[TVP1] Rolnik szuka żony

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

U Krzysztofa czuć, że dziewczyny niezbyt chętnie garną się do pomocy na wsi. Jessica to wiadomo o czym myśli, a pozostałe dwie kandydatki chyba skupiają się na intrygach.

I oczywiście Jessica rozbraja. "Jestem wierząca, ale chodzę tak raz na miesiąc do kościoła". ;D

I kolejny tekst "Nie rzucę palenia, bo palę". ;D

Ale z tą zabawą w kałuży, to kandydatki Krzysztofa sporo przesadziły.

A kandydatki Jana już mają dość jego głupich i przemądrzałych docinek.

No i chwyt jego kandydtaki za cztery litery. Tak leciwy facet, a tak żenująco się zachowuje.

U Łukasza też dziewczyny zaczynają psuć atmosferę. Podczas śniadania widać wewnętrzne napięcie między rywalkami.

Grzegorz już myśli, by zobaczyć kandydatki w strojach kąpielowych. W niebezpiecznym kierunku to zmierza.

Jan to co robi to już mistrzostwo. Daje kwiaty, a jednocześnie próbuje usprawiedliwić swoje głupie zachowanie. Facet nie panuje nad emocjami.

Przypomnę, że kolejny odcinek z powodu meczu wyjątkowo za dwa tygodnie o 21:35 po emisji "Wieczoru Wyborczego".
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Zdecydowanie najbardziej pozytywny bohater to Grzegorz. Taki "swój chłopak" - elokwentny, uszy nie bolą gdy mówi. Ma swoją mądrość, przy zachowaniu lekkiego zboczenia (w końcu młodość, a krew nie woda ;). No i u niego najluźniejsza atmosfera, istna sielanka póki co.
Krzysztof albo taki prosty, albo cały czas peszy się obecnością kamer. Ma swoją showmankę, Jessikę - taka trochę Jola Rutowicz pod względem złotych myśli, ozdóbka tego programu, ale czy jedyna niegrzesząca inteligencją wśród kandydatek Krzysztofa? Po dzisiejszym odcinku mam wątpliwości...
Jan - porażka... Jak w każdej edycji, najstarszy uczestnik okazuje się oblechem i zbereźnikiem. Smutne to i słabe.
Łukasz - początkowo wzbudził moją sympatię, ale po co zapraszał 2 dodatkowe dziewczyny, skoro i tak adoruje jedną? Szkoda mi Pauliny, najładniejszej i najbardziej pracowitej dziewczyny spośród trzech kandydatek. Pierwsza wstaje, pomaga, stara się, robi śniadanie, a ten i tak łapie się za rączki z inną. W następnym odcinku też widać, jak Paulina myje okna w oborze, a pozostałe się przyglądają. Był chyba straszny zawód miłosny, skoro ewidentnie się zauroczyła rolnikiem, a on ślepy... Ehh.
Marek - tło dla pozostałych, mimoza.
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

A ja mam zupełnie inne odczucia, po pierwsze zacznę ze odcinek mega nuuudny no,ale...
Grzesiek dla mnie to on myślami jest gdzieś indziej, niby faktycznie całkiem tam fajnie symaptycznie,ale widać ze żadna go jakos nie pociąga , pewnie wybierze obstawiam blondyneczkę-odbębni rewizyty i randkę i tyle z tego bedzie, on już chyba myśli jakie to laski pojawią sie po programie ;)
Jan - od początku pisałam ze to bedzie największy prostak i udawacz szukający rozgłosu nie żony ze wszyskich edycji-tak jest
Krzysiu dzieciak, żadna dla niego, dwie zawistne zazdrośnice i Jessica z zupełnie innej bajki, aczkolwiek Jessica w porówaniu do pozostałych dwóch budzi u mnie pozytywne emocje-jest jaka jest nieudaje nikogo i najważniejsze nie jest zawistna jak tamte
Łukasz i tu znów mam wątpliwosci , czy faktycznie on i ta jego faworytka Agata aby na pewno nie znali sie wczesniej?! Tym bardziej że juz wiadomo pewne rzeczy
[ Spoiler ]
Zgodze sie ze Paula jest całkiem ok ,ale ludzie nie zakochuje sie w kimś kto najwięcej pracuje czy sie stara etc-tylko trzeba poczuć to "coś" (jak mówił Karol) .
Marek-dla mnie najbardziej pozytywny bohater tej edycji, fajnie sie otwiera ( oby mama trochę sie schowała) ma fajne babki, i szczerze w sumie tylko jemu kibicuję, bo jeśli komuś sie naprawdę uda to czuję ze jemu-chociaż to łatwe nie bedzie, i na pewno nie przy kamerach ;)
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

11 listopada będzie emisja programu, a więc finał sezonu 2 grudnia.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Cos sie panowie w kategori wiekowej 55 + nie spisuja, kolejny raz.
Moze czas na rolniczke seniorke poszukujaca ?
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

