[TVP1] Rolnik szuka żony

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Alek1224
Thinker
Posty: 5528
Rejestracja: 03 lut 2016, 11:01
x 82
x 514

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Alek1224 »

11.10 nie będzie emisji programu.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Ogląda ktoś 7 edycję?
Dla mnie dziadek Józek spalony od początku, jest bardzo dziwny, gada nietrafione teksty, obawiam się co będzie dalej odstawiać.
Magda ładna i widać że ogarnięta dziewczyna, oby tak dalej
Paweł i Maciek wydają się spokojnymi wyważonymi osobami, podobają mi się. Mają też jakiś określony typ partnerki, Paweł lubi kobiety z pasją, a Maciek same brunetki wybrał 🙈
Do Dawida jakos nie mogę się przekonać, ma dziwny wzrok, i czuję że może coś odpalić, poza tym chyba żadna konkretnie kandydatka mu się nie podobała.

Ktoś tam gdzieś zauważył, że któraś z kandydatek już była w edycji z Sewerynem, jako jego koleżanka 🙈😋
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Po wczorajszym odcinku to się nawet nie dziwię dzieciom Józka, że go się wyrzekły. Obmacał czarnulę, tu za cycka, tu za boczek, tańce odstawiane. A potem ją odrzucił, bo go nie pociąga fizycznie... A szkoda, bo babka sympatyczna, no i zapowiadałaby się ładna wojenka na gospodarstwie z napaloną na seniora blondynką.

Rolniczka udaje taką och i ach, ale słoma z butów wystaje. Doktorant testujący swoje kandydatki i narcystyczne pytanie "jak brzmi tytuł mojej pracy doktorskiej?" - składający się z takiej ilości dziwnych słów i fachowych określeń... Zresztą użycie przez niego po sobie słów "też również" obnażyło elokwencję wykształconego rolnika... "Wyspiarz, który nie przetrwał" nie ma żadnej osobowości, w kółku mówi o tych "Baśkach", bo i nic innego nie ma do powiedzenia. Jak na kogoś celującego tylko w duże produkcje telewizyjne powinien już mówić płynnie chociaż.

Polubiłem Dawida i chyba po raz pierwszy od dawna w "Rolniku" szczerze mu kibicuję.
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Ja kibicuje Pawłowi, i liczę, że znajdzie tu miłość. Jest spokojny, uprzejmy, wie czego szuka, a przy okazji facet z pasją.
Józef od początku mi się nie podobał, jeszcze inne dziadki to z czasem pokazywali swoją twarz, a ten od początku erotoman...🙄🙄
Maciej wybrał tą nauczycielkę, bardzo mi się ona nie widzi, zapatrzona w siebie i taka pewna siebie, może też wyjdą cyrki, że już wcześniej się znali...🙄🙄 Czy Wam też Maciek nie przypomina Diego Luny? 😁
Magda według mnie nietrafione wybory, coś czuję, że nie znajdzie tu miłości.
I Dawid, na początku nie byłam do niego przekonana, teraz już bardziej, więc zobaczymy 🙂

EDIT: u Maćka, jedna z kandydatek to też weteranka programów randkowych. I według opinii widzów, chociaż może to plotki, dziewczyna ma dwójkę dzieci z dwoma różnymi mężczyznami, odeszła od zakonu, itd
Chyba u niego nic nie wyjdzie, ale za to może się dziać. szkoda, bo w mojej opinii ma najmniej fajne kandydatki.
Ale chłop ma swój typ urody, tylko brunetki 😅
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

A ja tak trochę zapomniałam, że nowe odcinki lecą, dobrze, że mi forum przypomniało ;)

Józef - co by tu dużo pisać, w kolejnym sezonie musi być znów erotoman gawędziarz :rolleyes:
Magda - nie wiem, ten gość z tatuażami to jak dla kompletna pomyłka, z kolei Adam jest dla niej trochę zbyt spokojny i za mało spontaniczny
Paweł - robi bardzo dobre wrażenie, życzę mu jak najlepiej. Myślę, że niektórzy odbierają go przez pryzmat udziału w WP. Jak dla mnie nie jego wina, że WP to była klapa, a jakiegoś wielkiego parcia na szkło to ja tu nie widzę :)
Dawid i Maciek - na razie nie mam o nich wyrobionego zdania, niektóre z ich kandydatek się dobrze zapowiadają.
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2392
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1559
x 407
Kontakt:

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Było to już pisane, ale niech zostanie to powtórzone tutaj. Że z tym programem jeszcze dłuuugo się nie pożegnamy.
Obrazek
https://[link zakazany]/artykul/r ... p1-liderem
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2020, 14:58 przez deadline, łącznie zmieniany 1 raz.
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Nie ma się co żegnać z przyjemnym w odbiorze programem, którym widz jest raczony a nie katowany co sezon (babciu Nino - zobacz jak to się robi...).

Ogromny skok udziałów w 16-49 - Wzrost o 1/4 w porównaniu do poprzedniego sezonu. Kura już dziękuje Edkowi za "Usta Usta" - akurat te 5 punktów procentowych to tyle, co straciła TVN r/r.
tinsel pisze: 28 wrz 2020, 15:28 Paweł - robi bardzo dobre wrażenie, życzę mu jak najlepiej. Myślę, że niektórzy odbierają go przez pryzmat udziału w WP. Jak dla mnie nie jego wina, że WP to była klapa, a jakiegoś wielkiego parcia na szkło to ja tu nie widzę :)
Klapa "Wyspy przetrwania" nie ma tu nic do rzeczy. Paweł ma ogromne parcie na szkło, a przybrana poza spokojnego, szukającego miłości w obliczu założonego kanału na YT zakrawa o ogromną hipokryzję. Zresztą, od początku ten człowiek mi nie leżał. https://www.youtube.com/channel/UCGA3IP ... MjATZ5PMhg
tinsel
VIP Expert
Posty: 4071
Rejestracja: 25 mar 2019, 11:32
x 619
x 1272

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: tinsel »

O kanale nie wiedziałam, ale jak dla mnie nadal od prowadzenia kanału o farmie do typowego lansu w internetach daleka droga ;)
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

@tinsel trudno, żeby farmer stał się influencerem, z jakimi mamy do czynienia na co dzień... Nie jest on jednak taki szlachetny, jak się przedstawia, wie doskonale, że takie działanie na wielu polach (nie tylko uprawnych) ułatwia nawiązywanie kontaktów poza "Rolnikiem".
Skończy się pewnie jak zwykle, żadnej w programie nie wybierze, bo "zgłosiła się do niego wspaniała kobieta i chce z nią układać sobie życie".
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Przecież te vlogi o baśkach są bardzo fajne.
Jakoś nie sądzę, żeby tym się lansował. Chłop ma swoją pasję i tyle.
No chyba, że faktycznie nas zaskoczy w kolejnych odcinkach.
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Kryterium0 pisze: 29 wrz 2020, 10:33 Nie ma się co żegnać z przyjemnym w odbiorze programem, którym widz jest raczony a nie katowany co sezon (babciu Nino - zobacz jak to się robi...).
Oj tam, babcia Nina przynajmniej wyciąga wnioski i daje tam swój randkowy reality-show raz do roku. ;)

A tak całkiem poważnie - mimo wielu mankamentów oraz tego, że do świetności z pierwszych edycji programowi sporo brakuje, to format w Polsce ostatnio lekko się wybił, a na tle propozycji konkurencyjnych stacji realizowanych na zagranicznych wyspach - ogląda się go z poczuciem lekkości i bez specjalnie nadmiernego zażenowania (choć rolnik senior skutecznie działa na nerwy).
Pozdrawiam, Trzeciak
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Ja to myślę, że ta nauczycielka od Maćka (kuzynka czy koleżanka Seweryna z poprzedniej edycji) może namieszać, jakoś mam przeczucie, że oni się też mogli znać wcześniej, bo on ciągle twierdzi, że to faworytka, nie wiem po czym, bo z tego co pokazują to ma zadarty nos i jest za pewna siebie, tak jakby miała z góry obiecane, że będzie u niego na gospodarstwie.
Ciekawa jestem, ale myślę, że u niego mogą być cyrki 😎
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

15 listopada z powodu meczu Ligi Narodów nie będzie emisji programu.
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
Posty: 49669
Rejestracja: 23 kwie 2008, 19:38
x 5349
x 3240

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Trzeciak »

Przy takich wynikach oglądalności decyzja TVP nie może dziwić. Jesienią 2021 roku ósma edycja programu "Rolnik Szuka Żony": https://shortaudition.net/RSZ8-Rolnicy
Pozdrawiam, Trzeciak
Mooniaa
Poster
Posty: 1943
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 328

[TVP1] Rolnik szuka żony

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Magda - bardzo zły wybór, dwóch nastawionych fagasów by się pokazać, i chyba bardziej między sobą się dogadują, niż z nią, a ten trzeci z boku się trzyma.
Maciek - trochę nudno u niego na wsi, zbieranie czereśni i trąbienie na szpaki, ale już nie widać, że ma jedną faworytkę.
Dawid - i tu jest to co mówiłam na początku, nie spodobał mi się ten facet, jakoś dziwnie mu z oczu patrzy, nie wiadomo tak naprawdę o co chodziło z tymi dramami, bo w sumie nie wyjaśnili, ale ta jedna ciągle mu gadała, że ma parcie i inaczej zachowuje się przed kamerą a inaczej za, widocznie facet ma 2 twarze, oby wyjaśnili, ale już na pewno w tym programie nie znajdzie kandydatki.
Paweł - najfajniejszy, i pisałam od początku, najlepiej mi się podoba, może jest spokojny, ale wyważony i szuka bratniej duszy, ma najfajniejsze kandydatki, obojętnie której by nie wybrał.
Józef - okropne ma te babki, zazdrosne, i zachowujące się jak dzieci w podstawówce. Zawsze ten starszy rolnik, miał fajne babeczki, ale tutaj to masakra.

Póki co może Paweł i Maciek do którejś z pań coś poczują. I trzymam za nich kciuki 🙂
Ostatnio zmieniony 19 paź 2020, 22:22 przez Mooniaa, łącznie zmieniany 2 razy.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google Adsense [Bot], Maciej T. i 16 gości