosto z mostu zapytał jedną o problemy to biedna się rozkleiła - totalny brak taktu u niego... Ale parę fajnych babek ma (choć ta w jego guście, to w moim totalnie nie jest - włosy zafarbowane na kolor smoły, zbyt ciemny makijaż i w ogóle taka nijaka... Za to charakterna jest ta ruda - skubana czuję, że będzie dobra w dalszych etapach (jeśli przejdzie).
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 548
x 1323

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: Medyk24 »

Obejrzałem sobie też wczorajszy odcinek i najbardziej rozwaliła mnie szczerość jednej z kandydatek, która przyznała, że wybrała konkretnego rolnika ponieważ podobał się jej jego... traktor :lol:
POZDRAWIAM, Medyk24
Jordi
VIP Expert
x 2020
x 1935

[TVP1] Rolnik szuka żony

Odcinek dobry, choć parę rzeczy mnie zaskoczyło. Dokładnie rzecz ujmując wyborów.

Rafał jest dwulicowy i udaje kogoś, kim nie jest. Po tym epie jestem tego pewien. Jedna z dziewczyn przejrzała go na wylot. Dziewczyna radosna, starała się nawiązać kontakt, a ten od samego początku jak usiadła mina "idź mi stąd". Jak można się tak zachowywać? Odsyłając ją z kwitkiem też "idź sobie i nie wracaj" - tak wyglądała jego mina i gesty - Ba nawet ręki jej nie podał. Już przy wyborze 5 mnie zadziwił odrzucając rewelacyjną Rudą. Najlepsze, że "jego faworytka" otwarcie mu powiedziała, że nie będzie nic lepić, bo ją to nudzi i ma gdzieś jego zdanie. On nic sobie z tego nie robi i wpatrzony jak w obrazek. Super - zanosi się na parę dwóch "pustaków" za przeproszeniem. Po 3 epach mam do niego 2x większy awers, niż do Pawła z 1 edycji... Wątek najsłabszy moim zdaniem.

Robert odrzucił pulchną i mimo jej płaczu, nie było mi szkoda tej kobity. "Bo jej kalambury się nie podobały i myślała, że coś lepszego wymyśli". Poza tym ciężko go rozgryźć, bo każda z pozostałej 3 ma dla niego i wady i zalety. Choć wada Kryśki to taka przestarzała i uprzedzeniowa do ludzi z wschodu. Zapowiada się lepiej, niż myślałem XD

Grzegorz wybrał moje dwie faworytki, ta środkowa w różowym zdziwi mnie szczerze, jak nie odrzuci jej jako pierwszej. Taka nijaka i plotkowała pod drzewem o innych. Malutka jest bardzo prawdziwa i szczera. Poza tym ładna dziewczyna, a druga za to otwarta i wesoła. Te dwie bardzo dobrze wybrał i może być ciekawie w tym wątku.

Ania w końcu jakoś się rozruszała, no i tu mnie mega zaskoczyła wyborem młodego. Byłem pewien, że pójdzie w tego drugiego, a tu coś jej nie pasiło w nim i w ogóle. I tak uważam, że ewidentnie najbardziej podoba jej się ten, co ma syna 15-letniego i od 10 lat pracuje w Anglii. Iskrzy między nimi bardzo. Różowy dużo gada i duszą towarzystwa jest, ale tak wydaje się, jakby Ania widziała w nim dobrego kumpla, a nie faceta na całe życie. Może to się zmieni... Też ten wątek szykuje się ciekawie.

No i dziadek miał najgorzej, bo 3 z 5 napalone na niego równo. No i wszystkie 3 wybrał. "Hiacynta Bukiet" odpadła, bo była "zbyt damowata", a ta druga "zbyt cicha". Czuję, że kobitki dadzą mu popalić równo. Nie cofną się przed niczym xD Najlepsza była odrzucona malarka, która wprost powiedziała, że "czeka na nią facet" - w zapasie miała drugiego :lol:

Marty prawie że nie było widać, no i w kulminacyjnych momentach też nie przeszkadzała. Może i lepiej... Momentów na rozmowy będzie jeszcze sporo, a tak w 100% skupiono się na wyborach uczestników.

Edit: 3ep miał w końcu ponad 4 miliony widzów. Dokładnie 4,16mln :D
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3425
x 1540

[TVP1] Rolnik szuka żony

Gigantyczny wzrost oglądalności programu "Rolnik szuka żony". Format w ciągu roku zyskał prawie 1,4 mln widzów, 7-8 pkt. proc. w udziałach w obu grupach, i deklasuje konkurencję. Chyba już spokojnie można powiedzieć, że za rok zobaczymy trzecią edycję: http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ro ... mln-widzow
Pozdrawiam, Trzeciak
RobertMarc
Użytkownik
Kontakt:

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: RobertMarc »

Pewnie tak będzie, zastanawiam się skąd się bierze popularność nie tylko Rolnik Szuka Żony ale innych tego typu programów, nie mówiąc o serialach paradokumentalnych, przecież przy nich Kiepscy to serial wysokich lotów.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 3425
x 1540

[TVP1] Rolnik szuka żony

Nie porównywał bym "Rolnika..", którego niezwykle mocnymi cechami są autentyczność, świetna realizacja i formuła do paradokumentów - szczególnie tych produkcji Tako Media.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Medyk24
VIP Expert
x 548
x 1323

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: Medyk24 »

Swoją drogą w dzisiejszych czasach kiedy wszystko mamy niemalże podane na tacy w Internecie, naród się rozleniwia i coraz częściej woli prostą, niewymagającą i nieskomplikowaną rozrywkę, taka smutna prawda.
POZDRAWIAM, Medyk24
Jordi
VIP Expert
x 2020
x 1935

[TVP1] Rolnik szuka żony

Bardzo dobry odcinek, choć parę rzeczy mnie uwierało głównie u jednego z panów.