W zeszłorocznej edycji omal takiej seniorki nie mieliśmy. ;)
annawoj1104 pisze: Jan - od początku pisałam ze to bedzie największy prostak i udawacz szukający rozgłosu nie żony ze wszyskich edycji-tak jest
Dokładnie. Stanisław z pierwszego sezonu był chociaż tylko chłodny. Eugeniusz z drugiej chciał przeżyć przygodę. Zbyszek i Mikołaj z kolejnych dwóch edycji mimo drugiej młodości to chociaż byli nieśmiali, ale nikt nie epatował tak uporczywymi docinkami jak to robi w obecnej edycji Jan. Z taką osobą to ciężko współpracować, a co dopiero wejść w związek.
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Ze Stasiem z 1 edycji to tak naprawde było tak ze on sam nikogo nie szukał, został zgłoszony przez szwagierkę, poczatkowo źle zrozumiał zasady programu i sie zgodził ( no to była nowośc u nas wtedy) gdy mu wyjaśniono ze tak naprawdę ma szukac zonę chciał zrezygnowac-bo on nie szukał zony, ale jakos go tam przekonali tzn produkcja go przekonała,więc wyszło jak wyszło -to wszystko jest w książce Marty/
Eugeniusz i Mikołaj też nie byli moimi ulubieńcami, ale potrafili sie zachować (owszem Mikołaj nagrafił sobie gdy wybrał jedną a poleciał do drugiej, i w finale też coś tam nie fajnie powiedział) ale generalnie potrafili ugoscić panie bardzo elagancko , i ich zachowania były takie na ile panie pozwoliły, paniom Mikolaja jakos tam sie nie przeszkadzaly jego zaloty-też momentami dosć odwazne, ale nie było sprzeciwu.
A u tego Jana sprzeciw był i to wyrażny, a on dalej swoje... I ogólnie jego zachowania, najpierw w kuchni "on tu siedzi bo on jest panem domu" etc
Natomisat Zbyszka z 3 to ja starsznie lubie, i ile razy go sobie przypominam to sie śmieję ;) On to tak raczej gawedziarz był, miał te swoje "ja cie moze tu przytrzymam ten tego " etc. ale też jak było "nie" od pani, to nie łapał...

Baba 60+ jakos tak była w 4 edycji w wizytówkach, i niestety nie dostała sie. Ja ogólnie licze ze w 6 edycji bedą z 2 kobiety (młodsza starsza) , bo obstawiam ze wkrótce ogłoszą nabory rolników do kolejnej edycji, i oby jak najmniej takich Janów...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

annawoj1104 pisze: Natomisat Zbyszka z 3 to ja starsznie lubie, i ile razy go sobie przypominam to sie śmieję ;) On to tak raczej gawedziarz był, miał te swoje "ja cie moze tu przytrzymam ten tego " etc. ale też jak było "nie" od pani, to nie łapał...
Też go lubię szczególnie, że sam przeżył dwie wielkie rodzinne tragedie. Jego żona przecież zmarła na nowotwór, a przed zeszłorocznym Bożym Narodzeniem zginąl jego syn.
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Jakoś w wakacje Zbyszek z Moniką z jego edycji byli w Pytaniu na Śniadanie, i jest w dobrej formie,rozgadał sie jak to on, Monice mało do głosu dał dojść ;) Mimo ze bardzo kibicowała mu i Irence -którą też bardzo polubiłam, mimo tego jego niezdecydowania-to jakoś mówie lubię go , dla mnie pozytywny człowiek /
Awatar użytkownika
Tradycja
Junior
Posty: 1104
Rejestracja: 31 mar 2016, 5:22
x 29
x 49

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Tradycja »

Marek z obecnej edycji przypomina mi Tomasza Komende.
Wybaczcie musialam to z siebie wyrzucic ;)

Oby w tym odcinku cos sie zaczelo dziac, bo poki co to nie moze sie rozkrecic ,Jess nie uciagnie ;) calego programu.
Awatar użytkownika
Damian1998
VIP Expert
Posty: 2134
Rejestracja: 22 mar 2017, 22:09
x 1754
x 693

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Damian1998 »

Wczoraj i dzisiaj był nagrywany finał.
"Żeby Polska była Polską. Bądźmy razem z Telewizją Polską" AD 2021 - J. O. Kurski 🤡🤡
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Za rok szósta edycja programu. Właśnie ruszają castingi. :)
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Trzeciak z prędkością światła, cóz 6 edycja przy takiej widowni nie dziwi, ale oby wprowadzili jakieś zmiany bo wszystko juz takie przewidywalne jest...
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Program nie trwa nawet dwie minuty, a już Jessica goleniem nóg rozwala. ;D

No i Jessica jako pierwsza żegna się z programem. A ta jeszcze wyskakuje z tekstami o tym jak to się nie stroiła.
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
VIP Expert
Posty: 3669
Rejestracja: 10 maja 2018, 10:29
x 286
x 867

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: annawoj1104 »

Krzysztof odprawił Jess, no to juz bedzie antybohaterem na FB ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości