[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
J-Will
Obserwator
Posty: 437
Rejestracja: 12 kwie 2017, 1:44
x 39
x 169

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: J-Will »

Ta trójka surferów jest wkurzająca oby szybko wylecieli z obsady. Te trzy śląskie koleżanki mogą być, maja szansę się rozkręcić. Emerytki na razie też słabo. Co się dzieje z Agnieszką i Ewą?
Mooniaa
Poster
Posty: 1937
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:19
x 460
x 326

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Mooniaa »

Agnieszka i Ewa są przecież w tym sezonie.
Może malo, ale też nie oglądam na bieżąco.
Pewnie nowi są na próbę.
Tej rodzinki z 1 odcinka nowego sezonu chyba już nie ma...
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Zaczyna się... W ostatnich odcinkach pojawiły się wpadki montażowe. Np. słychać było głos komentującego, ale... w obrazku nie otworzył on nawet ust! Strzelam, że przyuczane są nowe osoby, dzięki którym mają nadążać z tak dużą liczbą materiału do dwóch premierowych odcinków tygodniowo. I być może nie dali rady na początek września, dlatego dopiero teraz wprowadzają środowe odcinki. Tak w ogóle to jestem zachwycony podwójną dawką Goggleboksa, ale mam też nadzieję, że nie ucierpi na tym jakość.

U Kotońskich zauważyłem, że w pierwszych odcinkach po wakacjach mama dziwnie zamilkła. Sytuację ratują panowie. Wydaje się być jakaś obrażona (?).
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
Posty: 1586
Rejestracja: 21 lip 2006, 23:08
x 78
x 743

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Emisja w środy już nie o 22:00, a o 22:30.

Chyba dostali mocno po tyłku skoro przesuwają o pół godziny, "Top Model" jak widać jest kilerem w 16-49...
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
Posty: 2457
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:27
Lokalizacja: Białogard
x 7702
x 686

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogorek »

Jest tyle premier w TV, a oni odkopują "Słoneczny Patrol" z 1997 roku. :rolleyes:
Osoba ze spektrum autyzmu
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2020/2021
🇺🇦
SebMat
Obserwator
Posty: 439
Rejestracja: 28 lip 2020, 10:29
x 190
x 70

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SebMat »

Kryterium0 pisze: 03 paź 2020, 21:56 Emisja w środy już nie o 22:00, a o 22:30.

Chyba dostali mocno po tyłku skoro przesuwają o pół godziny, "Top Model" jak widać jest kilerem w 16-49...
Jeśli chodzi o godzinę 22:30 to emisja jest na tą środę jak i następną. Z kolei od 21 października normalnie o 22:00.
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
Posty: 2457
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:27
Lokalizacja: Białogard
x 7702
x 686

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogorek »

Ogorek pisze: 05 paź 2020, 22:46 Jest tyle premier w TV, a oni odkopują "Słoneczny Patrol" z 1997 roku. :rolleyes:
A dzisiaj "Gwiezdne Wojny", i to jeszcze Część IV. To już zamiast dodawania środowego odcinka, lepiej było przedłużyć poniedziałkowy odcinek, jakby te nowości nie mieściły się w godzinie, i wywalić te starocie, jakie miały miejsce w dwóch odcinkach... :rolleyes:
Osoba ze spektrum autyzmu
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2020/2021
🇺🇦
Awatar użytkownika
N-O-R-O-N
User of the Year 2014!
Posty: 13155
Rejestracja: 31 paź 2014, 16:55
x 2252
x 2438

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: N-O-R-O-N »

Środowy odcinek opóźniony o pół godziny, by z ,,Top Model" całościowo nie konkurował - program TVN-u w zeszłym tygodniu trochę stracił. A co do takich starszych produkcji, jak ,,Gwiezdne wojny" czy inne klasyki, to chyba sobie powinni darować takie wypełniacze ramówkowe, bo tego typu filmy to sobie można samemu obejrzeć, bez czyjegoś komentarza :P To nie to samo z pewnością co jakiś serialik typu ,,Na Wspólnej", czy wynalazek z TLC.
9 lat na forum,
Pozdrawiam, N-O-R-O-N :)

