[TVP1] Rolnik szuka żony

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 7
x 57

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: Kryterium0 » 02 gru 2018, 22:28

Godny finał :)
Marek i Jan rozwalili system ;). Stary "sułtan" marzący o własnym haremie pie***y trzy po trzy. Kilka odcinków do tyłu mówił, że "Małgonia od początku była faworytką", a teraz, że stawiał na Marię. Szuka nowej zdobyczy, rozstał się z wybranką, bo dotarło do pustego łba, że to Maria była najlepszą kandydatką. Tylko to za mądra kobieta, żeby dała sobie to wmówić. No i kolejna edycja, w której najstarszemu uczestnikowi nie wychodzi... Sami nie wiedzą, czego chcą.
Krzysztof - dzieciaczek. Ciapciak taki, fura kupiona za dopłaty, szpan na wsi, ale w głowie jeszcze niepoukładane, charakter niewyrobiony.
Rudy - zero autokrytyki, robienie z siebie ofiary, straszenie facetów przed Pauliną. Serio, ma się za supermana, a nie potrafi zachować się jak facet. Wystarczyło powiedzieć "Jeśli mylnie odczytała moją gościnność, to mogę tylko powiedzieć, że mi przykro". Ale musiałby mieć odrobinę klasy.
0 x
Awatar użytkownika
śledź05
Użytkownik
x 81
x 128

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: śledź05 » 02 gru 2018, 22:36

Beznadziejny sezon. Mam wrażenie, że z każdym kolejnym rośnie ilość rolników-buców w tym programie, którzy organizują sobie jakiś dziwne niby to matrymonialne zawody kosztem kandydatek.

W tym sezonie dla mnie na plus tylko Krzysztof -> nikogo nie udawał, nikogo nie obrażał, ani w nic nie grał. Czysty w swoich intencjach.
Grzegorzowi od samego początku jakoś tak nie wierzyłem, wydawał się manipulantem, który jest schowany za tym swoim uśmiechem. Nie widać było w nim ani grama zaangażowania w którąkolwiek z dziewczyn. podobno on z tą swoją wybranką już nie są razem. Nie wiem, czy to prawda.

Łukasz to przebił chyba wszystkich z dotychczasowych sezonów. Niesamowite jest to jego narcystyczne zapieranie się i udawanie niewiniątka i ofiary. Przecież kamery nagrały jego manipulację i zabawę Pauliną (zresztą przy udziale tej jego wybranki). Nawet dla trzeciej uczestniczki to było wyraźne przegięcie i chyba, gdyby nie jej komentarz, to stanęłoby na jakimś słowu kontra słowo, bo Malanowska oczywiście jak zwykle w tego typu przypadkach nie stanęła na wysokości zadania i po raz kolejny zachowuje się tak jakby była ślepa, czym de facto okazuje aprobatę do podobnego traktowani dziewczyn.

O Marku i Janie nie ma nawet co pisać... Jedna wielka żenada.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1679
x 685

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: Trzeciak » 02 gru 2018, 22:56

śledź05 pisze: W tym sezonie dla mnie na plus tylko Krzysztof -> nikogo nie udawał, nikogo nie obrażał, ani w nic nie grał. Czysty w swoich intencjach.
W nic nie grał? Przecież sam przyznał, że wybrał Jessicę tylko po to, by ją sprawdzić o co chodzi z jej zachowaniem?
śledź05 pisze:Grzegorzowi od samego początku jakoś tak nie wierzyłem, wydawał się manipulantem, który jest schowany za tym swoim uśmiechem. Nie widać było w nim ani grama zaangażowania w którąkolwiek z dziewczyn. podobno on z tą swoją wybranką już nie są razem. Nie wiem, czy to prawda.
Plotki te pojawiły się przed nagraniem odcinka finałowego, jak widać są bezpodstawne.
śledź05 pisze:Łukasz to przebił chyba wszystkich z dotychczasowych sezonów. Niesamowite jest to jego narcystyczne zapieranie się i udawanie niewiniątka i ofiary. Przecież kamery nagrały jego manipulację i zabawę Pauliną (zresztą przy udziale tej jego wybranki). Nawet dla trzeciej uczestniczki to było wyraźne przegięcie i chyba, gdyby nie jej komentarz, to stanęłoby na jakimś słowu kontra słowo, bo Malanowska oczywiście jak zwykle w tego typu przypadkach nie stanęła na wysokości zadania i po raz kolejny zachowuje się tak jakby była ślepa, czym de facto okazuje aprobatę do podobnego traktowani dziewczyn.
Nie Malanowskiej, a Manowskiej. To pierwsza sprawa. A po drugie - chyba na tym polega rola prowadzącej tej format, że jest bezstronna i nie ocenia nikogo, najwyżej dopytuje o szczegóły, a tu tym razem spisała się spokojnie.
śledź05 pisze:O Marku i Janie nie ma nawet co pisać... Jedna wielka żenada.
A ja się zastanawiam po co Małgosia kłamała w pokoju oczekiwań w obecności kamer? A Jan wykazał się największą bezczelnością ze wszystkich rolników wszystkich 5 edycji, i to nawet w stosunku do Manowskiej.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
Poster
x 134
x 477

