[TVN] Agent-Gwiazdy

Dyskusje o programach z gatunku reality show.
RXRi2
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 » 26 lut 2016, 19:34

Zastanawiam się czy producenci kopiując zagraniczny format pomyśleli o stałym elemencie, który występuje w zagranicznych edycjach a mianowicie... hidden clues. Póki co na oficjalnym profilu programu pojawiło się to:
http://zapodaj.net/b5fba2d5beaba.jpg.html
Czy tylko ja na tym banknocie widzę pewną postać?
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina » 26 lut 2016, 21:58

Wygląda na lwa, ale równie dobrze może to być Szpak ;D
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
RXRi2
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 » 27 lut 2016, 0:58

Chodziło mi o postać po lewej stronie, pod napisem Agent gwiazdy. Wygląda na kobietę w ciemnych okularach, czapce, z kręconymi włosami. ;D
http://zapodaj.net/b5b2ea459f4b8.jpg.html
A tak serio uważam, że kluczowe znaczenie może mieć tutaj liczba 3989. Inaczej nie wklejali by tego kodu na oficjalnym profilu tuż przed emisję pierwszego odcinka. W holenderskiej wersji przewijała się liczba 82 oznaczająca rok urodzenia agenta. W grupie jest kilku zawodników z rocznika '89. Ktoś wypatrzył jakieś wskazówki na ekranie?
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 27 lut 2016, 8:11

Ja nie wiem jak Ty dojrzałeś kogokolwiek na tym zdjęciu :D Ubolewam, że odcinki nie mają tytułów, bo to też wzbogaca szukanie agenta.
Awatar użytkownika
Nina
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Nina » 27 lut 2016, 11:58

Bardzo się starałam coś dostrzec, ale to jakaś trudna łamigłówka :D Moje myślenie idzie też w kierunku, komu bardzo potrzebny jest rozgłos wygenerowany przez "agenturę". Królikowski, wiadomo, przydałoby się mu jakieś ocieplenie wizerunku :D , poza tym Bodo, no i po prostu lubi o sobie przypominać, bo w jego "skromność" nie wierzę. Drugą osobą jest, wspominana często w kontekście Agenta, Tajner-Wiśniewska, taka "cicha woda". Na lato mąż tej pani zapowiada dużą trasę koncertową, szum wokół nazwiska bardzo by się przydał, a wynurzenia Wiśniewskiego o alkoholizmie czy wstydliwych chorobach są już nudne i ograne. W każdym razie na pewno będę się przyglądała bliżej tym dwóm osobom ::)
Drugi raz nie zrobisz pierwszego wrażenia.
RXRi2
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 » 28 lut 2016, 3:46

Kolejny przykład niefrasobliwości naszych gwiazd. Dwójka uczestników programu ostatniego dnia przed oficjalnym powrotem do Polski publicznie wymieniła korespondencję na profilu jednego z nich. Osoba X do osoby Y: "Dawaj znać na PRIV co tam w końcu jest grane". Niby nic konkretnego ale każdy odwiedzający profil X domyśli się, że Y było finalistą a X do finału nie dotarło. ::)
Lex

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Lex » 28 lut 2016, 9:40

Obejrzałem dopiero wczoraj nową wersję Agenta i mam wrażenie, że moja inteligencja przez tych celebrytów spadła o 20%. Realizacyjnie ok, ale te "gwiazdy" i Rusin, to masakra. Brak jakiegokolwiek napięcia i zaangażowania. Powinni postawić na zwykłych ludzi i przywrócić Mellera.
Jednak koperty i pióra przy kolacji, to był naprawdę strzał w dziesiątkę przy pierwszych 3 edycjach. Była wówczas nutka tajemnicy.
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 28 lut 2016, 9:50

Dobrze, że nie śledzę portali społecznościowych, bo tylko bym popsuł sobie radość z odgadywania agenta.
RXRi2
Użytkownik

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: RXRi2 » 28 lut 2016, 12:32

Czy wiadomo w jaki sposób to przedsięwzięcie wysokiego ryzyka będzie na siebie zarabiać? Nie ma żadnych zabaw interaktywnych. W poprzednich edycjach były quizy sms-owe (typowanie agent oraz osoby odpadającej, do dziś pamiętam jakie końcówki mieli poszczególni uczestnicy) oraz informator sms (koszt aktywacji wynosił 9 PLN). Nowa edycja ma utrzymywać się wyłącznie z lokowania produktów? A może chodzi jeszcze o budowanie marki osobistej gwiazd?
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kacper3100 » 28 lut 2016, 13:30

Lex pisze:(...)
Jednak koperty i pióra przy kolacji, to był naprawdę strzał w dziesiątkę przy pierwszych 3 edycjach. (...)
Jakie "pierwszych 3 edycjach"? Sugerujesz, że Agent miał jeszcze 4 sezon?
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 28 lut 2016, 13:41

Oj, nie czepiaj się tego stwierdzenia, myślę, że nie ma w nim tego przekazu jaki sugerujesz. ;)
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kacper3100 » 28 lut 2016, 13:46

Agent nie miał 4 sezonu, natomiast "Agent - Gwiazdy" to nowy program.
To tak samo jak jest różnica między "Masterchef" i "Masterchef Junior", bo nie powiesz, że MJ to 5 sezon?
Awatar użytkownika
Rektor
VIP Expert

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Rektor » 28 lut 2016, 14:19

Nie powiem, bo oba wymienione formaty działają równolegle (tzn. Mc będzie dalej i podejrzewam, że McJ też). Dlatego może to być tak samo pierwsza edycja nowego Agenta jak i czwarta licząc o początku, mimo iż nazwa delikatnie się różni. Apeluję jedynie o nierobienie z tego sprawy, nic więcej. Życzę miłego dnia :)
Lex

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: Lex » 28 lut 2016, 15:19

kacper4 pisze:Agent nie miał 4 sezonu, natomiast "Agent - Gwiazdy" to nowy program.
To tak samo jak jest różnica między "Masterchef" i "Masterchef Junior", bo nie powiesz, że MJ to 5 sezon?
Nie masz wielu przyjaciół, prawda?
Awatar użytkownika
kacper3100
Thinker
Kontakt:

[TVN] Agent-Gwiazdy

Post autor: kacper3100 » 28 lut 2016, 15:52

Może ja wielu nie mam, ale ty na pewno nie masz ich wcale.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Reality show”