"Autor materiału nie stwierdził, że przedstawia prawdziwe wydarzenie" - Dziennik Telewizyjny.
''The stuff that dreams are made of.''
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

„Gwiezdne wojny” jak najbardziej pasują i komentujący nie zawiedli, ale uważam, że zdecydowanie za długo to było pokazywane. Wygląda to tak, jakby nie mieli czym zapełnić środowego odcinka.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
Awatar użytkownika
Ogorek
User of the Year 2020!
Posty: 2457
Rejestracja: 16 sie 2018, 14:27
Lokalizacja: Białogard
x 7702
x 686

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Ogorek »

Mogliby zrobić jakieś Gogglebox Classic na takie starocie :D
Osoba ze spektrum autyzmu
Zwycięzca typera skoków narciarskich 2020/2021
🇺🇦
FaithIvy
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 03 lis 2020, 19:35

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: FaithIvy »

Hej, mam pytanko czy ktoś z was kojarzy odcinek w którym jest film "The Ring" i Joachim straszy Izę? :)
SebMat
Obserwator
Posty: 439
Rejestracja: 28 lip 2020, 10:29
x 190
x 70

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SebMat »

FaithIvy pisze: 03 lis 2020, 19:42 Hej, mam pytanko czy ktoś z was kojarzy odcinek w którym jest film "The Ring" i Joachim straszy Izę? :)
To było w sezonie drugim. A w którym to było odcinku to nie wiem. Ja to oglądam od sezonu trzeciego.
Awatar użytkownika
deadline
Poster
Posty: 2384
Rejestracja: 24 cze 2020, 14:00
Lokalizacja: TARDIS
x 1554
x 404
Kontakt:

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: deadline »

Środowa premiera 18 odcinka 13 sezonu programu (to pojutrze), wyjątkowo w ten świąteczny dzień o 10:40 przedpołudniem (spokojnie, emisja o 22:30 pozostaje nie naruszona).
Katarzyna bachory Madki ojciec Afrodyta Stocznia Gdańska Poznań depresja Raków Tatyry Krakowski spleet Wagner Radio tenis Wisła saxofon Londyn Nirvana 1989 mózg państwa
SebMat
Obserwator
Posty: 439
Rejestracja: 28 lip 2020, 10:29
x 190
x 70

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SebMat »

J-Will pisze: 22 wrz 2020, 1:24 Ta trójka surferów jest wkurzająca oby szybko wylecieli z obsady. Te trzy śląskie koleżanki mogą być, maja szansę się rozkręcić. Emerytki na razie też słabo. Co się dzieje z Agnieszką i Ewą?
Surferzy też mnie denerwują. A do trzech dziewcząt ze Śląska na początku miałem mieszane uczucia , ale potem w porządku. Emerytki dla mnie też za słabo. A rodzinka z Gdańska (ta co pojawiła się w odcinku 1) nie zwaliła mnie z nóg.
Awatar użytkownika
SNOL
Immortal VIP
Posty: 3931
Rejestracja: 05 paź 2007, 19:42
Lokalizacja: Wrocław
x 274
x 323
Kontakt:

[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

  • Cytuj
  • zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: SNOL »

Ostatnio niespotykanie rzadko pokazują emerytów, szkoda.

Czy trafiliście gdzieś na zdjęcie, nagranie, jak wszystko wygląda po drugiej stronie? Co widzą bohaterowie GB? Ile jest kamer, jak duża jest ekipa realizacyjna? Wygląda na to, że na miejscu są co najmniej dwie kamery. Ale ilu operatorów je obsługuje? Czy jest ktoś od strony redakcyjnej, kto np. podpowiada jakieś wątki do poruszenia, kto aktywizuje, gdy za bardzo smęcą albo przysypiają? Pasowałoby mi to, bo w niektórych odcinkach oglądający omawiali takie same kwestie - raczej sami z siebie nagle na to wszyscy grupowo nie wpadli.

Ostatnio zacząłem zerkać na wersję brytyjską z Channel 4 i nawet dobrze się to ogląda, choć nie przepadam za ich bardziej ciasnymi kadrami. Najbardziej lubię ekipy z Blackpool i Hull.
Tylko prywatne opinie. Tutaj od ponad 14 lat.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość