[TTV] Gogglebox. Przed telewizorem

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
Awatar użytkownika
Kryterium0
VIP Expert
x 25
x 284

• zaloguj się, by polubić ten post

Post autor: Kryterium0 »

Niestety dobrze to nie wróży, w zamyśle to miało być podsumowanie tygodnia w telewizji. Czyli najlepsze, najśmieszniejsze programy mijającego tygodnia. Teraz 2 razy w tygodniu...
marekforrester
Użytkownik
x 12

Post autor: marekforrester »

Jako fan tego programu, uważam, że to beznadziejna decyzja. Edycja celebrycka, owszem to byłoby coś nowego. Za dużo dobrego.
annawoj1104
VIP Expert
x 227
x 797

Post autor: annawoj1104 »

Uważam że wiosną nie musiało być nudnawo, były niepowtórkowe programy seriale które mogli komentować i nie wiedzieć czemu nie komentowali np. Na Wspólnej (które im kiedys rewelacyjnie wychodziło), czy zaprzestali komentowania HP po jednym odcinku (ale pojazd był mega wtedy, moze dlatego) komentowali stare powtórkowe programy i seriale typu Ranczo co wychodziło zgodzę sie nudnawo
Właściwie był jeden udany odcinek Gb reszta nudna. Po jakiego grzyba chcą wcisnąć aż dwa odcinki?
Kostka
Obserwator
x 2
x 64

Post autor: Kostka »

Ogółem do dziś nie rozumiem, czemu ci komentatorzy uwielbiają mocno komentować np. Kuchenne rewolucje, Szpital czy Rolnika szukającego żony. Ja wiem że oni są fanami tych programów, ale to wygląda tak, jakby to było wręcz ustawione.
A niektóre gwiazdeczki programu to już wcześniej gwiazdami były, nawet zanim Googlebox w Polsce się pojawił - przykład: Radzikowski i Abus, oraz vlogerki Sylwia i Ewa :D
Awatar użytkownika
pulkownik
VIP Mod
x 1209
x 4300

Post autor: pulkownik »

Komentują to, co im produkcja każe.
Awatar użytkownika
dida12314
VIP Expert
x 2
x 64

Post autor: dida12314 »

Medyk24 pisze: 26 sie 2020, 12:45 Oby nie odbiło im się to czkawką, już wiosną z powodu znanej sytuacji bywało momentami nudno, a co dopiero jak dojdzie jeszcze jeden premierowy odcinek...
Gdyby było nudno to TTV nie byłby w paśmie liderem w komercyjnej.
Awatar użytkownika
Final98
VIP Expert
x 130
x 718

Post autor: Final98 »

Ja muszę poprzeć poprzedników - uwielbiam ten program, ale dwa premierowe odcinki w tygodniu to już za dużo. Gdyby były one po pół godziny brutto jak w I edycji, to może miałoby to jeszcze szczyptę sensu, a tak to wyjdzie im na gorsze.
FreddyG
Użytkownik
x 15

Post autor: FreddyG »

Jako fan tego świetnego odmóżdżacza nie zgodzę się z wami - sam dawno stwierdziłem, ze w polskiej telewizji jest tyle żenujących i śmiesznych programów, że jeden odcinek Goggleboxa w tygodniu to za mało, żeby się z wszystkiego pośmiać. ;)
Mooniaa
Junior
x 137
x 125

Post autor: Mooniaa »

Też jestem fanką tego programu, ale mam mieszane uczucia co do dwóch odcinków tygodniowo. Z jednej strony to może być rozdrabnianie się i zaczną nam wyskakiwać wszyscy z lodówki, ale z drugiej jest tyle seriali programów, reality-show itd do komentowania, że nudy nie powinno być. Zobaczymy 😉
Czyżby zabrakło Kuby i Janka w tym sezonie? Dziwne, bo jeszcze niedawno zaśpiewali piosenkę promującą odcinki...
Nie przepadam za tymi sztucznymi modelkami Martą i Patrycją, w ogóle nie są zabawne..
I oby w tym sezonie było więcej Sandry i Krzyśka. 😁
kamil2505
VIP Expert
x 22
x 448

Post autor: kamil2505 »

A mi ten program już bodajże po drugim sezonie się znudził...
Może to też dzięki tym licznym powtórkom.
PLATFORMA CANAL+:
Extra+ z CANAL+ (10) CANAL+VOD CANAL+4K Ultra HD HBO HBO GO Fox Play Nat Geo Play Paramount Play  Mistrzowska Piłka Multiroom Standard Ultrabox+ 4K CANAL+ Telewizja przez internet / nc+GO 100h 84,99zł
PLAYER:Pakiet Start+ 6M 30zł
Kostka
Obserwator
x 2
x 64

Post autor: Kostka »

pulkownik pisze: 26 sie 2020, 17:10 Komentują to, co im produkcja każe.
A więc program jest ustawiony. Tyle.
Awatar użytkownika
Abbott
Activist
x 372
x 1371

Post autor: Abbott »

Oglądają to co im produkcja narzuci. Komentarze są ich własne.
Mooniaa
Junior
x 137
x 125

Post autor: Mooniaa »

Myślę, że oni dużo oglądają, a my widzimy urywek tego co akurat było najciekawsze.
Nieraz były odcinki, że przeskakiwali z kanału na kanał, więc chyba mają wybór co oglądać. Mimo wszystko jest narzucone, że oglądamy to czy tamto, ale w większości to popularne lubiane programy czy seriale, więc chyba się nie męczą 😁
Awatar użytkownika
Hot Heart
Junior
x 625
x 266

Post autor: Hot Heart »

Final98 pisze: 26 sie 2020, 20:53 Ja muszę poprzeć poprzedników - uwielbiam ten program, ale dwa premierowe odcinki w tygodniu to już za dużo.
Również się podpisuję. Program bodajże oglądam od roku i ilość odcinków jakie obejrzałem jest nie do zliczenia. Masa powtórek na początku mi nie przeszkadzała, bo oglądałem je pierwszy raz :D, ale teraz kiedy tylko włączę - "znowu to samo". Jest to ewidentny hit stacji, ale dwie premiery w ciągu tygodnia to stanowczo za dużo.
bucik11
Obserwator
x 17
x 74

Post autor: bucik11 »

Dzisiaj zaczął się nowy sezon. Do programu dołączyli emerytowane małżeństwo z dorosłym synem (pochodzą z Gdańska) oraz wielkie zaskoczenie Rafał z Żoną z Kanapowców. Jacek i Mariusz w nowym mieszkaniu Jacka teraz komentują.
[ Spoiler ]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”