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: annawoj1104 » 02 gru 2018, 23:01

W końcu... najgorszy sezon rolnika za nami ;)

Szumnie zapowiadany finał-a ja przyznam ze w moim odczuciu to dużo hałasu o nic....

Moim ulubieńcem pozostał Krzysiu ;) a dzisiejsze jego "MAM WSTAĆ" było najmocniejszym punktem finału :lol:
Najbardziej niezroumiała dla mnie Ola od Marka-nie chciała być wybrana-czemu nie wyjechała jak Kasia od Krzysia?

Był krótki live z Martą i teraz takie fakty;
Marta sama nie wie jaka jest sytuacja miedzy Janem a Małgorzatą, dla niej też to było dziwne
dziwnie dla mnie mówiła o Grześku i Dorocie, że zobaczymy jak jest w odcinku światecznym-który był nagrywany miesiac po finale, ale nietega minę miała-nie wiem jak to odebrac
Powiedziała ze dobrze ze Paulina powiedziała co chciała i ona nie ocenia
Szybko skończyła dziś bo od 5 rano jest na planie nowego programu jutro

Natomiast jutro w Pytaniu na Śniadanie najbardziej nielubian ai krytykowana para wszystkich edycji czyli Agata i Łukasz, czemu nie uwielbiani Dorotka i Grzesiek? To dziwne
0 x
Awatar użytkownika
śledź05
Użytkownik
x 81
x 128

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: śledź05 » 02 gru 2018, 23:20

Na profilu fejsbukowym Rolnika większość przychyla się do tezy, że Jan rzucił Malgonię na wizji, stąd jej ogromne zdziwienie.

Myślę, że to nie byłoby niczym niewłaściwym, gdyby Manowska wprost powiedziała, że pewne zachowania są nieakceptowalne w programie, a nie się głupio uśmiechała i zasłaniała bezstronnością. Nie musiała zajmować wyraźnego stanowiska, ale powiedzieć wprost, że skoro Łukasz wiedział, że jest zakochany w innej i widział, że Paulina żywi płonne nadzieje to nie powinien tak długo zwlekać z wyjaśnieniem jej sytuacji. Mogła też zaznaczyć, że nie powinien faworyzować i wchodzić w relację z uczestniczkami przed programem. Tutaj jego wina była ewidentna i zachowywanie bezstronności jest tak naprawdę stronniczością. Tak samo jak powinna na wizji zganić zachowanie Jana z łapaniem za tyłek innej uczestniczki. To byłoby fair.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1679
x 685

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: Trzeciak » 03 gru 2018, 0:32

Tylko Manowska nie jest jednak psychologiem. Poza tym jednak w tym programie występują osoby dorosłe i prowadząca chce jednak dać szanse, by to widzowie sami ocenili dane sytuacje.
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Jordi
VIP Expert
x 825
x 1069

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: Jordi » 03 gru 2018, 12:14

I tak najlepsza była Dżesika :lol: Może nie jest najmądrzejsza, ale szczera i prawdziwa i taka jest jaka jest :)

Łukasz jak po każdym epie na FB burza co za buc, choć 1-2% komentów, że może to Paulina go osaczyła, ale to bzdury wiemy jak było... I faktycznie w oczach Agaty widać było strach, jakby skumała w co się wpakowała.

Jan buc totalny, Marek pomyłka straszna, Krzysztof na własne życzenie skończył sam. Tylko sensacyjnie Grzegorzowi chyba się ułoży i będzie szczęśliwy (bo Łukasz z Agatą wątpię ;) ).

Bardzo słaba edycja potwierdzająca, że casting jest coraz gorzej robiony...
0 x
bustram
VIP Expert
x 54
x 1132

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: bustram » 03 gru 2018, 21:23

Ten program to jakaś parodia. Adam Kraśko już dawno zrobił z niego (i z siebie przy okazji) pośmiewisko, więc dziwię się naprawdę, że ta produkcja jeszcze trwa. Jedynym wygranym tego programu jest chyba wspomniany Adam Kraśko, któremu udało się zrobić co prawda krótką ale barwną karierę w polskim showbiznesie.
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1679
x 685

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: Trzeciak » 04 gru 2018, 14:55

Jedynym? A to, że kilka małżeństw powstało dzięki temu programowi (bo chyba to jest głównym celem jak sama nazwa wskazuje) nie jest żadnym sukcesem?

Poza tym nie rozumiem czemu się dziwisz. Wyniki wciąż są znakomite (i to takie o których może nawet TVN pomarzyć), program zarabia dla TVP forsę, więc się go kontunuuje.

A tak wygląda podsumowanie. Program prawie nie stracił widzów, dzięki czemu Jedynka jest pewnym liderem pasma nadawania programu: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/r ... -komentarz
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1679
x 685

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: Trzeciak » 05 gru 2018, 17:38

Tymczasem Agata i Łukasz byli wczoraj w "PnŚ". Ona razem z Łukaszem powiedzieli o Paulinie, że była zbyt pewna siebie i liczyła na sukces, tylko oboje nie dostrzegają jaki teatrzyk odstawili wobec pozostałej dwójki kandydatek Łukasza: http://pytanienasniadanie.tvp.pl/402512 ... szuka-zony

A Małgorzata z Janem rozstała się już długo przed finałem. Wycięto kwestię, która zmieniła postać rzeczy. Do przewidzenia, że tak się to skończy. ;): https://film.interia.pl/raporty/raport- ... Id,2712655
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
Poster
x 134
x 477

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: annawoj1104 » 05 gru 2018, 19:58

W tym roku w odcinku swiatecznym były malowane bombki min przez kandydatki Jana Marie i Ele które mają trafić na licytacje, kwota uzyskana za nie trafi na cele charytatywne

Co do występu w Pytaniu na Śniadanie , dzień wczesniej na profilu Rolnika zapytałam pod zapowiedzią czemu oni a nie ulubiona para czyli Grześ i Dorota, odpowiedzi nie uzyskałam , było sporo polubień, ale szybko zniknął ten komentarz :lol: ale obyło sie bez bana póki co :-X
Ale jakże to piękna akcja wybielania para rolnika Ł przez TVP
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1679
x 685

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: Trzeciak » 10 gru 2018, 10:41

Tak w tym roku będzie wyglądać odcinek świąteczny: https://film.interia.pl/raporty/raport- ... AId,314098

Jak zdradziła Marta Manowska już w styczniu zaczną się nagrania wizytówek rolników do szóstej edycji programu: https://film.interia.pl/raporty/raport- ... Id,2718123
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1679
x 685

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: Trzeciak » 17 gru 2018, 14:18

Na spotkaniu świątecznym nie pojawi się Marek z V edycji programu: https://film.interia.pl/raporty/raport- ... Id,2731066
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
annawoj1104
Poster
x 134
x 477

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: annawoj1104 » 21 gru 2018, 10:45

Taka ciekawostka para z Belgijskiej edycji miała randkę w Polsce min. we Wrocławiu

https://www.rp.pl/Promocja-turystyczna/ ... olsce.html
0 x
Awatar użytkownika
Trzeciak
VIP Mod
x 1679
x 685

[TVP1] Rolnik szuka żony

Post autor: Trzeciak » 25 gru 2018, 20:25

Świąteczny odcinek "Rolnika..." zaczynamy ogłoszeniem castingowym do 6 edycji i tegoroczną czołówką programu. :)

A kamera była w domu Kasi i Piotra z 4 edycji. Już mają rocznego synka. :) Są pozdrowienia bliskich, z tego co widzę, to nagrane w korytarzach TVP.

Później kamera "Rolnika..." i Marta Manowska była w domach Gosi i Pawła oraz Mikołaja i Marty. Oni też mają pozdrowienia od bliskich. :)

Teraz krótkie materiały o tegorocznych uczestnikach - o Dorocie i Grzegorzu oraz Agacie i Łukaszu. Agata przyznała, że narzeka na hejt, a Cleo udzieliła im kilku rad.

I nawet Jessica się pojawiła. Nawet jest o niej materiał z udziałem lokalnych dziennikarzy i mieszkanek Leszna. A jej mama także gwiazdorosko wygląda. Spokojnie mogłyby startować w tym nowym programie TVN-u lub w "Królowych Życia". ;D
0 x
Pozdrawiam, Trzeciak
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”