Oczywiście chodzi o Rafała. Nawet patrząc po FB coraz więcej ludzi zachodzi w głowę, co on widzi w tej czarnej. Najlepsza u niego była matka, jak ją zobaczyła i ten tekst "Boże, gdzie ona do pracy w gospodarce?" :lol: Dokładnie mam to samo zdanie. A jak podglądała potem z góry i ten tekst "proszę, proszę..." - Myśli, że jest cwana, ale wyjdzie szydło z worka - czuję to. No i ta ich rozmowa o płatkach róż. Jezu naprawdę, czy on jest taki głupi, czy na serio patrzy tylko na wygląd i kupę "tapety" na twarzy? Ona takie ma odzywki, że ja bym od razu ją odesłał...

No i tylko jedna zdjęła buty i zachowała się porządnie. Cała reszta z Manowską na czele w szpilach po chałupie. Jak Rafał (gospodarz) chodzi na boso, no to sory...

U Ani irytuje mnie gadatliwy. Wydaje mi się, że jest strasznie zdesperowany, żeby jej się przypodobać. Młody trochę bez ogłady - nawet matce kwiatów nie kupił tak trochę to słabo wyglądało. Przyjechał jak gość do hotelu trochę. Najlepsze wrażenie nadal sprawa ten z Anglii i to ewidentnie.

Eugeniusz ma jedną strasznie nawiedzoną. Jakby mogła, to już by się do niego dobrała. Nawet ten tekst "Takie duże łóżko, a ja sama?" :lol: Pozostałe dwie nieco zdystansowane, ale to przy tej narwanej tak w tle bardzo były. Powinny się rozkręcić.

U Roberta dość spokojnie póki co. Na rodzicach wrażenie wyglądem zrobiła głównie Krysia, ale nawet ja się nie dziwię xD Wszystkie 3 bardzo sympatyczne.

U Grzesia z lekka irytuje ta, co przy wyborze była w różowym. Taka "hihi haha" i rozgadana. Ujmuje mnie nauczycielka - cicha, spokojna, nieśmiała, ale bije od niej ciepło. Trzecia też spoko, już pokazali, że pozostałe będzie "ganiać" do treningów, jako że uwielbia fitness XD

No i u Rafała praktycznie nic nie pokazali - rozmowa o niczym przy stole tak naprawdę. Z przyjazdu najlepsze wrażenie zrobiła ta, co zdjęła buty wchodząc do domu. Czarna jest ewidentnie najgorsza...
Jordi
VIP Expert
x 2020
x 1935

[TVP1] Rolnik szuka żony

Właśnie obejrzałem kolejny odcinek.

U Gienia to kobity szaleją. Zwłaszcza Stasia napalona jak nigdy. A jak polazła na pole w szpilkach, to już mnie zabiła totalnie. Widać, że powoli zaczyna "irytować" pozostałe dwie.

Do Rafała chyba w końcu dotarło, że czarna jest beznadziejna. Nic jej na tej wsi nie pasuje. Najchętniej leżałaby i pachniała całe dnie. Nie mam bladego pojęcia, po co ona się w ogóle zgłosiła do tego programu. Zgadzam się z ojcem Rafała, że najlepiej ewidentnie radzi sobie Justyna, ale Rafała zaczyna wyraźnie ciągnąć do Marty - też spoko się wydaje, choć Justyna mi zaimponowała w tym odcinku. Żadnej pracy się nie boi i bardzo wiele wie na temat życia na wsi. Dobre przeczucie miałem, że ona będzie najlepsza z tej trójki XD

U Grzesia dwie kombajnem jeździły, a faworytka (choć otwarcie nie powiedział, ale ja i moja rodzina jesteśmy 99% pewni, że to przedszkolanka mu do gustu przypadła) gotowała z mamą obiad i zaniosła na pole. Ogólnie słabo to momentami wyglądało, bo jedna z nim kombajnem jechała, druga stała i się nudziła i potem na odwrót. A przedszkolanka praktycznie z nim czasu nie spędziła.

Robert chyba coraz bardziej skłania się ku blondynie. Kryśka kusi ciuszkami i wyglądem ogólnie, ale na niewiele to się zdaje póki co. Trzecia raczej do odstrzału będzie na pewno.

No i Ania na koniec. Już gagatek mniej irytował, a więcej robił. Jednak to ten z 15-letnim synem nadal wyraźnie najbardziej pasuje Ani. Młody wyleci na bank jako pierwszy - śpioch, leń, no i boi się piły. Przyznała sama, że ona chce, żeby facet się nią zaopiekował, bo "dziecko to już mam" XD

Manowskiej nie było, ale widać pewną zmianę w stosunku do 1 edycji. Idzie po polu w wysokich koturnach, idealnym makijażem i fryzurą. W 1 serii była bardziej "swojska". Nie pasuje mi taki styl do takiego programu... Choć nadal jest wyraźnie na uboczu i to wielki plus.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”